قیمت سمعک در سال 1401 | لیست قیمت سمعک 2022

قیمت سمعک در تهران سال 99

قیمت سمعک وابسته به فاکتورهای زیادی است. هزینه خرید سمعک های مختلف بر اساس تکنولوژی و ویژگی های آن، سایز، برند، کیفیت ساخت، خدمات پس از فروش و گارانتی متفاوت است. این هزینه به دلایل مختلفی متنوع است. سوال بسیاری از کاربران این است که دلیل تنوع این قیمتها چیست؟ عوامل زیادی در این زمینه نقش دارند که در ادامه به آن ها پرداخته می شود. ویدیو زیر را تماشا کنید.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک از مهم ترین فاکتورهای مد نظر افرادی است که به این پروتز شنوایی نیاز دارند. سمعک به طور کلی وسیله ای گران قیمت است و دلیل آن هم استفاده از آخرین دستاوردهای پزشکی و الکترونیک در ساخت این وسیله کمک شنوایی است. قیمت سمعک ها تحت تاثیر عوامل گوناگون تغییر می کند و فرد متقاضی خرید سمعک ممکن است با قیمت های متفاوتی روبرو شود. در ادامه ذکر خواهیم کرد که قیمت هر سمعک تحت تاثیر چند عامل کلی قرار دارد. نکته قابل ذکر این است که نباید تنها دید اقتصادی را برای انتخاب و خرید سمعک لحاظ کرد و باید به این نکته توجه داشت که سمعک پس از خریداری به طور 24 ساعته و در تمام ساعات بیداری همراه ما خواهد بود و هر گونه کمی و کاستی در عملکرد آن در نهایت به خود ما ضربه می زند. لذا نباید کیفیت و راحتی شنوایی را فدای قیمت پایین تر سمعک های بی کیفیت کرد. بهتر است در این زمینه به صحبت ها و مشاوره های ادیولوژیست یا متخصص شنوایی و سمعک کاملا توجه کرد تا بهترین نتیجه و با کیفیت ترین تجربه شنوایی نصیب ما شود.

آیا لزوما سمعک گران تر بهتر است؟

سمعک بر اساس میزان مشکل فرد و اولویت های وی انتخاب می شود. تا پیش از انجام کامل آزمایش شنوایی توسط شنوایی شناس و بررسی‌های کامل فرد نمی‌ توان گفت که لزوماً سمعک گران قیمت تر برای وی مناسب است یا خیر. اگر بر اساس آزمون های انجام شده، فرد نیازمند الگوی تقویتی خاصی باشد مسلماً سمعک گران تر کارایی بهتری برای وی خواهد داشت. ممکن است به دلیل شغل خاص نیاز به استفاده از تکنولوژی خاص مانند وایرلس یا وسایل جانبی مخصوص باشد که در این صورت می‌ توان گفت که محصول گران تر انتخاب بهتری خواهد بود و می تواند نیازهای خاص متناسب با کم شنوایی کاربر را پوشش دهد.

قیمت انواع سمعک

قیمت انواع سمعک

سمعک در سطوح کاربری و تکنولوژیکی مختلف تولید می ‌شود. در هر محصول نوعی از پردازش ها و مدارات خاصی استفاده می شود. کیفیت صدا و ساخت سمعک در نهایت بسته به همین پردازش ها و تکنولوژی های به کار رفته در آن است و این مهم ترین عامل در تعیین هزینه انواع سمعک می باشد. یکی از عوامل دیگر برند سازنده است، چرا که کمپانی های معتبر، کیفیت ساخت بالا تر و همینطور راحتی و خدمات پس از فروش بهتری را برای کاربر فراهم می کنند.

لیست قیمت انواع سمعک ها در سال 1401

لیست قیمت سمعک سال 1399

قیمت سمعک آنالوگ

ساده ترین نوع محصولات کمک شنوایی، سمعک آنالوگ است که نوعی تقویت کننده ساده است و امروزه تولید نمی شود. نوع تقویت آن خطی و کیفیت صدا و شفافیت آن پایین تر از سایر مدل ها می باشد. هزینه سمعک آنالوگ امروزه در بازار از حدود 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان می باشد.

قیمت سمعک دیجیتال

وجود تکنولوژی ها و مدارات پیشرفته در کنار قیمت مناسب و با صرفه از ویژگی‌های سمعک دیجیتال می باشد. این مدل ها دارای تعداد کانال بالاتر ( در حدود 4 تا 8 کانال ) و همچنین  بهره‌ گیری از عملکرد اتوماتیک می باشند. ویژگی هایی همچون حذف اصوات اضافه محیطی، سرکوبگر اصوات مزاحم، چند برنامه شنیداری مختلف و امکان تفکیک سیگنال های صوتی رسیده از ویژگی های این گروه می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، مدل دیجیتال اقتصادی اکثرا دارای پوشش های ضد آب و ضد گرد و غبار و همچنین امکان اتصال به لوازم جانبی و بهره گیری از تکنولوژی وایرلس می باشد. قیمت محصولات دیجیتال در برندها و مارک های مختلف متفاوت است اما به طور میانگین از حدود دو میلیون تومان الی پنج میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک دیجیتال و هوشمند

قیمت سمعک هوشمند وایرلس

غالباً کمپانی های سازنده سمعک آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای خود را در تولیدات هوشمند خود به کار می برند. سمعک هوشمند وایرلس امکان اتصال مستقیم به تلفن های همراه و کنترل از راه دور را دارا می باشد. وجود وسایل جانبی متعدد که باعث افزایش رفاه کاربر می شود از ویژگی‌های این مدل ها است که تی وی استریمر، ریموت کنترل و میکروفون های محیطی از جمله این اکسسوری ها هستند. کلیه عملکرد ها در این سمعک ها به صورت اتوماتیک بوده و کاربر از نهایت کیفیت شنیداری بهره مند می شود. هزینه خرید سمعک هوشمند وایرلس در برندهای مختلف متفاوت است اما از حدود 3 میلیون تومان الی 5 میلیون و پانصد متغیر است.

قیمت سمعک وایرلس پیشرفته دو گوشی

پیشرفته ترین مدل موجود در بازار، سمعک وایرلس پیشرفته است. در این مدل ها توانایی وایرلس به بهترین شکل ممکن استفاده می شود. اطلاعات رسیده به هر سمعک توسط سیستم وایرلس به دیگری منتقل شده و اطلاعات صوتی به اشتراک گذاشته می ‌شود. این قابلیت امکان تمرکز بر اصوات رسیده از جهات خاص و همینطور شنیدن اصوات گفتاری که در محیط های شلوغ قابلیت شنیدن بسیار سختی دارند را فراهم می کند. امکان اشتراک گذاری مکالمات تلفنی با سمعک و عدم استفاده از گوشی تلفن همراه از ویژگی‌های دیگر این مدل ها می باشد. همچنین سیستم GPS موجود در برخی از این مدل ها امکان مکان ‌یابی سمعک در صورت گم شدن و مفقود شدن آن را فراهم می کند. حداکثر کیفیت شنیداری و شفافیت گفتاری در این مدل ها برای کاربر فراهم می‌شود. قیمت سمعک وایرلس پیشرفته از حدود 6 میلیون تومان الی 11 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک هوشمند وایرلس

قیمت سمعک داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی وابسته به فاکتورهای زیادی است. معمولاً قیمت این مدل ها از حدود 3 میلیون تومان الی 12 میلیون تومان تخمین زده می شود. قیمت محصولات داخل گوشی در مدل های وایرلس و هوشمند و برندهای معتبر گران‌ تر از سایر مدل ها است.

قیمت سمعک نامرئی

سمعک نامرئی بسیار کوچک بوده و در عمق مجرای گوش کاربر قرار می گیرد. به همین دلیل نیاز به قطعات پیشرفته تر و کیفیت ساخت بالاتر دارد. در نتیجه قیمت آن تا حد زیادی بستگی به کیفیت ساخت دارد. به طور میانگین قیمت سمعک نامرئی از حدود 5 الی 12 میلیون تومان متغیر است.

قیمت سمعک نامرئی

قیمت سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی مدل های متنوعی از جمله وایرلس، هوشمند، دیجیتال و آنالوگ را شامل می ‌شود و در محدوده های قدرتی متنوعی موجود می باشد. به طور میانگین قیمت سمعک پشت گوشی از حدود 3 الی 10 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک  IIC

سمعک IIC کوچک ترین و نامرئی ترین مدل داخل گوشی است و در عمق مجرای گوش قرار می گیرد. سمعک IIC دارای قطعات کوچکتر و پیشرفته تر است. هزینه خرید این مدل از 6 تا 12 میلیون تومان تخمین زده می شود. 

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک در برند های معتبر روز دنیا

برندهای زیادی در زمینه تولید سمعک فعالیت دارند. بهترین برندها معمولا محصولات با کیفیت تری ارائه می دهند. قیمت محصولات هر یک از این برند ها با دیگری متفاوت است و به همین دلیل به بررسی هزینه خرید سمعک در برند های مختلف می پردازیم.

لیست قیمت برندهای سمعک سال 2022

قیمت برندهای سمعک در سال 1399

قیمت سمعک زیمنس آلمان (SIEMENS - Signia)

قیمت سمعک زیمنس از حدود 4 الی 15 میلیون تومان متغیر است. با بیش از 130 سال سابقه در زمینه تولید لوازم کمک شنوایی، سمعک زیمنس آلمان یکی از پیشروترین کمپانی های این صنعت بوده و هرساله تکنولوژی ‌های جدیدی توسط این کمپانی معرفی و عرضه می شود. محصولات این کمپانی دارای سیستم وایرلس پیشرفته، کیفیت ساخت چشمگیر و همینطور شفافیت صوتی و امکانات جانبی فراوان هستند.  

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک ریساند

قیمت سمعک ریساند در محدوده 3 الی 12 میلیون تومان تخمین زده می شود. سمعک ریساند محصول کشور دانمارک می باشد. این کمپانی کلیه محصولات خود را به استانداردهای روز دنیا از جمله استاندارد ضد آب و نسل دوم سیستم های وایرلس مجهز کرده است. از اولین کمپانی هایی که سیستم وایرلس را در جهت اتصال مستقیم به تلفن همراه به کار برده می توان به ریساند دانمارک اشاره کرد. سیستم شنوایی دوگوشی در این سمعک ها بسیار فعال، پویا و کاربردی است.

قیمت سمعک ریساند

قیمت سمعک اتیکن 

قیمت سمعک اتیکن از حدود 3 میلیون تومان آغاز شده و به  13 میلیون تومان در سمعک پیشرفته و هوشمند می رسد. سمعک اتیکن جزو 5 کمپانی برتر دنیا در زمینه صنعت شنوایی است. این کمپانی بر استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی و شبیه سازی سیستم پردازشی مغز انسان  توجه ویژه ای را معطوف ساخته است. سمعک اتیکن دارای کیفیت ساخت بالا، ظاهر زیبا و همچنین اندازه کوچک و قابل استفاده برای کاربر است.

قیمت سمعک اتیکن

قیمت سمعک فوناک 

قیمت سمعک فوناک از حدود 5 تا 14 میلیون تومان در مدل های پیشرفته تخمین زده می شود. سمعک فوناک ساخت کشور سوئیس بوده و از کمپانی های با سابقه در این زمینه محسوب می‌ شود. این کمپانی تلاش ویژه ای را در جهت تولید محصولات ویژه کودکان و تکنولوژی های مفید برای آنها انجام داده است. محصولات این کمپانی علاوه بر ظاهر زیبا و تکنولوژی بالا دارای قیمت مناسب و به صرفه برای کاربر هستند.

قیمت سمعک فوناک

قیمت سمعک ویدکس

قیمت سمعک ویدکس از حدود 3 الی 14 میلیون تومان متغیر است. اولین سمعک دیجیتال جهان توسط کمپانی بزرگ  ویدکس تولید شده است. سمعک ویدکس دارای کیفیت صدای بالا و همچنین توانایی درک  و تمایز گفتار منحصر به فرد است. سایز کوچک مدل های داخل گوشی از دیگر ویژگی‌های تولیدات این کمپانی می باشد.

قیمت سمعک ویدکس

قیمت سمعک استارکی آمریکا

قیمت سمعک استارکی از 4 میلیون و 500 الی 15 میلیون تومان موجود می باشد. آمریکا کشور مبدا سمعک استارکی است. این کمپانی محصولاتی با آخرین تکنولوژی های روز و همچنین قدرت بالا و کیفیت ساخت قابل قبول عرضه می کند. استارکی در جهت توسعه سیستم های وایرلس در سمعک های خود تلاش ویژه‌ای را انجام داده است.

قیمت سمعک استارکی

قیمت سمعک یونیترون کانادا

4 الی 12 میلیون تومان محدوده قیمت سمعک یونیترون است. یونیترون کانادا از کمپانی های مطرح دنیای شنوایی و سمعک است. سمعک های این کمپانی دارای استحکام بالا و کیفیت صدای قابل قبول در کنار قیمت به صرفه و اقتصادی می باشد. همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش قابل قبولی را نیز به کاربر عرضه می ‌کند.

عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک

همانند سایر زمینه های تکنولوژی، ساخت سمعک نیز به مرور در اثر پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر خواهد شد. اصلی ترین فاکتور در تعیین قیمت محصولات کمک شنوایی، تکنولوژی و فناوری های به کار رفته در آن می باشد. همانگونه که هر ساله مدل های جدیدی از تلفن همراه به بازار می‌آید، دنیای وسایل کمک شنوایی نیز هر ساله محصولات جدید و پیشرفته تری را به خود می بیند و طبیعتا انواع سمعک جدید قیمت های بیشتری نیز خواهند داشت.

تاثیر تکنولوژی در تعیین قیمت سمعک

در ساخت جدیدترین سمعک ها همواره تلاش می شود تا طراحی پیشرفته‌ تر، سایز کوچکتر، مدارات الکترونیکی پیشرفته تر و پردازش های متعدد و هم زمان بیشتری قابل انجام باشد. سمعک های جدید نسبت به  محصولات قبلی کوچکتر و هوشمندتر شده است. مدل های آنالوگ قدیمی دیگر فراموش شده و اکنون دوره سمعک هوشمند فرا رسیده است. همانطور که ذکر شد مهم ترین عامل در تعیین هزینه سمعک، تکنولوژی و فناوری های آن خواهد بود.

هزینه خرید سمعک جدید

کیفیت ساخت و ارتباط آن با هزینه سمعک

کمپانی ها علاوه بر استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تر تلاش ویژه ای در جهت طراحی بهتر و همینطور کیفیت ساخت بالاتر معطوف کرده اند. تلاش بر این است که سمعک علاوه بر کارایی حداکثری و برطرف کردن مشکلات بیمار از طول عمر بالا و کیفیت قابل ملاحظه ای هم برخوردار باشد. امروزه تکنولوژی به سمت ساخت سمعک ضد آب و ضد گرد و غبار پیش می ‌رود و اکثر کمپانی ها تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته اند. یکی از عواملی که باعث افزایش قیمت سمعک می ‌شود، طراحی و کیفیت ساخت آن است.

پردازشگر سمعک و تاثیر آن در قیمت سمعک

منظور از تکنولوژی های به کار رفته در سمعک، مدارات الکترونیکی و همینطور قدرت پردازش و الگوریتم های تقویتی آن می ‌باشد. سمعک های جدید به دلیل استفاده از مدارات پیشرفته‌ تر و همینطور امکان انجام میلیون‌ها پردازش در ثانیه، هوشمند نامیده می شوند و همین مسئله باعث افزایش قیمت سمعک هوشمند می شود. مدل های آنالوگ قدیمی پردازش های محدودی داشته و توانایی تمایز بین اصوات رسیده و همینطور عملکرد های اتوماتیک را نداشتند. یکی از عواملی که باعث افزایش هزینه این وسیله کمک شنوایی می ‌شود، قدرت پردازشگر مورد استفاده در آن است.

ارتباط هزینه سمعک با سایز

سایز سمعک هم یکی از عواملی است که سبب تعیین قیمت آن می شود. در مدل های پیشرفته تر به دلیل استفاده از مدارات بیشتر، سایز بیشتری هم مورد نیاز است. با این حال کمپانی ها سعی می کنند تا حد ممکن قدرت پردازشی بالای سمعک با سایز کوچکتر و ارگونومی بهتر همراه  باشد و این کار نیازمند تلاش ویژه از طرف مهندسین طراح می باشد. اگر محصول دارای این ویژگی ها باشد مسلماً قیمت آن نیز به دلیل طراحی ویژه و شرایط ساخت مخصوص بالاتر خواهد بود. این عوامل سبب می‌ شود تا به عنوان مثال هزینه سمعک نامرئی هوشمند بالاتر از مدل های معمولی باشد.

قیمت سمعک و سایز آن

خدمات پس از فروش و گارانتی و تاثیر در قیمت سمعک

سمعک وسیله الکترونیکی و نوعی اورتز پزشکی است که غالبا 24 ساعته توسط کاربر استفاده می شود و به دلیل استفاده مداوم در معرض جرم گوش، چربی پوست، گرد و غبار و رطوبت محیطی قرار دارد. این مسئله باعث می ‌شود تا به طور دوره ای نیاز به تنظیم، چکاپ و سرویس داشته باشد تا از خرابی و آسیب رسیدن به آن جلوگیری شود. در اینجا مسئله خدمات پس از فروش اهمیت ویژه پیدا می‌ک ند تا از هزینه های جانبی که ممکن است بعدا برای کاربر پیش آید، جلوگیری شود. به همین دلیل سمعک علاوه بر موارد ذکر شده باید خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی معتبر چند ساله هم داشته باشد. می ‌توان گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش را یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک دانست.

وضعیت شنوایی کاربر و تاثیر آن بر هزینه سمعک

شنوایی هر فرد مانند اثر انگشت وی منحصر به فرد است. این عامل سبب می ‌شود تا قیمت سمعک بر اساس ویژگی های شنوایی فرد و نیازهای اجتماعی و روزمره وی انتخاب شود. در اینجا عواملی مانند مقدار کم شنوایی، شغل، میزان ارتباطات روزمره و اجتماعی و همینطور نیازهای خاص و مشکلات جانبی در کنار کم ‌شنوایی در انتخاب و تعیین قیمت سمعک نقش دارند. هرچه میزان افت شنوایی فرد بیشتر و آسیب های رسیده به سیستم عصبی بیشتر باشد، نیاز به سمعک پیشرفته تر و گران قیمت تر بیشتر احساس می شود.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. سمسه

  سلام من یک گوشم ۸۰ درصد شنوایی نداره ولی یه گو شم ۸۰ درصد شنوایی داره و این مشکل رو از بچگی دادشتم شنوایی من از نوع حسی عصبی هستش و اون موقع گفت من هم یدونه سمعک استفاده کنم هم میتونم واسه هردو که من ترجیح دادم واسه یه گوشم که شنوایی کمتری استفاده بشه من سمعک نامریی داخل گوش استفاده میکنم ولی الان میخوام عوض کنم و یه مدل جدیدتر بکیرم شما چه مدلی پیشنهاد میدین چون نزدیک ده ساله این سمعک رو دارم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل برای شنوایی شما معرفی بشه خدمتتون

 2. ‪Reza Saadat‬‏

  لطفا شماره تلفن و آدرس شعبه خودتان در اصفهان را برایم ارسال کنید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا به نمایندگی اصفهان ارجاع داده بشبن

 3. محمد نعیمی

  با سلام طفا نمایندگیتان را در شهرکرد معرفی کنید تا ما بهش مراجعه کنیم ممنون

 4. مهدی قربانی

  سلام لطفا بفرماییدکه سمعک سوپرپاور قابل شارژهم دارین که باطری لازم نداشته باشه

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. مدل زیمنس motion sp نمونه قابل شارژ هم داره

 5. مهدی قربانی

  سلام پسرمن کم شنوایی زیادی داره دکترشون گفتن حتماسمعک سوپرپاوربگیریم قیمت سمعک سوپرپاورتونو لطف میکنید درضمن پسرمن تست شنوایی ادیومتری داره وقالب گوش هم گرفتیم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا برگه سنجش شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل های سوپر پاور خدمتتون معرفی بشه

 6. MOJTABA

  سلام بنده از شهر ارومیه هستم میشه قیمت سمعک پیور 312 رو برام ارسال کنین؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. این مدل از برند زیمنس در حال حاضر موجود نیست و قیمت هم نامشخص هست

 7. جعفری

  سلام وقت بخیر من پدرم رو بردم کلینیک هیرپلتس برای وزوز گوش گفتن رنج قیمتی سمعک ۷-۷۰ میلیونه ولی سمعک مورد نیاز پدرم شد ۲۰ تومن ک امروز قراره بره تحویل بگیره ولی الان دیدم شما کلا رنج قیمتیو زدین ۵-۱۵ میلیون ایا میتونم بعد از تحویل با شما چک کنم مدلشو ک اگ خیلی گرون دادم برم شکایت کنم ازشون؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. متاسفانه بیشتر مدل های سمعک در حال حاضر ناموجود هست و قیمت هایی که میبینید به همین دلیل هست. برخی از مدل های جدید هم که در لیست ما جای ندارند ممکن هست قیمتی بالاتر داشته باشند

 8. مینا انصاری

  سلام من دخترم ۶ ماهه ست دکتر گفته باید سمعک بذاره. چه نوع سمعکی باید بخریم؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. انتخاب مدل باید با توجه به نتیجه آزمون های شنوایی دخترتون انجام بشه. لطفا عکس برگه سنجش شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 9. زانیارموسوی

  سلام خسته نباشید من گوشام ۸۰درصدضعیفن ازنوع حسی عصبی میخاستم سمعک xtm xp p8استفاده کنم قیمتش چنده چند تاسمعک استفتاده کردم به دردنمیخورن

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. مدلی که اعلام کردید از برند AM هست و کیفیت قابل قبولی دارند. اما انتخاب های بهتر برای افت شنوایی شما بسیار زیاده. برای دریافت مشاوره برگه سنجش نوایی خودتون رو برای ما راسال کنید

 10. مانداناکنگری

  قیمت اصلی سمعک هایی ک نامریی هستن چنده؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. حداقل قیمت مدل های نامرئی در حال حاضر حدود 8 میلیون تومان هست

 11. علی بصیری

  باسلام سمعک برای فرد۹۵سال مدل پشت گوشی وساده جهت خرید راهنمایی فرمایید.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی ایشون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید

 12. یاری

  سلام وقت بخیر در قم نمایندگی دارید

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا اطلاعات تماس خودتون رو برای ما راسال کنید 

 13. رجایی

  سلام قیمت این مدل سمعک چقدره SIEMENS NITRO 301 SP

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. این مدل زیمنس از مدل های قدیمی محسوب میشه و الان ناموجود هست. به عنوان جایگزین میتونید از مدل های MOTION SP استفاده کنید

 14. سعید اسماعیل زاده

  سلام و عرض ارادت. از مشهد پیام میدم. من وز وز گوشم زیاده رفتم متخصص گوش بعداز معاینه و گرفتن نوار مشخص شد که ۲۰درصد شنوایی ام را از دست دادم. لطفا راهنمایی بفرمائید که به سمعک وز وز گوشم برطرف میشود. واگر میشود هزینه آن چقدر میشود. با تشکر از شما سعید اسماعیل زاده

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. برای اظهار نظر دقیق باید برگه سنجش شنوایی شما رو ببینیم اما در اکثر مواردی که افت شنوایی باعث ایجاد وزوز هست با دریافت سمعک این مشکل برطرف میشه

 15. ایمان ممبینی

  سلام من سمعک نیاز دارم برای خانمم دکتر رفتم نوار گوش من همه کار هم کردم گفت خوب نمی شه باید سمک استفاده کنه تا بدتر نشه.الان باید عکس نوار گوشش بفرستم تا شما نوعش رودتشخیص بدن چی بدردش می خوره ؟بعد اقساط هم دارید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز وقت بخیر. لطفا عکس برگه سنجش شنواییشون رو برای ما ارسال کنید تا هم مدل خدمتتون معرفی بشه و هم درباره شرایط اقساط توضیحات کافی رو خدمتتون بدیم

 16. عبدالله نیکویی

  سلام چند وقت پیش برای بابام سمعک گرفتیم ولی خوب نمیشنوه واین سمعک خیلی باطری مصرف میکنه الآن میخوایم یه نمونه دیگه واسش بخریم که شارژی باشه و هی نخواهیم براش باطری بخریم میشه ما رو راهنمایی کنیم چه مدلی بخریم خوبه

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک شارژی هم موجود هست لطفا عکس نوار گوششون رو بفرستید تا کارهاشون انجام بشه

 17. s

  سلام....خواستم بدونم که آیا یه سمعک خوب و باکیفیت وجود داره که هم نامرئی باشه و هم هوشمند (بلوتوث و ....داشته باشه)؟؟؟طوری که به گوشی و تلویزیون هم کانکت بشه.....

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. در سمعک های نامرئی داخل گوشی به علت محدودیت فضا قابلیت فعال کردن بلوتوث و انتقال صوتی ممکن نیست. در مدل های پشت گوشی کوچک کلیه ویژگی های مد نظرتونر و میتونید پیدا بکنید. لطفا عکس نوار گوش خودتون رو برای ما بفرستید تا راهنمایی های لازم صورت بگیره

 18. بهرام خلیلی

  سلام خواستم سوال کنم الان سمعک چه قیمته دو هفته پیش به من گفتن ۶ میلیون الان میگن ۸ میلیون در طول دو هفته قیمت یه مرتبه اینقدر رفت بالا من شهرستان ماهشهر استان خوزستان ساکن هستم

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا مدل سمعک رو برای ما بفرستید تا قیمتش بررسی بشه. ممکن هم هست که دو مدل مختلف رو بهتون پیشنهاد داده باشن. به طور کلی قیمت سمعک ها در حال حاضر از حدود 5 میلیون تومن شروع شده و تا 15 میلیون هم ادامه داره

 19. مریم بهرامی

  سلام تو همدان شعبه دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا مشحصات خودتون رو بفرستید تا نمایندگی مورد نظر شما خدمتتون معرفی بشه

 20. حسین خیری

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من ۲۲ سالم کم شنواییم از نوع حسی و عصبی و از ۱۸ سالگی شروع شده و الان ۸۰ درصد شنوایی هرد دو گوشم رو از دست دادم میخواستم بدونم سمعک داخل گوشی ساخته شده که کم شنوایی شدیدی تا عمیق را پوشش بده

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای این میزان از افت شنوایی سمعک نامرئی و داخل گوشی قدرت کمی داره و اگر با استفاده از بلندگوهای قوی تر سعی کنیم این افت رو پوشش بدیم متاسفانه کیفیت صدا به شدت افت میکنه . برای این افت شنوایی بهتره به فکر سمعک های پشت گوشی وایرلس و فوق هوشمند باشید چرا که مسلما برای شما بهترین پاسخ رو به همراه دارند

 21. علی مرادی

  سلام بنده در سن 21سالگی شنوایی خودرا بطور کامل از دست دادم و گوش چپم نیز تخلیه شده. و اعصاب هشتم. هر دو گوشم بشدت اسیب دیده و و دچار وز وز گوش هم هستم چند سال پیش. چندین سمعک تست کردم متاسفانه جواب نداد، گویا یمی دوسالی میشه سمعکهای پیش رفته ی به بازاز اومده و تا حدودی مشکل ناشنوایان را بر طرف کرده. خواستم ببینم شما هم دارید یانه؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. تکنولوژی حال حاضر سمعک ها مسلما به نسبت قبل بسیار پیشرفت کرده و اگر تشریف بیارید براتون تست کنیم خودتون متوجه کیفیتش میشید

 22. محمد محمدی

  سلام من اردبیل زندگی میکنم چند ماه دنبال سنعک نامرئی میگردم میگن نیست راهنماییم میکنید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز لطفا عکس نوار گوشتون رو برای ما ارسال کنید. ما موجود داریم

 23. سعید نوین بخت

  سلام.شما سمعک پیش ساخته هم دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. از سمعک های پیش ساخته برندهای مختلف میتونید دنبال مدل های oticon own، signia silk و phonak lyric باشید که متاسفانه در حال حاضر هیچگدوم موجود نیستن

 24. مجتبي نادري

  با سلام خدمت شما من برای پدرم که شنوایی کمی داره یه سمعک سیم دار یا همون جیبی را لازم دارم شما از این مدل دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. یک عدد سمعک جیبی موجود هست لطفا با مطب تماس بگیرید

 25. منیژه مرتضایی کمالی

  سلام سمعک خریدم از ادیومتری بیمارستان جم. رسید نمیدن برم پانصد هزار تومن بیمه را بگیرم من سه میلیون خریدم الان نه ماه گذشت و میگن هنوز رسید برای بیمه اماده نیست لطفا راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. فاکتور خرید سمعک رو باید در حین تحویل و تنظیم سمعک خدمتتون میدادن

 26. محسن دیوبند

  سلام خسته نباشید ببخشید شرایط اقساط چطوریه میشه راهنمایی بفرمایید من ایلامم

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. این شرایط بدون پیش پرداخت و با انتخاب تعداد اقساط تا 12 ماه هست. شماره تون رو ارسال کنید تا منشی ما تماس گرفته و جزئیات رو بگن خدمتتون

 27. هوشنگ فرخی

  بالام. بنده احتیاج به باطری مدل ۳۱۲ شارژی دارم.لطفا در صورت امکان آدرس ویاگرا شماره خودتان را بشمارد بنده مرقوم فرمایید سپاسگزار میشوم. ۰۹۱۲۳۷۲۳۰۶۴ فرخی.

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. متاسفانه باطری سمعک های شارژی به طور جداگانه موجود نیست

 28. علیرضا

  من سمعک BTE استفاده می کنم و با توجه به ادیوگرام میتونم از مدلهای 105 و 110 دسیبل استفاده کنم.سمعک مورد نظر خودم برنافون مدل LEOX 3 با باتری 13 هست.اگر موجود هست قیمتش رو اعلام بفرمایید. ضمنا الان سمعک برنافون NEVARA 1 استفاده می کنم و راضی بودم.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز بله این مدل از برنافون موجود هست. لطفا عکس برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 29. فاطمه گرایی

  سلام ببخشید همدان یا بروجرد نمایندگی ندارین!؟؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر لطفا اسم و شماره تماستون رو برای ما ارسال کنید

 30. احمد خیرا.. پورسرائی

  سلام من از بابل پیام میدم،سمعک زیمنس موجود دارید و چگونه دستم میرسه؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک زیمنس انواع و مدل های مختلفی داره. برای راهنمایی بهتر عکس نوار گوش خودتون رو برای ما ارسال کنید

 31. فیروز پناهی

  سلام آدرس شعبه مشهد تون رو میفرمایید

  1. مدیر سایت

   سلام لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید

 32. مریم

  درود وقتتون بخیر اصفهان یا شیراز آیا نمایندگی دارین؟!

  1. مدیر سایت

   سلام بله دوست عزیز اسم و شماره تلفن خودتون رو برای ما ارسال کنید

 33. منوچهر عزیززاده

  قیمت انواع سمعک میخاستم

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطف کنید عکس برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 34. بهزاد پوراسماعیل

  سلام در استان گیلان نمایندگی دارین چطور میتونم ب نمایندگیتون مراجعه کنم؟

  1. مدیر سایت

   سلام لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید

 35. محمد سعادتی

  سلام وقت بخیر بنده زاهدان هستم اگر برگ شنوایی سنجی را براتون بفرستم امکان ارسال سمعک هست یا نه؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. بهتره که خودتون برای قالب گیری و تنظیم اولیه تشریف بیارید در غیر اینصورت نتیجه رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب بهتون معرفی بشه

 36. نعمت سنجابی

  سلام وقت بخیر من ساکن کرج هست و گوشهام در اثر موج انفجار زمان جننگ بسیا وزوز دارو البته نقص شنوایی هم دارم حروف س ش ص و چند حرف دیگر را اشتباه متوجه میشم خواستم راهنمایی کنید چه سمعکی و با چه قیمتی برا من مناسبه ضمنا سمعک برای یک گوش یا هردو تجویز میشه ممنونم از پاسخ شما ضمنا اخرین معاینه شنوایی سنجی را چه جوری ارسال کنم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو به شماره های زیر ارسال کنید تا بهترین مدل خدتتون معرفی بشه 09129358402

 37. زانیار رمضانی

  سلام وقت بخیر در شرایط خرید اقساطی سمعک، فاکتوری برای بیمه ارائه میشه؟ در مشهد برای سفارش چجوری میتونم اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت

   سلام قربان وقت بخیر. لطفا با مطب تماس بگیرید تا روند دریافت سمعک اقساطی رو براتون شرح بدن و در خدمتتون باشیم

 38. ایلیا صباح

  سلام . شما بروجرد نمایندگی دارید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. بله لطفا اطلاعات خودتون رو برای ما ارسال کنید

 39. حسین جوان

  سلام آیا در مشهد هم نمایندگی دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. بله لطفا مشخصات خودتون رو برای ما ارسال کنید

 40. ناصر بهرامی خودلان

  سلام وقت بخیر من برای پدرم می‌خوام سمعک بگیرم آدم لج بازی نمی‌دونم سمع مناسب چطوری دریافت کنم چون خودش به هیچ عنوان دکتر نمیره درصد شنوایش از نزدیک حدود ۴۰ سانتیمتر است از این فاصله دور تر نمیتونم بشنو

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. آمادگی برای همکاری یکی از اصلی ترین ویژگی های افرادی هست که میخوان سمعک بگیرن و اگر نسبت به این موضوع جبهه گیری دارند کار بسیار مشکل میشه. ابتدا باید خودشون به نیازی که به تقویت کننده و سمعک دارند، برسن و برای دریافت سمعک اقدام کنند

 41. حسین جوان

  سلام در خراسان جنوبی نمایندگی ندارید ؟

 42. آموزنده

  سلام وقت بخیر مادرم سنش بالاست ومدتیه که باید بلند حرف بزنیم تا بتونه بشنوه هیچ اطلاعاتی درباره سمعک ندارم ممکنه منو راهنمایی کنید. ممنونم. آموزنده هستم از گیلان.

  1. مدیر سایت

   سلام جناب آموزنده گرامی. در اولین قدم باید سنجش شنوایی برای مادر انجام بدین تا مقدار دقیق افت شنواییشون مشخص بشه. برای ابن کار به نزدیکترین کلینیک شنوایی در اطراف خودتون مراجعه کنید

 43. اکبر صدقی

  با تشکر از اطلاعات داده شده وراهنمایهای قیمت وکیفیت برندهای مختلف خیلی خوب حق شماست اکبر صدقی

 44. رضاپور

  لطفا نمایندگی فروش در شهر کرمان را معرفی کنید.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا اطلاعات و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم

 45. ارزوجعفری

  سلام وقت بخیر ایا دکتری سراغ دارید ک مراجعه کننده ها نتیجه گرفته باشن احتیاج ب سمعک نباشه ایا شنوایی با ۵۰ درصد میشه عمل کرد ؟؟؟؟؟ من سمعک دارم سمعکم ۱۰ سال هست اسفاده شده والان خراب شده کار نمیکنه راهنمایی کنید ممنون

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. افت شنوایی حسی عصبی راه درمان دارویی یا جراحی نداشته و تنها راه استفاده از سمعک هست. اگر کسی ادعا کرد که میتونه کم شنوایی رو درمان کنه به هیچ وجه جدی نگیرید

 46. اسماعیل سلیمانی پور

  آیا سمعک بصورت اقساطی موجود است

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. بله برای جزئیات بیشتر با شماره های مطب تماس بگیرید

 47. مونا

  ما کرج هستیم لطفا اگر نمایندگی کرج دارید معرفی کنید و یک سؤال دارم این‌که میگن سمعک کمیاب شده دلیلش چیه و فقط من یک جا رو سراغ دارم که همیشه یکی دو مدل ثابت سمعک دارند .

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. موجودی سمعک ها به شدت محدود هست و ما هم مثل شما از این قضیه متاسفیم. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 48. قنبر الماسی

  من سمعک زیمنس ۳۲ کاناله پشت گوشی لازم دارم.لطفا قیمت انرا اعلام بفرمایید. تلفن من ۰۹۱۲۳۱۸۹۶۱۱.الماسی

  1. مدیر سایت

   سلام جناب الماسی. توضیحات شما برای انتخاب مدل زیمنس کافی نیست. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال بفرمایید تا بهترین مدل زیمنس خدمتتون معرفی بشه

 49. پرویز کاظمی پور

  سلام . قیمت سمعک سیگما 312 پشت گوش لطفا

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. اگر منظورتون سمعک سیگنیا با باطری 312 هست، این سمعک مدل های زیر مجموعه زیادی داره و باید مشخص بشه شما کدوم مدل مد نظرتون هست

 50. رضا محمدی

  سلام من ساکن مشهد هستم سال 96 سمعک زیمنس از مشهد نمایندگی زیمنس خریدم به مبلغ 15 میلیون تومان و تاثیر چندانی در قوی تر شدن شنواییم نداشت و موقعی که در گوش میذاشتم حس خوبی نداشتم بعد از چند ماه از کار افتادن و دیگه از سمعک استفاده نکردم . الان در صورت ارسال آزمایش و شنوائی سنجی برای شما نیاز به معاینه حضوری و تنظیم سمعک در تهران هست ؟ همچنین سمعکی میخواهم که واقعا شنوائی رو بهبود بببخشد و همچنین زیاد قابل رویت نباشد و از طرفی با عرق کردن خراب نشود.

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر قربان. نگران نباشید مشکل شما به خوبی قابل حل هست. لطفا نتایج آزمون های شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 51. اسماعیل نژاد

  سلام خواستم قیمت سمعک برای بهبود شنوایی رو بپرسم برای پسرم زیاد گرون نباشه چون بچه است می ترسم گم کنه یا ....ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق باید به سن کودک، وضعیت شنوایی و مشکلات همراه توجه کرد و توضیحات شما بسیار محدوده. لطف کنید شرح حال مختصر به همراه ارزیابی های شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید

 52. رضا خلیلی

  سلام وقت بخیر، ماحدود۵سال پیش یه سمعک مدل میکروسون برای پدر خریدیم که کلا بخاطر تنظیم نبودن سمعک استفاده نکرد و همینجوری بلا استفاده مونده الان که آلزایمر داره دیگه اصلا بکارش نمياد! لطفا میشه راهنمایی کنید کجا وچجوری بفروشیمش، چون اون شرکتی که از ش خرید کردیم جمع شده! در ضمن اون موقع ۳/۵ملیون هزینه کردیم، با تشکر.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. متاسفانه میکروسون از برندهای ضعیف محسوب میشه و تمایلی به خریداری این مدل مخصوصا دست دوم در بازار وجود نداره

 53. براردان

  سلام برای خرید سمعک بیمه ی نیروهای مسلح ارتش و داریم چطوری باید اقدام کنیم نسخه ی شنوایی سنجی بیمار و گرفتیم یعنی تشخیص ضعف شنوایی شون و می خوام براشون سمعک بگیرم از بیمه ی ارتش استفاده کنم شما قرار داد دارید ؟ و اگه بله چه مدارکی بیاریم

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. برای استفاده از بیمه نیروهای مسلح نیاز به برگه ادیومتری، فاکتور خرید سمعک و دستور پزشک هست. برای دریافت سمعک و مدارک باید به مراکز شنوایی مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره و سمعک میتونید برگه سنجش شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 54. شیدا طهماسبی

  سلام من ساکن شهرکرد هستم ایا از خدمات و سمعکهای شما در اصفهان یا شهرکرد میتوانم استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. بله حس دوم در شهر اصفهان نمایندگی فعال و با سابقه داره و برای دریافت خدمات میتونید به این مرکز مراجعه کنید

 55. م سیاح

  سلام سمعک برای کودکان ۲سال و نیم موجود دارید؟ یک سال هست همه میگن وارد نمیشه :(

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل و قیمت به شما معرفی بشه

 56. نوری

  سلام وقت بخیر پدرم ۹۰ ساله و نابینا است دو هفته ای است که قدرت شنوایی اش به طرز قابل توجهی کاهش یافته یکی از مراکز شنوایی سنجی پس از بررسی سمعک زیمنسRexton40 را توصیه کرده اما ۲۴ میلیون برای هر دو گوش قیمت دادند و حتی قالب گرفتند اما ما قالب و نمودار شنوایی سنجی را گرفتیم می خواهیم بدانم برای پدرم که بخاطر بیماری فعالیت زیادی ندارد چه نوع سمعکی نیاز است؟ سمعکی که نویز نداشته باشد؟ صداهای بلند را تعدیل کند و کیفیت مناسبی داشته باشد. لطفا مرا راهنمایی کنید و اگر نیاز است من تست شنوایی سنجی ایشون را واتس آپ کنم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای مدل ذکر شده این مبلغ بالا و غیر منطقی هست. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی رو برای ما ارسال کنید. با توجه به وضعیت ایشون به هیچ عنوان نباید از سمعک های داخل گوشی  و کوچک استفاده بشه

 57. پریسا منصوری

  سلام روزبخیر سمعک rionet ژاپن مدل HB-23PT موجود دارین ؟ ویا زیمنس مدل252A

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. این مدل ها از سمعک های قدیمی محسوب میشن و در حال حاضر موجود نیستن. برای معرفی بهترین مدل لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 58. موسی شکوری

  سلام لطفا قیمت سمعک قابلیت وزوز گوش، قابل شارژ، قابل تنظیم و رسیور داخل سمعک نه مثل فوناک چقدر میباشد

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل و قیمت ها بهتون معرفی بشه

 59. الهام

  سلام ،لطف بفرمایید من دنبال سمعک فوناک مدل الیت هستم واینکه آیا قابلیت تنظیم بدون حضور فرد و بوسیله برگه شنوایی سنجی وجود دارد؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. ابن مدل در حال حاضر در کشور موجود نیست. برای مشاوره دقیق تر میتونید برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید. برخی از مدل های زیمنس و اتیکن قابلیت تنظیم از راه دور دارند و میشه تغییرات خاصی رو از راه دور اعمال کرد

 60. محمود قاضی زاده

  سلام روز خوش بفرمایید شما سمعک نایدا پارادایزupدررده ۷ یا۹ دارید ؟قیمت لطفامن یه جفت نیاز ذارم

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. متاسفانه این مدل در حال حاضر به دلیل مسائل تحریمی موجود نیست. برای دریافت مشاوره میتونید نوار گوش خودتون رو برای واتساپ حس دوم ارسال بفرمایید

 61. زهرا خراسانی

  با سلام منظور از سمعک سوپر پاور چیه؟پدر من دو سالی هستکه از سمعک ویدکس استفاده میکنه و اینکه هر دو پرده گوش به علت عفونتهای مکرر پاره است واصلا شنوایی نداره آیا سمعک سوپر پاور براش مناسبه؟ممنون میشم جواب بدبد

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک های سوپر پاور و اولترا پاور قوی ترین سمعک ها از نظر قدرت پوششی هستند و برای افت های شنوایی شدید تا عمیق و بالاتر مناسب هستند. برای اظهار نظر دقیق لطف کنید برگه سنجش شنوایی پدر رو برای ما ارسال کنید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک های سوپر پاور و اولترا پاور قوی ترین سمعک های موجود از لحاظ قدرت پوششی هستند و برای افت های شنوایی شدید تا عمیق و بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند. برای اظهار نظر دقیق تر لطف کنید برگه سنجش شنوایی پدر رو برای ما ارسال بفرمایید

 62. م آبکار

  سلام ما ی سمعک تنو ۲۴ کانال داریم که فقط چند بار استفاده شده،چطور میتونم بفروشمش؟

 63. محمود حاج شفیها

  سلام خسته نباشید من یک گوشی نامریی داخل گوش دارم میشه اینو با گوشی رسمی هوشمند تعویض کنید ‌مبلغ را هم بفرمائید چقدر است شارژی و کوچگ و وایلس باشه بهترین باشه ممنون میشم اگر پاسخ دهید از قزوین مزاحم میشم اگر هست من حضوری بیام

  1. مدیر سایت

   سلام جناب حاج شفیعی ها. تشریف آوردید مطب و در خدمتتون بودیم. امیدوارم سمعک شارژی و وایرلس جدیدتون نیازتون رو کاملا برطرف کرده باشه

 64. گلستان

  سلام سمعک مادرم وقتی توی گوششه صوت میکشه، بطوری که اطرافیانش میشنون و برای خودشم خوشایند نیست ، و وقتی صدای اطرافشون میشنوه چند صداست مثه اکو چیکار میشه کرد ؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. مشکل سوت سمعک که در اصطلاح تخصصی فیدبک گفته میشه ناشی از فیت نشدن کامل قالب یا سمعک داخل گوش و یا پارگی تیوب قالب هست و باید قالب گیری دوباره انجام بشه. چند صدایی بودن سمعک هم با یک تنظیم درست و اصولی برطرف میشه. میتونید برای تنظیم و قالب گیری با شماره های مطب تماس بگیرید

 65. محمد طالبی پور

  سلام ، من یه سمعک قدیمی زیمنس پشت گوشی دسته دوم پیدا کردم که می‌خوام برای پدر خانومم بخرم، فروشنده میگه قیمت بگیر، میشه لطف کنید یه قیمت حدودی بهم بدین؟؟ خیلی ممنون میشم، توی روستا هستیم و دسترسی به دکتر و فروشگاه سمعک نداریم، خواهشا یه حدود قیمت بدین

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. لطفا مدل سمعک رو برای ما ارسال کنید. ثانیا بدونم ارزیابی شنوایی دقیق امکان تهیه سمعک برای هیچکس وجود نداره و ممکنه سمعک جدید که میخرید بیشتر هم آسیب بزنه به شنوایی فرد. باید سمعک بر اساس نیازهای شنوایی تجویز و تنظیم بشه

 66. عین اله مرادی

  دختر من به دلیل تومور مغزی که داشتند و عمل جراحی شدند ، دچار افت شنوائی شدند . از بچگی تا سن 11 سالگی شنوائی خوبی داشتند و به علت تمومور دچار افت شنوائی شد

  1. مدیر سایت

    سلام. فرموده بودید 20 درصد افت شنوایی دارن. لطفا ادیوگرامشون رو برای ما ارسال کنید

  1. مدیر سایت

   سلام قربان. اگر سنجش شنوایی انجام دادن نتیجه رو برای ما بفرستید و اگر نه برای نوبت دهی با شماره های مطب تمس بگیرید

 67. عین اله مرادی

  سلام خسته نباشید دختر من 14 ساله است و شنوائی او 20 درصد است به نظر شما چه سمعکی و با چه قیمتی می توان تهیه کرد

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. آیا ایشون از کودکی از سمعک استفاده کردن؟ لطفا ادیوگرامشون رو برای متخصصین حس دوم ارسال کنید. شماره های واتساپ در پیج موجود هست

 68. عباس خدامی

  از کجا شروع کنم برای خرید سمعک ، پیشنهاد

 69. عباس خدامی

  از کجا شروع کنم برای خرید سمعک بنظرتون

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. اولین قدم ارزیابی شنوایی و بررسی میزان افت شنوایی هست و در قدم های بعدی که شامل مشاوره، تجویز و قالبگیری هست ما در کنارتون خواهیم بود

 70. نسرین

  سلام، وقت بخیر، برای مادرم سمعک پشت گوشی تجویز شده برای گوش سمت چپ، میخواستم ببینم قیمت سمعک مدل هانساتون مدل flow2_13sp پشت گوشی چه قیمت؟ و آیا از این مدل در بازار وجود داره؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. اظهار نظر دقیق در باره مدل سمعک مناسب منوط به بررسی برگه سنجش شنوایی مادر هست اما سمعک هانساتون از برندهای مناسب بازار محسوب میشن

 71. اسماعیل احمدی

  با سلام در مورد این سمعکها به عنوان مثال برند زیمنس که سمعک مطرحی است ممکن است بفرمایید : 1- این سمعک قاعدتا وارداتی است و گفته میشود آلمانی است.ممکن است در مورد یک مدل آن که ارایه میکنید نام و آدرس سایت اصلی تولید کننده را بفرمایید بتوان نمونه سمعک را مشاهده کرد.سایت که معرفی کننده شرکت تولید کننده دارای آدرس و مشخصات باشد نه یک سایت تبلیغاتی بی نام و نشان. 2- آیا سمعک چیزی بیش از یک تقویت کننده صوتی است؟حالا با یک سری پارامترهای شنوایی علمی که متناسب با نیاز شخص است.آیا این تکنولوژی بالایی را میطلبد؟ به غیر از حجم کوچک در انواع داخل گوشی ، چه تکنولوژی بالایی دارد؟آیا تکنولوژی بکار رفته در یک گوشی تلفن همراه بالاتر از آن نیست؟پس قیمت بالای آن به نظر اینجانب دلیل دیگری دارد. 3- باتری چنین سمعکی در صورتیکه از نوع داخل گوشی و غیر شارژی باشد چه مدت دوام دارد؟ با احترام

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای آشنایی با مدل های سمعک میتونید مدل های مختلف رو سرچ کنید و اطلاعات رو در سایت اصلی کمپانی مشاهده کنید. از لحاظ تکنولوژی هم مسلما تکنولوژی به کار رفته در سمعک که یک پروتز پیشرفته پزشکی هست و قراره عملکرد گوش رو شبیه سازی کنه از یک موبایل بسیار بیشتره. پارامترهای شنوایی علمی که می فرمایید شامل الگوریتم های پیشرفته تقویت و اصلاح صوتی است که در هر ثانیه نیازمند میلیون ها پردازش پیشرفته هست و مسلما کار راحتی نیست. بودجه های سالانه بسار بالا در بخش های R@D کمپانی های سمعک موید این مطلب هست. در رابطه با سوال آخرتون هم باطری سمعک به طور متوسط بین 5 روز تا یک هفته طول عمر دارد.

 72. محمود خدابخش زاده

  سلام.من ناشنوا هستم سعمک قیمت ارزان قیمت چقدر ممنونم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. بهتره برگه ارزیابی شنوایی تون رو برای ما ارسال کنید. قیمت سمعک های سوپر پاور ارزان قیمت از حدود 4 میلیون تومان شروع میشن

 73. دیوا

  پدر من ۵۵ سالشه و یکی از گوش هایش نیاز به سمعک داره ولی وضعیت مالی خوبی نداریم یک سمعک هوشمند با قیمت مناسب موجود دارین؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. بله رده های مختلف سمعک و برندهای مختلف با قیمت مناسب موجود هست. لطفا اگر پدر سنجش شنوایی شدن نتیجه رو برای ما ارسال کنید تا اقدامات لازم صورت بگیره

 74. رضا کرمعلی

  سلام ممنون ازشما ببخشی قیمت سمعک یونیترو کانادایی چنده ایا مدل خوبی هست واسه مادرم میخام خیلی کم شنواشده

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر. سمعک یونیترون از برندهای قابل قبول سمعک هست و مدل های مختلف داره. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق لطفا برگه ارزیابی شنوایی مادر رو برای ما ارسال کنید

 75. حمیدرضافضلی

  سلام ببخشید قیمت سمعک رکسون چنده؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک های رکستون آلمان مدل ها و رده های مختلف داره و قیمت هر کدوم متفاوت هست. اگر مدل خاصی مد نظر دارید و یا ارزیابی شنوایی انجام دادید برای دریافت مشاوره با حس دوم تماس بگیرید

 76. علی رحمانی

  سلام. خسته نباشید ببخشید قیمت سمعک اتیکن sumo Dm و سمعک dynamo چقدره

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز . هر دو مورد از سمعک های قدیمی اتیکن محسوب میشن و در حال حاضر موجود نیستند. به همین دلیل قیمت این سمعک ها هم نامشخص هست

 77. سعید حیدری

  سلام وقتتون بخیر قیمت سمعک ویدکس مدل ۱۱۰ رو میخواستم بدونم .ممنون از شما

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر. سمعک های ویدکس مدت زیادی هست که واردات ندارند و قیمت مدل های مختلف اون هم نامشخص هست

 78. ساحل فیضی

  سلام وقت بخیر برند اینترتون خوبه؟ برای پدرم میخوایم سمعک بخریم اینترتون رو معرفی کردن،شما چی پیشنهاد میکنید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر. سمعک اینترتون از زیر مجموعه های برند جی ان ریساند محسوب میشه. کیفیت سمعک اینترتون بد نیست ولی در کلینیک حس دوم سعی میشه از برندهای اصلی و پیشرو مثل زیمنس، اتیکن و فوناک تجویز صورت بگیره

 79. عیسی تزوال

  سلام ۵۰ سال سن دارم و هرکدام از گوشها ۲۰ درصد افت دارند نیاز به سمعک کاملا مخفی دارم خواستم اگه امکان داره قیمت ها رابپرسم

  1. مدیر سایت

   سلام. با توجه به افت کم گوشتون ممکنه کاندید استفاده از سمعک مخفی نباشید. لطفا عکس سنجش شنواییتون رو برای ما واتساپ کنید تا مناسب ترین مدلها رو بهمراه قیمتهاش براتون ارسال کنیم.

 80. دنیا اکبری

  چرا قیمت سمعک ها اینقدر بالاست؟

  1. مدیر سایت

   سلام. تکنولوژی سمعک ها پیشرفت خیلی زیادی داشته و بهمین دلیل هزینه خرید سمعک ها هم با افزایش همراه هست. البته مدلهای ارزان هم موجوده.

 81. ادریس

  سلام ببخشید من برای پدر ومادرم میخام 2 جفت سمعک تهیه کنم شما قیمت هاتون تخفیف هم داره یا مقطوع و ایا اقساطی هم کار میکنید؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بله تخفیف هم داریم. اقساطی با شرایط خاص هم داریم

 82. هبیب

  سلام ممنون میشم اگه قیمت سمعک هوشمند که به موبایل هم وصل بشه رو بدونم؟

  1. مدیر سایت

   سلام. در حال حاضر که دی ماه 1400 هست سمعک های وایرلس از حدود 6 تومن برای هر گوش موجوده.

 83. مجید

  سلام من میخاستم برای پدرم سمعک تهیه کنم ولی متاسفانه وضیعت مالی مناسبی ندارم میخاستم ببینم سمعک با قیمت مناسب موجود دارین؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بله دوست عزیز. لطفا عکس سنجش شنوایی ایشون رو واتساپ کنید.

 84. مهربان

  سلام روزتون بخیر ممنون از اطلاعات مفید و کاربردی شما من 5 ساله سمعک داخل گوشی برند ویدکس استفاده میکنم. و مشکل کم شنوایی عصبی دارم. بعد 5 سال. تصمیم دارم ی سمعک جدید تهیه کنم. اوایل با فیدبک سمعک وتغییر پوسته کلنجار میزدم ولی حالا عادت کردم به صدای فیدبک !میخواستم راهنماییم کنید ی سمعک خوب با درک گفتار بالا در محیط اجتماعی ونسبتا شلوغ با امکانات مناسب بدون فیدبک. ضدآب وایرالس وصدالبته هوشمند. کوچک با خدمات پس فروش مناسب بهم معرفی کنید؟

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر. اصلا نباید با فیدبک سمعک کنار بیاید چرا که آسیب زننده است و از کیفیت صوتی سمعک به شدت کمک میکنه. سمعک های جدید با تکنولوژی پیشرفته تقریبا فیدبک رو حذف کردند. از طرف دیگه قالب گیری برای شما هم باید عمقی و با اصول استاندارد انجام بشه. لطفا نوار گوشتون رو ارسال کنید تا جدیدترین محصولات هوشمند وایرلس خدمتتون معرفی بشه

 85. غلام بهمنی

  سلام مادرم حدود 20 سال هست که سمعک داره ولی آخرين نوار گوشی که جند وقت پیش ازش گرفتم گفتند 20 درصد شنوایی داره میخواستم بدونم چه سمعکی باید تهیه کنیم البته نوار سنجش شنوایی رو خدمتتون ارسال کردم

  1. مدیر سایت

   سلام جناب بهمنی. ممنون از شما بله نوار گوششون رو دیدم. ایشون باید از سمعک های سوپر پاور پشت گوشی با تقویت مناسب استفاده کنند

 86. فروغ فر ح وش

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم . بالاترین و بهترین مدل سمعک زیمنس را که شما بهش وارد هستین و تنظیم می کنید ، چی هست ؟ من المان هستم و میخوام یک سمعک برای مامانم بعنوان سوغات بیارم . منتها باید ی مدلی باشه که تو ایران کرمان ، به اون مدل و تنظیمش وارد باشن . ممنونم فرح وش

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر. قیمت سمعک در آلمان چند برابر ایران هست و رجیستری این مدل ها هم فرق داره. بهتره سمعکشون رو از ایران تهیه کنید تا هم هزینه کمتر و هم پشتیبانی و خدمات مناسب رو دریافت کنند. متخصصین حس دوم آموزش فیتینگ و تنظیم ظریف پیشرفته ترین سمعک های زیمنس رو تحت نظر کمپانی دیده اند و محدودی برای تنظیم مدل های پرمیموم و جدید وجود نداره. برای دریافت نوبت ویزیت در منزل مادر با ما تماس بگیرید

 87. نازنین بهرامی

  با سلام من مادری ۶۷ ساله دارم که میزان شنوایی ۶۵ تا ۷۰ دارد و یک سمعک خوب ترجیحا بدون سیم و شارژی باشه شما چه پیشنهادی دارید لطفا راهنمایی کنید بیشتر کیفیت صدا و واضح بودن و کم دردسر بودن برای ما ملاک است

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر. برای اظهار نظر دقیق به نوار گوش ایشون نیاز هست چون مشخص نیست که 70 درصد شنوایی دارند یا کم شنوایی/ لطفا با متخصصین حس دوم تماس بگیرید تا مشاوره لازم و نوبت دهی برای مراجعه حضوری یا ویزیت در منزل انجام بشه

 88. یوسف آتشی

  باسلام من تقریبا یه ماه پیش به مرکز شنوایی شیراز مراجعه کردم و پیشنهاد مشاور کلینیک خرید سمعک بود چون افت شنوایی گوشم خیلی زیاد بودو برای هر دو گوشم سمعک به مبلغ ۲۳میلیون سفارش دادم و گفتن برند سمعک زیمنس یا سونیک یا یونیترون هستش میخواستم بدونم قیمت سمعکها رو خوب گفتن یا زیاده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. مدیر سایت

   سلام. خیلی زیاده. فقط یک مدل از زیمنس 16 تومنه که اونم موجود نیست. سونیک که اصلا بیشتر از 5 میلیون تومنش ارزش نداره. چون برند ضعیفیه.

 89. رسول کاظمیان

  سلام.ممنون از مطالب ارزندتون یه بچه 5 ساله دارم که از هر دو گوش کم شنواست و سمعک اتیکون استفاده میکرد که الان جفت سمعک ها خراب شده و چند وقته برای تعمیر به تهران ارسال شده ولی میگند لوازم نیست برای تعمیر الان بهترین سمعک که خدمات پس از فروش آن خوب باشه کدامه که تهیه کنم و جفت آن سمعک تقریبا چه قیمتی هست ممنون میشم جواب بدین.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز بهترین سمعک از نظر خدمات در ایران زیمنس و رکستون هستن. قیمت سمعک مناسب برای کودک دلبند شما وقتی مشخص میشه که تست شنواییشون رو ببینیم.

 90. رضا احمدی

  سلام. شما خدمات در منزل هم انجام میدین؟ ایا هزینه تجویز سمعک در منزل با مطبتون متفاوته؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بله خدمات سمعک در منزل در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز انجام میشه. هزینه ایاب ذهاب فقط اضافه خواهد شد که اون هم ناچیزه.

 91. مرادی

  سلام. ممنون از صفحه کاملتون. مشاوره با متخصصین شما خیلی بهم کمک کرد تا انتخاب درستی داشته باشم.

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم.

 92. محمدعلی

  سلام. قیمت بهترین سمعک برای بچه ای که کم شنوایی متوسط داره چقدره؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بستگی به شرایط شنوایی و سن کودک داره. باید بررسی کنیم که سطح پیشرفت گفتار و زبان بچه چقدر بوده. در حال حاضر سمعک های وایرلس برای کودکان فوق العاده هست. لطفا اطلاعات شنوایی رو به شماره 09120245946 واتساپ کنید.

 93. فخری محمودزاده

  باسلام وخسته نباشید.من جفت گوشهام مشکل داره یه گوشم صدای خیلی زیادی داره یکی دیگه حدودا 35 درصد شنوایی داره سوالم اینه آیا با سمعک نامرئی درست میشه واینکه قیمت چنده وآیا اقساط دارید ممنون.

  1. مدیر سایت

   سلام.بستگی به قطر مجرای گوشتون داره. اگر مجرای گوشتون بزرگ باشه جواب میده. هزینش از سه تومن به بالا موجوده. اقساطی هم داریم.

 94. مهدی فاضلی

  سلام خدا قوت مطالب شما و فیلم های اموزشی شما ، از نظر بنده که خیلی از سایت ها ی فروش سمعک رو دنبال می کنم از کامل ترین اطلاعات رو برخوردار هست ، ممنون از شفاف سازی بنده کم شنوا هستم البته از گوش راست کم شنوایی عمیق ، گوش چپ متاسفانه توسط جراح کلا از بین رفت در حال حاضر از سمعک پشت گوش استفاده می کنم کاش متخصصین کشور مون در این مورد تلاش کنن و بتونن سمعک بسازند تا ما بتونیم با هزینه کمتری سمعک تهیه کنیم بنده با این هزینه های سرسام آور نمی تونم یک سمعک مناسب تهیه کنم در هر صورت از سایت شما بسیار تشکر می کنم

  1. مدیر سایت

   سلام مهدی عزیز. ممنون از نظر و انرژی خوبتون.

 95. رضا صدراعظمی

  سلام خسته نباشید به متخصصهای سمعک جراحان میخواستم ببینم قیمت سمعک چقدره؟ پیشرفته ترین سمعک الان چی هست و قیمتش چقدره؟ با توجه به تحریم ها ایا مدلهای جدید وارد میشه یا خیر؟

  1. مدیر سایت

   سلام. دوست عزیز. تا اواسط 2020 مشکلی برای واردات سمعک نبود. اما از اون به بعد یک سمعک هم وارد کشور نشده. چون نه ارز دولتی هست و نه تحریم ها اجازه دادن. فعلا باید صبر کنید تا خرداد. برای خرداد ماه قولهایی دادن. در حال حاضر پیشرفته ترین سمعکها مدل x زیمنس، مارول و پارادایس فوناک و ریساند وان هستن.

 96. محمدرضایی

  سلام به مدیران و پرسنل وبسایت جراحان من مطالب شما در زمینه سمعک رو کامل خوندم خیلی برام مفید بود قصد خرید سمعک دارم و میخوام انتخاب نهایی رو انجام بدم. من حدودا ١٢ میلیون تومن پول دارم و میخوام برای هر دو گوشم سمعک تهیه کنم. افت شنوایی من شدید هست حدودا ٧٠ تا ٨٠ دسی بل موقع حرف زدن با تلفن با سمعکهای فعلیم مشکل اساسی دارم و صداها رو درست متوجه نمیشم. چه سمعکی بخرم که این مشکلم حل بشه؟

  1. مدیر سایت

   سلام. ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز اگر در حال حاضر سمعک پشت گوشی دارید باید از این به بعد هم از محصولات پشت گوشی استفاده کنین. با بودجه ای که شما دارین امکان خرید سمعک وایرلس مهیا هست و میتونین سمعک ها رو به موبایل وصل کنین تا مکالمه براتون راحتتر بشه. سمعکهای گروه زیمنس خیلی خوب این مشکل رو حل کردن. البته دقت کنین که تنظیم سمعک خیلی مهمه.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس