قیمت انواع سمعک داخل گوشی در برندهای مختلف

قیمت انواع سمعک داخل گوشی در برندهای مختلف

بروز رسانی : ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت سمعک داخل گوشی در برندهای برتر سال 2023 بر اساس فاکتورها و عوامل مختلفی تعیین می شود. داخل گوشی بودن سمعک برای بسیاری از افراد یک ضرورت محسوب می شود و تنها با این شرط از این وسیله ضروری کمک شنوایی استفاده می کنند. بر خلاف تصور افراد قیمت سمعک داخل گوشی با سمعک پشت گوشی تفاوت زیادی ندارد.

قیمت خرید سمعک داخل گوشی چقدر است؟

قیمت سمعک داخل گوشی از حدود 8 میلیون تومان برای هر گوش شروع می شود. هنگام خرید سمعک داخل گوشی نکاتی را باید مدنظر داشته باشید. مهمترین نکته در این زمینه مقدار و نوع کم شنوایی شماست. شنوایی هر فرد مانند اثر انگشت او منحصربفرد است. سمعک های داخل گوشی متنوعی در بازار وجود دارد. اما از بین این محصولات ممکن است تنها تعداد انگشت شماری از آنها برای شنوایی شما مناسب باشد. عامل مهم دیگری که شنوایی شناس در نظر دارد، قطر مجرای گوش شماست. قطر کانال گوش باید به اندازه ای باشد که تمام قطعات سمعک داخل آن جا بگیرد. بسیاری از افراد از نظر شنوایی کاندید خرید سمعک داخل گوشی هستند اما بدلیل کوچک بودن مجرای گوش نمی توانند از این مدل ها استفاده کنند و به ناچار به محصولات پشت گوشی روی می آورند.

معمولا اولین موردی که با شنیدن نام سمعک به ذهن ما می رسد، قابلیت نامرئی بودن آن است. این مسئله از تجربه ناخوشایند اغلب ما در دوران کودکی نشات می گیرد که سمعک های بزرگ و پشت گوشی پدربزرگ و مادر بزرگ خود را می دیدیم. تقاضا برای سمعک های داخل گوشی به دلیل قابلیت دید و کارایی مناسب همواره وجود داشته است. یکی از مهم ترین فاکتورهای قابل توجه در این زمینه، قیمت انواع سمعک داخل گوشی در برند های مختلف است که در این مطلب قصد داریم اطلاعات لازم در این زمینه را ارائه کنیم. قیمت های ارائه شده برای مدل های مختلف داخل گوشی ثابت نبوده و بسته به تاریخ ممکن است تغییر کند.

سمعک داخل گوشی یکی از انواع استایل های محصولات کمک شنوایی است. این مدل بر خلاف سایر مدل ها درون لاله یا مجرای گوش قرار می گیرد و خود به انواع مختلفی تقسیم می شود. از انواع محصولات داخل گوش می توان به سمعک نامرئی، داخل گوشی  CIC، سمعک داخل گوشی  IIC، داخل گوشی فول شل و مدل های داخل گوشی کانال ITC اشاره کرد. هر کدام از این مدل ها دارای ویژگی ها و انواع خاصی هستند که در ادامه به تفصیل بحث خواهد شد.

قیمت انواع سمعک داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی برای سالمندان

قیمت سمعک داخل گوشی برای سالمندان از 9 میلیون تومان آغاز می شود. مدلهای داخل گوشی برای عزیزان سالمند هم قابل ساخت و تجویز است و می تواند بهترین سمعک برای سالمندان باشد. اما نیاز است تا فرد استانداردهای لازم را برای سمعک داخل گوشی داشته باشد. اولین مسئله باز بودن کامل مجرای گوش است. با افزایش سن ممکن است مجرای گوش باریک تر شده و اصطلاحا دچار کلاپس شود که در این حالت سمعک داخل گوشی در آن جای نمی گیرد. از دیگر استانداردها، توانایی ظریف حرکتی و توانایی تعویض باطری کوچک سمعک داخل گوشی است. سالمندانی که دچار لرزش دست و اندام هستند باید از سمعک های بزرگتر پشت گوشی استفاده کنند. مسئله دیگر فعالیت های اجتماعی زیاد است. اگر فرد سالمند سبک زندگی فعال و پر رفت و آمد دارد بهتر است از سمعک های داخل گوشی استفاده کند و اگر افت شنوایی زیادی داشته باشد ناچار به استفاده از سمعک پشت گوشی است. هزینه خرید سمعک داخل گوشی برای سالمندان با مدل های پشت گوشی تفاوت زیادی ندارد.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک داخل گوشی برای کودکان

قیمت سمعک کودکان و اطفال مشابه بزرگسالان از 8 میلیون تومان آغاز می شود اما این مدل برای این گروه سنی به هیچ وجه مناسب نیست. استفاده از سمعک داخل گوشی برای اطفال و نوزادان چند محدودیت و مشکل ایجاد می کند. مجرای گوش اطفال بسیار کوچک است و امکان ساخت سمعک داخل گوشی وجود ندارد. سایز مجرای گوش کودکان در حال تغییر و بزرگ شدن است و با این رویه شاید هر دو تا سه ماه نیاز به تعویض پوسته سمعک کودکان باشد. سمعک داخل گوشی بسیار ظریف بوده و نیاز به مراقبت خاص دارد. همینطور ممکن است توسط نوزاد گم شده یا بلعیده شود که خطر آفرین است. همچنین سمعک داخل گوشی به دلیل محدودیت در قدرت و پوشش کم شنوایی برای نوزادان و اطفالی که کم شنوایی عمیق مادرزادی دارند قابل استفاده نیست.

عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی معمولا متوسط رو به بالا است زیرا کمپانی های مختلف معمولا آخرین دستاورد های خود را در جدیدترین سمعک های داخل گوشی و نامرئی خود به کار می برند. بنابراین با خرید محصولات داخل گوشی جدید می توانید از تکنولوژی به روز آن ها مطمئن باشید. عوامل مختلفی در تعیین قیمت سمعک داخل گوشی موثر هستند. سطح تکنولوژی، شرکت و برند سازنده، اندازه سمعک  و موقعیت قرارگیری آن، کیفیت و استحکام ساخت و گارانتی همگی از جمله عواملی هستند که روی قیمت این محصولات تاثیر دارند.

تاثیر تکنولوژی در قیمت سمعک داخل گوشی

یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت سمعک داخل گوشی، تکنولوژی و بهره مندی سمعک از دانش و فناوری روز است. هر چه سمعک مجهزتر و الگوریتم های پردازشی به روز تری داشته باشد، مسلما از قیمت بالاتری نیز بر خوردار خواهد بود. محصولات داخل گوشی در مدل های دیجیتال، هوشمند و وایرلس موجود است که قابلیت شخصی سازی شنوایی و تقویت سمعک را با توجه به کاهش شنوایی فرد دارا هستند. این محصولات مجهز به تکنولوژی حذف فیدبک، قابلیت وایرلس و شنوایی دو گوشی، کانال های تراکمی بالا و قابلیت اتصال به منابع صوتی هستند. سمعک داخل گوشی مانند معمولا در سه سطح تکنولوژی به بازار عرضه می شود که جدیدترین و پیشرفته ترین مدل آن یعنی محصولات داخل گوشی premium از بالاترین سطح قیمتی برخوردار هستند.

نقش برند در قیمت سمعک داخل گوشی

امروزه بر خلاف گذشته کمپانی های زیادی در زمینه تولید سمعک وجود دارند و رقابت بین آنها در بالاترین سطح در جریان است. تلاش اکثر تولید کنندگان کنار هم قرار دادن کوچک ترین سایز و بالاترین سطح تکنولوژی است و این مورد باعث ارائه انواع سمعک داخل گوشی قدرتمند و پیشرفته شده است. طبیعتا محصولات تولیدی این کمپانی ها به نسبت سایرین قیمت بالاتری خواهد داشت. سمعک های داخل گوشی جدید کمپانی هایی مانند سیگنیا، اتیکن و استارکی توانسته اند این دو ویژگی را با هزینه مناسب به کاربران خود عرضه کنند. به یاد داشته باشید که هزینه ای که برای برند سمعک خود پرداخت می کنید به نوعی تضمین کننده کیفیت و کارایی سمعک و برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب است. به همین دلیل تولیدات داخل گوشی جدید کمپانی های برتر، قیمت نسبتا بالایی دارند.

قیمت برندهای مختلف سمعک داخل گوشی

نقش خدمات پس از فروش در تعیین هزینه خرید سمعک داخل گوش

سمعک داخل گوشی به دلیل قرار گرفتن در مجرای گوش و تماس مداوم با چربی پوست و جرم گوش و همینطور رطوبت مجرا بیشتر در معرض خرابی قرار دارد. لذا موضوع بسیار مهم برخورداری سمعک از خدمات و گارانتی معتبر برای جلوگیری از هزینه های بعدی است. پس یکی از مهم ترین فاکتور ها در تعیین قیمت محصولات داخل گوشی گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود که ارتباط مستقیمی با اعتبار برند مورد نظر دارد پس این مسئله را جدی در نظر بگیرید. سمعک داخل گوشی در تمام ساعات بیداری شما در گوش شما مشغول به فعالیت است و در معرض انواع تغییرات قرار دارد. لذا گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش سریع فاکتور بسیار مهمی است که باعث افزایش قیمت سمعک داخل گوشی شما می شود.

قیمت انواع سمعک داخل گوشی چقدر است؟

اگر بخواهیم قیمت سمعک های داخل گوشی را به طور میانگین بیان کنیم باید به مهمترین وجه تمایز انواع مدل ها یعنی سطح تکنولوژی توجه کنیم. محصولات داخل گوشی امروزی تنها در دو مدل دیجیتال و هوشمند عرضه می شوند. همچنین بسته به سایز و فناوری هزینه های متفاوتی را برای سمعک داخل گوش انتظار داریم. هزینه خرید سمعک داخل گوشی بسته به عوامل ذکر شده بین 8 تا 28  میلیون تومان خواهد بود که با توجه به تغییرات نرخ ارز امکان تفاوت قیمت وجود دارد.

قیمت مدل های مختلف سمعک داخل گوشی

محصولات داخل گوشی در انواع و مدل های مختلفی از جمله سمعک نامرئی IIC، سمعک CIC، مدل ITC و مدل ITE ساخته می شود. هر کدام از انواع محصولات داخل گوشی بسته به سطع تکنولوژی، کیفیت ساخت و برند قیمت آن با سایر سمعک ها متفاوت است. البته امر.وزه بیشتر دو مدل داخل گوشی CIC و نامرئی تولید می شوند و به همین دلیل ما تنها قیمت آن ها را بیان می کنیم.

قیمت سمعک داخل گوشی نامرئی  IIC

قیمت سمعک نامرئی به عوامل مختلفی نظیر برند بستگی دارد. اوج قدرت طراحی و اجرای یک کمپانی سمعک را می توان در مدل های IIC مشاهده کرد. به دلیل محدودیت شدید فضا و نیاز به تکنولوژی های مختلف، تولید این مدل ها همواره یک چالش بوده است و تنها کمپانی های برتر قادر به ساخت چنین سمعک های نامرئی هستند. قیمت روز سمعک نامرئی داخل گوش چیزی بین 8 تا 28 میلیون تومان است و با توجه به برند و تکنولوژی تغییر می کند.

قیمت سمعک نامرئی داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی  CIC

قیمت سمعک داخل گوشی CIC به دلیل محبوبیت زیاد و امکان استفاده برای اقشار مختلف از قیمت مناسب تری برخوردار است و با پرداخت مبلغی بین 8 تا 30 میلیون تومان می توانید این مدل ها را خریداری کنید. این مدل از رایج ترین سمعک های داخل گوشی است و طرفداران زیادی دارد. این سمعک ها قابلت بهره مندی از تکنولوژی وایرلس و اتصال به منابع مختلف را دارند و در سطوح کاربردی مختلفی قابل عرضه هستند.

قیمت سمعک داخل گوشی ضدآب

امروزه قیمت سمعک ضد آب مناسب تر از هر زمان دیگری است. سمعک داخل گوشی ضدآب یکی از مواردی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. تکنولوژی پوشش نانو و ضدآب در سمعک های داخل گوش هم کارایی دارد اما نمی توان در مورد آن با اطمینان محصولات پشت گوشی صحبت کرد. پوسته سمعک های داخل گوشی پس از قالبگیری از مجرای گوش ساخته می شود و ممکن است جنس آن مقاومت کافی در برابر آب و رطوبت را نداشته باشد. اما می توان از پوشش نانو در قطعات داخلی و اجزای سازنده سمعک داخل گوشی بهره برد و عمر آن ها را افزایش داد. قیمت سمعک ضدآب داخل گوشی با توجه به برند از 8 میلیون تومان آغاز می شود.

قیمت سمعک داخل گوشی شارژی

قیمت سمعک شارژی یا قابل شارژ داخل گوشی به دلیل نوآور بودن این تکنولوژی از سایر محصولات بالاتر است. سمعک داخل گوشی قابل شارژ به تازگی توسط زیمنس یا سیگنیا به بازار عرضه شده و هنوز به ایران نرسیده است. این مدل ها سایز تقریبا بزرگتری نسبت به سایر سمعک های داخل گوشی دارند و می توان با قرار دادن در کیس مخصوص آن ها را شارژ کرد. قیمت سمعک قابل شارژ از حدود 10 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت سمعک داخل گوشی شارژی

قیمت سمعک داخل گوشی زیمنس

سمعک های داخل گوشی زیمنس یا سیگنیا از بهترین تولیدات در این صنعت به شمار می روند و به همین دلیل قیمت نسبتا بیشتری از سایر برند ها دارد. قیمت سمعک سیگنیا یا زیمنس از 10 میلیون تومان شروع شده و با توجه به تکنولوژی بالاتر می شود. از جدیدترین محصولات داخل گوشی زیمنس می توان به مدل Silk NX اشاره کرد که دارای قالب آماده با دامی ثابت بوده و در عمق مجرای گوش قرار می گیرد. قابلیت وایرلس، الگوریتم پردازشی جدید زیمنس و نامرئی بودن باعث شده است تا انتخاب این سمعک داخل گوشی با توجه به هزینه تقریبا بالای آن مناسب باشد.

قیمت سمعک داخل گوشی سیگنیا یا زیمنس

قیمت سمعک داخل گوشی ويدکس

ویدکس دانمارک نیز سابقه طولانی در تولیدات داخل گوشی مدل های اقتصادی و با کیفیت دارد. با خرید سمعک های داخل گوشی ویدکس از سایز کوچک و گارانتی مناسب در کنار هزینه به صرفه بهره مند می شوید. قیمت سمعک ویدکس از 10 میلیون تومان آغاز و در مدل های هوشمند مانندMOMENT 440  که در سال 2020 عرضه شده است به نزدیک 30 میلیون تومان می رسد.

قیمت سمعک داخل گوشی اتیکن

سمعک های داخل گوشی اتیکن معمولا از پرچمداران بازار محسوب می شود و با تکنولوژی بالا و قیمت کمی بالای خود کاربران را سورپرایز می کند. از ویژگی مدل های داخل گوشی اتیکن مانند OPN می توان به قابلیت اتصال به آیفون، برنامه های ویژه وزوز گوش و الگوریتم جدید پردازش صوتی اشاره کرد. قیمت سمعک اتیکن در مدلهای داخل گوش از 12 میلیون تومان آغاز می شود.

قیمت سمعک داخل گوشی اتیکن

قیمت سمعک داخل گوشی ریساند

سمعک های داخل گوشی ریساند معمولا با پوشش ضدآب و هزینه خرید مناسب خود شناخته می شوند. معمولا همه خانواده های سمعک ریساند از محصولات داخل گوشی هم بهره می برند. جدیدترین سمعک داخل گوشی ریساند مدل LiNX Quattro  است که با اتصال مستقیم به برنامه گوشی و تنظیمات از راه دور شنوایی مطلوبی را برای کاربر ایجاد می کند. قیمت سمعک ریساند از 8 میلیون تومان آغاز می شود.  آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک داخل گوشی استارکی

استارکی آمریکا با سمعک های کاملا نامرئی خود شهرت زیادی پیدا کرد. مدل های جدید نامرئی این کمپانی مانند Picasso از جدیدترین تکنولوژی ها برای راحتی هر چه بیشتر کاربر استفاده می کند. سمعک داخل گوشی استارکی به نام Livio Edge AI از قابلیت تنظیم از راه دور بهره می برد. قیمت این مدل های سمعک داخل گوشی استارکی در صورت واردات چندان ارزان نخواهد بود.

قیمت سمعک داخل گوشی فوناک

قیمت سمعک فوناک از حدود 6 میلیون تومان آغاز می شود و در مدل های جدید مانند Virto titanium  و Virto Marvel به 26 میلیون تومان می رسد. از ویژگی مدل های داخل گوشی فوناک می توان به وضوح صوتی در محیط پر سر و صدا، دید کاملا مخفی و اتصال به تلفن همراه اشاره کرد.

قیمت سمعک داخل گوشی یونیترون

قیمت سمعک داخل گوشی یونیترون از حدود 5 میلیون تومان شروع می شود. سمعک یونیترون از زیرمجموعه های کمپانی سونووا (sonova) است که تولید کننده سمعک های فوناک است. اتصالات وایرلس و بی سیم کارآمد، طراحی زیبا و ظریف، لوازم جانبی متنوع و قابلیت های هوشمند و ضدآب از تکنولوژی های سمعک های داخل گوشی یونیترون است.

قیمت سمعک داخل گوشی بلتون

قیمت سمعک داخل گوشی بلتون از حدود 7 میلیون تومان شروع می شود. سمعک بلتون از زیرمجموعه های کمپانی اتومتریکس و ریساند است. محصولات این کمپانی دارای قابلیت هایی هوشمند و سیستم های وایرلس قدرتمند است. کیفیت ساخت بالا، لوازم جانبی کارامد و پوشش نانو ضدآب از ویژگی های این برند به شمار می رود.

قیمت سمعک داخل گوشی برنافون

قیمت سمعک داخل گوشی برنافون از حدود 6 میلیون تومان شروع می شود. سمعک برنافون تولید کشور سوییس و از زیر مجموعه های برند اتیکن است. اگرچه کیفیت این محصولات با برند اتیکن قابل مقایسه نیست، اما هزینه خرید این محصولات پایین تر است. تکنولوژی های هوشمند و لوازم جانبی متنوع از جمله ویژگی های این کمپانی معتبر سمعک است.

قیمت سمعک داخل گوشی رکستون

قیمت سمعک داخل گوشی رکستون نسبت به محصولات زیمنس به صرفه تر است و از حدود 5 میلیون تومان شروع می شود. سمعک رکستون تولید کشور آلمان و از جمله معتبر ترین زیر مجموعه های کمپانی زیمنس است. قابلیت های قدرتمند محصولات زیمنس یا سیگنیا در این برند هم بکار گرفته شده است. سیستم های هوشمند، کیفیت ساخت بالا و اتصال وایرلس به موبایل ها و لوازم جانبی گوناگون از نقاط برجسته این سمعک ها است.

قیمت سمعک داخل گوشی ادیوسرویس

قیمت سمعک داخل گوشی ادیوسرویس از حدود 5 میلیون تومان شروع می شود.سمعک ادیوسرویس هم زیر مجموعه برند زیمنس به شمار می رود و تولید کشور آلمان است. قابلیت هایی نظیر اتصال وایرلس قدرتمند، قابلیت هوشمند و طراحی بدنه حرفه ای از ویژگی های این برند است.

قیمت سمعک داخل گوشی فوناک

قیمت سمعک داخل گوشی دیجیتال

سمعک داخل گوشی مانند سایر استایل های سمعک در سطوح تکنولوژی مختلف عرضه می شود. سمعک داخل گوشی دیجیتال که جزو محصولات رده میانی کمپانی های مختلف است که قیمت آن از 7 میلیون تومان شروع می شود. هزینه خرید سمعک داخل گوشی دیجیتال با توجه به برند، ویژگی های ساخت و خدمات پس از فروش تغییر می کند. قیمت سمعک داخل گوشی هوشمند

سمعک های داخل گوشی هوشمند به واسطه الگوریتم های پردازشی متفاوت خود می توانند درک گفتار مناسب در محیط های خلوت و شلوغ را به کاربر هدیه کنند.قیمت مدل های نامرئی داخل گوشی سمعک هوشمند از حدود 5 میلیون تومان آغاز می شود. همچنین برخی مدل های هوشمند داخل گوشی با کمک بلوتوث می توانند ریموت کنترل هم متصل شوند.

قیمت سمعک داخل گوشی هوشمند

قیمت سمعک داخل گوشی وایرلس

قابلیت وایرلس مخصوصا در سمعک های داخل گوشی باعث تحول بزرگی شد. سمعک داخل گوشی به دلیل محدودیت فضا نمی تواند دکمه ای برای کنترل صدای سمعک و برنامه داشته باشد که این مشکل با اتصال سمعک به موبایل و برنامه های هوشمند برطرف می شود. قیمت سمعک داخل گوشی وایرلس در مدل های پایه از حدود 12 میلیون تومان آغاز می شود.

قیمت جدیدترین سمعک های داخل گوشی  2023

جدیدترین سمعک های داخل گوشی که توسط کمپانی های مختلف عرضه می شوند بیشتر روی قابلیت های وایرلس و شنوایی دو گوشی سمعک تمرکز کرده اند. قیمت مدل های داخل گوشی و نامرئی 2023 بسته به سطح تکنولوژی و قیمت ارز از حدود 12 میلیون تومان اغاز می شود. از جدیدترین و بهترین سمعک های داخل گوشی 2023 می توان به مدل های Opn IIC از اتیکن، Soundlens iQ Synergy از استارکی، Insio IIC از سیگنیا یا زیمنس اشاره کرد.

قیمت بهترین سمعک داخل گوشی

برای انتخاب بهترین سمعک داخل گوشی باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. صرف وجود تکنولوژی های به روز نمی تواند سمعک خاصی را برای شما مناسب کند. همچنین باید توجه داشت که مجرای گوش شما به مقدار کافی فضا برای ساخت قالب مناسب سمعک داخل گوشی و مخفی شدن دارد یا خیر. همچنین در سمعک داخل گوش بحث بسیار مهم خدمات و گارانتی است زیرا این مدل ها به دلیل قرار داشتن در معرض عوامل مختلف بیشتر استعداد خرابی دارند. می توان گفت با توجه به این عوامل قیمت بهترین سمعک های داخل گوشی که هم صرفه اقتصادی داشته و هم کیفیت مناسبی داشته باشد بین 10 تا 30 میلیون تومان خواهد بود.


این مقاله را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره

email

مطالب مشابه

سمعک own اتیکن چه ویژگی ها و قابلیت هایی دارد؟ + رده های مختلف آن

سمعک own اتیکن چه ویژگی ها و قابلیت هایی دارد؟ + رده های مختلف آن

سمعک های own اتیکن رده های مختلفی دارند که در این مقاله قصد داریم به ویژگی و انواع مدل های آن‌ها بپردازیم.

عفونت گوش میانی ( انواع اوتیت مدیا) + پیشگیری، درمان و عوارض آن

عفونت گوش میانی ( انواع اوتیت مدیا) + پیشگیری، درمان و عوارض آن

عفونت گوش میانی از شایع ترین عفونت های گوش است.

سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

کلینیک تخصصی حس دوم امکان خرید سمعک اقساطی را برای کاربران دارای کم شنوایی فراهم کرده است. با استفاده از این شرایط ویژه، امکان استفاده از بهترین سمعک ها برای تمام اقشار جامعه فراهم شده است.

بهترین سمعک داخل گوشی سال کدام است؟

بهترین سمعک داخل گوشی سال کدام است؟

سمعک های داخل گوشی همواره مورد نظر افراد دارای افت شنوایی بوده و هست. کمپانی های مختلف در زمینه تولید این مدل رقابت سنگینی دارند. به همین دلیل در این مقاله سه مورد از بهترین سمعک های داخل گوشی در سال 2022 را به شما معرفی می کنیم

سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

بسیاری از افراد دارای افت شنوایی برای انتخاب بین سمعک داخل گوشی و پشت گوشی تنها به فاکتور ظاهر و نامرئی بودن سمعک توجه می کنند اما بهتر است برای انتخاب بهتر با مزایا و معایب هر کدام بیشتر آشنا شویم

جدیدترین راه درمان کم شنوایی یک طرفه چیست؟

جدیدترین راه درمان کم شنوایی یک طرفه چیست؟

کم شنوایی یک طرفه یکی از معضلات بزرگ برای فرد و ادیولوژیست است زیرا سمعکی که بتواند افت شنوایی عمیق در یک گوش را جبران کند معمولا با نتیجه مناسبی همراه نیست. اما سمعک های جدید کراس برای درمان کم شنوایی یک گوش بسیار جوابگو هستند

جدیدترین سمعک های زیمنس چه ویژگی هایی دارند؟

جدیدترین سمعک های زیمنس چه ویژگی هایی دارند؟

سمعک های جدید زیمنس یعنی نسل AX نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته نسل قبلی یعنی Xperience است و تفاوت های زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده است. در این مطلب بیشتر با این نسل سمعک آشنا می شویم

نکات طلایی برای خرید سمعک

نکات طلایی برای خرید سمعک

انتخاب و خرید سمعک مناسب از مواردی است که اکثر افراد اطلاعات زیادی درباره آن ندارند و معمولا در این پروسه دچار سر درگمی می شوند. با ما همراه باشید تا نکات مهم حین خرید و انتخاب مدل مناسب سمعک را برایتان بازگو کنیم

 عفونت گوش + درمان، عوارض، علائم و انواع آن

عفونت گوش + درمان، عوارض، علائم و انواع آن

عفونت گوش واژه کلی است که به انواع التهاب در قسمت های مختلف گوش و سیستم شنوایی مربوط می شود. آگاهی از علائم و نشانه ای این عفونت ها به ما کمک می کند تا به موقع برای درمان آن اقدام کنیم

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 • محمد صبوری

  سلام، آیا سمعک درون گوشی وايرلس پیشرفته درگوشی موجود دارید؟ باتشکر

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله در حال حاضر سمعک های 2021 ریساند دانمارک با قابلیت وایرلس موجود هست. توجه داشته باشید که ساخت سمعک داخل گوشی بلوتوثی باعث بزرگ شدن سایز سمعک میشه و بهتره مجرای گوش بزرگ و مستقیمی داشته باشید

 • عبدالمهدی حسن زاده

  سلام برای خرید سمعک داخل گوشی در شهرستان کرمان بکجا باید مراجعه کنم؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر در حال حاضر مجموعه ما نمایندگی فعال در کرمان نداره و برای تجویز سمعک باید به کلینیک مرکزی مراجعه بفرمایید

 • سیروس ذکایی

  آیا سمعک سیگنیا اکتیو پرو ۷ در ایران وارد شده یا نه

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. خیر متاسفانه

 • معتمدی سمیه

  سلام. قیمت سمعک داخل گوشی برای افرادیکه میخوان صدای تلویزیون رو هم بصورت وایرلس بشنون چنده؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونید به تلویزیون وصل بشید باید از سمعکهای وایرلس دارای قابلیت اتصال به دستگاه های رابط tv استفاده کنید. بعضی از برندها این سمعکها رو دارن. قیمتش تقریبا از 4 تومن شروع میشه. البته هزینه خرید رابط تلویزیون جداگانه حساب میشه..

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونید به تلویزیون وصل بشید باید از سمعکهای وایرلس دارای قابلیت اتصال به دستگاه های رابط tv استفاده کنید. بعضی از برندها این سمعکها رو دارن. قیمتش تقریبا از 4 تومن شروع میشه. البته هزینه خرید رابط تلویزیون جداگانه حساب میشه..

 • مالک

  سلام. هزینه خرید بهترین سمعک داخل گوشی موجود در ایران رو میخواستم. با تشکر

  مدیر سایت

  سلام. در حال حاضر بهترین محصول داخل گوشی مدل 7x زیمنس هستش که حدودا 14 تا 16 تومن هزینشه.

 • MONFARED

  ببخشید یه سوال دارم. سمعکهای داخل گوشی برا نوزاد قابل استفاده هست؟

  مدیر سایت

  سلام. خیر. با توجه به رشد سریع مجرای گوش نوزاد امکان استفاده از سمعکهای داخل گوش وجود نداره. چون دائما نیاز به تعویض پوسته و قالبگیری داره و اینکه نوزادان سن حساسی دارن و نیاز به شنوایی بهتری هست تا بتونن گفتار رو یاد بگیرن. مدل پشت گوشی استاندارد فقط و فقط!

 • پارسا رمضانی

  سلام و خسته نباشد. ممنون از مطلب خوبتون.

  مدیر سایت

  ممنون از نظر لطف شما دوست عزیز.

 • شهلا زارع

  سلام. قیمتهای داخل صفحه به روز هستش؟

  مدیر سایت

  سلام. بله. تقریبا هر دو سه هفته یک بار به روز میشه.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس