سمعک زیمنس insio، بهترین انتخاب سمعک داخل گوشی

سمعک زیمنس insio، بهترین انتخاب سمعک داخل گوشی

سمعک insio زیمنس یا سیگنیا

سمعک زیمنس آلمان با نام سیگنیا نیز شناخته می شود و از مطرح ترین و موفق ترین سمعک های بازار شنوایی است. در این بین مدل insio از شناخته شده ترین سمعک signia است. مدل اینزیو زیمنس نماینده سمعک های داخل گوشی این کمپانی است و در نسل های مختلف محصولات این کمپانی مانند MICON، BINAX، PRIMAX و NX حضور داشته است. به دلیل قدیمی بودن نسل MI و BX ما تنها از مدل های پرایمکس تا به امروز را بررسی خواهیم کرد. insio  سمعک داخل گوشی سیگنیا است که در سطوح تکنولوژی مختلف، استایل ها و اندازه های مختلف و قدرت های مختلف قابل خریداری است. به طور کلی سمعک های داخل گوشی در چهار سایز ITE یا داخل گوشی بزرگ، ITC یا داخل کانال، CIC یا داخل مجرا و همینطور IIC یا نامرئی داخل مجرا وجود دارند و هر فرد بنابر نیاز خود به قدرت پوششی و همینطور مخفی بودن، یکی از این مدل های داخل گوشی زیمنس استفاده خواهد کرد. از نقاط قوت سمعک insio زیمنس می توان به کیفیت ساخت بالا، دوام و عمر طولانی، مصرف باطری معقول، قدرت مناسب با توجه به استایل سمعک، سایز مناسب و مخفی، امکان تعبیه ویژگی های بلوتوث و وایرلس و همینطور کیفیت بالای پوسته اشاره داشت. سمعک insio  همانند سایر محصولات زیمنس در سه سطح تکنولوژی 3، 5 و 7 قابل تهیه است. از ویژگی های ممتاز سمعک اینزیو زیمنس یا سیگنیا امکان اتصال به برنامه موبایل و کنترل از راه دور برای کلیه مدل های داخل گوشی حتی IIC است که دستاورد بسیار بزرگی است. در سمعک های داخل گوشی و نامرئی به دلیل کوچک بودن سایز، امکان کنترل و تغییر شدت صدا وجود ندارد که در این حالت وجود ریموت کنترل و برنامه موبایل بسیار برای کاربر کمک کننده است.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

ویژگی سمعک insio  زیمنس

 • سمعک داخل گوشی استاندارد
 • کیفیت ساخت و پوسته فوق العاده
 • عرضه با باطری 10 و 312
 • سایز مناسب و استاندارد داخل گوشی به دلیل بورد کوچکتر
 • مناسب برای انواع کم شنوایی ها
 • عرضه در قدرت های مختلف با رسیور های پر قدرت
 • امکان کنترل از راه دور با ریموت و اپلیکیشن موبایل
 • امکان تعبیه قابلیت وایرلس در مدل های ITC و ITE
 • سیستم جهت داری دو گوشی و ارتباط میکروفن های دو سمعک با یکدیگر
 • مقاومت در برابر گرد و غبار و رطوبت

تکنولوژی سمعکinsio  زیمنس

سمعک داخل گوشی insio زیمنس از پر فروش ترین محصولات این کمپانی است و در هر نسل به آخرین تکنولوژی ها و فناوری های سیگنیا مجهز می شود. بورد بسیار کوچک این سمعک داخل گوشی در هر نسل به جدیدترین فناوری ها و امکانات پردازشی مجهز می شود تا کاربران داخل گوشی هم بتوانند بهترین استفاده را از امکانات سمعک داشته باشند. امکانات و تکنولوژی های سمعک اینزیو داخل گوشی siemens به خانواده و سطح تکنولوژی آن وابسته است اما تقریبا تمامی این رده ها به فناوری های زیر مجهز هستند.

 • میکروفن های جهت دار یا دایرکشنال دو گوشی
 • سیستم مدیریت وزوز
 • اتصال مستقیم به آیفون در مدل های ITC و ITE
 • اتصال به گوشی های اندروید با کمک اکسسوری StreamLine Mic
 • اتصال به تلویزیون در مدل های بزرگتر با کمک StreamLine TV
 • امکان تعبیه دکمه تغییر برنامه روی فیس سمعک در مدل های بزرگ مانند ITE و ITC
 • سیستم اتصال وایرلس دو گوشی e2e
 • سیستم CROS/BiCROS در همکاری با CROS Pure
 • سنسورهای حرکتی آکوستیکی در مدل های جدید
 • سیستم تمرکز بر گفتار در محیط های شلوغ
 • سیستم پردازش صدای طبیعی کاربر
 • قابلیت تنظیم سمعک از راه دور یا telecare

سمعک insio Primax زیمنس

سمعک های insio از خانواده پرایمکس در چهار مدل استاندارد عرضه شده اند. سمعک اینزیو پرایمکس زیمنس از ویژگی هایی مانند جهت داری دو گوشی تک میکروفنه، دایرکشنالیتی تطابقی، سیستم کنترل اصوات ضربه ای، برنامه پوشش وزوز با 5 نویز استاتیک و 4 صدای پوششی با تم اقیانوس، تغییر برنامه اتوماتیک، کنترل از راه دور با برنامه موبایل touchControl و ریموت کنترل زیمنس و قابلیت تبدیل به سیستم CROS/BiCROS  برای کم شنوایی های یکطرفه بهره می برد.

سمعک insio primax CIC زیمنس

سمعک insio primax CIC زیمنس پر فروش ترین استایل داخل گوشی این کمپانی است. سمعک های CIC زیمنس در ابتدای مجرای گوش مخفی شده و در صورتی که مجرای گوش فضای مناسب داشته باشد، به سختی قابل دیدن است. سمعک insio primax CIC قابلیت پوشش کم شنوایی متوسط تا شدید را به لطف رسیور های قدرتمند پاور دارا است. برای این سمعک می توان از سه سطح قدرتی رسیور استفاده کرد که انعطاف پذیری بالایی در تجویز ایجاد می کند. با کمک برنامه موبایل و ریموت کنترل می توان این سمعک را کنترل کرد.

سمعک insio primax ITC زیمنس

مدل insio primax ITC زیمنس نسخه بزرگتر از قبلی است و کوچکترین سایز سمعک داخل گوشی سیگنیا است که می تواند به ویژگی های بلوتوث و اتصال به منابع صوتی مجهز باشد. علت این امر هم فضای داخلی بزرگتر سمعک در صورت ساخت با این استایل است. سمعک اینزیو ITC می تواند با تعبیه گیرنده بلوتوث به موبایل های آیفون متصل و صدای مکالمات و موزیک را مستقیما دریافت و به صورت استریو و دو گوشی برای کاربر پخش کند.

سمعک insio primax ITE زیمنس

سمعک insio primax ITE بزرگترین مدل داخل گوشی زیمنس است و از باطری 312 تغذیه می کند. این سمعک کل فضای ورودی داخل گوش را مسدود می کند. امکان تعبیه دو میکروفن و دکمه تغییر برنامه در این حالت فراهم می شود. فضای کافی در این مدل امکان استفاده از فناوری بلوتوث و اتصال به منابع صوتی را ممکن می سازد. همچنین قدرت رسیور در این سمعک از سایر مدل ها بیشتر و برای افت شنوایی بیشتر هم پاسخگو است.

سمعک insio primax IIC زیمنس

سمعک insio primax IIC کوچک ترین و ظریف ترین مدل از این خانواده است و در عمق مجرای گوش مخفی می شود. از ویژگی های این سمعک مخفی و نامرئی داخل گوشی امکان کنترل با اپلیکیشن touch control و موبایل است که برای سمعک با سایز کوچک بسیار حائز اهمیت است. سمعک نامرئی پرایمکس زیمنس قابلیت پوشش کم شنوایی های متوسط را دارا است.

سمعک insio 3px

سمعک insio 3PX از لحاظ سطح تکنولوژی ارزان ترین سطح این مدل است و از 24 کانال برای پردازش اصوات ورودی استفاده می کند. این سمعک مجهز به 6 برنامه شنیداری برای موقعیت های مختلف است. کانال پردازشی سمعک باعث دریافت و پردازش کوچکترین جزئیات و فرکانس های محیطی شده و درک گفتار را به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

سمعک insio 5px

insio 5px رده میانی سمعک پرایمکس داخل گوشی است و برای پردازش سیگنال های ورودی مجهز به 36 کانال پردازشی است. این رده سمعک اینزیو از لحاظ فروش نسبت به دیگر مدل ها بهتر و پر طرفدار تر است.

سمعک insio 7px

سمعک insio 7px از بالاترین سطح تکنولوژی در بین مدل های داخل گوشی و نامرئی پرایمکس زیمنس برخوردار است و کاربر با انتخاب این مدل می تواند از قدرت 48 کانال پردازشی برای اصوات ورودی استفاده کند. سمعک های نامرئی پرایمکس یعنی IIC معمولا از این سطح انتخاب می شوند تا بهترین عملکرد را در حالت اتوماتیک برای کاربر داشته باشند.

سمعک Nx insio زیمنس

سمعک زیمنس خانواده Nx در سال 2019 به بازار معرفی شده و سریعا توجهات را به سمت خود جلب کرد. سمعک insio  ان ایکس زیمنس در 5 سطح تکنولوژی 7Nx 5Nx 3Nx 2Nx 1Nx  عرضه می شود و افراد با بودجه و نیاز های مختلف می توانند انتخاب بهتری داشته باشند. از ویژگی های سمعک insio Nx زیمنس می توان به بهترین کیفیت صوتی با تکنولوژی پردازنده Nx، سایز بسیار کوچک به نسبت قدرت پوششی، قابلیت اتصال به ریموت کنترل، امکان تنظیم از راه دور توسط ادیولوژیست یا telecare، سیستم وایرلس پر سرعت و قابلیت اتصال به StreamLine TV و StreamLine Mic در مدل های بزرگتر اشاره کرد.

سمعک insio Nx CIC

سمعک insio Nx CIC زیمنس در ابتدای مجرای گوش مخفی شده و در صورتی که مجرای از قطر کافی برخوردار باشد تقریبا نامرئی است. سمعک insio Nx CIC قابلیت پوشش کم شنوایی متوسط تا شدید را به لطف رسیور های با قدرت مختلف از استاندارد تا پاور دارا است. با کمک برنامه موبایل signia app و ریموت کنترل MiniPocket  می توان این سمعک را از راه دور به طور کامل کنترل کرد.

سمعک insio Nx ITC

مدل insio Nx ITC زیمنس از لحاظ سایز از مدل قبلی بزرگتر است و باطری آن شماره 312 است که می تواند عمر بالاتری را برای کاربر داشته باشد. مدل ITC یا داخل کانال کوچکترین سایز سمعک زیمنس است که می تواند توانایی اتصال به منبع صوتی و دریافت اصوات را داشته باشد. علت این امر هم فضای داخلی بزرگتر سمعک در صورت ساخت با این استایل است. سمعک اینزیو ان ایکس ITC می تواند با تعبیه گیرنده بلوتوث به موبایل های آیفون متصل و صدای مکالمات و موزیک را مستقیما دریافت و به صورت استریو و دو گوشی برای کاربر پخش کند. برای اتصال به موبایل های اندروید در حال حاضر نیاز به وسیله واسطه به نام StreamLine Mic است.

سمعک insio Nx ITE

سمعک insio Nx ITE بزرگترین مدل داخل گوشی زیمنس است که باطری 312 برای آن استفاده می شود. حجم بالاتر رسیور و همینطور ویژگی های بلوتوث نیازمند منبع تغذیه قدرتمندتری هستند تا باطری سمعک دیرتر به اتمام برسد. این سمعک به طور کامل قسمت فرو رفته لاله گوش و ورودی مجرا را پر کرده و به این ترتیب امکان تعبیه دو میکروفن و دکمه تغییر برنامه برای کاربر فراهم می شود. البته با وجود تکنولوژی وایرلس در سمعک insio Nx ITE  نیاز به تعبیه دکمه فیزیکی کمتر احساس می شود. فضای کافی در این مدل امکان استفاده از فناوری بلوتوث و اتصال به منابع صوتی را ممکن می سازد. همچنین قدرت رسیور در این سمعک از سایر مدل ها بیشتر و برای افت شنوایی بیشتر هم پاسخگو است.

سمعک insio Nx IIC

سمعک insio Nx IIC کوچک ترین و نامرئی ترین مدل از خانواده سمعک داخل گوشی سیگنیا است و در عمق مجرای گوش مخفی می شود. از ویژگی های این سمعک مخفی و نامرئی داخل گوشی امکان کنترل با برنامه موبایل signia app است که برای سمعک با سایز کوچک بسیار کاربردی است. سمعک نامرئی پرایمکس زیمنس قابلیت پوشش کم شنوایی های متوسط را دارا است و برای افت های شنوایی بالاتر باید از سمعک های داخل گوشی بزرگتر استفاده شود.

سمعک 1Nx و 2Nx insio

سمعک 1 و 2 Nx insio  رده پایه این خانواده از لحاظ تکنولوژی محسوب شده و دارای 16 کانال پردازشی برای دستیابی به کیفیت گفتار مورد نظر کاربر می باشد. قیمت مناسب و اقتصادی و تکنولوژی پردازشی قدرتمند Nx از ویژگی های این سمعک داخل گوشی است. اگر می خواهید از تکنولوژی و پلتفرم پردازشی جدید زیمنس یعنی Nx در کنار قیمت مناسب و کیفیت ساخت داخل گوشی بالا استفاده کنید این مدل انتخاب مناسبی برای شماست.

سمعک insio 3Nx

سمعک 3 Nx insio  از 24 کانال پردازشی برای آنالیز ورودی های صوتی استفاده می کند. نتیجه تعداد کانال بالاتر امکان تنظیم بهتر توسط ادیولوژیست و شفافیت صوتی و همینطور راحتی بیشتر برای کاربر است.

سمعک insio 5Nx

رده میانی سمعک insio ، 5 است که به 36 کانال پردازشی مجهز است. سمعک insio 5Nx برای افرادی که ادیوگرام با شیب نه چندان زیاد دارند، مناسب است. 36 کاناله بودن این سمعک باعث پردازش دقیق ورودی های صوتی شده و کاربر می تواند در محیط های شلوغ با این مدل از راحتی کامل برخوردار باشد.

سمعک insio 7Nx 

سمعک insio Nx پیشرفته ترین سمعک از خانواده داخل گوشی زیمنس است و 48 کانال پردازشی دارد. این امکان باعث دستیابی به شدت صدای فوق العاده شفاف و صاف و درک گفتار خارق العاده می شود. بالاترین قیمت سمعک داخل گوشی زیمنس در خانواده Nx متعلق به مدل 7 است.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس