سمعک زیمنس یا سیگنیا | قیمت سمعک زیمنس آلمان 1403

معرفی سمعک زیمنس سیگنیا

سمعک زیمنس یا سیگنیا یکی از بزرگترین برند های تولید کننده سمعک در جهان است. سمعک های سیگنیا توسط شرکت مادر WS  Audiology  تولید می شوند، همان شرکت که سمعک های  Widex و  Miracle Earرا تولید می کند. سمعک های سیگنیا قبل از خرید توسط زیوانتوس در سال 2015 و ادغام در  WS Audiologyدر سال 2019، با نام تجاری زیمنس تولید می شدند. قیمت سمعک زیمنس دارای مقادیر مختلفی است و این موضوع نشان دهنده تنوع بالای محصولات این کمپانی است.

سمعک زیمنس یا سیگنیا

سمعک زیمنس، همواره اولین

زیمنس که در حال حاضر با نام سیگنیا شناخته می شود اولین سازنده و توسعه دهنده سمعک های آنالوگ بود و از اولین کمپانی هایی بود که سمعک های دیجیتال و دارای پردازش دودویی را به بازار فرستاد. میکروفون های دایرکشنال یا جهت دار برای اولین بار توسط زیمنس در مدل های سمعک به کار رفت و در سال 2004 برای اولین بار قابلیت اتصال وایرلس دو گوشی برای هماهنگی و بالانس کردن ورودی های صوتی بین سمعک های دو گوش توسط زیمنس انجام شد.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

سمعک زیمنس، نمادی از پیشرفت و تحول در سال 2024

جدیدترین مدل‌های سمعک زیمنس با تکیه بر سابقه طولانی در ارائه کیفیت و صدای خالص، تمرکز خود را بر پردازش بهتر صدا و ورودی‌های صوتی، قابلیت اتصال و توسعه سمعک‌های قابل شارژ گذاشته است. 

آخرین تکنولوژی ارائه شده توسط شرکت سیگنیا پلتفرم Integrated Xperience (IX) است که در اکتبر سال 2023 راه‌اندازی شد. این پلتفرم حدود یک سال بعد از ارائه تکنولوژی Augmented Xperience (AX) در سپتامبر سال 2022، در جدیدترین سمعک‌های زیمنس یا سیگنیا به کار برده شده است. سری سمعک‌ های AX و IX سیگنیا در تکنولوژی پردازش صدا نسبت به نسل‌های قبلی خود پیشرفت‌هایی داشتند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

پخش وایرلس و پردازش گفتار در پلتفرم AX سیگنیا نسبت به سری قبل خود پیشرفت‌های کلیدی را ارائه داد. تکنولوژی AX از پردازشگرهای دوگانه گفتار با میکروفون‌های beam-forming دوگوشی برای تقویت صدا در محیط‌های پر سر و صدا استفاده می‌کند.

پلتفرم جدید IX سیگنیا از تمام تکنولوژی‌های پلتفرم AX بهره می‌برد. سری IX اولین سمعک جهان با معماری پخش چندگانه را ارائه می‌کند. معماری پخش چندگانه قابلیت شناسایی چندین صدای گفتار در حال حرکت در مکالمه‌های بی‌وقفه را ارائه می‌کند. این قابلیت در واقع شامل جداسازی، تقویت و ردیابی مکان افراد متعدد در حال حرکتی است که در مکالمه شرکت دارند.

جدیدترین فناوری‌هایی که در سمعک های سیگنیا به کار گرفته شده شامل موارد زیر هستند:

Augmented Focus™: پخش صدا در سری سمعک‌های AX سیگنیا به دو بخش پخش متمرکز (focus stream) از جلوی سمعک و پخش صدای محیط اطراف (surrounding stream) از پشت سمعک تقسیم شده‌اند که هر کدام به صورت مجزا پردازش (split processing) می‌شوند.

معماری پخش چندگانه (Multistream architecture): شناسایی، دنبال کردن و تقویت چند صدای گفتار در حال حرکت در مکالمه‌های بی‌وقفه و هم‌زمان

Dynamic Soundscape Processing 2.0: این پردازنده از حسگرهای حرکتی-صوتی برای تشخیص مواقعی که فرد در حال حرکت است، استفاده می‌کند. زمانی که کاربر در حال حرکت است سمعک به صدای اطراف او بیشتر گوش می‌دهد تا بتواند صدای فرد دیگری که در حال راه رفتن یا دویدن است، سریع‌تر دریافت کند.

SoundSmoothing™: این تکنولوژی منجر به کاهش اثر صداهای بلند ناگهانی مانند کوبیده شدن در یا شکستن ظروف شیشه‌ای می‌شود.

فناوری YourSound یک فناوری منحصر به فرد است که با استفاده از سنسورهای حرکت صوتی (آکوستیک – موشن) می‌تواند زمان حرکت و تحرک کاربر را تشخیص دهد. هنگامی که در حال حرکت هستید، سمعک‌ها بیشتر صدای اطراف را دریافت می‌کنند تا بهتر بتوانید صحبت کردن دوست خود را بشنوید.

اتصال بی‌سیم دو گوشی e2e Wireless 4.0 امکان تبادل اطلاعات صوتی بین دو سمعک را به صورت مداوم و با پهنای باند کامل فراهم می‌کند تا امکان پردازش دو گوشی کلیه اصوات محیطی و صدای خود کاربر فراهم شود. 
eWindScreen: این قابلیت برای کاهش صدای باد طراحی شده است که به کاربر کمک می‌کند تا بتواند در فعالیت‌ها و ارتباطات بیرون از خانه بیشتر شرکت کند. 

فناوری تشکیل شعاعی دو گوشی یا Binaural beam-forming که قابلیت درک واضح گفتار و تجربه شنیدن طبیعی‌تر را فراهم می‌کند.

فناوری پردازش صدای کاربر (OVP) به کار رفته در سمعک های هوشمند زیمنس، صدای خود کاربر را به طور کامل و مستقل از سایر اصوات اسکن و پردازش کرده و در نهایت به بهبود قابلیت درک گفتار اطرافیان کمک می‌کند.
Extended dynamic range: محدوده پویایی گسترده‌تر که حداکثر ورودی 117 دسی بل و پردازنده24-bit  را پوشش می‌دهد و باعث بهبود کیفیت سیگنال ورودی در محیط‌های پر سر و صدا می شود.

الگوریتم‌های مکانی HD که باعث جهت یابی و مکان یابی بهتر منبع صوتی می شود.

آنتن "Laser-Edge"یا لیزری که تکنولوژی بلوتوث را با کیفیت بالای پخش صوتی 2.4 گیگاهرتزی سمعک سیگنیا ترکیب کرده و بهترین سطح ارتباطی با تلویزیون و گوشی موبایل را فراهم می‌کند..

باتری‌های قابل شارژ یون لیتیوم زیمنس با یک بار شارژ در طول شب، یک روز کامل نیاز کاربر را برطرف می‌کنند. سمعک های شارژی زیمنس در نسل جدید توسعه بیشتری داشته‌اند.

Signia Assistant: این قابلیت امکان شخصی‌سازی سمعک را در اپلیکیشن سیگنیا برای کاربر فراهم می‌کند. هوش مصنوعی به کار رفته در این تکنولوژی تنظیماتی که فرد در هر محیط خاص انجام می‌دهد را یاد می‌گیرد. در نتیجه در برنامه‌ریزی سمعک تغییراتی را با توجه به ترجیحات و توانایی شنوایی کاربر ایجاد می‌کند.

TeleCare : برنامه‌ای است که ادیولوژیست را قادر می‌سازد تا سمعک زیمنس شما را از راه دور تنظیم کند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید زمانی که احساس ناراحتی یا مشکلی در سمعک دارید با کمک شنوایی شناس خود آن را برطرف و تنظیمات سمعک را تغییر دهید.

My WellBeing: ردیابی تناسب اندام در اپلیکیشن سیگنیا برای سریAX  و IX با سطوح تکنولوژی 3 تا 7 موجود است. این قابلیت اطلاعاتی را در مورد تعداد قدم‌ها، سطح فعالیت، مدت زمان استفاده از سمعک و تخمین تعاملات اجتماعی (بر اساس مدت زمان مکالمه) در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
 

جدیدترین تکنولوژی سمعک زیمنس 

نقاط قوت سمعک زیمنس به نسبت رقبا

از مهم ترین مواردی که هنگام معرفی سمعک به مراجعین حس دوم انجام می شود، بیان کردن نقاط قوت و ضعف هر برند و مدل به فرد است تا بتواند در تصمیم گیری بهتر عمل کند. سمعک زیمنس یا سیگنیا از نام پر آوازه ای برخوردار است اما علاوه بر معروف بودن برند لازم است تا این کمپانی بتواند با تکنولوژی ها و ویژگی های خود کاربر را عملا هم راضی نگه دارد. از نقاط قوت سمعک زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کیفیت ساخت بالا و متریال با کیفیت که عمر سمعک را طولانی و نیار به تعمیرات را کاهش می دهد
 • قابلیت اتصالی وایرلس و بلوتوثی پیشرفته که با بالاترین سرعت و کیفیت عمل می کند
 • وسایل جانبی کاربردی و با کیفیت مانند استریم لاین میک و استریم لاین تی وی
 • نوآوری های بی شمار در زمینه سمعک مانند سمعک داخل گوشی شارژی و سمعک فوق نازک و کوچک استایلتو
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب در سطح جهانی
 • تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت صوتی بالا با استفاده از مواردی مانند OVP، Acoustic Motion Sensors، Signia Assistant و.... که در ابتدای مقاله معرفی شده اند

سمعک جدید زیمنس

سمعک های بلوتوثی و وایرلس زیمنس

سمعک وایرلس و ساخته شده برای آیفون زیمنس، جریان صوتی بلوتوث را به طور مستقیم از موبایل های آیفون دریافت می کنند. با قابلیت وایرلس قدرتمند زیمنس می توان سیگنال های صوتی را با کمک استریمر از پخش کننده های صوتی مانند گوشی های  اندرویدو تلویزیون با بهترین کیفیت و شدت صوتی دریافت کرد. توسع سمعک های بلوتوثی قابل اتصال به اندروید در آینده در دستور کار زیمنس قرار دارد.

سمعک بلوتوثی زیمنس

سمعک های قابل شارژ زیمنس

زیمنس یا سیگنیا طیف گسترده ای از انواع سمعک شارژی را با استفاده از باتری های لیتیوم یون ارائه می دهد. مدل هایCharge & Go X  از سری سمعک های X زیمنس، در طول شب به سرعت شارژ شده و سمعک های Styletto X دارای کیف شارژ بی سیم Qi هستند تا در هنگام سفر از آنها استفاده کرد. شارژر قابل حمل می تواند یک جفت سمعک را سه بار شارژ کامل کند، به این معنی که استفاده کنندگان بدون نیاز به اتصال به برق می توانند برای چهار روز از سمعک استفاده کنند. سمعک های بدون باطری زیمنس از عملکرد بسیار مناسبی برای کاربران برخوردار هستند.

سمعک شارژی زیمنس

جدیدترین سمعک زیمنس

همان‌طور که گفته شد، سمعک‌ های سری IX جدیدترین و پیشرفته‌ترین محصولات این برند هستند. جدیدترین سمعک‌های سیگنیا Styletto IX و Insio IX هستند. Stylleto IX در استایل گیرنده داخل کانال با طراحی باریک و منحصر به فرد در مارس سال 2024 معرفی شد. این سمعک علاوه بر دیزاین خاص از فناوری‌های پیشرفته‌ نیز بهره می‌برد؛ مانند الگوریتم جدید گفتار در نویز در محیط‌های شنیداری پویا، بلوتوث LE و باتری قابل شارژی که تا 20 ساعت را فراهم می‌کند.

سمعک های Insio IX در بهار 2024 در دو استایل IIC و CIC عرضه شدند. این سمعک‌ها با وجود ظاهر نسبتاً نامرئی خود به کاربران کمک می‌کنند تا بتوانند بیشتر در مکالمات شرکت کنند. در واقع کیفیت و وضوح صدا در سمعک‌ Insio IX قربانی طراحی کوچک آن نشده است. این سمعک‌ها همچنین دارای تکنولوژی حذف نویز باد و اکوی صدا در گوش است. 
 

انواع سمعک زیمنس سیگنیا

کمپانی زیمنس، سمعک و ابزار کمک شنوایی بسیار با کیفیتی را تولید می کند که بر اساس آزمایش شنوایی توسط متخصص شنوایی سنجی با نهایت دقت برنامه ریزی می شود. انواع سمعک های زیمنس برای طیف وسیعی از کاربران تولید شده اند، از کاربران تازه کار با کم شنوایی خفیف تا خریداران باتجربه با کم شنوایی شدید تا عمیق که تا به حال از سمعک های گوناگون استفاده کرده اند. استایل های سمعک های زیمنس شامل مدل های داخل گوش(ITE) ، همچنین رسیور داخل کانال (RIC) و سمعک های پشت گوشی (BTE) است.

نامگذاری مدل های سمعک زیمنس

ممکن است هنگامی که با نام سمعک های زیمنس مواجه می شوید مقداری سر در گم شده و ندانید با چه مدلی سر و کار دارید. به همین دلیل بهتر است شیوه نامگذاری سمعک های سیگنیا را به خاطر داشته باشید.

سمعک‌ پشت گوشی زیمنس موشن (Motion) ، سمعک داخل گوشی اینزیو (Insio) ، سمعک‌ نامرئی پیش‌ساخته سیلک (Silk)، سمعک‌ رسیور داخل مجرا پیور (pure) و سمعک رسیور داخل مجرای باریک استایلتو (Styletto) نامیده می‌شود. در نسل های پیشین هم سمعک های رسیور داخل مجرای بسیار کوچک و مینیاتوری با نام Ace شناخته می شود که در نسل های اخیر این مدل وجود ندارد.

نامگذاری سمعک های زیمنس یا سیگنیا

از لحاظ سطح تکنولوژی هم سمعک های زیمنس غالبا در سطوح تکنولوژی 1 و 2، 3، 5 و 7 عرضه می شود که در نامگذاری مدل سمعک دیده می شود.

انواع سمعک های سری IX زیمنس

آخرین تکنولوژی ارائه شده توسط سیگنیا یا زیمنس یعنی IX در مدل‌های مختلف سمعک این کمپانی که با توجه به نیاز کاربران طراحی شده‌اند، به کار رفته است. در واقع پلتفرم آي ایکس در انواع استایل‌های داخل گوشی و پشت گوشی جدیدترین سمعک‌های سیگنیا با توجه به ظرفیت هر مدل و استایل موجود است.

هر کدام از این سمعک‌ها دارای ویژگی متفاوتی هستند، اما به کارگیری تکنولوژی IX منجر به یک ویژگی مشترک بین آن‌ها شده است؛ بالا رفتن کیفیت صدای دریافتی و تجربه بهتر کاربر. انواع سمعک های سری IX زیمنس شامل موارد زیر هستند:

Styletto IX

سمعک استایلتو IX سیگنیا دارای طراحی خاص و باریک (استایل RIC) در 7 رنگ متفاوت است. این سمعک در عین این که حس راحتی را فراهم می‌کند، وضوح صدا و مکالمه بدون احساس خستگی را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. سمعک Styletto IX دارای قابلیت شارژ و اتصال وایرلس است.

Silk Charge&Go IX

سمعک Silk Charge&Go IX تنها سمعک CIC بدون نیاز به قالب‌گیری با OneMic Directionality 2.0 دو گوشی در جهان است. سمعک سیلک آی ایکس دارای قابلیت شارژ وایرلس است. این سمعک تقریباً نامرئی است و با وجود سایز کوچکش از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند حذف نویز بهره می‌برد.

Insio IX

سمعک Insio IX کوچک‌ترین و مخفی‌ترین سمعک سفارشی زیمنس است. این سمعک در سه رنگ موجود است و طراحی آن برای راحتی کاربر بهبود یافته است. سمعک اینزیو IX زیمنس در دو استایل CIC و IIC ارائه شده است. این سمعک برای حذف صداهای اضافی پس زمینه و افزایش تمرکز کاربر در مکالمه مهندسی شده است.

 Pure Charge&Go IX

سمعک پیور IX در استایل گیرنده در داخل کانال با سایز کوچک (small RIC) ارائه شده است. این سمعک نیز مکالمه واضح، طبیعی و راحت را برای افراد کم‌شنوا فراهم می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایPure Charge&Go IX قابلیت شارژ با محفظه شارژ وایرلس است. 

Cros IX

سمعک های Cros IX سیگنیا برای کم‌شنوایی یک طرفه طراحی شده‌اند. پلتفرم جدید IX تکنولوژی CROS را به‌روز کرده است تا وضوح و شفافیت بیشتری را به خصوص در موقعیت‌های چالش برانگیز شنوایی ارائه دهد. سمعک های کراس IX سیگنیا در مدل‌های مختلف CROS Styletto IX، CROS Pure Charge&Go IX و CROS Silk IX ارائه شده‌اند.
 

سمعک سری ax زیمنس

سری ax سمعک زیمنس یا سیگنیا که در سال 2021 به بازار عرضه شده است سری AX نام دارد. AX مخفف Augmented Experience یا تجربه بهتر و غنی تر است و هدف از عرضه آن به حداکثر رساندن تجربه شنوایی طبیعی و بدون دغدغه کاربر سمعک است. این سمعک زیمنس علاوه بر گسترش و آپدیت تکنولوژی های شنیداری از مدل های جدید هم بهره می برد. از ویژگی های سمعک زیمنس AX می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت اتصال مستقیم و جدید به گوشی های اندروید
 • پردازشگر های دوگانه برای پردازش جداگانه اصوات گفتاری و محیطی
 • 110 درصد افزایش در انتقال اطلاعات صوتی دو گوشی با کمک سیستم وایرلس نسخه 4 سیگنیا
 • 60 درصد کاهش در تاخیر انتقال اطلاعات دو گوشی
 • 22 درصد افزایش در عمر باطری های قابل شارژ
 • ارائه در سه سطح تکنولوژی 3AX، 5AX و 7AX که سری 7 بالاترین تعداد کانال و باند را در اختیار کاربر قرار می دهد.

جدیدترین سمعک های ax زیمنس

سمعک سری  AX در مدل های PURE، Styletto قابل خرید است. سمعک Styletto AX که در نسل قبلی هم حضور داشته است در این نسل با ظاهر و طراحی جدیدتر حتی از قبل هم نازک تر شده و بسیار بهتر روی  گوش کاربر قرار گرفته و حس خوشایندی برای فرد ایجاد می کند. از دیگر ویژگی های این سمعک جدید زیمنس می توان به کابل رسیور تقویت شده و محکم تر برای افزایش طول عمر سمعک اشاره کرد.

Pure Charge&Go AX سمعک شارژی است که با فناوری جدید طول عمر به میزان 22 درصد بیشتر برای کاربر به ارمغان می آورد و از دو نوع شارژر ثابت و همراه با توجه به تمایل کاربر استفاده می کند. این سمعک شارژی سیگنیا می تواند با یک بار شارژ تا 36 ساعت برای کاربر بازدهی داشته باشد. طبق ادعای زیمنس این سمعک کوچک ترین سمعک قابل شارژ است که کاربران سمعک می توانند تهیه کنند.

از ویژگی های بسیار جذاب جدیدترین سمعک زیمنس (سیگنیا) می توان به قابلیت TeleCare و تنظیم از راه دور به همراه قابلیت Signia Assisstant اشاره کرد که می تواند ادیولوژیست را هر لحظه در کنار کاربر قرار داده و در موارد ضروری از هوش مصنوعی برای تغییر تنظیمات سمعک استفاده کند که بسیار هیجان انگیز و کاربردی به نظر می رسد.

نسل ها و مدل های مختلف سمعک زیمنس

معمولا سیگنیا هر یک یا دو سال نسل جدیدی از سمعک های خود را روانه بازار می کند که با تکنولوژی های به روز و پیشرفته خود، متخصصین را حیرت زده و کاربران سمعک را دست به جیب می کند. در ادامه به معرفی خانواده های مختلف سمعک زیمنس و مدل های متنوع آن می پردازیم. بعد از این بخش به بررسی و نقد تخصصی سمعک های جدید زیمنس می پردازیم.

تنظیم از راه دور در سمعک های زیمنس

سمعک های سری X زیمنس

جدیدترین مدل های سمعک زیمنس خانواده X است که از پلتفرم و الگوریتم پردازشی Xperience استفاده می کند. سمعک های  Xperienceسیگنیا با استفاده از سنسورهای حرکتی صوتی یکپارچه به تغییرات محیط صوتی کاربر پاسخ می دهند. سنسورهای حرکتی به سمعک اطلاع می دهد که چه زمانی در حال حرکت هستید. به دنبال آن قابلیت پردازش صوتی پویای زیمنس دست به کار شده و تنظیمات سمعک را برای دریافت صوتی بهینه و نهایت کیفیت تنظیم می کند.

سمعک های سری X زیمنس بر اساس پلتفرم شنیداری YourSound که ارتقاء یافته نسل قبلی Nx هستند، توسعه داده شده است و منظور از سمعک های هوشمند زیمنس در حال حاضر این نسل است. این مدل ها از فناوری محبوب پردازش صدای کاربر یا (OVP) برخوردار هستند که با جداسازی و پردازش جداگانه صدای خود فرد، تقویت مناسب و طبیعی تری را به آن اختصاص می دهد.

زیمنس می گوید تراشه به کار رفته در سمعک های جدیدش شامل 80٪ ترانزیستور بیشتر و هفت برابر فضای مموری بالاتر نسبت به تراشه نسل قبل سمعک ها یعنی Nx  است، در حالی که فضای فیزیکی آن 60٪ کوچکتر است. در نتیجه سمعک های X  زیمنس کوچکتر و در عین حال قدرتمندتر از نسخه های قبلی هستند.

سمعک زیمنس Active

سمعک اکتیو سیگنیا یا زیمنس از جدیدترین محصولات این کمپانی است که با تکنولوژی انقلابی به بازار عرضه شده است. Active X اولین سمعک داخل گوشی شارژی جهان است که توسط زیمنس تولید شده است. این سمعک از سری تکنولوژی X سیگنیا قدرت گرفته و از لحاظ کیفیت صوتی برای کاربر چیزی کم نمی گذارد. این سمعک داخل گوشی از لحاظ سایزی تقریبا نصف یک ایرباد موبایل معمولی است و به راحتی در کانال گوش قرار گرفته و داخل کونکا جا خوش می کند. نکته بسیار قابل توجه درباره سمعک شارژی داخل گوشی زیمنس این است که هیچ شباهتی به سمعک های معمولی نداشته و کاملا مانند یک هندزفری وایرلس یا همان ایرباد به نظر می رسد و از این نظر توانسته بسیار از افراد دارای افت شنوایی را به سمت خود جلب کند. زیرا از چالش های همیشگی با افراد کم شنوا، عدم پذیرش اجتماعی سمعک است که در این مورد سمعک اکتیو ایکس می تواند راهگشا باشد. این سمعک داخل گوشی به شکل پیش ساخته قابل خریداری است و با کمک سری های منعطف زیمنس به نام Click Sleeves 2.0 که در سایز های مختلف عرضه می شود در داخل کانال گوش جای می گیرد.

سمعک داخل گوشی شارژی active زیمنس

همانطور که اشاره شد از ویژگی های برنده سمعک داخل گوشی جدید زیمنس ، قابلیت شارژ شدن است که می تواند با سه ساعت شارژ حدود 26 ساعت انرژی سمعک را فراهم کند. این سمعک در یک شارژر پرتابل عرضه شده و در هر شرایطی سمعک را شارژ می کند. از ویژگی های کاربردی دیگر اکتیو باید به قابلیت اتصال مسقیم به آیفون و انتقال تماس های تلفنی به طور مستقیم اشاره کرد. برای گوشی های اندروید هم می توان از ترنسمیتر زیمنس به عنوان واسطه اتصالی کمک گرفت. سمعک جدید زیمنس در دو مدل Active X با قیمت پایین تر و Active Pro X با قیمت بالاتر و ویژگی های پرمیوم عرضه می شود. این سمعک در رنگ های رز گلد، سفید، مشکی و مشکی نقره ای قابل خریداری است.

سمعک سری X زیمنس

سمعک Pure X زیمنس

سمعک هوشمند Pure X نسخه بهبود یافته مدل های رسیور داخل کانال (RIC) نسل قبلی یعنی  Pure NXاست. منبع تغذیه برخی از مدل ها باتری های یکبار مصرف است و انواع دیگر از باتری های لیتیوم یونی قابل شارژ استفاده می کنند. سیگنیا برای مدیریت بهتر اتصال بلوتوثی، تنظیمات برنامه و لوازم جانبی، یک برنامه و اپلیکیشن جدید را برای تلفن های هوشمند را معرفی کرد که عملکرد چند برنامه قبلی را یکپارچه می کند.

Pure 312 X دارای طراحی ظریف تر نسبت به نسل های قبلی Pure است. منبع تغذیه این مدل باتری های 312 با طول عمر بالا هستند و از قابلیت اتصال بلوتوث برای پخش تماس های تلفنی، موسیقی و صدای تلویزیون و قابلیت تلکویل ​​اختیاری برخوردار است.

Pure Charge & Go X  یکی از سمعک های شارژی زیمنس بلندگو داخل کانال (RIC) با قابلیت اتصال بلوتوث است. باتری های قابل شارژ یون لیتیوم نسبت به Pure Charge&Go Nx، 16 درصد کوچکتر هستند و 20 درصد ظرفیت شارژ بیشتری را فراهم می کنند. این دستگاه ها همچنین دارای یک کلید چندکاره یا راکر سویچ جدید برای تنظیمات آسان تر توسط کاربر هستند. این نسل از سمعک زیمنس مدل pure با یک شارژر القایی جدید که به عنوان رطوبت گیر نیز کار می کند، عرضه می شود.

سمعک Pure زیمنس

سمعک Styletto X زیمنس 

سمعک استایلتو زیمنس به دلیل طراحی زیبا و دینامیک، عملکرد بالا و کیفیت صدای طبیعی شناخته می شود. باتری های قابل شارژ یون لیتیوم آنها در فرم باریک و منحنی سمعک به زیبایی جاسازی شده که با دید بسیار کم روی گوش قرار می گیرد. این مدل ها در رنگ های متنوع قابل خریداری است. همانطور که از نام استایلتو بر می آید، زیمنس این مدل را برای افراد جوان و با سبک زندگی فعال طراحی و عرضه کرده است که می تواند حس آزادی بیشتری را با شارژر های قابل حمل خود فراهم کند.

سمعک هوشمند Styletto X قابلیت دریافت مستقیم و دو گوشی مکالمات تلفنی و موزیک از گوشی های آیفون را با فناوری وایرلس پیشرفته خود فراهم می کند. همچنین دریافت وایرلس از دیگر تلفن های هوشمند و تلویزیون های بلوتوثی از طریق لوازم جانبی زیمنس مانند  StreamLine Mic و StreamLine TV  به آسانی ممکن شده است. خانواده  Styletto X دارای سه سطح قیمتی و عملکردی است و با ریموت کنترل سیگنیا یعنی miniPocket، لوازم جانبی StreamLine و اپلیکیشن Signia قابل کنترل است.

سمعک Styletto x زیمنس

سمعک نامرئی Silk X زیمنس

مدل نامرئی زیمنس در نسل جدید، سمعک های Silk X هستند که بالاترین سطح از ظریف و مخفی بودن را به کاربر هدیه می دهند. مدل نامرئی یا  IIC زیمنس 20 درصد کوچکتر از نمونه های قبلی است و این باعث می شود تقریباً در گوش مخفی شوند. یک پوشش سیلیکونی انعطاف پذیر روی نوک سمعک ها قرار گرفته و بدون نیاز به ساخت قالب و پوسته مخصوص به راحتی در عمق کانال گوش جای می گیرد. سمعک سیلک زیمنس از باتری های یکبار مصرف شماره 10 استفاده می کنند و در سه سطح فناوری و عملکردی یعنی 3X، 5X و 7X ارائه می شود.

سمعک نامرئی Silk X زیمنس

سمعک CROS X زیمنس (برای کم شنوایی یکطرفه)

سیگنیا سمعک های CROS را برای افرادی که ناشنوایی یک طرفه دارند، ارائه می دهد. CROS Silk X  و CROS Pure 312 X از باتری های یکبار مصرف استفاده می کنند و CROS Pure Charge & Go X مدل شارژی از این سمعک ها است. همه مدل های CROS X با اپلیکیشن زیمنس و ریموت کنترل miniPocket سازگاری دارند.

سمعک های کراس زیمنس برای کاربرانی مناسب است که در یک گوش کم شنوایی عمیق یا ناشنوایی کامل دارند و در گوش از شنوایی قابل استفاده بهره مند هستند. دستگاه های CROS صدا را در سمت گوش ناشنوا می گیرند و آن را به صورت وایرلس به سمعک گوش بهتر می فرستند، جایی که صدا می تواند توسط گوش بهتر شنیده شود. این امکان شنیدن صدا از دو طرف سر را فراهم می کند. ثابت داده شده است که سمعک های CROS باعث آگاهی بهتر از وجود صدا، افزایش تشخیص و درک گفتار  و بهبود جهت یابی در افراد ناشنوای یک طرفه می شوند.

سمعک های نسل Nx زیمنس

پلتفرم Nx نسل قبلی سمعک های ارائه شده توسط سیگنیا بود. بسیاری از مدل های آن امروز به فروش می رسند، از جمله Motion Nx و Insio Nx که در سمعک های خانواده (X) تولید نشده اند. مدل های قبلی که قبلا توضیح داده شدند، جایگزینPure Nx ، Silk Nx  و Styletto Connect شده اند. زیمنس فناوری پردازش صدای کاربر یا OVP  خود را در ابتدا با پلتفرم Nx معرفی کرد.

وقتی شنوایی خود را از دست می دهید، شنوایی طبیعی شما محدود می شود. اکنون می توانید به لطف سمعک های جدید سیگنیا میزان شنوایی خود را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید و حتی کیفیت صدای طبیعی خود را حفظ کنید.

فناوری مدرن سمعک NX، تجربه طبیعی شنیدن همه چیز را در بهترین حالت تکرار می کند. امکان پخش مستقیم تماس های تلفنی، موسیقی و صدای تلویزیون از طریق Bluetooth امکان پذیر است. اپلیکیشن فوق العاده myHearing به صورت تخصصی مراقبت از شنوایی را برای دسترسی به بهترین خدمات در هر نقطه دنیا فراهم می کند.

سمعک های Nx زیمنس

سمعک Motion Nx زیمنس

سمعک های پشت گوشی Motion 13 Nx به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر انعطاف پذیری را در زمینه تنظیم سمعک و قابلیت اتصالی آن فراهم کنند. فناوری پردازش صدای اختصاصی یا (OVP) سمعک موشن زیمنس صدای کاربر را با توجه به صداهای محیط تنظیم و هماهنگ می کند و قابلیت درک گفتار در نویز را برای وی افزایش می دهد. دریافت مستقیم صدا از تلویزیون و تلفن هوشمند با کمک بلوتوث، قابلیت اتصال پیشرفته تری را رقم زده و برنامه myControl امکان کنترل سمعک از طریق موبایل را فراهم می کند. مدل Motion Charge & Go Nx با سیستم باتری قابل شارژ زیمنس همراه شده است که با یک بار شارژ در طول شب امکان استفاده یک روز کامل را فراهم می کند. در ادامه می توانید ویدیو آنباکسینگ و بررسی سمعک Motion 5 NX را مشاهده کنید.

سمعک Motion Nx زیمنس

سمعک Pure 312 Nx

سمعک Signia Pure 312 Nx با داشتن بدنه کوچک و زیبا، بدون هیچ مزاحمتی پشت گوش شما می نشیند. می توان آن را از راه دور از طریق تلفن هوشمند خود برای حداکثر راحتی و رضایت کنترل کرد. با ویژگی های بسته بندی شده با فناوری روز، Pure 312 Nx طبیعی ترین صدا و بالاترین عملکرد شنوایی و همچنین اتصال عالی را ارائه می دهد. این مدل با CROS Pure 312 Nx برای افراد دارای کم شنوایی یکطرفه سازگار است.

سمعک داخل گوشی Insio Nx زیمنس

مدل Insio Nx زیمنس مشابه نسل قبلی خود سمعک هایی بسیار کوچک و مخفی هستند که بر اساس قالب گوش کاربر ساخته شده و درون مجرای گوش قرار می گیرند. سمعک زیمنس مدل insio کوچکترین سمعک مجهز به سیستم پردازش صوتی Signia Nx هستند و در سایزهای مختلف ارائه می شوند. مدل های Insio  Nx ITC / ITE  از طریق لوازم جانبی به تلویزیون و تلفن های هوشمند مجهز به بلوتوث متصل می شوند. زیمنس در نسل جدید خود سمعک Insio X  را تولید نکرده است و کاربران برای استفاده از این سمعک جذاب داخل گوشی باید مدل نسل قبل آن را خریداری کنند.

 

سمعک داخل گوشی Insio Nx زیمنس

برنامه ها و لوازم جانبی سمعک زیمنس

لوازم جانبی سمعک زیمنس قابلیت اتصال بی سیم و مستقیم بین سمعک و گوش های آیفون را فراهم می کند و برنامه گوشی های هوشمند موجود برای هر دو پلتفرم iOS و Android امکان کنترل بی سیم شدت صدا، تنظیمات برنامه و مدیریت لوازم جانبی بلوتوثی را برای کاربر فراهم می کنند.

اپلیکیشن و برنامه موبایل سیگنیا

برنامه موبایل Signia چندین قابلیت از جمله کنترل از راه دور سمعک، انتخاب جهت میکروفن یا دایرکشنالیتی، تنظیمات اتصال وایرلس و امکان تنظیم از راه دور سمعک را ارائه می دهد.

از نظر قابلیت کنترل از راه دور سمعک، برنامه موبایل زیمنس به شما امکان می دهد برنامه های شنیداری را تغییر دهید، شدت صدا را تنظیم کنید، تعادل بین گوش ها را تغییر دهید، جهتی که می خواهید صدا را بشنوید تنظیم کنید و شدت صدای دریافتی از منابع صوتی را تغییر دهید. اپلیکیشن موبایل سیگنیا همچنین اطلاعات در زمینه اتصال به منابع صوتی و وضعیت باتری را نیز فراهم می کند.

ویژگی برجسته دیگر در برنامه موبایل سیگنیا که در سری X فراهم است، ویزیت مجازی با شنوایی شناس است که توسط برنامه تسهیل می شود. شما می توانید با متخصص شنوایی خود تماس ویدیویی داشته باشید و او می تواند سمعک شما را به صورت لحظه ای تنظیم کند. برنامه  موبایل Signia  به شما امکان می دهد عملکرد سمعک خود را پس از تنظیم مجازی امتیاز بندی کنید و ادیولوژیست بر این اساس تاریخ تنظیم و فالوآپ بعدی شما را معین می کند. اپلیکیشن سیگنیا با مدل های زیر سازگاری دارد.

اتصال سمعک های زیمنس به برنامه موبایل

 • Signia Silk X
 • Signia Styletto X
 • Signia Pure X

رابط موبایل سمعک زیمنس

StreamLine Mic یک استریمر یا واسطه بین سمعک و منابع صوتی است. اگر گوشی موبایل شما آیفون نباشد باید از این وسیله برای برقراری ارتباط با آن استفاده کنید. StreamLine Mic می تواند سیگنال های صوتی را از هر دستگاه بلوتوثی از جمله تلفن های همراه، رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و دستیارهای هوشمند مانند الکسا، سیری و دستیار صوتی گوگل به سمعک های سیگنیا منتقل می کند. سمعک های زیمنس که با این اکسسوری سازگاری دارند مدل های زیر هستند.

 • Signia Styletto X
 • Signia Pure X
 • Signia Styletto Connect
 • Signia Motion Nx
 • Signia Pure Nx

StreamLine TV سمعک های زیمنس

StreamLine TV می تواند صدا را از تلویزیون با فاصله تقریبا 8 متری به طور مستقیم به سمعک منتقل کند. استریمر تلویزیون زیمنس به طور خودکار با سمعک ها جفت شده و می تواند همزمان از چندین کاربر سمعک پشتیبانی کند. اگر از استریمر های دیگر سیگنیا استفاده می کنید و می خواهید تماس تلفنی برقرار کنید، StreamLine TV  به طور خودکار صدای تلویزیون را قطع می کند تا بدون تداخل به تماس خود بپردازید. شدت صدای ورودی را می توان با برنامه موبایل myControl تنظیم کرد. مبدل تلویزیون زیمنس به اکثر تلویزیون ها قابل اتصال است و از صدای دالبی دیجیتال هم پشتیبانی می کند. با انواع سمعک های سیگنیا از جمله مدل های زیر می توانید از این استریمر پر قدرت استفاده کنید.

رابط تلویزیون سمعک زیمنس

 • Signia Styletto X
 • Signia Pure X
 • Signia Styletto Connect
 • Signia Motion Nx
 • Signia Pure Nx
 • Signia Pure primax

ریموت کنترل سمعک های زیمنس

دو وسیله جانبی امکان کنترل از راه دور سمعک های سیگنیا را فراهم می کنند. miniPocket یک کنترل از راه دور دکمه ای است که به اندازه کافی کوچک است و می توان آن را در دسته کلید خود قرار داد و easyPocket ریموت کنترل بزرگتر زیمنس با دکمه های راحت و صفحه نمایش آسان برای خواندن است که می تواند در کیف دستی یا جیب حمل شود و برای سالمندان انتخاب بسیار مناسبی است. از جمله سمعک های زیمنس که قابلیت اتصال به miniPocket دارند می توان مدل های زیر را نام برد.

ریموت کنترل سمعک زیمنس

 • Signia Silk X
 • Signia Styletto X
 • Signia Pure X
 • Signia Styletto Connect
 • Signia Styletto
 • Signia Silk Nx
 • Signia Motion Nx
 • Signia Pure Nx
 • Signia Pure primax
 • Signia Cellion primax

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

سمعک وزوز گوش زیمنس

بیشتر سمعک های سیگنیا به قابلیت تینیتوس تراپی یا درمان وزوز گوش مجهز هستند. این قابلیت با انتشار یک سیگنال قابل تنظیم و مخصوص ویژگی های وزوز کاربر، وی را از تمرکز روی صدای وزوز گوش خود منحرف می کند. سمعک های مخصوص وزوز زیمنس به انواع مختلف سیگنال های پوششی درمانی از جمله چهار سیگنال موجی الهام گرفته شده از طبیعت و پنج مدل نویز سفید از پیش تولید شده مجهز شده اند. قابلیت نوآورانه ناچ تراپی وزوز گوش در سمعک های سیگنیا برای اولین بار است که تون منحصر به فرد وزوز گوش را شناسایی می کند و آن را در پس زمینه قرار می دهد تا مغز یاد بگیرد که با گذشت زمان آن را نادیده بگیرد. 

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس یکی از اصلی ترین فاکتورها در انتخاب و خرید سمعک برای افراد دارای افت شنوایی است. سمعک های ساخت زیمنس یا سیگنیا از لحاظ کیفیتی ثابت شده هستند و به همین دلیل افراد مستقیما به دنبال مدل های با قیمت مناسب می گردند. قیمت سمعک های زیمنس در ایران از حدود 4 میلیون تومان آغاز می شود. هزینه خرید انواع سمعک زیمنس بسته به سطح تکنولوژی و خانواده آن تغییر می کند و تا حدود 15 میلیون تومان ادامه دارد. برای مشخص کردن قیمت مدل های مختلف سمعک زیمنس باید به سطح کاربردی و امکانات نگاه کرد. زیمنس علاوه بر محصولات پیشرفته و به روز، سمعک های اقتصادی با قیمت مناسب در رده های پایین تر را نیز برای کاربران با بودجه کمتر آماده کرده است. در ادامه قیمت انواع سمعک زیمنس با توجه به خانواده و سطح تکنولوژی را بررسی می کنیم. سیگنیا سمعک های خود را در سطوح تکنولوژی 3، 5 و 7 عرضه می کند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در برخی محصولات هم رده تکنولوژی و کاربردی 1 و 2 دیده می شود.

قیمت سمعک زیمنس سری X

سمعک سری X آخرین و جدیدترین سمعک های زیمنس هستند و جدیدترین فناوری ها و ابداعات دنیای وسایل کمک شنوایی را یدک می کشند. سمعک سری X زیمنس در سال 99 به بازار ایران وارد شد و به دلیل گرانی و افزایش قیمت ارز با مبالغ تقریبا بالایی به دست کاربران رسید. قیمت سمعک X زیمنس بیشتر به سطح کاربردی (3، 5، و 7) بستگی دارد و مدل و استایل نقش ناچیزی در تعیین قیمت محصولات زیمنس دارد. هزینه خرید سمعک های زیمنس جدید و هوشمند مانند PURE X، STYLETTO X و SILK X از 8 تا 14 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس سری NX

سمعک NX زیمنس نسل قدیمی تر از X بوده و محصولات متفاوتی را در خود جای داده است. قیمت سمعک NX زیمنس یا سیگنیا از 6 میلیون تومان آغاز شده و به 12 میلیون هم می رسد. مدل استایلتو زیمنس که از طراحی زیبا و دینامیک و امکانات شارژی برخوردار است در این نسل پردازشی و با هزینه کمتر قابل تهیه و خریداری است. هزینه سمعک های  NX  زیمنس مانند مدل های Motion و Insio در این نسل مناسب تر است و خرید آن مطمئنا به نفع فرد دچار افت شنوایی است.

قیمت سمعک PX زیمنس

قیمت سمعک پرایمکس زیمنس یا PX بین 5 تا 10 میلیون تومان است. هزینه خرید سمعک پرایمکس زیمنس در رده کاربردی 2 که جزو مدل های پایه محسوب می شود، ارزانتر است و باعث صرفه اقتصادی بیشتر برای کاربر می شود. قیمت سمعک شارژی و اقتصادی زیمنس در نسل پرایمکس که Cellion نام دارد مناسب است و هزینه خرید شارژر آن باید جداگانه پرداخت شود. سمعک های پیشرفته و هوشمند زیمنس مانند Ace که کوچک ترین سمعک رسیور داخل مجرای دنیا است و همینطور Pure در این نسل با قیمت کمتر و به صرفه قابل خریداری هستند.

قیمت سمعک داخل گوشی زیمنس

قیمت سمعک داخل گوشی زیمنس از 4 میلیون تومان آغاز می شود. سمعک های داخل گوشی زیمنس یا Insio در نسل ها و سطوح مختلف تکنولوژی تولید و عرضه شده اند و هر فرد با توجه به بودجه خود می تواند بهترین  انتخاب را از بین مدل های مختلف داشته باشد. معمولا رده های قدرتی سمعک های داخل گوشی زیمنس قیمت یکسانی دارند و تفاوتی برای خرید آن ها مشاهده نمی شود.

قیمت سمعک پشت گوشی زیمنس

قیمت سمعک پشت گوشی زیمنس نیز از 4 میلیون تومان به بالا آغاز می شود. مدل اصلی پشت گوشی زیمنسMotion  است که در قدرت ها و تکنولوژی های مختلف قابل تهیه است. هزینه خرید سمعک پشت گوشی زیمنس یا همان مدل با کیفیت موشن با توجه به کیفیت ساخت و دوام بالا بسیار به صرفه است و این مدل پیشنهاد بسیاری از شنوایی شناسان به مراجعین است.

قیمت سمعک شارژی زیمنس

قیمت سمعک شارژی زیمنس از مدل های معمولی اندکی بیشتر است. سمعک قابل شارژ زیمنس در مدل های Px، NX و X عرضه شده اند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. قیمت سمعک شارژی ارزان زیمنس یعنی مدل Cellion در حدود 6 تا 10 میلیون تومان است و در نسل های بالاتر برای خرید سمعک شارژی باید مبلغی بین 10 تا 14 میلیون تومان پرداخت کرد.

قیمت سمعک هوشمند زیمنس

قیمت سمعک های هوشمد زیمنس از 8 میلیون تومان آغاز می شود و این در شرایطی است که سمعک واقعا هوشمند باشد و بتواند از عملکرد اتوماتیک خود برای بهبود درک گفتار کاربر استفاده کند. معمولا رده های تکنولوژی 5 و 7 از پیشرفته ترین و مدل ها و سمعک هوشمند زیمنس محسوب می شود. سمعک های X زیمنس تماما از پردازش هوشمند استفاده می کنند و قیمت بالاتری نیز دارند.

قیمت سمعک نامرئی زیمنس

قیمت سمعک نامرئی زیمنس یعنی مدل Silk از 6 میلیون تومان آغاز می شود. این سمعک حالت پیش ساخته داشته و با سری های نرم و در سایزهای مختلف داخل مجرای گوش قرار می گیرد. اگر فرد از مجرای گوش بزرگ و مناسب برخوردار باشد می تواند سمعک های داخل گوشی و ظریف یعنی اینسیو را خریداری کند. در این صورت قیمت سمعک داخل گوشی نامرئی زیمنس از 4 میلیون تومان آغاز می شود.

نقد و بررسی سمعک سری X زیمنس

سمعک های خانواده X زیمنس در هنگام عرضه در سال 2019 با لیست بلندبالایی از انواع تکنولوژی ها و فناوری ها باعث جلب نظر کارشناسان و کاربران مختلف در جهان شدند. اولین برداشت از سمعک جدید زیمنس کاملا مثبت است. این مدل ها کیفیت صدای بسیار مناسب را همراه با قابلیت اتصال مستقیم به آیفون ارائه می دهند. عملکرد سمعک جدید سیگنیا در شرایط پر سر و صدا و محیط نویزی چشمگیر است و با پردازش صدای شگفت انگیز و قابلیت پردازش صدای فرد خود می تواند کاربر را از سردرگمی نجات دهد. می توان گفت سری X زیمنس تمام خصوصیت های خوب گذشته را با تجربه صوتی کاملا جدید همراه کرده است.

سمعک زیمنس جدید، ظاهر جدید

سمعک Pure زیمنس از پرفروش ترین مدل های این کمپانی بوده و مدل جدید آن از کلیه ویژگی های کاربر پسند قبلی بهره می برد و در عین حال به میزان محسوسی کوچک تر شده است.  زیمنس از فرصت ارائه شده توسط چیپ پردازشگر جدید برای طراحی مجدد مدل Pure خود استفاده کرده است. دکمه چندکاره به کار رفته در قسمت پشتی سمعک با لمس دست به راحتی احساس شده و عملکرد آسانی دارد. این سویچ به مقدار کافی حساس بوده و وقتی آن را فشار می دهید به خوبی به شما پاسخ می دهد. این سمعک زیمنس با طراحی جدید و نمای باریک در پشت گوش پنهان شده و سیم رسیور با قابلیت دید حداقل به مجرای گوش می رسد. درب باتری به راحتی قابل استفاده است و به شما امکان می دهد سمعک را بدون باز کردن کامل درب باتری، خاموش کنید.

کیفیت ساخت سمعک زیمنس(سیگنیا) همیشه عالی بوده و این فاکتور اعتبار بالایی برای این برند ایجاد کرده است و سمعک جدید هم از این قاعده مستثنا نیست. کیفیت مونتاژ و متریال استفاده شد


این مقاله را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره

email

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 • محمد یادمانی

  درود بر شما وقتتون بخیر جدیدتر یا بهتراز مدل 7nx سیگنیا تولید شده ؟ و اگر تولید شده در ایران وارد شده ؟ حدود قیمت 7nx چند هست؟ باتشکر ازشما

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. در سمعک های سیگنیا بعد از نسل nx  دو نسل ax و ix هم تولید شده. متاسفانه قیمت این مدل رو نداریم

 • اسرافیل اروانه

  سلآم حدود دوسآل پیش بعلت وزوز گوش راستم سمعک داخل گوش تهیه کردم و متاسفانه حدءد ده روز است از کار افتاده و بعلت تعطیلات اقدامی نکردم ضمنا با استفاده از این سمعک در صدای گوشم هیچ تغییری متوجه نشدم، تقاضا دارم جهت تنظیم و راه اندازی سمعک راهنمایی فرمایید تشکر

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. در درجه اول برای وزوز گوش نباید از سمعک های داخل گوشی استفاده کرد. در درجه دوم لطفا مدل سمعک و نتیجه شنوایی سنجی و ارزیابی وزوز خودتون رو ارسال کنید تا متخصصین ما راهنماییتون کنند

 • نسیم محمدی

  سلام و عرض ادب، وقت بخیر، برای مشاوره خرید سمعک چطوری می تونم درخواست بدم و شنوایی سنجی کجا باید ارسال بشه خدمتتون ، ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای دریافت مشاوره خرید سمعک باید نتایج تست های شنوایی خودتون رو به شماره های وانتساپ حس دوم ارسال بفرمایید تا بهترین مدل سمعک با توجه به وضعیت خدمتتون معرفی بشه 09354353539

 • فاضل گودرزی

  سلام وعرض ادب من مدل styletto x charger signia GmbH برای هردوگوش استفاده میکنم تفکیک صدا حتی به صورت کم راهم نداره ، بعضی موقع با وجود شارژ کامل وسط کار یه دفعه غیر فعال میشه ، والان قیمتشون چنده؟ دوسال پیش به من دادن ۳۴ میلیون؟؟؟ ممنون از راهنمایی هاتون

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. سمعک سیگنیا استایلتو در رده های مختلف تولید میشه و باید ببینیم مدل شما کدوم سطح از تکنولوژی ها رو موجود داره. به طور کلی styletto به دلیل طراحی بسیار باریک مشکلاتی مثل خاموش شدن ناگهانی و عملکرد نامناسب باطری رو داره اما به دلیل ظاهر مناسبش افراد زیادی تمایل به اون دارند. به طور کلی در حال حاضر بهترین منبع تغذیه برای سمعک باطری های معمولی هستن. پیشنهاد میشه اگر قصد تهیه سمعک شارژی زیمنس رو دارید به جای styletto از مدل pure که طراحی استانداردتری داره استفاده بفرمایید. برای مشاوره بیشتر میتونید نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو ارسال بفرمایید

 • مهدی ریوندی

  سلام شرکت شما قالب سمعک انجام میده بعد قیمت قالب چند در میاد

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله برای ساخت قالب سمعکتون میتونید تشریف بیارید. بسته به مقدار افت شنوایی و قالب مورد نیاز هزینه از 300 تا یک میلیون تومان متغیر هست

 • نازی کشفی

  سلام وقت بخیر . سمعک مدل insio موجود دارید؟ در صورت موجودی لطفا قیمت برای یک گوش رو اعلام بفرمایید. ممنونم .

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. مدل اینزیو به معنای سمعک های داخل گوشی زیمنس هست و رده های مختلف به همراه قدرت های مختلف داره. برای معرفی مدل مناسب برای شما لطفا نتیجه شنوایی سنجی تون رو برای ما ارسال بفرمایید

 • لقمان

  سلام بر شما دستگاه streamline mic رو میخواستم قیمتش چنده با تشکر

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر متاسفانه این استریمر زیمنس ناموجود هست در حال حاضر

 • حسینی

  سلام جسینی هستم از مشهد پدرم نیاز به سمعک غیرقابل دید دارد نوار گوش گرفتیم و گفتند میزان شنوایی ایشان ۴۰ درصد افت نموده(هر دو گوش) لطفا لیست قیمت‌ها را برای ارسال می کنید ۰۹۰۱۸۳۱۱۶۵۰

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر لطفا نتیجه شنوایی سنجی رو برای بفرستید تا بهترین سمعک های نامرئی با توجه به وضعیت ایشون معرفی بشه خدمتتون

 • سهیل ناهیدی

  سلام من سمعک سیگینا (ITE) میخواستم موجود دارین آیا؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر بله موجود هست. لطفا نتایج شنوایی سنجی رو برای ما ارسال کنید

 • مریم محمدی

  قیمت سمعک هوشمند مدل styleto 7 ax sogniamo چنده ؟ آیا این مدل را دارید ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر متاسفانه این مدل در ایران ناموجود هست

 • رامین

  سلام سمعک زیمنس octiv Sp + قابلیت تنظیم با موبایل داره؟ دیروز خریدم که صدای سعمک خوب تنظیم نشده خیلی نگران هستم با این تنظیم خوب جواب نمیده شنوایی من عمیق است چه کار بکنم؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر برای تنظیم مجدد سمعک باید به مرکز شنوایی شناسی مد نظر مراجعه کنید

 • ملیکا بهرامی

  سلام. من تا حالا ازسمعک درون گوشی استفاده می کردم و راضی هستم. الان هم تصمیم دارم از همین نوع سمعک و با کیفیت خوب استفاده کنم. قیمت برای یک گوش تقریبا چقدر است؟ (شهرستان هستم)

  مدیر سایت

  سلام باید لطف کنید نتیجه شنوایی سنجی تون رو ارسال کنید در حال حاضر شروع قیمت های داخل گوشی از حدود 9 میلیون تومان هست 

 • عسکری

  سلام. من سمعک سیگنیا سیلک رو واسه هردو گوشم میخوام. چه تکنولوژی ازش موجود دارین و قیمت چنده؟ ارسال به شهرستان هم دارین؟ فوری

  مدیر سایت

  سلام وقت بخر دوست عزیز. این مدل در حال حاضر موجود نیست متاسفانه

 • ح.الف

  سلام آیا با ۳۰ میلیون تومان امکان خرید سمعک زیمنس توگوشی با قدرت بالا وجود دارد.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر بله قربان لطفا نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو ارسال بفرمایید

 • اکبر صفایی

  سلام وقت بخیر در حال حاضر شما نوع motion را موجود دارید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر در حل حاضر خیر. معادل از برندهای دیگه موجوده

 • محمدرضا خضری

  سلام. سمعک پیشرفته با سطح توان up یا sp ، چه مدلی در کشور موجود است. پسر من شش سال است که nitro 3mi sp را استفاده می کند که الان دچار خرابی های شده. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر قربان. در حال حاضر سمعک های UP اتیکن در بالاتربن سطوح عملکردی موجود هستن

 • عبدالعزیز مختومی

  سلام آیا سمعک اکتیو را دارید و اگردارید قیمتش چند میباشد

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر خیر متاسفانه این مدل وارد ایران نشده

 • میثم

  سلام خسته نباشید قیمت سمعک pure charge & go x چقدره و چند کاناله هست ممنونم میشم لطف کنید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. این مدل موجود نیست و از مدل پایه 24 کاناله شروع میشه و تا 48 کانال ادامه داره

 • محمد مهدی فتاحی

  درود ، ببخشید ممکنه بفرمائید قیمت سمعک زیمنس داخل گوشی 2px چند است ، برای هر دو گوش ؟ ممنونم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. قیمت این مدل به دلیل ناموجود بودن مشخص نیست

 • راحله طاهری

  سلام وقت بخیر، قیمت سمعک AX را میفرمایید و آیا این سمعک در حال حاضر موجود هست؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. این نسل زیمنس متاسفانه وارد ایران نشده

 • رسول رضایی

  اما کارتن و پاکتش گم شده .۰۹۳۶۷۶۹۶۶۵۶

 • رسول رضایی

  سلام من یه سمعک سیگنیا مدل pure312دارم

 • حسن قلیزاده

  سلام وقت بخیر ،من گوشی چپ ۴۹درصد ضعیف شده و گوش سمت راستم ۲۰ در صد ضعیف شده چه سمعکی بخرم ،۴۹ ساامه، دوبار هم نوار گوش گرفتم میشه منو راهنمایی کنید با تشکر

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق لطف کنید نتیجه شنوایی سنجی رو به واتساپ ما ارسال کنید

 • رنجبر امیری

  سلام میخواستم ببینم سمعک زیمنس موجود دارید؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله موجود هست

 • عباسی

  سلام بنده در حال حاضر سمعک cic یونیترون استفاده میکنم،از کارایی آن رضایت ندارم. آیا سمعک insio برای کم شنوایی حسی عصبی دو طرفه با ۷۰srt دسیبل قابل استفاده هست؟ و سوال دوم آیا این مدل سمعک قابلیت این را دارد که به گوشی اندروید متصل شود جهت مکالمه تلفنی؟ متشکرم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اینزیو از لحاظ قدرتی جوابگو هست اگه دو گوشی استفاده بشه. از رده بالا های اینزیو تهیه بکنید. اگر مدل وایرلس باشه با تهیه استریمر میتونید مکالمات تلفنی رو با سمک انجام بدین

 • ستاره

  سلام دختر من ۱۱ماهه ست کم شنوایی متوسط دو طرفه تشخیص دادن .سمعک پشت گوشی چه مارکی مناسب هست براش ممنون میشم راهنمایی کنید.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر.با توجه به اینکه افت زیادی ندارند میتونن از سمعک های پشت گوشی کوچک یا mini BTE استفاده کنند. لطفا برگه ABR رو ارسال کنید تا مدل و برند مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • محمد

  سلام من یه سمعک واس پدرم میخام گوشاشم فوق سنگین است معاینه شنوایی نگرفتیم نمیتونه بیاد دکتر میشه یه سمعک خب معرفی کنید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای نظر دقیق باید سنجش شنوایی بشن اما اگر افت زیادی دارند باید از سمعک های سوپر پاور مثل اکسید اتیکن و motion sp زیمنس استفاده بکنند

 • علی بیگدلی

  سلام سمعک زیمنس نامرئی دارین درصورت داشتن قیمت

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز بله موجود هست لطفا برگه سنجش شنوایی تون رو برای ما ارسال کنید

 • محمدصادقی

  سلام خسته نباشید من برا دخترم که کلاس پنجم دبستان هستش ودرمدرسه دولتی که چهل نفر هستند میزان شنوایی چهل درصد هست پیشنهاد چه مدل سمعک دارید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتایج آزمون شنوایی رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب هوشمند که در موقعیت های شلوغ بسیار اثربخش هستند رو خدمتتون معرفی کنیم

 • علیرضا سعادتی

  سلام سمعک Signia Active Pro یا Signia Active موجود هست؟ محدوده قیمتی آنها چقدر است؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه این مدل وارد کشور نشده فعلا

 • مجتبی

  سلام. قیمت مدل motion را لطفا بفرمایید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز.این مدل در حال حاضر ناموجود هست. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما راسال کنید تا مدل های جایگزین خدمتتون پیشنهاد بشه

 • میلاد

  سلام پیدا نمیشه،لاهیجان ،لنگرود ،رشت سمعک داخل گوشی باتری 13 موجود نیست، هرکسی قیمت حودش رو می دهد با کارت ملی نصف قیمت ،بدون کارت ملی 15 میلیون راهنمایی کنید من چیکار کنم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. سمعک داخل گوشی با باطری 13 خیلی وقته که تولید نمیشه و با گسترش تکنولوژی تقویت صوتی و انتقال صدای وایرلس به این مدل ها کمتر نیاز هست.

 • محسن مرادی

  سلام بهترین سعمک آلمانی داخل گوشی اسم اش چیست ؟غیر قابل دید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. از لحاظ تئوری بالاترین مدل در حال حاضر مدل های 7X و 7AX زیمنس هستند اما موجود نیستن متاسفانه

 • فرهاد س وقی

  سلام خسته نباشید من یک سمعک پشت گوشی سیگنیا آبان 1400 گرفتم که در مرداد 1401 یعنی در زمان گارانتی دچار مشکل شد پس از ارائه به نمایندگی گفتند میکروفون آن خراب شده و درحال حاضر موجود نمی باشد و میگویند بجایش سمعک پشت گوشی رده پائین تر میدهند آیا همچنین چیزی امکان دارد یا نه آیا می شود بجایش سمعک داخل گوشی بگیرم ضمنا من سمعک را از جای دیگری گرفتم خواهشمندم راهنمائی نمائید با تشکر

  مدیر سایت

  سلام متاسفانه مشکل کمبود قطعات سمعک بسیار جدی هست و امکان تعمیر بسیار پایین. عکس سنجش شنوایی و نام مدلی که جایگزین میکنند رو برای ما ارسال کنید تا راهنماییتون کنم

 • ساسان مولانیان

  با سلام می خواستم بپرسم در حال حاضر سری x سیگنیا چه مدلهایی موجود دارید و اگر ممکن هست قیمت آنها را به ایمیل من ارسال کنید با تشکر

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه موجودی سمعک مخصوصا سیگنیا بسیار محدود هست. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو ارسال کنید تا از برند های درجه یک چند مدل خدمتتون معرفی بشه

 • میثم دشتستانی

  سلام در مورد سمعک تو گوشی miracle اطلاعات بیشتر ، همراه با قیمت در بازار ایران میخوام در اختیارم بزاریم ممنون میشم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. میراکل ایر یکی از برندهای نسبتا نوپا هست که عمدتا از پلتفرم پردازشی سمعک های زیمنس استفاده میکنه و کیفیت مناسبی برای افراد کم شنوا داره. لطفا نوار گوشتون رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب خدمتتون پیشنهاد بشه

 • Mahmoud.pishva

  سلام سمعک iicXAالان موجود دارید ؟لطفا قیمت؟

  مدیر سایت

  سلام قربان. مدل سمعک رو اشتباه نوشتید. با حس دوم تماس بگیرید تا مشاوره های لازم خدمتتون داده بشه

 • عبداله

  سلام با توجه معرفی سمعک 2022، آیا سمعک جدیدی وارد بازار ایران شده؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. در حال حاضر سمعک های رده AX زیمنس به تعداد بسیار محدود در کشور موجود هست

 • سحر فیروزی

  با عرض سلام خدمت شما میشه بفرمایید قیمت سمعک سیگنیا مدل پیور کراس چقدر هست؟ ????ممنون میشم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. مدل کراس در حال حاضر موجود نیست و خود مدل پیور هم چند رده مختلف داره. در صورت تمایل ادیوگرام خودتون رو برای ما ارسال کنید تا مشاوره و قیمت ها خدمتتون داده بشه

 • درنا

  سلام سمعک زیمنس تکنولوژی جدیدی داره یا نه ؟

  مدیر سایت

  سلام بله جدیدترین تکنولوژی سمعک زیمنس قابلیت فعالسازی سنسور حرکتی هست. همچنین سیستم وایرلس زیمنس خیلی پیشرفته شده.

 • ایدا

  سلام چه تفاوتی تو نوع و مدل سمعک ها هست؟

  مدیر سایت

  سلام. سمعک های مختلف از نظر سایز و طراحی ، سطح تکنولوژی، میزان پوشش دهی کم شنوایی و برند با هم متفاوت هستند.

 • درسا

  سلام سمعک های زیمنس چه برتری با سمعک های برند دیگه داره؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برند زیمنس امکانات تنظیمی بیشتری در اختیار متخصص قرار میده و البته تنظیمش نیاز به دانش تخصصی داره. علاوه بر این سمعک زیمنس فرکانسهای بالا رو خوب تقویت میکنه. سنسور حرکتی هم اخیرا به تکنولوژی های سیگنیا اضافه شده و فوق العاده هست.

 • محمود حاجی شفیعیها

  سلام خسته نباشید گوشی زیکنیا پشت گوشی چند قیمت است جفت ممنون میشم بفرمائید

  مدیر سایت

  سلام. قیمت سمعک زیمنس بستگی به نوعش داره. در حال حاضر که 30 اذرماه هستیم حداقل قیمتش برای دو گوش 10 تومن هست.

 • الف

  خسته نباشید. قیمت سمعک زیمنس تحت پوشش بیمه قرار میگیره؟

  مدیر سایت

  سلام. نوع بیمه خودتون رو ذکر نکردید. بله تمام برندهای سمعک به شرط داشتن شرایط خاص تحت پوشش بیمه به مبالغ مختلف قرار میگیرن.

 • راستی

  عرض سلام و ادب. آیا سمعک های هوشمند و جدید مانند زیمنس برای کم شنوایی های خیلی بالا مناسب است و فردی مثل من که افت شنوایی متوسط در دو گوش را تجربه میکنم نمی تواند از آن ها استفاده کند؟

  مدیر سایت

  وقت بخیر جناب راستی. خیر قربان. سمعک با هر سطح تکنولوژی برای همه درجات کم شنوایی تولید شده و قابل استفاده هست. سبک زندگی، شغل، نیازها و اولویت های شنیداری و بودجه از اصلی ترین معیارها برای انتخاب تکنولوژی های مورد نیاز فرد در سمعک های زیمنس محسوب میشه. لطفا نوار گوش و مدارک خودتون رو برای متخصصین شنوایی ما ارسال کنید تا نظر قطعی داده بشه.

 • سارا ایمانی

  سمعک زیمنس 684 موجود دارین شما؟

  مدیر سایت

  سلام.خیر این مدل دیگه تولید نمیشه هرچند از بهترین سمعک های موجود در بازار بوده قبلا. برای جایگزینی این مدل میشه به سمعک های جدید زیمنس با الگوی تقویتی آنالوگ اقدام کرد.

 • جواد رسول زاده

  خسته نباشید. نامرئی ترین سمعک زیمنس گه قیمت مناسبی هم داشته باشه چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟

  مدیر سایت

  سلام به همراه حس دوم. ریزترین مدل های سمعک زیمنس در حال حاضر سمعک های silk و مدلهای داخل گوشی هستند. اگر قیمت مد نظرتون ر بفرمایید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد.

 • آزادی

  سمعک زیمنسی که خوب باشه و قیمتش حدود 4 تومن باشه چی هست؟

  مدیر سایت

  با سلام. دوست عزیز معرفی سمعک مناسب صرفا بر اساس ادیومتری و مشاوره امکان پذیر هست. ثانیا با قیمتی که فرمودید در انتخاب محصولات زیمنس ممکنه با محدودیت مواجه بشید. پیشنهاد ما این هست که از سمعک های رکستون یا ادیوسرویس که زیرمجموعه زیمنس هستن مدل با کیفیت تری رو خریداری و استفاده کنید.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس