قیمت سمعک در سال 1403 | خرید سمعک 2024 | 30 روز تست

سمعک چیست؟

سمعک ها دستگاه های الکترونیکی کوچکی هستند که برای رفع انواع مختلف کم شنوایی به کار می روند. همه سمعکها دارای حداقل یک میکروفون برای دریافت صدا، یک تراشه رایانه ای برای تقویت و پردازش اصوات، یک بلندگو که صداها را به گوش می فرستد و یک باتری بعنوان منبع تغذیه هستند. مدلهای پیچیده تر ویژگی های دیگری مانند اتصال مستقیم به تلفن همراه یا تلویزیون را ارائه می دهند.

سمعک گوش یکی از دستگاه‌های کمک‌شنوایی است که برای افراد دارای کم‌شنوایی و وزوز گوش کاربرد دارد. متاسفانه در کشور ما استفاده از سمعک مانند سایر وسایل توانبخشی برای مردم جا نیفتاده است. وقتی از این دستگاه صحبت می‌شود، اولین تصویری که در ذهن بسیاری از مردم تجسم می‌شود یک جسم بزرگ است که قبلاً مشابه آن را روی گوش پدربزرگ‌هایمان دیده‌ایم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی محصولاتی تولید شده است که علاوه بر سایز خیلی کوچک و حتی نامرئی، دارای عملکرد هوشمند هم هستند. افرادی که تجربه خرید سمعک را دارند این پیشرفت ها را کاملا حس کرده اند. تمام این پیشرفت‌ها به واسطه افزایش توانایی انسان در شبیه‌سازی عملکرد مغز اتفاق افتاده است. محصولات کمک‌شنوایی امروزه دارای انواع متنوعی است که برخی از پرکاربردترین آنها شامل مدل‌های نامرئی، هوشمند، دیجیتال و وایرلس است. برندهای زیادی در این زمینه فعالیت تخصصی انجام می‌دهند. قیمت سمعک براساس سطح تکنولوژی پردازشی آن تعیین می‌شود.

برای مشاهده لیست قیمت سمعک 2024 کلیک کنید.

قیمت سمعک چقدر است؟

قیمت سمعک های مختلف چقدر است؟

قیمت سمعک در سال 1403:

 • قیمت سمعک رده پایه: از 6,000,000 میلیون تومان تا 8,000,000
 • قیمت سمعک رده متوسط: از 8 میلیون تومان تا 15,000,000
 • قیمت سمعک هوشمند: از 16 میلیون تومان تا 25,000,000
 • قیمت سمعک فراهوشمند: از 26 میلیون تومان تا 50,000,000

قیمت سمعک وابسته به فاکتورهای زیادی است. هزینه خرید سمعک های مختلف بر اساس تکنولوژی و ویژگی های آن، سایز، برند، کیفیت ساخت، خدمات پس از فروش و گارانتی متفاوت است. این هزینه به دلایل مختلفی متنوع است. سوال بسیاری از کاربران این است که دلیل تنوع این قیمتها چیست؟ عوامل زیادی در این زمینه نقش دارند که در ادامه به آن ها پرداخته می شود. ویدیو زیر را تماشا کنید.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک از مهم ترین فاکتورهای مد نظر افرادی است که به این پروتز شنوایی نیاز دارند. سمعک به طور کلی وسیله ای گران قیمت است و دلیل آن هم استفاده از آخرین دستاوردهای پزشکی و الکترونیک در ساخت این وسیله کمک شنوایی است. قیمت سمعک ها تحت تاثیر عوامل گوناگون تغییر می کند و فرد متقاضی خرید سمعک ممکن است با قیمت های متفاوتی روبرو شود. در ادامه ذکر خواهیم کرد که قیمت هر سمعک تحت تاثیر چند عامل کلی قرار دارد. نکته قابل ذکر این است که نباید تنها دید اقتصادی را برای انتخاب و خرید سمعک لحاظ کرد و باید به این نکته توجه داشت که سمعک پس از خریداری به طور 24 ساعته و در تمام ساعات بیداری همراه ما خواهد بود و هر گونه کمی و کاستی در عملکرد آن در نهایت به خود ما ضربه می زند. لذا نباید کیفیت و راحتی شنوایی را فدای قیمت پایین تر سمعک های بی کیفیت کرد. بهتر است در این زمینه به صحبت ها و مشاوره های ادیولوژیست یا متخصص شنوایی و سمعک کاملا توجه کرد تا بهترین نتیجه و با کیفیت ترین تجربه شنوایی نصیب ما شود.

خرید سمعک با 30 روز تست و ضمانت بازگشت وجه

خرید سمعک

وقتی بحث خرید سمعک و تهیه این وسیله کمک شنوایی مطرح می شود، بسیاری از افراد تصور می کنند که با خرید یک وسیله الکترونیکی معمولی مانند موبایل طرف هستند. حقیقت این است که برای استفاده از سمعک بحث خرید مطرح نیست و این وسیله باید برای فرد تجویز شود. تجویز سمعک نیازمند در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد علمی و تکنیکی است و خود فرد به هیچ عنوان نمی تواند انتخاب مستقلی در این زمینه داشته باشد. بنابراین انتخاب سمعک مناسب باید توسط متخصص شنوایی و سمعک یا ادیولوژیست انجام شود. ادیولوژیست با در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد مانند مقدار کم شنوایی، سن، جنسیت، الگوی ادیوگرام، نیازهای خاص شنوایی، مقدار درک گفتار، مشکلات زمینه ای همراه و با شناخت کامل انواع مدل های و برندهای سمعک و همینطور تکنولوژی های به کار رفته در مدل ها، سه رده و سه برند مختلف سمعک که برای فرد مناسب هستند را در سه رده قیمتی به فرد پیشنهاد خواهد داد و فرد کاندید سمعک در این مرحله انتخاب خود را انجام داده و با در نظر گرفتن توضیحات ادیولوژیست متخصص می تواند بهترین انتخاب را داشته باشد. بنابراین وقتی نوبت به خرید سمعک می رسد یکی از مهم ترین نکاتی که اکثر افراد به آن بی توجه هستند انتخاب و مراجعه به بهترین ادیولوژست است تا بتواند صادقانه در این مسیر با فرد همراه بوده و بهترین انتخاب را با مناسب ترین بودجه به مراجع خود معرفی کند. ما در کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک حس دوم با در نظر گرفتن فاکتور هایی که اشاره کردیم، بهترین سمعک ها را به شما پیشنهاد می دهیم.

تخصص و اعتماد خریدنی نیست! کلینیک حس دوم جهت خرید سمعک، به شما 30 روز مهلت تست سمعک و ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد.

از کجا سمعک بخریم؟

هنگامی که افراد برای اولین بار متوجه کم‌شنوایی می‌شوند یکی از اولین سؤالاتی که ذهن آن‌ها را درگیر می‌کند این است که از کجا باید سمعک بخریم. سمعک یک پروتز پزشکی است و مسئله مهم این است که باید سؤال را از "کجا سمعک بخریم" به "سمعک باید توسط چه فردی برای ما تجویز شود" تغییر دهیم. سمعک باید برای فرد با توجه به موارد گوناگون تجویز شده و سپس مرحله خرید انجام شود.

بهترین و تنها مرجع برای خرید سمعک ادیولوژیست یا متخصصین شنوایی شناسی هستند. سمعک حیطه تخصصی این متخصصین است و به جز متخصص شنوایی هیچ فردی مهارت و تخصص و شناخت لازم برای معرفی، تجویز و تنظیم سمعک یا وسایل کمک شنوایی دیگر را نخواهد داشت. بنابراین در صورت احساس کم‌شنوایی سریعاً برای ادیومتری یا سنجش شنوایی به مطب‌های شنوایی شناسی مراجعه و پس از تست، در مورد سمعک مناسب خود از ادیولوژیست مرکز، مشاوره لازم را دریافت کنید.

اشتباهی که گاها برخی از افراد مرتکب می‌شوند مراجعه به مغازه‌های تجهیزات پزشکی و خرید سمعک از این مراکز است. در اینجا است که فرد صرفاً سمعک را مانند موبایل خریداری کرده و به هیچ وجه نتیجه مناسب را دریافت نخواهد کرد. فروش سمعک توسط مغازه‌های تجهیزات پزشکی بدون هیچ گونه اطلاعی از شنوایی فرد و نیازهای وی انجام می‌شود و فرد هیچگونه تنظیم و تغییرات ظریفی را دریافت نخواهد کرد. بنابراین سمعک خود را از ادیولوژیست مجرب تهیه کنید و لذت ببرید.

آیا لزوما سمعک گران تر بهتر است؟

سمعک بر اساس میزان مشکل فرد و اولویت های وی انتخاب می شود. تا پیش از انجام کامل آزمایش شنوایی توسط شنوایی شناس و بررسی‌های کامل فرد نمی‌ توان گفت که لزوماً سمعک گران قیمت تر برای وی مناسب است یا خیر. اگر بر اساس آزمون های انجام شده، فرد نیازمند الگوی تقویتی خاصی باشد مسلماً سمعک گران تر کارایی بهتری برای وی خواهد داشت. ممکن است به دلیل شغل خاص نیاز به استفاده از تکنولوژی خاص مانند وایرلس یا وسایل جانبی مخصوص باشد که در این صورت می‌ توان گفت که محصول گران تر انتخاب بهتری خواهد بود و می تواند نیازهای خاص متناسب با کم شنوایی کاربر را پوشش دهد.

قیمت انواع سمعک

سمعک های فراهوشمند چه امکاناتی دارند؟

سمعک فراهوشمند به بالاترین نسل تکنولوژی سمعک گفته می‌شود که از آخرین فناوری و امکانات شنوایی بهره می‌برد. از جمله امکانات و ویژگی‌های سمعک فراهوشمند می‌توان به میکروفون‌های جهت دار اتوماتیک با قابلیت تشخیص منبع صوتی، تعداد بالای کانال‌های پردازشی با قابلیت افزایش قدرت پردازشی سمعک، قابلیت تشخیص و کاهش نویز محیطی با 5 درجه مختلف، قابلیت اتصال مستقیم به گوشی‌های آیفون و گوشی‌های اندروید جدید، قابلیت تنظیم سمعک از راه دور و قابلیت اتصال وایرلس دو سمعک به یکدیگر اشاره کرد.

جدول مقایسه انواع تکنولوژی سمعک ها

باید این نکته را در نظر داشت که کیفیت صوتی در سمعک‌های فراهوشمند و مدرن به بالاترین سطح خود در سال‌های اخیر رسیده و این روند همچنان روبه پیشرفت و تکامل است. بنابراین حتماً به کلینیک‌های شنوایی مراجعه کرده و صدای با کیفیت سمعک‌های جدید را تجربه کنید تا تفاوت دنیای صوتی بین دو سمعک قدیمی و جدید را از نزدیک مشاهده کنید.

قیمت انواع سمعک

سمعک در سطوح کاربری و تکنولوژیکی مختلف تولید می ‌شود. در هر محصول نوعی از پردازش ها و مدارات خاصی استفاده می شود. کیفیت صدا و ساخت سمعک در نهایت بسته به همین پردازش ها و تکنولوژی های به کار رفته در آن است و این مهم ترین عامل در تعیین هزینه انواع سمعک می باشد. یکی از عوامل دیگر برند سازنده است، چرا که کمپانی های معتبر، کیفیت ساخت بالا تر و همینطور راحتی و خدمات پس از فروش بهتری را برای کاربر فراهم می کنند.

لیست قیمت انواع سمعک ها در سال 1403

قیمت سمعک

برای مشاهده لیست قیمت انواع برند های سمعک کلیک کنید.

 

قیمت سمعک آنالوگ

ساده ترین نوع محصولات کمک شنوایی، سمعک آنالوگ است که نوعی تقویت کننده ساده است و امروزه تولید نمی شود. نوع تقویت آن خطی و کیفیت صدا و شفافیت آن پایین تر از سایر مدل ها می باشد. هزینه سمعک آنالوگ امروزه در بازار از حدود 5 میلیون تومان تومان تا 10 میلیون تومان است.

قیمت سمعک دیجیتال

وجود تکنولوژی ها و مدارات پیشرفته در کنار قیمت مناسب و با صرفه از ویژگی‌های سمعک دیجیتال می باشد. این مدل ها دارای تعداد کانال بالاتر ( در حدود 4 تا 8 کانال ) و همچنین  بهره‌ گیری از عملکرد اتوماتیک می باشند. ویژگی هایی همچون حذف اصوات اضافه محیطی، سرکوبگر اصوات مزاحم، چند برنامه شنیداری مختلف و امکان تفکیک سیگنال های صوتی رسیده از ویژگی های این گروه می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، مدل دیجیتال اقتصادی اکثرا دارای پوشش های ضد آب و ضد گرد و غبار و همچنین امکان اتصال به لوازم جانبی و بهره گیری از تکنولوژی وایرلس می باشد. قیمت محصولات دیجیتال در برندها و مارک های مختلف متفاوت است اما به طور میانگین از حدود 10 میلیون تومان الی 45 میلیون تومان تخمین زده می شود.

سمعک

قیمت سمعک هوشمند وایرلس

غالباً کمپانی های سازنده سمعک آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای خود را در تولیدات هوشمند خود به کار می برند. سمعک هوشمند وایرلس امکان اتصال مستقیم به تلفن های همراه و کنترل از راه دور را دارا می باشد. وجود وسایل جانبی متعدد که باعث افزایش رفاه کاربر می شود از ویژگی‌های این مدل ها است که تی وی استریمر، ریموت کنترل و میکروفون های محیطی از جمله این اکسسوری ها هستند. کلیه عملکرد ها در این سمعک ها به صورت اتوماتیک بوده و کاربر از نهایت کیفیت شنیداری بهره مند می شود. هزینه خرید سمعک هوشمند وایرلس در برندهای مختلف متفاوت است اما از حدود 10 میلیون تومان الی 45 میلیون متغیر است.

قیمت سمعک فراهوشمند

سمعک فراهوشمند سمعکی است که از بالاترین تکنولوژی‌های پردازشی صوتی روز بهره برده و می‌تواند بهترین تجربه شنیداری را برای فرد به ارمغان آورد. بهترین تجربه صوتی هم همواره با قیمت بالاتر به دست کاربر می‌رسد و انتظار داریم قیمت سمعک فراهوشمند به نسبت سایر رده‌ها بالاتر باشد.

سمعک‌های فراهوشمند با تعداد کانال بالای 48 و تا 64 کانال بنا بر عواملی مانند نحوه واردات و موجود بودن، قیمتی بالاتر از 30 میلیون تومان خواهند داشت. متأسفانه مشکل در واردات سمعک‌های فراهوشمند و به‌روز باعث افزایش قیمت این مدل‌ها در بازار شده است.
 

قیمت سمعک وایرلس پیشرفته دو گوشی

پیشرفته ترین مدل موجود در بازار، سمعک وایرلس پیشرفته است. در این مدل ها توانایی وایرلس به بهترین شکل ممکن استفاده می شود. اطلاعات رسیده به هر سمعک توسط سیستم وایرلس به دیگری منتقل شده و اطلاعات صوتی به اشتراک گذاشته می ‌شود. این قابلیت امکان تمرکز بر اصوات رسیده از جهات خاص و همینطور شنیدن اصوات گفتاری که در محیط های شلوغ قابلیت شنیدن بسیار سختی دارند را فراهم می کند. امکان اشتراک گذاری مکالمات تلفنی با سمعک و عدم استفاده از گوشی تلفن همراه از ویژگی‌های دیگر این مدل ها می باشد. همچنین سیستم GPS موجود در برخی از این مدل ها امکان مکان ‌یابی سمعک در صورت گم شدن و مفقود شدن آن را فراهم می کند. حداکثر کیفیت شنیداری و شفافیت گفتاری در این مدل ها برای کاربر فراهم می‌شود. قیمت سمعک وایرلس پیشرفته از حدود 8 میلیون تومان الی 48 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک هوشمند وایرلس

قیمت سمعک داخل گوشی

قیمت سمعک داخل گوشی وابسته به فاکتورهای زیادی است. معمولاً قیمت این مدل ها از حدود 8 میلیون تومان الی 43 میلیون تومان تخمین زده می شود. قیمت محصولات داخل گوشی در مدل های وایرلس و هوشمند و برندهای معتبر گران‌ تر از سایر مدل ها است.

قیمت سمعک نامرئی

سمعک نامرئی بسیار کوچک بوده و در عمق مجرای گوش کاربر قرار می گیرد. به همین دلیل نیاز به قطعات پیشرفته تر و کیفیت ساخت بالاتر دارد. در نتیجه قیمت آن تا حد زیادی بستگی به کیفیت ساخت دارد. به طور میانگین قیمت سمعک نامرئی از حدود 8 الی 40 میلیون تومان متغیر است.

قیمت سمعک نامرئی

قیمت سمعک پشت گوشی

سمعک پشت گوشی مدل های متنوعی از جمله وایرلس، هوشمند، دیجیتال و آنالوگ را شامل می ‌شود و در محدوده های قدرتی متنوعی موجود می باشد. به طور میانگین قیمت سمعک پشت گوشی از حدود 6 الی 45 میلیون تومان تخمین زده می شود.

قیمت سمعک  IIC

سمعک IIC کوچک ترین و نامرئی ترین مدل داخل گوشی است و در عمق مجرای گوش قرار می گیرد. سمعک IIC دارای قطعات کوچکتر و پیشرفته تر است. هزینه خرید این مدل از 8 تا 38 میلیون تومان تخمین زده می شود. 

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک در برند های معتبر روز دنیا

برندهای زیادی در زمینه تولید سمعک فعالیت دارند. بهترین برندها معمولا محصولات با کیفیت تری ارائه می دهند. قیمت محصولات هر یک از این برند ها با دیگری متفاوت است و به همین دلیل به بررسی هزینه خرید سمعک در برند های مختلف می پردازیم.

لیست قیمت برندهای سمعک سال 2024

قیمت سمعک

قیمت سمعک زیمنس آلمان (SIEMENS - Signia)

قیمت سمعک زیمنس از حدود 10 الی 60 میلیون تومان متغیر است. با بیش از 130 سال سابقه در زمینه تولید لوازم کمک شنوایی، سمعک زیمنس آلمان یکی از پیشروترین کمپانی های این صنعت بوده و هرساله تکنولوژی ‌های جدیدی توسط این کمپانی معرفی و عرضه می شود. محصولات این کمپانی دارای سیستم وایرلس پیشرفته، کیفیت ساخت چشمگیر و همینطور شفافیت صوتی و امکانات جانبی فراوان هستند.

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک ریساند

قیمت سمعک ریساند در محدوده 8 الی 55 میلیون تومان تخمین زده می شود. سمعک ریساند محصول کشور دانمارک می باشد. این کمپانی کلیه محصولات خود را به استانداردهای روز دنیا از جمله استاندارد ضد آب و نسل دوم سیستم های وایرلس مجهز کرده است. از اولین کمپانی هایی که سیستم وایرلس را در جهت اتصال مستقیم به تلفن همراه به کار برده می توان به ریساند دانمارک اشاره کرد. سیستم شنوایی دوگوشی در این سمعک ها بسیار فعال، پویا و کاربردی است.

قیمت سمعک ریساند

قیمت سمعک اتیکن 

قیمت سمعک اتیکن از حدود 12 میلیون تومان آغاز شده و به 52 میلیون تومان در سمعک پیشرفته و هوشمند می رسد. سمعک اتیکن جزو 5 کمپانی برتر دنیا در زمینه صنعت شنوایی است. این کمپانی بر استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی و شبیه سازی سیستم پردازشی مغز انسان  توجه ویژه ای را معطوف ساخته است. سمعک اتیکن دارای کیفیت ساخت بالا، ظاهر زیبا و همچنین اندازه کوچک و قابل استفاده برای کاربر است.

قیمت سمعک اتیکن

قیمت سمعک فوناک 

قیمت سمعک فوناک از حدود 6 تا 48 میلیون تومان در مدل های پیشرفته تخمین زده می شود. سمعک فوناک ساخت کشور سوئیس بوده و از کمپانی های با سابقه در این زمینه محسوب می‌ شود. این کمپانی تلاش ویژه ای را در جهت تولید محصولات ویژه کودکان و تکنولوژی های مفید برای آنها انجام داده است. محصولات این کمپانی علاوه بر ظاهر زیبا و تکنولوژی بالا دارای قیمت مناسب و به صرفه برای کاربر هستند.

قیمت سمعک فوناک

قیمت سمعک ویدکس

قیمت سمعک ویدکس از حدود 10 الی 30 میلیون تومان متغیر است. اولین سمعک دیجیتال جهان توسط کمپانی بزرگ  ویدکس تولید شده است. سمعک ویدکس دارای کیفیت صدای بالا و همچنین توانایی درک  و تمایز گفتار منحصر به فرد است. سایز کوچک مدل های داخل گوشی از دیگر ویژگی‌های تولیدات این کمپانی می باشد.

قیمت سمعک ویدکس

قیمت سمعک استارکی آمریکا

قیمت سمعک استارکی از 18 میلیون و 66 میلیون تومان موجود می باشد. آمریکا کشور مبدا سمعک استارکی است. این کمپانی محصولاتی با آخرین تکنولوژی های روز و همچنین قدرت بالا و کیفیت ساخت قابل قبول عرضه می کند. استارکی در جهت توسعه سیستم های وایرلس در سمعک های خود تلاش ویژه‌ای را انجام داده است.

سمعک

قیمت سمعک یونیترون کانادا

5 الی 42 میلیون تومان محدوده قیمت سمعک یونیترون است. یونیترون کانادا از کمپانی های مطرح دنیای شنوایی و سمعک است. سمعک های این کمپانی دارای استحکام بالا و کیفیت صدای قابل قبول در کنار قیمت به صرفه و اقتصادی می باشد. همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش قابل قبولی را نیز به کاربر عرضه می ‌کند.

کدام یک از برندهای سمعک در بازار ایران موجود است؟

در حال حاضر شرایط بازار سمعک در ایران با مشکلات و محدودیت‌های فراوانی مواجه است. کمبود و سختی واردات و در دسترس نبودن برندهای مختلف و همین‌طور کمبود و نبود قطعات و وسایل جانبی، کاربران سمعک را با مشکلات زیادی مواجه کرده است و در این زمینه اقدامات مؤثری هم دیده نمی‌شود.

با توجه به اطلاعات مختلف می‌توان گفت اکثر برندهای سمعک در ایران یافت می‌شوند اما مدل‌های آن‌ها کاملاً محدود بوده و در رده‌های قیمتی بسیار پایین یا بسیار بالا موجود بوده و نمی‌توان با اطمینان گفت که رده مشخصی از سمعک با برند مشخص حتماً در ایران وجود خواهد داشت.

در حال حاضر برندهایی مانند سیگنیا، اتیکن، ریساند، فوناک، اینترتون، آدیفون، هنزاتون (هانساتون) و یونیترون با موجودی ناقص در بازار یافت می‌شوند و قیمت‌ها نیز در مراکز مختلف ممکن است مقداری متفاوت باشد. بهترین راه حل در این شرایط مشاوره با ادیولوژیست است تا با وجود کمبود قطعات و خدمات و همین‌طور خود پروتز سمعک بتواند بهترین انتخاب را با توجه به شرایط موجود برای ما داشته باشد.

عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک

همانند سایر زمینه های تکنولوژی، ساخت سمعک نیز به مرور در اثر پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر خواهد شد. اصلی ترین فاکتور در تعیین قیمت محصولات کمک شنوایی، تکنولوژی و فناوری های به کار رفته در آن می باشد. همانگونه که هر ساله مدل های جدیدی از تلفن همراه به بازار می‌آید، دنیای وسایل کمک شنوایی نیز هر ساله محصولات جدید و پیشرفته تری را به خود می بیند و طبیعتا انواع سمعک جدید قیمت های بیشتری نیز خواهند داشت.

تاثیر تکنولوژی در تعیین قیمت سمعک

در ساخت جدیدترین سمعک ها همواره تلاش می شود تا طراحی پیشرفته‌ تر، سایز کوچکتر، مدارات الکترونیکی پیشرفته تر و پردازش های متعدد و هم زمان بیشتری قابل انجام باشد. سمعک های جدید نسبت به  محصولات قبلی کوچکتر و هوشمندتر شده است. مدل های آنالوگ قدیمی دیگر فراموش شده و اکنون دوره سمعک هوشمند فرا رسیده است. همانطور که ذکر شد مهم ترین عامل در تعیین هزینه سمعک، تکنولوژی و فناوری های آن خواهد بود.

هزینه خرید سمعک جدید

کیفیت ساخت و ارتباط آن با هزینه سمعک

کمپانی ها علاوه بر استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تر تلاش ویژه ای در جهت طراحی بهتر و همینطور کیفیت ساخت بالاتر معطوف کرده اند. تلاش بر این است که سمعک علاوه بر کارایی حداکثری و برطرف کردن مشکلات بیمار از طول عمر بالا و کیفیت قابل ملاحظه ای هم برخوردار باشد. امروزه تکنولوژی به سمت ساخت سمعک ضد آب و ضد گرد و غبار پیش می ‌رود و اکثر کمپانی ها تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته اند. یکی از عواملی که باعث افزایش قیمت سمعک می ‌شود، طراحی و کیفیت ساخت آن است.

پردازشگر سمعک و تاثیر آن در قیمت سمعک

منظور از تکنولوژی های به کار رفته در سمعک، مدارات الکترونیکی و همینطور قدرت پردازش و الگوریتم های تقویتی آن می ‌باشد. سمعک های جدید به دلیل استفاده از مدارات پیشرفته‌ تر و همینطور امکان انجام میلیون‌ها پردازش در ثانیه، هوشمند نامیده می شوند و همین مسئله باعث افزایش قیمت سمعک هوشمند می شود. مدل های آنالوگ قدیمی پردازش های محدودی داشته و توانایی تمایز بین اصوات رسیده و همینطور عملکرد های اتوماتیک را نداشتند. یکی از عواملی که باعث افزایش هزینه این وسیله کمک شنوایی می ‌شود، قدرت پردازشگر مورد استفاده در آن است.

ارتباط هزینه سمعک با سایز

سایز سمعک هم یکی از عواملی است که سبب تعیین قیمت آن می شود. در مدل های پیشرفته تر به دلیل استفاده از مدارات بیشتر، سایز بیشتری هم مورد نیاز است. با این حال کمپانی ها سعی می کنند تا حد ممکن قدرت پردازشی بالای سمعک با سایز کوچکتر و ارگونومی بهتر همراه  باشد و این کار نیازمند تلاش ویژه از طرف مهندسین طراح می باشد. اگر محصول دارای این ویژگی ها باشد مسلماً قیمت آن نیز به دلیل طراحی ویژه و شرایط ساخت مخصوص بالاتر خواهد بود. این عوامل سبب می‌ شود تا به عنوان مثال هزینه سمعک نامرئی هوشمند بالاتر از مدل های معمولی باشد.

سمعک

خدمات پس از فروش و گارانتی و تاثیر در قیمت سمعک

سمعک وسیله الکترونیکی و نوعی اورتز پزشکی است که غالبا 24 ساعته توسط کاربر استفاده می شود و به دلیل استفاده مداوم در معرض جرم گوش، چربی پوست، گرد و غبار و رطوبت محیطی قرار دارد. این مسئله باعث می ‌شود تا به طور دوره ای نیاز به تنظیم، چکاپ و سرویس داشته باشد تا از خرابی و آسیب رسیدن به آن جلوگیری شود. در اینجا مسئله خدمات پس از فروش اهمیت ویژه پیدا می‌ک ند تا از هزینه های جانبی که ممکن است بعدا برای کاربر پیش آید، جلوگیری شود. به همین دلیل سمعک علاوه بر موارد ذکر شده باید خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی معتبر چند ساله هم داشته باشد. می ‌توان گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش را یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک دانست.

وضعیت شنوایی کاربر و تاثیر آن بر هزینه سمعک

شنوایی هر فرد مانند اثر انگشت وی منحصر به فرد است. این عامل سبب می ‌شود تا قیمت سمعک بر اساس ویژگی های شنوایی فرد و نیازهای اجتماعی و روزمره وی انتخاب شود. در اینجا عواملی مانند مقدار کم شنوایی، شغل، میزان ارتباطات روزمره و اجتماعی و همینطور نیازهای خاص و مشکلات جانبی در کنار کم ‌شنوایی در انتخاب و تعیین قیمت سمعک نقش دارند. هرچه میزان افت شنوایی فرد بیشتر و آسیب های رسیده به سیستم عصبی بیشتر باشد، نیاز به سمعک پیشرفته تر و گران قیمت تر بیشتر احساس می شود.

سمعک شامل چه قطعاتی می شود؟

سمعک وسیله‌ای الکترونیکی بسیار پیشرفته است که از قطعات و اجزای مختلف ساخته شده و هر یک نقش خود را در شبیه سازی سیستم و مسیر شنوایی ما ایفا می‌کنند. اگر از سمعک استفاده می‌کنید و یا قصد دارید استفاده کنید بد نیست که بیشتر با قطعات سمعک آشنا شوید.

میکروفون سمعک

میکروفون اولین ایستگاه در دریافت اصوات است و نقش گیرنده صوتی را ایفا می‌کند. میکروفون اصوات فیزیکی را دریافت کرده و آن‌ها را به سیگنال‌های الکتریکی قابل تغییر تبدیل می‌کند.

آمپلی فایر

آمپلی فایر سمعک بخش اصلی و هسته مرکزی سمعک است و تمامی تغییرات صوتی در این قسمت روی سیگنال‌های صوتی انجام می‌شود. آمپلی فایر یا تقویت کننده، اصوات را تقویت کرده و با توجه به نیاز‌های کاربر دستخوش تغییرات می‌کند تا بهتر قابل شنیدن باشد.

رسیور یا بلندگوی سمعک

رسیور پخش‌کننده صدا است و سیگنال‌های الکتریکی دریافت شده از آمپلی فایر را به صورت امواج صوتی به گوش کاربر می‌رساند. کیفیت بلندگو و قدرت آن نقش مهمی در کیفیت صوت نهایی که به گوش می‌رسد ایفا می‌کند.

هوک سمعک

هوک در واقع قطعه‌ای تیوب مانند و دارای انحنا است که صدا را از بدنه اصلی سمعک خارج کرده و با کمک تیوب و قالب به گوش کاربر می‌رساند. از دیگر وظایف هوک محکم نگاه داشتن موقعیت سمعک روی  گوش فرد و اطمینان از جایگذاری صحیح در پشت گوش است.

رسیور سیمی سمعک‌

رسیور سیمی مختص گروه خاصی از سمعک‌ها به نام ریک یا رسیور داخل مجرا است. این رسیور از یک سیم متصل به سمعک و یک بلندگو تشکیل شده و ارتباط بین بدنه سمعک و داخل مجرای گوش را تکمیل می‌کند.

تین تیوب

در برخی از مدل‌های پشت گوشی سمعک به جای تیوب و قالب از یک سیم نازک‌‌تر و توخالی به نام تین تیوب استفاده می‌شود تا دید کم‌تر و ظریف‌تری داشته باشد و گوش کاربر را کم‌تر مسدود کند که برای برخی از کم‌شنوایی‌ها ضروری است.

ولوم کنترل سمعک

یکی از مرسوم‌ترین دکمه‌ها روی بدنه سمعک دکمه ولوم کنترل است. کاربر با کمک ولوم کنترل می‌تواند شدت صدای سمعک یا ولوم را کنترل کند. این دکمه به تنظیمات صدا ارتباطی نداشته و تنظیمات فرکانسی اصلی در اختیار ادیولوژیست است و با نرم افزار تخصصی انجام می‌شود. به کمک ولوم کنترل می‌توان ولوم سمعک را معمولاً 4 یا 6 پله افزایش و 8 پله کاهش داد.

دکمه تغییر برنامه‌

سمعک می‌تواند بین 4 تا 6 برنامه شنیداری مختلف که برای محیط‌های مختلف مناسب هستند در خود داشته باشد. با کمک دکمه پروگرام (Program) یا تغییر برنامه می‌توان در زمان دلخواه بین برنامه‌های مورد نظر سوییچ کرد. این کار امروزه با کمک اپلیکیشن‌های موبایل نیز قابل انجام است.

وکس گارد یا فیلتر سمعک

معمولاً نوک سمعک در مدل‌های داخل گوشی و ریک که در داخل مجرای گوش قرار می‌گیرد در معرض جرم گوش و پوسته و چربی مجرا قرار دارد و این عوامل می‌تواند با نفوذ به داخل بلندگوی سمعک باعث مسدود شدن مسیر انتقال صدا و یا سوختن رسیور شود.

برای جلوگیری از این مشکل در نوک قسمتی که در مجرای گوش قرار می‌گیرد، یک فیلتر یا وکس گارد تعبیه می‌شود تا از ورود این جرم و چربی به سمعک و آسیب به آن جلوگیری شود. این فیلتر‌ها را باید در فواصل زمانی منظم تعویض کرد.
 

سمعک چطور کار می کند؟ (فیلم)

 

سمعک

چرا افراد دارای کم‌شنوایی حتما باید از سمعک استفاده کنند؟

افراد دارای مشکل شنوایی توانایی تشخیص و شنیدن بسیاری از اصوات گفتاری را از دست می‌دهند. شنوایی از مهم‌ترین حواس پنجگانه انسان است. با بروز کم شنوایی تغییرات زیادی در سیستم عصبی گوش و حتی مغز اتفاق می‌افتد. اما چرا سمعک برای افراد دارای مشکل شنوایی ضروری است؟ دلیل این مسئله به فیزیولوژی طبیعی بدن برمی‌گردد. مغز انسان از تمام اعضای بدن به صورت دائمی سیگنال‌های الکتریکی و حسی دریافت می‌کند. اگر هر کدام از این نشانه‌ها و سیگنال‌ها یک عضو از بدن کاهش یابد، مغز آن را به عنوان یک عضو اضافی شناسایی می‌کند و آتروفی اتفاق می‌افتد. آتروفی به این معناست که بدن انسان خود‌به‌خود سلول‌هایی را که احساس می‌کند مورد نیاز بدن نیستند از بین می‌برد.

یک مثال بارز از آتروفی برای درک بهتر این مسئله، افرادی هستند که دچار شکستگی دست شده‌اند. پس از اینکه دست در حالت ثابت و بدون حرکت قرار می‌گیرد یا به اصطلاح گچ گرفته می‌شود، دیگر عضلات آن توانایی حرکت ارادی و غیرارادی ندارند. مغز این عدم عملکرد را به عنوان اضافی بودن عضلات درک می‌کند و آتروفی عضلانی اتفاق می‌افتد. بعد از چند ماه که گچ از روی دست برداشته می‌شود و هر دو دست با هم مقایسه می‌شوند نتیجه این آتروفی کاملاً واضح است. دستی که مدت‌ها فعالیت دائمی نداشته است لاغرتر به نظر می‌رسد و عضلات آن تا حدی از بین رفته‌اند. برای جبران این آتروفی به زمان نیاز است.

سمعک

گوش انسان هم دقیقا از این قانون تبعیت می‌کند. اما تفاوت گوش با دیگر اعضا مثل دست و پا این است که بیشتر سلول‌های مهم شنوایی از نوع حسی و عصبی هستند. برخلاف عضلات توانایی تولید مجدد و جبران آتروفی عصبی وجود ندارد. عضلات دست که شکستگی آن را مثال زدیم، پس از مدتی ورزش و تمرین به حالت عادی باز می‌گردد. اما در گوش این اتفاق نخواهد افتاد راه حل جلوگیری از آتروفی پیگیری زودهنگام بعد از بروز کم‌شنوایی است. هر چه فاصله‌ی بین زمان بروز کم‌شنوایی تا زمان استفاده از سمعک کاهش یابد امکان موفقیت افزایش می‌یابد. اما اگر این فاصله زمانی زیاد شود قطعاً درک گفتار فرد دچار مشکلاتی خواهد شد. ممکن است فرد در شنیدن اصوات مشکلی نداشته باشد اما درک این اصوات تحت تاثیر قرار می‌گیرد و فرد در موقعیت‌های خاص کلمات را به صورت صداهای نامفهوم می‌شنود. توصیه اکید تمام متخصصین دنیا این است که اگر در گوش‌هایتان احساس کم‌شنوایی می‌کنید در سریع‌ترین زمان ممکن به شنوایی‌شناس مراجعه کنید.

در مورد استفاده از سمعک شک نکنید!

<سمعک بزنم آبروم میره>

این جمله‌ای است که شنوایی‌شناسان بارها شنیده‌اند. بیشتر افرادی که دچار مشکل شنوایی می‌شوند به خاطر عقاید غلط استفاده از این وسیله را به تعویق می‌اندازند. همین افراد مدتی بعد با شرایط شنیداری سخت‌تری برای خرید سمعک مراجعه خواهند کرد. اما اتفاقی که در این مدت افتاده است آتروفی عصبی است و متاسفانه جبران آن امکان‌پذیر نیست. سمعک هم مثل عینک برای جبران یک مشکل تولید شده است. هدف تولید عینک کمک به افرادی است که دارای مشکلات بینایی هستند. اما امروزه خیلی از افراد عینک را به عنوان زیبایی استفاده می‌کنند. اما متاسفانه سمعک در ذهن مردم و جامعه وسیله‌ای است که استفاده از آن نشان‌دهنده‌ی ضعف است.

تصور کنید فردی دچار کم‌شنوایی است و در واکنش به صحبت‌ها و سوالات دیگران دائما درخواست تکرار آن را دارد. ممکن است همین شخص استفاده از  سمعک را به عنوان یک افت اجتماعی ببیند. اما واقعیت این است که استفاده از وسایل کمک‌شنوایی روابط اجتماعی، شغلی و خانوادگی همین فرد را بهبود می‌بخشد. توصیه ما به افرادی که  دارای افت شنوایی هستند استفاده هر چه سریعتر از وسایل کمک‌شنوایی است. زیرا این افراد دیر یا زود با توجه به شرایط اجتماعی و شغلی به این وسیله نیاز پیدا خواهند کرد. اما بین افرادی که مدت زمان کوتاهی بعد از کم‌شنوایی به دنبال استفاده از این دستگاه‌ها بوده‌اند و افرادی که آن را به تعویق انداخته‌اند تفاوت‌های زیادی است. به طور کاملا محسوس و قابل‌توجهی نتیجه استفاده از تقویت شنوایی در افرادی که سریعاً پیگیری‌های لازم را انجام داده‌اند موفقیت‌آمیزتر است.

سمعک

سمعک گوش و توانایی شنوایی را احیا می‌کند

تجویز سمعک در مجموعه حس دوم چه مراحلی دارد؟

سمعک حس دوم با استفاده از متخصصین شنوایی‌شناس مجرب در زمینه خدمات شنوایی و کمک‌شنوایی فعالیت می‌کند. این مجموعه با ارتباط مستقیم با لابراتوار تولید محصولات کمک‌شنوایی و قالب گوش، خدمات به موقع و سریعی را در این زمینه ارائه می‌دهد. تجهیزات مجموعه حس دوم از بهترین و کاملترین دستگاه‌های روز دنیا محسوب می‌شود. پیشرفته‌ترین و جدیدترین سمعک ‌های روز دنیا در کلینیک‌های شنوایی حس دوم به کاربران عزیز ارائه می‌گردد. تلاش مدیران ارشد مجموعه حس دوم ارائه پیشرفته‌ترین محصولات و کمترین قیمت‌ها با حفظ کیفیت برای هموطنان عزیز می‌باشد.

خرید سمعک چه مراحلی دارد؟

قبل از تجویز وسایل کمک‌شنوایی در مجموعه حس دوم، آزمایش تخصصی شنوایی‌ سنجی و ارزیابی وزوز گوش توسط متخصصین مجرب انجام می‌گردد. با توجه به شدت و نوع کم‌ شنوایی کاربر بهترین و مناسب‌ترین وسایل کمک‌شنوایی پیشنهاد می‌گردد. در مجموعه حس دوم محصولات نامرئی، دیجیتال، وایرلس، هوشمند، پشت‌گوشی و داخل‌گوشی در تمام مدل‌ها و برندهای معتبر دنیا با قابلیت‌هایی نظیر سیستم ضدآب به کاربران عزیز ارائه می‌گردد. مشاوره شنوایی و وسایل کمک‌شنوایی در مجموعه حس دوم کاملا رایگان است. تست و امتحان وسایل کمک‌شنوایی نیز جزئی از مشاوره به شمار می‌رود.

معمولا وقتی تجویز انجام می‌شود، جلساتی برای تنظیم آن باید در نظر گرفته شود. چرا که گوش متشکل از اعصاب و سلول‌های زیادی است و عادت‌پذیری آن نیاز به گذشت زمان مشخصی دارد. متخصصین مجرب ما در این دوره کاربر را به طور کامل همراهی می‌کنند. در این مراحل انجام سنجش شنوایی دوره‌ای و تنظیم دقیق وسایل کمک‌شنوایی توسط ادیولوژیست انجام می‌شود.

خدمات مجموعه حس دوم برای گروه‌های سنی مختلف نظیر نوزادان ، کودکان و بزرگسالان انجام می‌شود. همچنین در صورت نیاز افراد دارای محدودیت‌های حرکتی می‌توانند از خدمات ویژه متخصصین این مجموعه در منزل بهره‌مند شوند. امکان تجویز وسایل کمک‌شنوایی با استفاده از قیمت‌های مصوب و دولتی و همچنین بهره‌گیری از بیمه‌های مختلف امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید به طور مستقیم با متخصص شنوایی‌شناسی در تماس باشید و با شماره‌گیری 09120245946  و یا 09129358402 از مشاوره رایگان تلفنی بهره‌مند شوید.

خرید سمعک

جدیدترین سمعک‌ها با بهترین طراحی

كاربرد سمعک چيست و برای چه اختلالات و گروه‌های سنی به کار می‌رود؟

اصلی‌ترین وظیفه و کاربرد سمعک تقویت اصوات است. ولی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری رفته‌رفته این دستگاه‌ها کارایی بیشتری در جهت افزایش سطح رفاه و راحتی کاربر پیدا کرده‌اند. این ابزار کمک‌شنوایی می‌تواند نقش مهمی در افزایش سطح ارتباطات کاربر و سلامت روحی و جسمی وی داشته باشد.

با پیشرفت تکنولوژی محصولات کمک‌شنوایی عملکرد اختصاصی پیدا کرده‌اند و برای هر گروه از کاربران محصولات خاصی با ویژگی‌های مورد نیاز آنها عرضه می‌شود. برای مثال این دستگاه می‌تواند به مشکلات نوروپاتی شنوایی کودکان کمک کند و ویژگی‌های پردازشی منحصر به فردی در این خصوص دارد. همینطور محصولات ویژه برای استفاده همزمان با ایمپلنت کاشت حلزون دارای ویژگی‌های خاص برای تطبیق با این دستگاه هستند.

نحوه عملکرد و اجزای سمعک

سمعک‌ها به طور کلی دارای سه قسمت اصلی می‌باشند. صدای محیط توسط میکروفون جمع‌آوری می‌گردد. برخی از محصولات دارای دو میکروفون و قابلیت تمرکز بر جهت‌های مختلف هستند. این تکنولوژی امروزه پیشرفت بیشتری هم کرده است. چرا که ارتباط دوگوشی وایرلس محصولات باعث شده است که صداهای دریافتی از دو سمعک (چپ و راست) با یکدیگر به اشتراک گذاشته شود و بهترین چیدمان میکروفون‌ها انتخاب شود.

پس از دریافت صدا، میکروفون آن را به آمپلی‌فایر تحویل می‌دهد. آمپلی‌فایر مهمترین و بارزترین بخش وسایل کمک‌شنیداری را شامل می‌شود. تمامی پردازش‌های دستگاه در قسمت آمپلی‌فایر انجام می‌شود. آمپلی‌فایر دارای مدارات مختلفی است که هر کدام بخش مختلفی از اصوات ورودی و پردازش‌ها را بر عهده دارند.

از جمله تلاش‌های کمپانی‌های تولید‌کننده این است که صدا‌های دریافتی توسط آمپلی‌فایر به گونه‌ای پردازش شود که بیشترین مقدار درک گفتار و شفافیت صوتی برای کاربر فراهم شود. همچنین تلاش بر این است که میزان نویز و سر و صدای مزاحم محیطی به حداقل برسد. قابلیت‌های متنوعی نظیر سیستم وایرلس، اتصال به لوازم جانبی، ارتباط دوگوشی، مصرف کم باتری و اتصال به موبایل همگی در آمپلی‌فایر انجام می‌شود.

بعد از انجام پردازش‌های لازم اصوات به بلندگو یا رسیور تحویل داده می‌شود. بلندگو یا رسیور تعیین‌کننده‌ی قدرت تقویت است. بلندگو امواج الکتریکی را به حالت آکوستیکی تبدیل می‌کند و آنها را به گوش تحویل می‌دهد. در مواردی که قدرت تقویت بیشتر است، معمولا از بلندگوهای بزرگتر و قدرتمندتری استفاده می‌شود.

سمعک چطور کار می کند؟

سمعک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

سمعک خوب اصوات را تقویت کرده و به فرد در شنیدن صداهای ضعیف و ناواضح که قبلا قادر به شنیدن آنها نبود ، کمک می‌کند.

دستگاه کمک‌شنوایی خوب و مناسب اصوات را به اندازه مورد نیاز تقویت میکند و باعث آزار و آسیب رسیدن به شنوایی فرد نمی‌شود.

محصولات مناسب برای فرد، صداهای گفتاری که مهمترین بخش اصوات برای انسان است را به اندازه مورد نیاز تقویت کرده و آن را از صداهای مزاحم زمینه ای جدا می‌کند.

گسترش و پیشرفت تکنولوژی اثر خود را در زمینه تجهیزات کمک‌شنوایی گذاشته است. امروزه میکروفون‌ها قابلیت دریافت انتخابی اصوات را دارند. همینطور قدرت پردازشی آمپلی‌فایر باعث حذف صداهای ناخواسته و نویز‌های محیطی می‌شود و صدایی شفاف و با کیفیت را به گوش فرد می‌رساند.

راحتی استفاده از سمعک شارژی در مقایسه با مدل‌های معمولی بیشتر است. این مدل دارای شارژر است و به باتری‌های یکبار مصرف نیاز ندارد. 

از دیگر قابلیت‌های ممتاز دستگاه‌های کمک‌شنوایی خوب امروزی می‌توان به امکان اتصال به موبایل‌های هوشمند در مدل‌های وایرلس، استفاده از ریموت برای کنترل صدای تقویت‌شده و استفاده از تجهیزات جانبی متعدد اشاره کرد.

از نظر مقاومت سمعک ضدآب بهتر از مدل‌های معمولی است. این محصولات مقاومت کاملی در برابر آب، رطوبت و گرد و غبار دارند.

سمعک

انواع سمعک

انواع سمعک‌ ها بر اساس نیاز‌های مختلف افراد تقسیم‌بندی می‌شوند. تقسیم‌بندی این محصولات از لحاظ استایل و ویژگی‌های ظاهری شامل انواع پشت گوشی، داخل گوشی، نامرئی، رسیور داخل مجرا (RIC) و نامرئی داخل کانال (iic) می‌باشد. وسایل کمک‌شنوایی از لحاظ سطح تکنولوژی و قدرت پردازشی به انواع آنالوگ، دیجیتال و هوشمند وایرلس تقسیم‌بندی می‌شوند. سمعک مخصوص وزوز گوش معمولا در رده‌های دیجیتال و هوشمند ارائه می‌شود.

سمعک

در انتخاب و خرید سمعک به چه نکاتی دقت کنیم؟

این وسیله شگفت انگیز یک اورتز پزشکی است که نقش مهمی در سلامت روانی و جسمی فرد دارد. اگر در انتخاب و خرید سمعک مناسب دقت کافی صورت نگیرد تبعات منفی و زیان‌باری گریبان‌گیر فرد خواهد شد. در پروسه انتخاب دستگاه کمک‌شنوایی نقش اصلی برای راهنمایی و معرفی بر عهده متخصص شنوایی‌شناس یا ادیولوژیست است و در نهایت انتخاب بر اساس مشاوره دریافت شده بر عهده فرد می‌باشد. پس اگر ابهامی در این زمینه دارید در جلسه مشاوره بطور کامل از متخصص شنوایی‌شناس بخواهید آن را برطرف کند.

آزمایش‌های تخصصی شنوایی و اعصاب، تشخیص اختلال شنوایی فرد و جایگزین کردن آن با تکنولوژی مناسب توسط ادیولوژیست مجرب و همچنین قالب‌گیری و تنظیم دقیق از مواردی است که در انتخاب تاثیر دارند.

انتخاب سمعک خوب

دقت داشته باشید بر خلاف سایر محصولات تکنولوژی مانند تلفن همراه، همواره گران‌ترین سمعک الزاما برای شما بهترین انتخاب نخواهد بود. دستگاه کمک‌شنوایی مناسب بر اساس افت شنوایی و نیاز‌های فردی شما توسط شنوایی‌شناس معرفی خواهد شد.

سمعک دوگوشی چیست ؟

در سیستم شنوایی طبیعی انسان اطلاعات دریافتی توسط هر دو گوش با هم ترکیب شده و فرآیند پردازش اصوات صورت می‌گیرد تا بالاترین میزان درک برای فرد ایجاد شود.

به همین منظور در صورت کم‌شنوایی ضروری است که از هر دو گوش اطلاعات شنیداری دریافت گردد. در افراد کم‌شنوا دریافت اصوات به صورت ناقص صورت می‌گیرد و امکان تبادل اطلاعات دوگوشی به طور موثر وجود ندارد. اگر یک گوش از اطلاعات صوتی محروم گردد به مرور ضعیف‌تر شده و توانایی خود را از دست می‌دهد. در این صورت صرف هزینه زیاد برای تقویت یک گوش با استفاده از بهترین وسیله کمک‌شنوایی نیز جوابگو نخواهد بود. در این موارد لازم است که هر دو گوش از دستگاه کمک‌شنوایی مناسب استفاده کنند تا فرایند درک و پردازش گفتار به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. به یاد داشته باشید که دو سمعک ارزان بسیار بهتر از یک مدل گران قیمت است.

استفاده از تقویت دوگوشی علاوه بر بهبود ارتباط بین دو گوش باعث افزایش کیفیت صدا‌ها، بالا رفتن درک فرد از گفتار بخصوص در محیط‌های پر سر و صدا و افزایش توانایی فرد در جهت‌یابی می‌شود.

سمعک دوگوشی ضرورتی برای کم شنوایی دوطرفه

قیمت سمعک چقدر است؟

از مهم‌ترین نکاتی که مورد توجه کاربران است قیمت وسایل کمک‌شنوایی مناسب برای آنها است. عوامل بسیاری در قیمت تاثیر دارند که در ادامه به برخی از آنان می پردازیم. قطعا قیمت هرچیزی به ویژگی‌های آن بستگی دارد. دستگاه‌های شنوایی هم از این قاعده مستثنی نیستند.  یکی از عوامل تاثیر‌گذار در قیمت سمعک تکنولوژی آن می‌باشد. امروزه و با پیشرفت علم و تکنولوژی، دستگاه‌های بسیارى با قیمت‌های مختلفی وارد بازار شده‌اند.

مشکلات احتمالی هنگام استفاده از سمعک

ممکن است هنگام استفاده از دستگاه های کمک شنوایی جدید خود برخی از مشکلات زیر را تجربه کنید.

 • صدای سمعک من آزار دهنده است. برخی از افراد ممکن است در ابتدا احساس کنند که سمعک کمی ناراحت کننده است. نگران نباشید. طبیعی است! این مشکل بیشتر برای افرادی پیش می آید که برای اولین بار از این دستگاه استفاده می کنند. از شنوایی شناس خود بپرسید تا چه مدت باید سمعک خود را در این حالت استفاده کنید و تنظیم مجدد آن چه زمانی انجام می شود.
 • صدای خودم بیش از حد بلند به نظر می رسد. احساس "کیپ شدن گوش" که باعث می شود صدای کاربر در داخل سر بلندتر شود ، اثر انسداد نامیده می شود و برای کاربران جدید سمعک بسیار رایج است. با متخصص شنوایی شناسی خود مشورت کنید تا ببینید آیا امکان اصلاح وجود دارد یا خیر. بیشتر افراد با گذشت زمان به این تأثیر عادت می کنند. شنوایی شناس برای حل این مشکل از ونت تهویه استفاده می کند.
 • سمعک من دائما سوت می زند. صدای سوت نشان دهنده این است که سمعک یا قالب آن مناسب نیست یا خوب کار نمی کند و یا توسط جرم گوش یا مایع مسدود شده است. برای تنظیمات به شنوایی شناس خود مراجعه کنید.
 • صداهای پس زمینه را بیش از حد می شنوم. سمعک صداهایی را که می خواهید بشنوید


این مقاله را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره

email

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 • محمد

  سلام محمد هستم، آیا سمعک هم مانند عینک شماره دارد یا یک دستگاه دریافت کننده موج با اندازه یکنواخت است؟ , تفاوت قیمت ها بر چه اساس است؟ با سپاس

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله سمعک در قدرت و سطوح تکنولوژی مختلف تولید میشه و برای هر فرد با توجه به نتایج شنوایی سنجی باید تجویز و تنظیم بشه

 • محمد رضا رخش ماه

  سلام برای وز و کم شنوایی گوش من با نوار ارسالی شنوایی سنج سمعک پارس تک را به قیمت 12 ملیون پیشنهاد کرد؟؟ الان خوش قیمت ترین و بهترین سمعک که پشتیبانی و خدمات پس از فروش تضمین شده دارد چی پیشنهاد می کنید؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو برای ما ارسال کنید. به طور کلی سمعک داخل گوشی برای موارد وزوز انتخاب مناسبی نیست. سمعک پارس تک هم از اولین تولیدات سمعک داخلی است و از کیفیت قابل قبولی برخورداره

 • شکوری

  سلام آیا این مدت آزمایشی سمعک (۳۰روز) هزینه ای جدا از خرید یا عدم خرید سمعک دارد؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. شما سمعک رو خریداری میکنید و در صورت عدم رضایت تا 30 روز امکان مرجوع کردن سمعک رو خواهید داشت

 • مزمل «حمیدی»

  سلا و عرض ادب . برای اتباع افغانستانی هم امکان خریدش هست یا خیر؟ ممنون میشم از راهنمایی شما.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر قربان. بله تشریف بیارید در خدمتتون هستیم

 • پروین نبوی

  سلام وسپاس از جوابگوی ویاریتان قیمت سمعک KIND با باتری اضافه 6تا چه میزان هست هر چه تلاش کردم جای ندیدم این برندو

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. همچین برندی بین برندای مختلف سمعک وجود نداره و احتمالا&nbsp;جزو آمپلی فایرهای بی کیفیت هست

 • پناهی

  سلام وقت بخیر من پدرم بیشتر از 90 درصد شنوایی شو از دست داده هر چه سمعک امتحان می کنیم به دردش نمی خورد و متوجه صحبت ها نمی شود آیا سمعک هست که به درد پدرم بخورد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. جوابدهی سمعک برای چنین افتی بستگی به مقدار دقیق افت شنوایی در هر فرکانس داره. لطفا نتیجه شنوایی سنجی ایشون رو برای ما راسال کنید تا نتیجه خدمتتون اعلام بشه

 • مریم صداقت کیش

  سلام،وقتتون بخیر من ساکن رشت هستم و برای پدرم به تشخیص پزشک باید سمعک بگیریم،میخواستم بپرسم که چطور میتونم نمونه ازمایشاتشونو براتون ارسال کنم تا سمعک مناسب براشون تهیه کنیم؟

  مدیر سایت

  سلام و درود. لطفا تصویر آخرین سنجش شنوایی ایشون رو به واتساپ یا تلگرام شماره 09354353539 ارسال بفرمایید. ضمنا از طریق دکمه واتساپ داخل سایت هم میتونید بدون ذخیره شماره اقدام کنید.

 • محمدرضا بیگدلی

  سلام پدر من وزوز گوش داره اما یه ادیولوژیستی گفت وزوز نیست تق تق گوشه!!! آیا این دوتا باهم متفاوت هستن و اینکه برای درمانش باید از سمعک استفاده کنم؟ تعریف کلینیک حس دوم رو جهت تجویز و خرید سمعک از چند نفر شنیدم قبلا

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. در خدممتون هستیم. تق تق و وزوز گوش هرکدام تعارف مشخصی دارند و معمولا به جای هم استفاده نمیشن. لطف بفرمایید برای بررسی و سنجش شنوایی پدر به مطب مراجعه کنید تا در صورت نیاز سمعک مناسب براشون تعیین و تجویز بشه

 • سپیده احمدی پور

  سلام، ممنون از خدمات خوبتون، من برای پدرم سمعک تهیه کردم و خیلی راضی ام از مجموعه کلینیک حس دوم. عموی مادرم هم میخواست سمعک تهیه کنه، مراحل خرید سمعک برای اون هم مثل ما هستش؟ در ابتدا باید شنوایی سنجیش رو ارسال کنه؟

  مدیر سایت

  سلام سرکار خانم احمدی پور. بسیار خوشحالیم از رضایتتون. بله لطف کنید نتیجه شنوایی سنجی ایشون رو هم ارسال بفرمایید تا مدل های سمعک هوشمند مناسب خدمتتون معرفی و سپس اقدام بشه برای دریافت سمعکشون

 • ندا علی مرادی

  سلام من سمعکbeltonدارم ایا کسی هس خریدار باشه سمعک کاملا نو هست وفقط دو روز اسفاده شده واسه نیمسعت با کارت گارانتی وباتری وهمه چیزش جعبه اش

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. در حال حاضر این برند درایران پشتیبانی و خدمات نداره و اگر کسی سمعک بلتون رو خریداری کنه متاسفانه خدمات مناسبی نمیتونه دریافت بکنه

 • فاطمه جوادزاده

  سلام وقتتون بخیر دکتر برام سمعک نوشته ولی بنده به رنگش خیلی حساس هستم نمیخوام خیلی دیده بشه میخوام مدلی باشه که شبیه هدفون یا هندزفری باشه رنگش برام مهمه استیلی یا مشکی باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  مدیر سایت

  سلام در اولین قدم باید شنوایی شما بررسی بشه. لطفا نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو ارسال بفرمایید

 • حسن قربانی

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با بیمه البرز قرارداد دارید یا نه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. بری استفاده از بیمه باید مدارک خریدتون رو به سازمان بیمه گر ارائه بدین

 • عذرا شهسواری

  سلام صبح تون بخیر قیمت سمعک سوپر پاور چند هست الان مادر من سه تا فرکانس رو اصلا دیگه نداره و فقط گفتن این جواب میده

  مدیر سایت

  سلام لطفا نتیجه شنوایی سنجی شون رو برای ما برستید تا بهترین مدل سوپر پاور و اولترا پاور خدمتتون معرفی بشه

 • مجید رفعتی

  سلام.زیمنس سری ۵یا۷موجود هست و حدود قئمت چقدره؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر متاسفانه به دلیل قوانین جدید این سری از سمعک های زیمنس قابل واردات نیستن

 • روژینا نیک پور

  سلام، وقتتون بخیر. برای خرید سمعک قصد داشتم به کلینیک حس دوم مراجعه کنم؛ از قبل باید نوبت بگیرم یا مثلا مراحل خاصی برای خرید سمعک وجود داره؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر لطفا برای نوبت دهی با شماره های مطب تماس بگیرین در خدمتتون هستیم

 • علی

  سلام وقت بخیر من سال قبل دچار سکته گوش چپ و مجبور به استفاده سمعک سیگنیا شدم هفته پیش دچار همین مشکل در گوش راست شدم اگه برا گوش راست بخواهم به شما مراجعه کنم میتونم از مد های شما استفاده کنم؟ مدلهای شما از چه نوع مارکیه؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. لازم هست ابتدا نوار گوش خودتون رو برای ما راسال کنید تا از مدل های موجود چند رده قیمتی از چند برند خدمتتون پیشنهاد بشه

 • علیرضا حمیدی

  سلام وقت بخیر برای خرید سمعک راهنمایی کنید لطفاً وزوز گوشم خیلی اذیتم کرده و سطح شنوایم هم خیلی پایین هست

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. باید نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو برای متخصصین ما ارسال کنید تا بهترین مدل ها برای کم شنوایی و وزوز خدمتتون معرفی بشه

 • سارا نیکبخت

  سلام وقت بخیر پسر من ۸ سالشه و در شنوایی ضعف داره، آیا میتونه از سمعک نا مرئی استفاده کنه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر برای این سن به هیچ وجه سمعک داخل گوشی توصیه نمیشه. با افزایش سن و بزرگتر شدن مجرای گوش و عبور از سن سواداموزی و زبان اموزی میتونیم به مدل های داخل گوشی فکر بکنیم

 • فاطمه پذیرش

  سلام مادرم تحت پوشش بیمه من هستن سمعک 7 میلیون گرفتم براشون همه کارهای تایید انجام شده الان 25 روزه ،هنوز واریز نشده .چقدرزمان میبره تا واریز بشه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر معمولا واریز بیمه حدود 50 روز طول میکشه

 • صادق موسوی

  سلام خسته نباشید من پسرم دو ساله هست و هردو تا گوش ارترزی داره و سمعک استخوانی میخاد هرجا میرم یا میگن موجود نیست یا قیمتای خیلی بالای میگن شما موجود دارید و اینکه قیمتاش چجوریه.تست abrهم داره هم از ۵ماهگی یکیم چن روز پیش گرفتم abr

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر قربان . لطفا نتایج شنوایی سنجی ایشون رو برای ما ارسال کنید

 • امید

  سلام قیمت سمعک فیلیپس مدل۳۰۰۰ میفرمایید ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. این مدل در حال حاضر موجود نیست متاسفانه

 • mmdreza

  سلام من میخواستم سمعک بخرم ...جهت خرید سمعک باید چیکار کنم؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر باید در درجه اول نتیجه شنوایی سنجی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب مشخص و سپس براشون اقدام بشه

  صابر حشمتی

  سلام وقت بخیر من بخوام کاشت سمعک بزارم چقدره هزینه اش

  مدیر سایت

  سلام و درود. چیزی به اسم کاشت سمعک نداریم. فقط برای یک سری از افراد خاص میشه سمعک های استخوانی قابل کاشت استفاده کرد. در ایران هیچ روشی رو انجام نمیدن.

 • هادی

  سلام همسر من سمعک هوشمند زیمنس استفاده میکنه. حدود 4 سال. الان دیگه کارایی نداره و دکترش گفته باید سمعک نو بخریم. آیا موجود دارید؟ برای خرید باید چکار کنم؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا آخرین نتیجه شنوایی سنجی ایشون رو بفرستید تا مدل مناسب خدمتشون معرفی بشه

 • ثریا فرهند

  سلام. روزتون خوش. آیا شما در شهر شیراز نمایندگی دارید؟ سمعک هایی که با قیمت اعلام کردید، در حال حاضر موجود است؟ سپاسگزارم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. موجود سمعک ها به شدت محدود هست لذا لطف کنید نتیجه شنوایی سنجی رو ارسال کنید تا مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • رضا کرابی

  سلام وقت بخیر قیمت سمعک حلزونی یا کاشت حلزونی cochlear میخاستم

 • علی شیری

  سلام وقت به خیر به من سمعک برند میراکل رو پیشنهاد کردن شما این برند رو دارین؟

  مدیر سایت

  سلام . خیر ما موجود نناریم&nbsp;متاسفانه

 • مهرداد سهرابی

  سلام ،شما فاکتور قابل قبول بیمه های تکمیلی را هم میدهید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. ما فاکتور رسمکی کلینیک رو خدمتتون خواهیم داد

 • فاطمه سالاری

  سلام خسته نباشین شوهر من سمعک نامرئی. اتیکن استفاده میکنه سمعک قبلیش 4سال عمر کرد و هر 5 6 ماهی تعمیر میشد ولی این جدیده که گرفتیم 2ماهی یا کمتر هی خراب میشه مال گوش راستشم هس گوش چپش عمیقه برای این گوشش سمعکی هست که خوب باشه و یه سوال دیگه شوهر من قبل از استفاده از سمعک شنواییش بهتر بود ولی الان وقتی سمعک نداره باید جیغ بزنی تا متوجه بشه مگه سمعک شنوایی تو کمتر میکنه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق و معرفی مدل مناسب لطفا نتیجه شنوایی سنیج و مدل سمعک فعلی ایشون رو برامون ارسال کنید

 • فاطمه روشنگر

  سلام عکس نوار گوش را کجا باید براتون ارسال کنیم

  مدیر سایت

  سلام لطفا به شماره زیر واتساپ کنید 09354353539

 • مجتبی محمودوند

  باسلام ودرود به جنابعالی خواستم یک سمعک معمولی برای یکی از دوستان بخرم سن او شصت سال است یک سمعک مناسب با قیمت مناسب چقدر است

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای معرفی مدل مناسب باید به نوار گوش یا سنجش شنوایی ایشون توجه کرد. لطفا عکسش رو برای ما بفرتسیدد

 • سعیده خورسندی

  سلام و درود.. ببخشید شما یزد هم نمایندگی دارید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. در حال حاضر خیر

 • مهری نوروزپور

  سمعک زنگ گوش رو قطع میکنه؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر بسته به دلیل ایجاد وزوز سمعک میتونه موثر باشه

 • محسن حسینی

  با سلام وخسته نباشید.اول میخواستم بدونم مجموعه شما از چه روزی در سال ۱۴۰۲ فعالیت شروع می کنید ومیتونیم مراجعه حضوری داشته باشیم‌.دوم لیست قیمت سمعک ها درجدول برای یک جفت سمعک هست یا یکی؟با تشکر

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. ما زا روز 14 فروردین در خدمتتون هستیم. قیمت ها برای یک گوش هست

 • ی ی

  سلام بنده دختر جوانی هستم و سابقه بیماری خاص ۴ سال سمعک استفاده میکنم بنظر شما هر چند سال یبار میشه سمعک تعویض کرد و اینکه سمعک بنده وجودی از جسممه ک الان صدا نداره و برا تعمیر رفته و نگرانم ک دوباره مشکل ایجاد بشه با توجه ب قیمتا واقعا سخته سمعک بنده پشت گوشی برنافون

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. عمر میانیگن هر سمعک بین 3 تا 5 سال هست که بستگی به رعایت شما داره. لطفا عکس شنوایی سنجی خودتون رو ارسال کنید تا مدل مناسب حال حاضر خدمتتون معرفی بشه

  حمید ریکی

  سلام به بهزیستی محل سکونت خودتون مراجعه کنید طی

 • محمدی

  سلام.لطفا نمایندگی شیراز رو لطف کنید.شماره ۰۹۰۳۴۰۵۲۰۶۴ محمدی

 • سلیم

  سلام خدا قوت، برای بیمار ۶۸ ساله که شنوایی یک گوش کامل از دست داده و پرده صماغ کاملا قرمز شده و گوش دیگر ۵۰% شنوایی داره، چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه شنوایی سنچی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا&nbsp;چند مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • محمد

  سلام سمعک رکستون استرلینگ رده بالا نامری تازه گرفتم ولی ت قسمت شلوغ صدا ها کم میشه بعد صدای وضوح گفتار تو شلوغی درست متوجه نمیشه دلیلش چی میتونه باشه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعکتون به تنظیم مجدد نیاز داره و باید به صورت دو گوشی براتون تجویز بشه

 • حسین تابش

  سلام من نیازی به سنعکی دارم که ضد آب باشد با توجه به اینکه فعالیت کاری بالایی دارم دنبال سمعک داخل گوش با دسی بل ۹۰ هستم (باتوجه به اینکه نوار گوش هم گرفته دسی بل ۸۰ - ۹۰ قید کردند) سمعک پشت گوشی دائم عرق نفوذ می‌کند و خودم متوجه نمی‌شوم .... با توجه به مراتب بابا آیا امکان آن وجود دارد که از داخل گوشی با دسی بل ۹۰ استفاده کرد یا بایستی از پشت گوشی که برایم مشکل درست می‌کند هست لطفا راهنمایی ف مائید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. اولا سمعک داخل گوشی به هیچ وجه ضدآب نیست. ثانیا افت شما برای سمعک داخل گوشی زیاد هست و جوابگو نیست. باید از سمعک های پشت گوشی ریز استفاده کنید که دید کم و سایز کوچکی دارن

 • mmdreza

  سلام وقتتون بخیر من میخوام سمعک بخرم... میتونم از هر برندی که میخام استفاده کنم؟ یا اینکه با توجه به شنوایی انتخاب میشه؟ از کجا میشه فهمید که اصلا چه سمعکی برای من مناسبه ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای انتخاب برند د رحال حاضر باید به موجودی توجه بشه چرا که به شدت محدود هست. برای انتخاب استایل و مدل مناسب هم به مقدار افت شنوایی و الگوی اون و نیازهای شخصی فرد توجه میشه و چند گزینه برای انتخاب به شما معرفی میشه

 • محمد

  ایا سمعک برای جای شلوغ اینا جوابگو هست؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله سمعک های هوشمند جدید در محیط های شلوغ نویز محیط رو سرکوب کرده و سیگنال های گفتاری رو به شما میرسونن

 • حامد صالحی

  سلام وقت بخیر ببخشین خالم 80سال داره خیلی وقته گوشاش سنگینه باید چندبار یه جمله رو تکراروجاربزنی تا متوجه بشه برای سمعک اول باید چکارکنه پیش متخصص گوش بره یا به کارشناس شنوایی سنجی مراجعه کنه ودیگه اینکه شما خودتون کجا هستین که بتونیم به شما مراجعه کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. ایشون در وهله اول باید شنوایی سنجی بشن تا مقدار افت شنوایی دقیقا مشخص بشه. در مرحله بعد بر اساس افت شنوایی مدل منساب سمعک براشون تجویز و تنظیم میشه. ما میدان ونک هستیم و آدرس دقیق در همین پیج نوشته شده

 • محمد

  سلام . سمعک نامرعی برند رکستون چجوره؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. مدل مناسب بسته به شنوایی شما انتخاب میشه. لطفا برگه سنجش شنواییتون رو برای ما ارسال کنید

 • کم شنوا

  سلام. من چندساله بخاطر سکته گوش از سمعک استفاده می کنم. اولش صداها رو میشنیدم اما فهمش برام سخت بود. خصوصا تلویزیون. خیلی جاها رفتم اما نتیجه نگرفتم و همه میگفتن تنظیم سمعکت خوبه اما عصبت اسیب دیده. تا اینکه شما رو پیدا کردم و با دکتر مرادی برام وقت گذاشتین. از اون روز به بعد همه چی رو عالی میشنوم. ممنونم ازتون. حالا میخوام سمعکمو عوض کنم چون چهار پنج ساله دارم ازش استفاده میکنم. اما میترسم بازم مثل قبل با تنظیمش داستان داشته باشم. میشه راهنمایی کنین؟؟ مرسی

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز مجددا به اقای دکتر کیومرث مرادی مراجعه کنید... سمعک های جدید امکانات پیشرفته تری دارند. با شماره های 09120245946 یا 09129358402 تماس بگیرین و ازشون وقت بگیرین.

 • حبیب جمالی

  سلام. سمعک داخل گوشی بهتره یا پشت گوش؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام بستگی به چند عامل داره که دوتا از مهمترین هاش اینه: اول اینکه وضعیت شنوایی شما باید مشخص بشه... سطح شنوایی مهمترین قسمت برای انتخاب سمعک هست دوم اینکه باید بعد از قالب گیری از گوش های شما وضعیت مجرای گوش سنجیده بشه و از مناسبترین سمعک استفاده کنین. با شماره های 09120245946 یا 09129358402 تماس بگیرین. اطلاعات کاملی دریافت خواهید کرد

  مدیر سایت

  سلام بستگی به چند عامل داره که دوتا از مهمترین هاش اینه: اول اینکه وضعیت شنوایی شما باید مشخص بشه... سطح شنوایی مهمترین قسمت برای انتخاب سمعک هست دوم اینکه باید بعد از قالب گیری از گوش های شما وضعیت مجرای گوش سنجیده بشه و از مناسبترین سمعک استفاده کنین. با شماره های 09120245946 یا 09129358402 تماس بگیرین. اطلاعات کاملی دریافت خواهید کرد

  مدیر سایت

  سلام بستگی به چند عامل داره که دوتا از مهمترین هاش اینه: اول اینکه وضعیت شنوایی شما باید مشخص بشه... سطح شنوایی مهمترین قسمت برای انتخاب سمعک هست دوم اینکه باید بعد از قالب گیری از گوش های شما وضعیت مجرای گوش سنجیده بشه و از مناسبترین سمعک استفاده کنین. با شماره های 09120245946 یا 09129358402 تماس بگیرین. اطلاعات کاملی دریافت خواهید کرد

 • رضا

  سلام. بهترین سمعک از نظر شما چیه؟

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برا هرکسی فرق داره. بستگی به سطح شنوایی و نوعش داره. همچنین سن فرد و سابقه استفاده از سمعکها خیلی مهمه. سطح شنوایی شما چند دسیبل هست؟ میتونین با شماره های داخل همین صفحه تماس بگیرین تا دقیقا راهنماییتون کنن

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برا هرکسی فرق داره. بستگی به سطح شنوایی و نوعش داره. همچنین سن فرد و سابقه استفاده از سمعکها خیلی مهمه. سطح شنوایی شما چند دسیبل هست؟ میتونین با شماره های داخل همین صفحه تماس بگیرین تا دقیقا راهنماییتون کنن

 • Ali

  سلام ممنون از مطلب خوبتون❤️ ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدین من کم شنوایی متوسط تا شدید دارم. توی برگه نوار گوشم کم شنوایی از ۴۵ شروع شده تا ٨۵. ایا میتونم از سمعک داخل گوشی نامرئی استفاده کنم؟ چه مدل و برندی برای گوش من مناسبه؟

  مدیر سایت

  سلام. شما کم شنوایی متوسط تا شدید دارید. امکان استفاده از سمعک داخل گوشی وجود داره. اگر قطر و اندازه مجرای گوشتون بزرگ باشه حتما سمعکتون نامرئی میشه و توی عمق گوش قرار می گیره. سمعک iic نمیتونه کم شنوایی شمارو جواب بده. باید از cic استفاده کنین. بهترین برندها شامل زیمنس - اتیکن - فوناک و ویدکس هستن.

  مدیر سایت

  سلام. شما کم شنوایی متوسط تا شدید دارید. امکان استفاده از سمعک داخل گوشی وجود داره. اگر قطر و اندازه مجرای گوشتون بزرگ باشه حتما سمعکتون نامرئی میشه و توی عمق گوش قرار می گیره. سمعک iic نمیتونه کم شنوایی شمارو جواب بده. باید از cic استفاده کنین. بهترین برندها شامل زیمنس - اتیکن - فوناک و ویدکس هستن.

 • محمدی

  سلام من 4 ساله که متوجه کم شنوایی شدم. اولا فقط صدای تلویزیون و صداهای آروم رو نمیشنیدم. اما الان خیلی وضع بدتر شده. کافیه دونفر با هم حرف بزنن من قاطی میکنم. همون چندسال پیش برای نوار گوش رفتم به یه مطب که گفتن باید سمعک بزنی. اما کوتاهی کردم و نگرفتم. الان وزوز گوش هم گرفتم. میشه راهنمایی کنید که چه کاری باید انجام بدم؟ علت این سوت زدن گوش چیه؟

  مدیر سایت

  سلام. هنوز هم دیر نشده و میتونین 100 درصد نتیجه رو از سمعک بگیرین. با یک سمعک خوب و یه تنظیم عالی شرایط شما به حالت نرمال برمیگرده. علت وزوز گوشتون هم به احتمال خیلی زیاد همین افت شنوایی هست. با گذاشتن سمعک این مشکل هم حل میشه. با شنوایی شناسان ما تماس بگیرین و ازشون مشاوره لازم رو دریافت کنین.

  مدیر سایت

  سلام. هنوز هم دیر نشده و میتونین 100 درصد نتیجه رو از سمعک بگیرین. با یک سمعک خوب و یه تنظیم عالی شرایط شما به حالت نرمال برمیگرده. علت وزوز گوشتون هم به احتمال خیلی زیاد همین افت شنوایی هست. با گذاشتن سمعک این مشکل هم حل میشه. با شنوایی شناسان ما تماس بگیرین و ازشون مشاوره لازم رو دریافت کنین.

 • رضا حاجی علیزاده

  سلام. سمعک چند نوع داره؟ برای مادرم میخوام سمعک بگیرم. نمیدونم چه مارکی بگیرم. هر مطب یه مارک معرفی میکنه. کدومش بهتره؟ مادرم 60 سالشه و دکترا گفتم 50 درصد شنواییشو از دست داده. لطفا راهنمایی کنید.

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برای هر فرد متفاوته و براساس سبک زندگی، انتظارات، وضعیت شغلی، وضعیت دقیق شنوایی، شرایط مجرای گوش و چند عامل دیگه مشخص میشه. اما برندهای خیلی خوب در زمینه سمعک شامل زیمنس، فوناک، اتیکن، ویدکس و استارکی هستن.

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برای هر فرد متفاوته و براساس سبک زندگی، انتظارات، وضعیت شغلی، وضعیت دقیق شنوایی، شرایط مجرای گوش و چند عامل دیگه مشخص میشه. اما برندهای خیلی خوب در زمینه سمعک شامل زیمنس، فوناک، اتیکن، ویدکس و استارکی هستن.

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برای هر فرد متفاوته و براساس سبک زندگی، انتظارات، وضعیت شغلی، وضعیت دقیق شنوایی، شرایط مجرای گوش و چند عامل دیگه مشخص میشه. اما برندهای خیلی خوب در زمینه سمعک شامل زیمنس، فوناک، اتیکن، ویدکس و استارکی هستن.

 • میرزایی

  درود خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم من پدرم مشکل شنوایی دارن و باید از سمعک استفاده کنن. یکی از بستگان نزدیک پارسال یک سمعک داخل گوشی خریداری کردند. اما متاسفانه یه ماه بعدش فوت شدن. میخواستم ببینم آیا میشه از همون سمعک برای پدرم استفاده کنم یا نه؟؟

  مدیر سایت

  سلام. دوست عزیز باید ابتدا برای پدر گرامی سنجش شنوایی انجام بشه. در صورتی که سمعک مورد نظر براشون مناسب باشه قالبگیری از گوششون انجام میشه و تنظیم تخصصی انجام خواهد شد.

  مدیر سایت

  سلام. دوست عزیز باید ابتدا برای پدر گرامی سنجش شنوایی انجام بشه. در صورتی که سمعک مورد نظر براشون مناسب باشه قالبگیری از گوششون انجام میشه و تنظیم تخصصی انجام خواهد شد.

 • mohammad najafi

  سلام. ممنون از اطلاعات کاملتون. یه سوال داشتم. ایا امکان استفاده آزمایشی از سمعک وجود داره؟ شرایطش چیه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله امکان استفاده ازمایشی از سمعکها به مدت 30 روز برای شما عزیزان فراهم شده. شرایط خاصی نداره. همون مراحل اصلی خرید سمعک رو شامل میشه.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله امکان استفاده ازمایشی از سمعکها به مدت 30 روز برای شما عزیزان فراهم شده. شرایط خاصی نداره. همون مراحل اصلی خرید سمعک رو شامل میشه.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله امکان استفاده ازمایشی از سمعکها به مدت 30 روز برای شما عزیزان فراهم شده. شرایط خاصی نداره. همون مراحل اصلی خرید سمعک رو شامل میشه.

 • علی

  سلام. برای یه خانم 85 ساله که همیشه داخل منزل هستن چه سمعکی مناسبه؟

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برای سالمندان مدلهای پشت گوشی هست. بهتره که عکس سنجش شنواییشون رو ارسال بفرمایید. متخصصین ما خدمات رو در منزل هم ارائه می دن

  مدیر سایت

  سلام. بهترین سمعک برای سالمندان مدلهای پشت گوشی هست. بهتره که عکس سنجش شنواییشون رو ارسال بفرمایید. متخصصین ما خدمات رو در منزل هم ارائه می دن

 • محمد روستایی

  سلام. شما الان سمعک موجود دارین. من چند جا مراجعه کردم گفتن موجود نیست.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله تعداد محدودی موجوده. میتونید وقت بگیرید و تشریف بیارید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله تعداد محدودی موجوده. میتونید وقت بگیرید و تشریف بیارید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله تعداد محدودی موجوده. میتونید وقت بگیرید و تشریف بیارید

 • نازنین

  سلام من خواهرم یه گوشش 3 درصد شنوایی داره ایا واسه همین گوش هم سمعک موجوده ؟

  مدیر سایت

  سلام. برای افراد دارای افت عمیق باید به مدت 6 ماه تا 1 سال از سمعک سوپرپاور استفاده بشه. درصورتیکه جوابگو نباشه باید برای کاشت حلزون مراجعه کنند.

  مدیر سایت

  سلام. برای افراد دارای افت عمیق باید به مدت 6 ماه تا 1 سال از سمعک سوپرپاور استفاده بشه. درصورتیکه جوابگو نباشه باید برای کاشت حلزون مراجعه کنند.

 • داوود

  سلام مادر من خلی سرگیجه داره دکتر گفته باید سمعک بزاره چه نوع سمعکی پیشنهاد میدین؟

  مدیر سایت

  سلام. احتمالا به همراه سرگیجه کم شنوایی محسوس هم دارند. لطفا عکس سنجش شنواییشون رو برای ما واتساپ کنید.

  مدیر سایت

  سلام. احتمالا به همراه سرگیجه کم شنوایی محسوس هم دارند. لطفا عکس سنجش شنواییشون رو برای ما واتساپ کنید.

 • احمدرضا

  سلا م سمعکی موجود پشت گوشی سوپر پاور برای یه فرد مسن موجود دارین؟

  مدیر سایت

  سلام. بله موجوده. لطفا عکس سنجش شنواییشون رو ارسال بفرمایید.

  مدیر سایت

  سلام. بله موجوده. لطفا عکس سنجش شنواییشون رو ارسال بفرمایید.

 • دریا

  سلام شما با چه بیمه هایی قرارداد دارین؟

  مدیر سایت

  سلام. تقریبا برای تمام بیمه ها فاکتور رسمی براتون صادر میشه و میتونید برای دریافت هزینه به بیمه ارائه بدین.

  مدیر سایت

  سلام. تقریبا برای تمام بیمه ها فاکتور رسمی براتون صادر میشه و میتونید برای دریافت هزینه به بیمه ارائه بدین.

 • احمد شیری

  سلام قبل اینکه سمعک خریداری کنم باید چه مراحلی رو طی کنم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. ابتدا باید سنجش شنوایی دقیق و معاینه گوش انجام بشه. بعد از اون قالبگیری انجام خواهد شد و بعد از اماده شدن قالب میتونید سمعکتون رو تحویل بگیرید. بعد از تحویل سمعک هم دو جلسه تنظیم لازم هست.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. ابتدا باید سنجش شنوایی دقیق و معاینه گوش انجام بشه. بعد از اون قالبگیری انجام خواهد شد و بعد از اماده شدن قالب میتونید سمعکتون رو تحویل بگیرید. بعد از تحویل سمعک هم دو جلسه تنظیم لازم هست.

 • مدینه

  سلام من چجوری میتونم یه سمعک خوب تهیه کنم ؟

  مدیر سایت

  سلام. لطفا عکس سنجش شنوایی و شرح حال خودتون رو برای متخصصین ما واتساپ کنید تا بهترین راهکار را به شما ارائه بدن.

  مدیر سایت

  سلام. لطفا عکس سنجش شنوایی و شرح حال خودتون رو برای متخصصین ما واتساپ کنید تا بهترین راهکار را به شما ارائه بدن.

 • ساعد

  سلام روند استفاده از سمعک رو میشه توضیح بدین؟

  مدیر سایت

  سلام مرحله اول شنوایی سنجی و معاینه گوش هست. بعد از اون باید قالبگیری از گوش انجام بشه و بعد از اماده شدن قالب باید سمعک ها بر اساس افت شنوایی شما تنظیم بشه. علاوه بر این یک یا دو جلسه تنظیم نهایی در دوره عادت پذیری لازم هست.

  مدیر سایت

  سلام مرحله اول شنوایی سنجی و معاینه گوش هست. بعد از اون باید قالبگیری از گوش انجام بشه و بعد از اماده شدن قالب باید سمعک ها بر اساس افت شنوایی شما تنظیم بشه. علاوه بر این یک یا دو جلسه تنظیم نهایی در دوره عادت پذیری لازم هست.

 • منا

  سلام میخاستم بدونم که استفاده از سمعک باعث میشه شنوایی به حالت طبیعی برگرده؟

  مدیر سایت

  سلام. خیر. سمعک یک اورتز هست و فقط به شنیدن صدا و تقویت باقیمانده شنوایی; کمک میکنه.

  مدیر سایت

  سلام. خیر. سمعک یک اورتز هست و فقط به شنیدن صدا و تقویت باقیمانده شنوایی; کمک میکنه.

 • رضا

  سلام ببخشید من کم شنوایی دارم و اینکه قبلا سمعک ویدکس مدل یونیک 220 بود الان این سمعک موجود نیست شما سمعکی دارین که صداش شبیه همون باشه چون اصلا اذیتم نکرد؟

  مدیر سایت

  سلام. بله سمعکهای دانمارکی بیشترشون پردازش مشابهی دارند و میتونید از سایر برندها استفاده کنید.

  مدیر سایت

  سلام. بله سمعکهای دانمارکی بیشترشون پردازش مشابهی دارند و میتونید از سایر برندها استفاده کنید.

 • اسی

  سلام بلوتوث موبایل چطوری به سمعک وصل میشه؟

  مدیر سایت

  سلام. سمعک شما حتما باید امکان اتصال وایرلس رو داشته باشه. در این صورت میتونید از رابط یا بدون رابط استفاده کنید و به موبایل متصل بشید.

  مدیر سایت

  سلام. سمعک شما حتما باید امکان اتصال وایرلس رو داشته باشه. در این صورت میتونید از رابط یا بدون رابط استفاده کنید و به موبایل متصل بشید.

 • مسعود

  بهترین ویژگی که یه سمعک میتونه داشته باشه همین وایرلس بودنشه؟

  مدیر سایت

  سلام. بهترین فناوری سمعک برای هر فرد متفاوته و بستگی به سبک زندگی داره. سیستم وایرلس یکی از این فناوری هاست. تکنولوژی پردازشی سمعک و کیفیت صدا از سیستم وایرلس مهمتره.

  مدیر سایت

  سلام. بهترین فناوری سمعک برای هر فرد متفاوته و بستگی به سبک زندگی داره. سیستم وایرلس یکی از این فناوری هاست. تکنولوژی پردازشی سمعک و کیفیت صدا از سیستم وایرلس مهمتره.

  مدیر سایت

  سلام. بهترین فناوری سمعک برای هر فرد متفاوته و بستگی به سبک زندگی داره. سیستم وایرلس یکی از این فناوری هاست. تکنولوژی پردازشی سمعک و کیفیت صدا از سیستم وایرلس مهمتره.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. مهمترین ویژگی سمعک شفافیت و طبیعی بودن صدا هست و ویژگی های دیگه مثل اتصال وایرلس میتونه تجربه شنوایی راحت تر رو برای فرد ایجاد کنه

 • هزار خانی

  چجوری عمر سمعک رو زیاد کنیم ؟

  مدیر سایت

  سلام. مراقبت و نظافت مرتب و عدم قرارگیری در معرض آب و رطوبت و گرد و غبار باعث افزایش طول عمر سمعک میشه.

  مدیر سایت

  سلام. مراقبت و نظافت مرتب و عدم قرارگیری در معرض آب و رطوبت و گرد و غبار باعث افزایش طول عمر سمعک میشه.

 • فاطمه شاهمیرزایی

  سلام ببخشید یه سوال داشتم، دکتر ب مادرم گفته گوشش نیاز ب سمعک داره، میخواستم بدونم سمعک کسی دیگه رو میشه استفاده کرد یا نه یا هر سمعکی برای گوش هر کسیه؟؟!؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق باید وضعیت شنوایی ایشون مشخص بشه. اگر سمعک قبلی برای ایشون مناسب باشه با قالبگیری و تنظیم مجدد میشه از این سمعک برای فرد جدید استفاده کرد. البته اگر سمعک توانایی و قدرت لازم رو داشته بشه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق باید وضعیت شنوایی ایشون مشخص بشه. اگر سمعک قبلی برای ایشون مناسب باشه با قالبگیری و تنظیم مجدد میشه از این سمعک برای فرد جدید استفاده کرد. البته اگر سمعک توانایی و قدرت لازم رو داشته بشه

 • امیر صالح آبادی

  سلام دختر من ۸سالشه تازگی متوجه شدیم کم شنوایی داره حدود ۵۰ درصد اما نه گفتارش مشکل داره نه درسش الان دکتر تجویز سمعک کرده میخواستم بدونم باید یه سمعک استفاده کنه یا دو تا

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اگر هر دو گوش افت شنوایی داره باید حتما برای دو گوش سمعک گذاشته بهش. مخصوصا با توجه به کودک و محصل بودن ایشون

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اگر هر دو گوش افت شنوایی داره باید حتما برای دو گوش سمعک گذاشته بهش. مخصوصا با توجه به کودک و محصل بودن ایشون

 • آرش گلی

  سلام خارج از ایران سمعک تهیه کردم فقط سوت میزنه آیا قابل تنظیم هست تشکر از راهنمایی

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. باید بررسی بشه سمعک تا مشخص بشه علت سوت زدن چی هست

 • همت 84

  سلام پدرم40 تا 50 درصد عصب شنواییش ضعیف شده (پیرگوشی طبق نظر متخصص) و 84 ساله هستن سمعک مناسب ایشون چه موجود دارید و قیمت لطفا در ضمن نمیدونم نوارگوش یا شنوایی سنجیشون رو به چه شماره ای واتساپ کنم براتون ؟ سپاسگزارم راهنمایی بفرمایید

  مدیر سایت

  &nbsp;سلام دوست عزیز. برای تعیین مدل مناسب برای هر کاربر لازمه که سنجش شنوایی رو از طریق واتساپ و تلگرام و یا ایمیل ارسال بفرمایید. 09354353539

  مدیر سایت

  &nbsp;سلام دوست عزیز. برای تعیین مدل مناسب برای هر کاربر لازمه که سنجش شنوایی رو از طریق واتساپ و تلگرام و یا ایمیل ارسال بفرمایید. 09354353539

 • Nafas

  سلام وقتتون بخییر برای دخترم که پنج سالشه دکتر سمعک تجویز کرده میخواستم بدونم کدوم برند برای کودک مناسبه البته با قیمت مناسب؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. انتخاب برند و مدل مناسب بسته به افت شنوایی ایشون هست نه سنشون. لطفا آخرین برگه سنجش شنوایی رو برای ما ارسال بفرمایید

 • محمد رخ زاده

  سللام زن داداش بنده شنوایی خیلی کمی داره میتونیم باحداقل یک ملیون یدونه براش تهیه کنیم ضمنا شهرستان هست حضورش تهران هم سخته ممنون

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. متاسفانه در حال حاضر به دلیل مسائل تورمی سمعکی با این قیمت پیدا نمیشه

 • yasinmohammadi

  سلام برای پدرم سمعک می خواستم البته اون تو ایران نیستش وادیومتری هم نگرفتم. و متاسفانه پدرم در سن جوانی گوشش ضربه دیده و حالا حس شنوایی شان در حدود ۷۰٪از دست رفته وسنش در حدود ۵۵سالشه، میشه بدون testبراش بگیرم

  مدیر سایت

  سلام. بدون تست امکان تجویز سمعک موفق وجود نداره. باید تست شنوایی بگیرن و بر اساس اون بهترین مدل با بهترین کارایی براشون تجویز و تنظیم بشه

 • امین عسگری

  سلام وقت بخیر.پدرم مشکل وزوزگوش داره.که باعت سرگیجه و حالت تهوع میشه.دکترامیگن گوش میانیش زودترپیرشده.آیاسمعک جوابگوهست.واگه جواب میده مدل و قیمت لطف میکنید.باتشکر

  مدیر سایت

  سلام. لطفا برگه سنجش شنوایشون رو برای ما ارسال بفرمایید

 • محمدنورمحمدی

  سلام خسته نباشید من درهردوگوشم افت شنوایی دارم ازسمعک داخل گوشی استفاده میکنم ولی جوابگونیست ایااین سمعکهارامیتونم باسمعک پشت گوشی تعویض کنم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. امکان تعویض وجود نداره اما میتونید سمعک پشت گوشی جدید تهیه بفرمایید. عکس نوار گوش خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • عليرضا جاويدان

  سلام و عرض ادب بدلیل عفونت گوش از سال ٧٩ دچار افت شنوايي شدم روي هر دو گوش عمل جراحي توسط پزشك در كرمان انجام شد منتها پس از جراحي و مشاوره با اديولوژیست( در کرمان) ناگزیر از استفاده از سمعك شدم بدليل شرايط سني و شغلي پس از مدتی که سمعك پشت گوشي استفاده ميكردم از سمعك نامرئی برند ویدکس استفاده می کنم اما یکی دو سالی هست که خدمات اين نوع سمعك خيلي ضعيف شده و هر دفعه كه سمعك را براي تعمير برده بعد از مدت كوتاهي مجددا نياز به تعمير پیدا کرده اخيرا يكي از دو سمعكي كه داشتم داخل اب افتاده كه بنظرم با توجه به تحريم ها و.. قطعات ان وجود ندارد بنابر اين امكان دارد بيام تهران خدمتتون سمعك جديد زيمنس سفارش بدهم _ ضمنا ٥٢ ساله هستم ودر محيط كاري برای یک گوش سمعك استفاده مي كنم و گوش چپ هرگز استفاده نکردم خيلي نگران هستم سمعكي كه اكنون استفاده مي كنم خراب بشه سوال ديگر در صورتي كه امكان سفارش سمعك وجود دارد هزينه چقدر هست ؟ با تشكر و سپاس

  مدیر سایت

  سلام قربانو. در خدمتتون هستیم. لطفا برای شروع عکس نوار گوش خودتون رو به شماره های ما واتساپ کنید تا توضیحات لازم خدمتتون داده بشه

 • احیامحمد ایزانلو

  سلام حدود یک سال است که پرده صماخ گوش چپم پاره شده و از سمعک پشت گوشی یونیترون استفاده می کنم. عصب گوش راست من نیز ضعیف شده و در حدود 60 درصد است حدود یک سال پیش شنوایی سنجی شدم و نوار گوشم موجود است آیا سمعک نامرعی برای گوش راست من دارین و قیمتش چنده ؟

  مدیر سایت

  سلام دسوت عزیز. برای اظهار نظر دقیق لطفا برگه سنجش شنواییتون رو برای ما ارسال بفرمایید تا مدل نامرئی مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • سعیدی

  سلام بنده ۲۰روزپش رفتم سعمک بخرم گفت ۷و۵۰۰ الی ۸و۵۰۰درطول این روزها اینقدر گران شده می گوید ۱۲م لطف کنید راهنماییم کنید ممنونم

  مدیر سایت

  سلام دسوت عزیز. لطفا مدلش رو بفرمایید تا قیمتش بررسی بشه

 • ن م

  سلام من وزوز گوش دارم پرده گوشمم پارس دکتر یه سمعک بهم گفت که قیمتش ۲۰ میلیونه ولی حس میکنم گرون گفته... الان در حال حاضر سمعک سوپرپاور برنافون در چه رنج قیمتی هست؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون ور برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب معرفی بشه. سوپر پاور برنافون حدود 13 قیمت دارن در حال حاضر

 • eman

  سلام سمعک موجودت هست

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله. لطفا نوار گوش خودتون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید

 • حسین عابدینی جارانی

  سلام برای پدرم نوار گوش ادیومتری گرفتیم میگن گوش چپش کاملا" ناشنوا شده وگوش راستش درحد ۳۰٪شنوایی داره ایشون ۷۵ سالش هستش ممکنه راهنمایی کنید چه نو سمعکی براش مناسب هست

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. با توجه به افت باید از مدل های پشت گوشی استفاده کنند. لطفا ادیومتری ایشون رو برای ما بفرستید تا مدل مناسب و قیمت خدمتتون اعلام بشه

 • سمیه امیری

  سلام سمعک من ویدکس صداش قطع شدآیاتعمیرمیکنید؟

  مدیر سایت

  سلام متاسفانه تولید این برند متوقف شده و قطعات مورد نیاز برای تعمیر موجود نیست

 • محمود قاضی زاده

  سلام روزخوش بفرماییدTV LINK برای سمعک هوشمند فوناک موجود دارین،قیمت لطفا

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. خیر متاسفانه موجود نیست

 • ايرج گروئي

  سلام وقت بخير شنوايي سنجي براي پدرم سمعك تجويز كرده .شهرستان هست چطوري ميتونم از اينجا تهيه كنم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه تست رو برای ما بفرستید. برای تنظیم و قالب گیری حضور خودشون الزانی هست

 • حسین

  سلام از سمعک زیمنس داخل گوشی استفاده میکنم سایز متوسط هست ۶ سال پیش یا بیشتر گرفتم قبلش از پشت گوشی ها استفاده میکردم شنواییم مادرزادی هست افت شنواییم نسبت به ده سال پیش زیاد شده ب طوری ک بدون سمعک، باید تو گوشم صحبت کنن تا بشنوم صدای هنذفری رو راحت میشنوم البته با صدای متوسط ب بالا..تست شنوایی سنجی خیلی وقت نگرفتم خواستم بدونم سمعک داخل گوشی ک نامرئی باشه از مدل های جدید تر بگیرم نسبت ب سمعک ک ۶ سال پیش گرفتم میتونم صدای بهتری رو بشنوم ؟؟؟بر فرض شنواییم بالای ۸۰ درصد ضعیفه با این سمعک ک دارم صدای تو خونه کنار همدیگه رو میشنوم ایا سمعک جدید تری هست که بتونم راحت تر بشنوم؟؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای افت شنوایی شما سمعک داخل گوشی مناسب نیست و در صورت عدم استفاده از سمعک های پشت گوشی پتانسیل شنیداری خیلی زیادی رو از دست میدین. لطفا برگه سنجش شنواییتون رو برای ما بفرستید تا مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • فاطمه جلیلی

  وقت بخیر،شما فروش سیم سمعک امریکایی رو هم دارید ؟دخترمون سیم سمعکش قطع شده مشهد هم پیدا نمیکنیم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا برند و مدل سمعکتون رو قید کنید

 • علی بیرانوند

  سلام قیمت سمعک داخل گوش اینترتون مدل share 1cic چقدر است متشکریم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه ما این برند رو کار نمیکنیم و از قیمت هم اگاهی نداریم

 • جواد

  با درود آیا شما در رشت نمایندگی دارید یا خیر

  مدیر سایت

  سلام لطفا نام و ش تماس خودتون ور برای ما ارسال بفرمایید

 • زهرا شریفی

  لطفا نمایندگی شیراز را معرفی بفرمایید باسپاس

  مدیر سایت

  سلام لطفا شماره تماس و نام خودتون رو برای ما ارسال بفرمایید

 • لقمان عمرپور

  سلام خسته نباشید پرده هردو گوشم پاره است آیا سمعک جواب میده یا باید جراحی بشه 34 سالمه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. نظر درباره جراحی پرده گوش به عهده متخصص گوش و حلقو بینی هست که شما رو معاینه کرده دوست عزیز

 • احمد اسفندیار

  سلام ۳۰ سال پیش ضربه مغزی شدم جان سالم به در بُردم سی ساله گوش راستم سوت می‌کشه و چند سالی میشه شنوایی گوشت راستم کم شده و متاسفانه سیگاری هستم و گوش راستم جرم تولید می‌کنه آیا سمعک مخصوصی هست نجات پیدا کنم ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. باید آزمون ادیومتری انجام بدین و برای ما ارسال کنید تا بشه نظر داد درباره وضعیتتون

 • مانوسه پروین خاوری خراسانی

  با سلام و سپاس از اطلاعات مفیدتان. برای پیر گوشی چه نوع سمعکی مناسب است؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. ممن.ن از شم. مهمترین مسئله در انتخاب سمعک مقدار و نوع افت شنوایی هست. لطفا نتیجه ادیومتری خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • فرخ

  سلام لازمه که سمعک بکار ببرم. هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم ادیومتریست میگه 25 میلیونی بخر. بدون اینکه ببینم یا..... . بنظرم خرید هندوانه سربسته ریسک کمتری داره چون با دیدن ظاهرش و بر مبنای حدسیات میشه تصمیم گرفت. این تجربه را در خرید دارم که چیزی را که قیمت کمتری داشته بجای گران‌تره بهم داده اند. از کجا بفهمم که 16 میلیونی را بجای 25 میلیون نخریده ام؟ با سپاس

  مدیر سایت

  سلام دسوت عزیز. طی جلسه مشاوره به شما اسم و مدل سمعک های مختلف هم داده میشه و میتونید با سرچ کردن در مورد اونها اطلاعات کسب کنید. هر سمعک بر اساس تکنولوژی های مخصوص خود قیمت جداگانه ای داره

 • رحمت الله رازی

  سلام وقت بخیر در گوش راستم یجوری صدا است و شنوایی اش هم کم است چگونه سمعک باید استفاده کنم

 • رحمت الله رازی

  سلام وقت بخیر گوش هایم چسپندهگی استخوان دارد شنوایی اش کم شده چگونه سمعک را به من پیشنهاد میکنید تشکر

  مدیر سایت

  &nbsp;سلام دسوت عزیز. لطفا نتیجه ادیومتری خودتون رو برای ما واتساپ کنید تا مدل مناسب برای شنوایی شما بهتون معرفی بشه

 • نرگس

  سلام وقتتون بخیر من سمعک سفارش دادم برنافون ریک مدل وایرون رده 1 قیمتش هم برای هرگوشم 6 میلیون. میخواستم ببینم ااول اینکه شما این سمعکو تایید میکنید؟؟ قیمتشو چطور؟؟ ممنونم پاسخ میدین

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای تشخیص مناسب بودن سمعک تجویزی باید وضعیت شنوایی رو در نظر گرفت. در کل این مدل از مدل های قابل قبول برنافون محسوب میشه

 • مجید عباسی

  سلام پدرم ۶۲ سال سن دارن خیلیضعیف ۷۵ و ۸۰ و نیاز به سمعک هزینه سمعک چقدر خواهد بود و اینکه آیا امکانپذیره فقط یک گوش از سمعک استفاده کرد برگ سنجش رو چطور بفرستم ؟ آدرس ایمیل بفرمایید.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. استفاده از یک سمعک مخصوصا در افت های بالا مثل پدر، جواب مناسبی نداره و برای استفاده از حداکثر قدرت شنوایی باید برای هر دو گوش از سمعک استفاده بشه

 • حسین طلوعی

  سلام لطفا آدرس و تلفن نمایندگیتون، رو در اصفهان بفرمایید، ممنون 09131161230

 • سامان صفایی

  سلام ، پدر من سمعک زیمنس pure -orion- ric استفاده میکنه، البته برای یک گوشش . برای تهیه گوشی دوم ، خود این مدل موجوده ؟ اگر نیست چه مدلی با سمعک خودش سازگارتره ؟ قیمت چنده ؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. مدل اوریون چندسالی هست که تولید نمیشه. از جایگزین های زیمنس مثل Pure 312 میتونید استفاده بکنید

 • کیمیا

  سلام خسته نباشید برای پدرم 86 سالشونه می خواهم سمعک تهیه کنم اگر سنجش شنوایی را خدمتتون ارسال کنم می توانید راهنمایی کنید چه سمعکی تهیه کنیم و از شما خرید کنیم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله حتما. لطفا عکس نوار گوششون رو برای ما ارسال کنید

 • محمد اکبری

  سلام نمایندگی مشهد رو میخواستم واسه سمعک کودک متاسفانه راههای ارتباطی که گذاشتین هم واتساپ هم اینستاگرام فیلتره آیا میشه از پیامک استفاده کرد

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله اطلاعاتتون رو ارسال کنید تا راهنمایی های لازم صورت بگیره

 • مهدی نوحی

  سلام خدا قوت ببخشید مزاحم شدم سمعک پشته گوشی سوپر پاور هس خدمتتون؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله موجود هست. با کلینیک تماس بگیرید تا اطلاعات کافی خدمتتون ارائه بشه

 • میثم

  سلام من دو سه سال قبل رفتم پیش شنوایی سنج،ازش خواستم یه سمعک iic برام تجویز کنه گفت آناتومی گوشت بدرد cic میخوره، یعنی کوچیک گوشم،گفت فعلا فعلا سمعکی با سایزی که میخوای نیست،خواستم ببینم صنعت سمعک به لحاظ سایز پیشرفت کرده تا بتونم منم از اون ریز ها استفاده کنم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای اظهار نظر باید تشریف بیارید کلینیک و بعد از قالب گیری نتیجه خدمتتونن اعلام میشه

 • محمدنورمحمدی

  باسلام ضعف شنوایی گوشهام ازنوع ضعف عصب گوش هست چه نوع سمعکی جوابگو هست افت شنوایی ۸۰درصد

  مدیر سایت

  سلام دسوت عزیز. برای افت شنوایی شما سمعک های هوشمند بسیار مناسبی موجود هست. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • مجیدرضا مشرقی

  باسلام و احترام آیا شما در مشهد نمایندگی دارید؟ اگر جواب مثبت است لطفا آدرسش را قید کنید. بسیار سپاسگزارم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نام و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • دریا

  سلام برای خانم ۷۵ ساله مدل نامرئی بهتره یا پشت گوشی؟؟؟ خودش ترجیح میده سمعکش دیده نشه ولی بهترین مدل رو میخوام براش بخرم که با مشکل مواجه نشیم، هنوز تست شنوایی نگرفتیم که بفرستم، اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک های داخل گوش به طور کلی ظریف تر هستند و نیاز به رسیدگی بیشتری دارند و ممکنه به دلیل سایز کوچیک کار کردن باهاش برای افراد مسن سخت تر باشه. بهترین انتخاب برای این رنج سنی سمعک های پشت گوشی با قالب گیری هستند و برای انتخاب این مورد مقدار افت شنوایی بسیار موثره. بعد از شنوایی سنجی نتیجه رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • مونا

  سلام.سمعک برنافن مدل نواراne1cpx آیا جزو سمعکهای هوشمند؟ و این‌که آیا برای سالمند با 60درصد مشکل شنوایی مناسب؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. این مدل جزو مدل های پایه هوشمند محسوب میشه و از لحاظ تکنولوزی قدیمی تر از سمعک های روز هست. از لحاظ قدرتی اگر برای دو گوش استفاده بشه برای این افت شنوایی پاسخگو هست

 • مهدی خلیلی

  سلام خلیلی هستم نمایندگی شهر قم را می خواستم 09127497468

 • فخرالدین عبدالهی

  سلام من یک سمعک کوچیک دارم نمی دونم اسمش چی هست حدود یک سال استفاده شده خیلی هم تمیز هستش اگر مشتری واقعی هست می فروشم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک دست دوم قابل فروش نیست متاسفانه. پیشنهاد میشه اگر سمعک رو تهیه کردید استفاده کنید تا از اثرات مثبت اون بهره مند بشید

 • سمیه

  واسه اینکه دوباره بخوام سمعک بخرم باید دوباره تست شنوایی بدم ؟ واینکه بندرعباس نمایندکی ندارین

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. اگر تاریخ سنجش بیشتر از 3 ماه نباشه میشه با توجه به اون نتیجه برای تجویز سمعک جدید اقدام کرد

 • سمسه

  سلام من یک گوشم ۸۰ درصد شنوایی نداره ولی یه گو شم ۸۰ درصد شنوایی داره و این مشکل رو از بچگی دادشتم شنوایی من از نوع حسی عصبی هستش و اون موقع گفت من هم یدونه سمعک استفاده کنم هم میتونم واسه هردو که من ترجیح دادم واسه یه گوشم که شنوایی کمتری استفاده بشه من سمعک نامریی داخل گوش استفاده میکنم ولی الان میخوام عوض کنم و یه مدل جدیدتر بکیرم شما چه مدلی پیشنهاد میدین چون نزدیک ده ساله این سمعک رو دارم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل برای شنوایی شما معرفی بشه خدمتتون

 • ‪Reza Saadat‬‏

  لطفا شماره تلفن و آدرس شعبه خودتان در اصفهان را برایم ارسال کنید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا به نمایندگی اصفهان ارجاع داده بشبن

 • محمد نعیمی

  با سلام طفا نمایندگیتان را در شهرکرد معرفی کنید تا ما بهش مراجعه کنیم ممنون

  زهرا شریفی

  لطفا نمایندگی شیراز را معرفی بفرمایید باسپاس

 • مهدی قربانی

  سلام لطفا بفرماییدکه سمعک سوپرپاور قابل شارژهم دارین که باطری لازم نداشته باشه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. مدل زیمنس motion sp نمونه قابل شارژ هم داره

 • مهدی قربانی

  سلام پسرمن کم شنوایی زیادی داره دکترشون گفتن حتماسمعک سوپرپاوربگیریم قیمت سمعک سوپرپاورتونو لطف میکنید درضمن پسرمن تست شنوایی ادیومتری داره وقالب گوش هم گرفتیم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا برگه سنجش شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل های سوپر پاور خدمتتون معرفی بشه

 • MOJTABA

  سلام بنده از شهر ارومیه هستم میشه قیمت سمعک پیور 312 رو برام ارسال کنین؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز وقت بخیر. این مدل از برند زیمنس در حال حاضر موجود نیست و قیمت هم نامشخص هست

 • جعفری

  سلام وقت بخیر من پدرم رو بردم کلینیک هیرپلتس برای وزوز گوش گفتن رنج قیمتی سمعک ۷-۷۰ میلیونه ولی سمعک مورد نیاز پدرم شد ۲۰ تومن ک امروز قراره بره تحویل بگیره ولی الان دیدم شما کلا رنج قیمتیو زدین ۵-۱۵ میلیون ایا میتونم بعد از تحویل با شما چک کنم مدلشو ک اگ خیلی گرون دادم برم شکایت کنم ازشون؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه بیشتر مدل های سمعک در حال حاضر ناموجود هست و قیمت هایی که میبینید به همین دلیل هست. برخی از مدل های جدید هم که در لیست ما جای ندارند ممکن هست قیمتی بالاتر داشته باشند

 • مینا انصاری

  سلام من دخترم ۶ ماهه ست دکتر گفته باید سمعک بذاره. چه نوع سمعکی باید بخریم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. انتخاب مدل باید با توجه به نتیجه آزمون های شنوایی دخترتون انجام بشه. لطفا عکس برگه سنجش شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 • زانیارموسوی

  سلام خسته نباشید من گوشام ۸۰درصدضعیفن ازنوع حسی عصبی میخاستم سمعک xtm xp p8استفاده کنم قیمتش چنده چند تاسمعک استفتاده کردم به دردنمیخورن

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. مدلی که اعلام کردید از برند AM هست و کیفیت قابل قبولی دارند. اما انتخاب های بهتر برای افت شنوایی شما بسیار زیاده. برای دریافت مشاوره برگه سنجش نوایی خودتون رو برای ما راسال کنید

 • مانداناکنگری

  قیمت اصلی سمعک هایی ک نامریی هستن چنده؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. حداقل قیمت مدل های نامرئی در حال حاضر حدود 8 میلیون تومان&nbsp;هست

 • علی بصیری

  باسلام سمعک برای فرد۹۵سال مدل پشت گوشی وساده جهت خرید راهنمایی فرمایید.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی ایشون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید

 • یاری

  سلام وقت بخیر در قم نمایندگی دارید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا اطلاعات تماس خودتون رو برای ما راسال کنید&nbsp;

 • رجایی

  سلام قیمت این مدل سمعک چقدره SIEMENS NITRO 301 SP

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. این مدل زیمنس از مدل های قدیمی محسوب میشه و الان ناموجود هست. به عنوان جایگزین میتونید از مدل های MOTION SP استفاده کنید

 • سعید اسماعیل زاده

  سلام و عرض ارادت. از مشهد پیام میدم. من وز وز گوشم زیاده رفتم متخصص گوش بعداز معاینه و گرفتن نوار مشخص شد که ۲۰درصد شنوایی ام را از دست دادم. لطفا راهنمایی بفرمائید که به سمعک وز وز گوشم برطرف میشود. واگر میشود هزینه آن چقدر میشود. با تشکر از شما سعید اسماعیل زاده

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای اظهار نظر دقیق باید برگه سنجش شنوایی شما رو ببینیم اما در اکثر مواردی که افت شنوایی باعث ایجاد وزوز هست با دریافت سمعک این مشکل برطرف میشه

 • ایمان ممبینی

  سلام من سمعک نیاز دارم برای خانمم دکتر رفتم نوار گوش من همه کار هم کردم گفت خوب نمی شه باید سمک استفاده کنه تا بدتر نشه.الان باید عکس نوار گوشش بفرستم تا شما نوعش رودتشخیص بدن چی بدردش می خوره ؟بعد اقساط هم دارید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز وقت بخیر. لطفا عکس برگه سنجش شنواییشون رو برای ما ارسال کنید تا هم مدل خدمتتون معرفی بشه و هم درباره شرایط اقساط توضیحات کافی رو خدمتتون بدیم

 • عبدالله نیکویی

  سلام چند وقت پیش برای بابام سمعک گرفتیم ولی خوب نمیشنوه واین سمعک خیلی باطری مصرف میکنه الآن میخوایم یه نمونه دیگه واسش بخریم که شارژی باشه و هی نخواهیم براش باطری بخریم میشه ما رو راهنمایی کنیم چه مدلی بخریم خوبه

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک شارژی هم موجود هست لطفا عکس نوار گوششون رو بفرستید تا کارهاشون انجام بشه

 • s

  سلام....خواستم بدونم که آیا یه سمعک خوب و باکیفیت وجود داره که هم نامرئی باشه و هم هوشمند (بلوتوث و ....داشته باشه)؟؟؟طوری که به گوشی و تلویزیون هم کانکت بشه.....

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. در سمعک های نامرئی داخل گوشی به علت محدودیت فضا قابلیت فعال کردن بلوتوث و انتقال صوتی ممکن نیست. در مدل های پشت گوشی کوچک کلیه ویژگی های مد نظرتونر و میتونید پیدا بکنید. لطفا عکس نوار گوش خودتون رو برای ما بفرستید تا راهنمایی های لازم صورت بگیره

 • بهرام خلیلی

  سلام خواستم سوال کنم الان سمعک چه قیمته دو هفته پیش به من گفتن ۶ میلیون الان میگن ۸ میلیون در طول دو هفته قیمت یه مرتبه اینقدر رفت بالا من شهرستان ماهشهر استان خوزستان ساکن هستم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا مدل سمعک رو برای ما بفرستید تا قیمتش بررسی بشه. ممکن هم هست که دو مدل مختلف رو بهتون پیشنهاد داده باشن. به طور کلی قیمت سمعک ها در حال حاضر از حدود 5 میلیون تومن شروع شده و تا 15 میلیون هم ادامه داره

 • مریم بهرامی

  سلام تو همدان شعبه دارید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا مشحصات خودتون رو بفرستید تا نمایندگی مورد نظر شما خدمتتون معرفی بشه

 • حسین خیری

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من ۲۲ سالم کم شنواییم از نوع حسی و عصبی و از ۱۸ سالگی شروع شده و الان ۸۰ درصد شنوایی هرد دو گوشم رو از دست دادم میخواستم بدونم سمعک داخل گوشی ساخته شده که کم شنوایی شدیدی تا عمیق را پوشش بده

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای این میزان از افت شنوایی سمعک نامرئی و داخل گوشی قدرت کمی داره و اگر با استفاده از بلندگوهای قوی تر سعی کنیم این افت رو پوشش بدیم متاسفانه کیفیت صدا به شدت افت میکنه . برای این افت شنوایی بهتره به فکر سمعک های پشت گوشی وایرلس و فوق هوشمند باشید چرا که مسلما برای شما بهترین پاسخ رو به همراه دارند

 • علی مرادی

  سلام بنده در سن 21سالگی شنوایی خودرا بطور کامل از دست دادم و گوش چپم نیز تخلیه شده. و اعصاب هشتم. هر دو گوشم بشدت اسیب دیده و و دچار وز وز گوش هم هستم چند سال پیش. چندین سمعک تست کردم متاسفانه جواب نداد، گویا یمی دوسالی میشه سمعکهای پیش رفته ی به بازاز اومده و تا حدودی مشکل ناشنوایان را بر طرف کرده. خواستم ببینم شما هم دارید یانه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. تکنولوژی حال حاضر سمعک ها مسلما به نسبت قبل بسیار پیشرفت کرده و اگر تشریف بیارید براتون تست کنیم خودتون متوجه کیفیتش میشید

 • محمد محمدی

  سلام من اردبیل زندگی میکنم چند ماه دنبال سنعک نامرئی میگردم میگن نیست راهنماییم میکنید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز لطفا عکس نوار گوشتون رو برای ما ارسال کنید. ما موجود داریم

 • سعید نوین بخت

  سلام.شما سمعک پیش ساخته هم دارید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. از سمعک های پیش ساخته برندهای مختلف میتونید دنبال مدل های oticon own، signia silk و phonak lyric باشید که متاسفانه در حال حاضر هیچگدوم موجود نیستن

 • مجتبي نادري

  با سلام خدمت شما من برای پدرم که شنوایی کمی داره یه سمعک سیم دار یا همون جیبی را لازم دارم شما از این مدل دارید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. یک عدد سمعک جیبی موجود هست لطفا با مطب تماس بگیرید

 • منیژه مرتضایی کمالی

  سلام سمعک خریدم از ادیومتری بیمارستان جم. رسید نمیدن برم پانصد هزار تومن بیمه را بگیرم من سه میلیون خریدم الان نه ماه گذشت و میگن هنوز رسید برای بیمه اماده نیست لطفا راهنمایی کنید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. فاکتور خرید سمعک رو باید در حین تحویل و تنظیم سمعک خدمتتون میدادن

 • محسن دیوبند

  سلام خسته نباشید ببخشید شرایط اقساط چطوریه میشه راهنمایی بفرمایید من ایلامم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. این شرایط بدون پیش پرداخت و با انتخاب تعداد اقساط تا 12 ماه هست. شماره تون رو ارسال کنید تا منشی ما تماس گرفته و جزئیات رو بگن خدمتتون

 • هوشنگ فرخی

  بالام. بنده احتیاج به باطری مدل ۳۱۲ شارژی دارم.لطفا در صورت امکان آدرس ویاگرا شماره خودتان را بشمارد بنده مرقوم فرمایید سپاسگزار میشوم. ۰۹۱۲۳۷۲۳۰۶۴ فرخی.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. متاسفانه باطری سمعک های شارژی به طور جداگانه موجود نیست

 • علیرضا

  من سمعک BTE استفاده می کنم و با توجه به ادیوگرام میتونم از مدلهای 105 و 110 دسیبل استفاده کنم.سمعک مورد نظر خودم برنافون مدل LEOX 3 با باتری 13 هست.اگر موجود هست قیمتش رو اعلام بفرمایید. ضمنا الان سمعک برنافون NEVARA 1 استفاده می کنم و راضی بودم.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز بله این مدل از برنافون موجود هست. لطفا عکس برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • فاطمه گرایی

  سلام ببخشید همدان یا بروجرد نمایندگی ندارین!؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر لطفا اسم و شماره تماستون رو برای ما ارسال کنید

 • احمد خیرا.. پورسرائی

  سلام من از بابل پیام میدم،سمعک زیمنس موجود دارید و چگونه دستم میرسه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک زیمنس انواع و مدل های مختلفی داره. برای راهنمایی بهتر عکس نوار گوش خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • فیروز پناهی

  سلام آدرس شعبه مشهد تون رو میفرمایید

  مدیر سایت

  سلام لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • مریم

  درود وقتتون بخیر اصفهان یا شیراز آیا نمایندگی دارین؟!

  مدیر سایت

  سلام بله دوست عزیز اسم و شماره تلفن خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • منوچهر عزیززاده

  قیمت انواع سمعک میخاستم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطف کنید عکس برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • بهزاد پوراسماعیل

  سلام در استان گیلان نمایندگی دارین چطور میتونم ب نمایندگیتون مراجعه کنم؟

  مدیر سایت

  سلام لطفا اسم و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • محمد سعادتی

  سلام وقت بخیر بنده زاهدان هستم اگر برگ شنوایی سنجی را براتون بفرستم امکان ارسال سمعک هست یا نه؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بهتره که خودتون برای قالب گیری و تنظیم اولیه تشریف بیارید در غیر اینصورت نتیجه رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب بهتون معرفی بشه

 • نعمت سنجابی

  سلام وقت بخیر من ساکن کرج هست و گوشهام در اثر موج انفجار زمان جننگ بسیا وزوز دارو البته نقص شنوایی هم دارم حروف س ش ص و چند حرف دیگر را اشتباه متوجه میشم خواستم راهنمایی کنید چه سمعکی و با چه قیمتی برا من مناسبه ضمنا سمعک برای یک گوش یا هردو تجویز میشه ممنونم از پاسخ شما ضمنا اخرین معاینه شنوایی سنجی را چه جوری ارسال کنم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو به شماره های زیر ارسال کنید تا بهترین مدل خدتتون معرفی بشه 09129358402

 • زانیار رمضانی

  سلام وقت بخیر در شرایط خرید اقساطی سمعک، فاکتوری برای بیمه ارائه میشه؟ در مشهد برای سفارش چجوری میتونم اقدام کنم؟

  مدیر سایت

  سلام قربان وقت بخیر. لطفا با مطب تماس بگیرید تا روند دریافت سمعک اقساطی رو براتون شرح بدن و در خدمتتون باشیم

 • ایلیا صباح

  سلام . شما بروجرد نمایندگی دارید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله لطفا اطلاعات خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • حسین جوان

  سلام آیا در مشهد هم نمایندگی دارید؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله لطفا مشخصات خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • ناصر بهرامی خودلان

  سلام وقت بخیر من برای پدرم می‌خوام سمعک بگیرم آدم لج بازی نمی‌دونم سمع مناسب چطوری دریافت کنم چون خودش به هیچ عنوان دکتر نمیره درصد شنوایش از نزدیک حدود ۴۰ سانتیمتر است از این فاصله دور تر نمیتونم بشنو

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. آمادگی برای همکاری یکی از اصلی ترین ویژگی های افرادی هست که میخوان سمعک بگیرن و اگر نسبت به این موضوع جبهه گیری دارند کار بسیار مشکل میشه. ابتدا باید خودشون به نیازی که به تقویت کننده و سمعک دارند، برسن و برای دریافت سمعک اقدام کنند

 • حسین جوان

  سلام در خراسان جنوبی نمایندگی ندارید ؟

 • آموزنده

  سلام وقت بخیر مادرم سنش بالاست ومدتیه که باید بلند حرف بزنیم تا بتونه بشنوه هیچ اطلاعاتی درباره سمعک ندارم ممکنه منو راهنمایی کنید. ممنونم. آموزنده هستم از گیلان.

  مدیر سایت

  سلام جناب آموزنده گرامی. در اولین قدم باید سنجش شنوایی برای مادر انجام بدین تا مقدار دقیق افت شنواییشون مشخص بشه. برای ابن کار به نزدیکترین کلینیک شنوایی در اطراف خودتون مراجعه کنید

 • اکبر صدقی

  با تشکر از اطلاعات داده شده وراهنمایهای قیمت وکیفیت برندهای مختلف خیلی خوب حق شماست اکبر صدقی

 • رضاپور

  لطفا نمایندگی فروش در شهر کرمان را معرفی کنید.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا اطلاعات و شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم

 • ارزوجعفری

  سلام وقت بخیر ایا دکتری سراغ دارید ک مراجعه کننده ها نتیجه گرفته باشن احتیاج ب سمعک نباشه ایا شنوایی با ۵۰ درصد میشه عمل کرد ؟؟؟؟؟ من سمعک دارم سمعکم ۱۰ سال هست اسفاده شده والان خراب شده کار نمیکنه راهنمایی کنید ممنون

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. افت شنوایی حسی عصبی راه درمان دارویی یا جراحی نداشته و تنها راه استفاده از سمعک هست. اگر کسی ادعا کرد که میتونه کم شنوایی رو درمان کنه به هیچ وجه جدی نگیرید

 • اسماعیل سلیمانی پور

  آیا سمعک بصورت اقساطی موجود است

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله برای جزئیات بیشتر با شماره های مطب تماس بگیرید

 • مونا

  ما کرج هستیم لطفا اگر نمایندگی کرج دارید معرفی کنید و یک سؤال دارم این‌که میگن سمعک کمیاب شده دلیلش چیه و فقط من یک جا رو سراغ دارم که همیشه یکی دو مدل ثابت سمعک دارند .

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. موجودی سمعک ها به شدت محدود هست و ما هم مثل شما از این قضیه متاسفیم. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا مدل مناسب خدمتتون معرفی بشه

 • قنبر الماسی

  من سمعک زیمنس ۳۲ کاناله پشت گوشی لازم دارم.لطفا قیمت انرا اعلام بفرمایید. تلفن من ۰۹۱۲۳۱۸۹۶۱۱.الماسی

  مدیر سایت

  سلام جناب الماسی. توضیحات شما برای انتخاب مدل زیمنس کافی نیست. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال بفرمایید تا بهترین مدل زیمنس&nbsp;خدمتتون معرفی بشه

 • پرویز کاظمی پور

  سلام . قیمت سمعک سیگما 312 پشت گوش لطفا

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اگر منظورتون سمعک سیگنیا با باطری 312 هست، این سمعک مدل های زیر مجموعه زیادی داره و باید مشخص بشه شما کدوم مدل مد نظرتون هست

 • رضا محمدی

  سلام من ساکن مشهد هستم سال 96 سمعک زیمنس از مشهد نمایندگی زیمنس خریدم به مبلغ 15 میلیون تومان و تاثیر چندانی در قوی تر شدن شنواییم نداشت و موقعی که در گوش میذاشتم حس خوبی نداشتم بعد از چند ماه از کار افتادن و دیگه از سمعک استفاده نکردم . الان در صورت ارسال آزمایش و شنوائی سنجی برای شما نیاز به معاینه حضوری و تنظیم سمعک در تهران هست ؟ همچنین سمعکی میخواهم که واقعا شنوائی رو بهبود بببخشد و همچنین زیاد قابل رویت نباشد و از طرفی با عرق کردن خراب نشود.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر قربان. نگران نباشید مشکل شما به خوبی قابل حل هست. لطفا نتایج آزمون های شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید

 • اسماعیل نژاد

  سلام خواستم قیمت سمعک برای بهبود شنوایی رو بپرسم برای پسرم زیاد گرون نباشه چون بچه است می ترسم گم کنه یا ....ممنون میشم راهنمایی کنید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای اظهار نظر دقیق باید به سن کودک، وضعیت شنوایی و مشکلات همراه توجه کرد و توضیحات شما بسیار محدوده. لطف کنید شرح حال مختصر به همراه ارزیابی های شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید

 • رضا خلیلی

  سلام وقت بخیر، ماحدود۵سال پیش یه سمعک مدل میکروسون برای پدر خریدیم که کلا بخاطر تنظیم نبودن سمعک استفاده نکرد و همینجوری بلا استفاده مونده الان که آلزایمر داره دیگه اصلا بکارش نمياد! لطفا میشه راهنمایی کنید کجا وچجوری بفروشیمش، چون اون شرکتی که از ش خرید کردیم جمع شده! در ضمن اون موقع ۳/۵ملیون هزینه کردیم، با تشکر.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه میکروسون از برندهای ضعیف محسوب میشه و تمایلی به خریداری این مدل مخصوصا دست دوم در بازار وجود نداره

 • براردان

  سلام برای خرید سمعک بیمه ی نیروهای مسلح ارتش و داریم چطوری باید اقدام کنیم نسخه ی شنوایی سنجی بیمار و گرفتیم یعنی تشخیص ضعف شنوایی شون و می خوام براشون سمعک بگیرم از بیمه ی ارتش استفاده کنم شما قرار داد دارید ؟ و اگه بله چه مدارکی بیاریم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برای استفاده از بیمه نیروهای مسلح نیاز به برگه ادیومتری، فاکتور خرید سمعک و دستور پزشک هست. برای دریافت سمعک و مدارک باید به مراکز شنوایی مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره و سمعک میتونید برگه سنجش شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 • شیدا طهماسبی

  سلام من ساکن شهرکرد هستم ایا از خدمات و سمعکهای شما در اصفهان یا شهرکرد میتوانم استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله حس دوم در شهر اصفهان نمایندگی فعال و با سابقه داره و برای دریافت خدمات میتونید به این مرکز مراجعه کنید

 • م سیاح

  سلام سمعک برای کودکان ۲سال و نیم موجود دارید؟ یک سال هست همه میگن وارد نمیشه :(

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی ایشون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل و قیمت به شما معرفی بشه

 • نوری

  سلام وقت بخیر پدرم ۹۰ ساله و نابینا است دو هفته ای است که قدرت شنوایی اش به طرز قابل توجهی کاهش یافته یکی از مراکز شنوایی سنجی پس از بررسی سمعک زیمنسRexton40 را توصیه کرده اما ۲۴ میلیون برای هر دو گوش قیمت دادند و حتی قالب گرفتند اما ما قالب و نمودار شنوایی سنجی را گرفتیم می خواهیم بدانم برای پدرم که بخاطر بیماری فعالیت زیادی ندارد چه نوع سمعکی نیاز است؟ سمعکی که نویز نداشته باشد؟ صداهای بلند را تعدیل کند و کیفیت مناسبی داشته باشد. لطفا مرا راهنمایی کنید و اگر نیاز است من تست شنوایی سنجی ایشون را واتس آپ کنم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای مدل ذکر شده این مبلغ بالا و غیر منطقی هست. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی رو برای ما ارسال کنید. با توجه به وضعیت ایشون به هیچ عنوان نباید از سمعک های داخل گوشی&nbsp; و کوچک استفاده بشه

 • پریسا منصوری

  سلام روزبخیر سمعک rionet ژاپن مدل HB-23PT موجود دارین ؟ ویا زیمنس مدل252A

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. این مدل ها از سمعک های قدیمی محسوب میشن و در حال حاضر موجود نیستن. برای معرفی بهترین مدل لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی رو برای ما ارسال کنید

 • موسی شکوری

  سلام لطفا قیمت سمعک قابلیت وزوز گوش، قابل شارژ، قابل تنظیم و رسیور داخل سمعک نه مثل فوناک چقدر میباشد

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا نتیجه ارزیابی شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید تا بهترین مدل و قیمت ها بهتون معرفی بشه

 • الهام

  سلام ،لطف بفرمایید من دنبال سمعک فوناک مدل الیت هستم واینکه آیا قابلیت تنظیم بدون حضور فرد و بوسیله برگه شنوایی سنجی وجود دارد؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. ابن مدل در حال حاضر در کشور موجود نیست. برای مشاوره دقیق تر میتونید برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای ما ارسال کنید. برخی از مدل های زیمنس و اتیکن قابلیت تنظیم از راه دور دارند و میشه تغییرات خاصی رو از راه دور اعمال کرد

 • محمود قاضی زاده

  سلام روز خوش بفرمایید شما سمعک نایدا پارادایزupدررده ۷ یا۹ دارید ؟قیمت لطفامن یه جفت نیاز ذارم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متاسفانه این مدل در حال حاضر به دلیل مسائل تحریمی موجود نیست. برای دریافت مشاوره میتونید نوار گوش خودتون رو برای واتساپ حس دوم ارسال بفرمایید

 • زهرا خراسانی

  با سلام منظور از سمعک سوپر پاور چیه؟پدر من دو سالی هستکه از سمعک ویدکس استفاده میکنه و اینکه هر دو پرده گوش به علت عفونتهای مکرر پاره است واصلا شنوایی نداره آیا سمعک سوپر پاور براش مناسبه؟ممنون میشم جواب بدبد

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک های سوپر پاور و اولترا پاور قوی ترین سمعک ها از نظر قدرت پوششی هستند و برای افت های شنوایی شدید تا عمیق و بالاتر مناسب هستند. برای اظهار نظر دقیق لطف کنید برگه سنجش شنوایی پدر رو برای ما ارسال کنید

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک های سوپر پاور و اولترا پاور قوی ترین سمعک های موجود از لحاظ قدرت پوششی هستند و برای افت های شنوایی شدید تا عمیق و بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند. برای اظهار نظر دقیق تر لطف کنید برگه سنجش شنوایی پدر رو برای ما ارسال بفرمایید

 • م آبکار

  سلام ما ی سمعک تنو ۲۴ کانال داریم که فقط چند بار استفاده شده،چطور میتونم بفروشمش؟

 • محمود حاج شفیها

  سلام خسته نباشید من یک گوشی نامریی داخل گوش دارم میشه اینو با گوشی رسمی هوشمند تعویض کنید ‌مبلغ را هم بفرمائید چقدر است شارژی و کوچگ و وایلس باشه بهترین باشه ممنون میشم اگر پاسخ دهید از قزوین مزاحم میشم اگر هست من حضوری بیام

  مدیر سایت

  سلام جناب حاج شفیعی ها. تشریف آوردید مطب و در خدمتتون بودیم. امیدوارم سمعک شارژی و وایرلس جدیدتون نیازتون رو کاملا برطرف کرده باشه

 • گلستان

  سلام سمعک مادرم وقتی توی گوششه صوت میکشه، بطوری که اطرافیانش میشنون و برای خودشم خوشایند نیست ، و وقتی صدای اطرافشون میشنوه چند صداست مثه اکو چیکار میشه کرد ؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. مشکل سوت سمعک که در اصطلاح تخصصی فیدبک گفته میشه ناشی از فیت نشدن کامل قالب یا سمعک داخل گوش و یا پارگی تیوب قالب هست و باید قالب گیری دوباره انجام بشه. چند صدایی بودن سمعک هم با یک تنظیم درست و اصولی برطرف میشه. میتونید برای تنظیم و قالب گیری با شماره های مطب تماس بگیرید

 • محمد طالبی پور

  سلام ، من یه سمعک قدیمی زیمنس پشت گوشی دسته دوم پیدا کردم که می‌خوام برای پدر خانومم بخرم، فروشنده میگه قیمت بگیر، میشه لطف کنید یه قیمت حدودی بهم بدین؟؟ خیلی ممنون میشم، توی روستا هستیم و دسترسی به دکتر و فروشگاه سمعک نداریم، خواهشا یه حدود قیمت بدین

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. لطفا مدل سمعک رو برای ما ارسال کنید. ثانیا بدونم ارزیابی شنوایی دقیق امکان تهیه سمعک برای هیچکس وجود نداره و ممکنه سمعک جدید که میخرید بیشتر هم آسیب بزنه به شنوایی فرد. باید سمعک بر اساس نیازهای شنوایی تجویز و تنظیم بشه

 • عین اله مرادی

  دختر من به دلیل تومور مغزی که داشتند و عمل جراحی شدند ، دچار افت شنوائی شدند . از بچگی تا سن 11 سالگی شنوائی خوبی داشتند و به علت تمومور دچار افت شنوائی شد

  مدیر سایت

  &nbsp;سلام. فرموده بودید 20 درصد افت شنوایی دارن. لطفا ادیوگرامشون رو برای ما ارسال کنید

  مدیر سایت

  سلام قربان. اگر سنجش شنوایی انجام دادن نتیجه رو برای ما بفرستید و اگر نه برای نوبت دهی با شماره های مطب تمس بگیرید

 • عین اله مرادی

  سلام خسته نباشید دختر من 14 ساله است و شنوائی او 20 درصد است به نظر شما چه سمعکی و با چه قیمتی می توان تهیه کرد

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. آیا ایشون از کودکی از سمعک استفاده کردن؟ لطفا ادیوگرامشون رو برای متخصصین حس دوم ارسال کنید. شماره های واتساپ در پیج موجود هست

 • عباس خدامی

  از کجا شروع کنم برای خرید سمعک ، پیشنهاد

 • عباس خدامی

  از کجا شروع کنم برای خرید سمعک بنظرتون

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. اولین قدم ارزیابی شنوایی و بررسی میزان افت شنوایی هست و در قدم های بعدی که شامل مشاوره، تجویز و قالبگیری هست ما در کنارتون خواهیم بود

 • نسرین

  سلام، وقت بخیر، برای مادرم سمعک پشت گوشی تجویز شده برای گوش سمت چپ، میخواستم ببینم قیمت سمعک مدل هانساتون مدل flow2_13sp پشت گوشی چه قیمت؟ و آیا از این مدل در بازار وجود داره؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. اظهار نظر دقیق در باره مدل سمعک مناسب منوط به بررسی برگه سنجش شنوایی مادر هست اما سمعک هانساتون از برندهای مناسب بازار محسوب میشن

 • اسماعیل احمدی

  با سلام در مورد این سمعکها به عنوان مثال برند زیمنس که سمعک مطرحی است ممکن است بفرمایید : 1- این سمعک قاعدتا وارداتی است و گفته میشود آلمانی است.ممکن است در مورد یک مدل آن که ارایه میکنید نام و آدرس سایت اصلی تولید کننده را بفرمایید بتوان نمونه سمعک را مشاهده کرد.سایت که معرفی کننده شرکت تولید کننده دارای آدرس و مشخصات باشد نه یک سایت تبلیغاتی بی نام و نشان. 2- آیا سمعک چیزی بیش از یک تقویت کننده صوتی است؟حالا با یک سری پارامترهای شنوایی علمی که متناسب با نیاز شخص است.آیا این تکنولوژی بالایی را میطلبد؟ به غیر از حجم کوچک در انواع داخل گوشی ، چه تکنولوژی بالایی دارد؟آیا تکنولوژی بکار رفته در یک گوشی تلفن همراه بالاتر از آن نیست؟پس قیمت بالای آن به نظر اینجانب دلیل دیگری دارد. 3- باتری چنین سمعکی در صورتیکه از نوع داخل گوشی و غیر شارژی باشد چه مدت دوام دارد؟ با احترام

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز. برای آشنایی با مدل های سمعک میتونید مدل های مختلف رو سرچ کنید و اطلاعات رو در سایت اصلی کمپانی مشاهده کنید. از لحاظ تکنولوژی هم مسلما تکنولوژی به کار رفته در سمعک که یک پروتز پیشرفته پزشکی هست و قراره عملکرد گوش رو شبیه سازی کنه از یک موبایل بسیار بیشتره. پارامترهای شنوایی علمی که می فرمایید شامل الگوریتم های پیشرفته تقویت و اصلاح صوتی است که در هر ثانیه نیازمند میلیون ها پردازش پیشرفته هست و مسلما کار راحتی نیست. بودجه های سالانه بسار بالا در بخش های R@D&nbsp;کمپانی های سمعک موید این مطلب هست. در رابطه با سوال آخرتون هم باطری سمعک به طور متوسط بین 5 روز تا یک هفته طول عمر دارد.

 • محمود خدابخش زاده

  سلام.من ناشنوا هستم سعمک قیمت ارزان قیمت چقدر ممنونم

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بهتره برگه ارزیابی شنوایی تون رو برای ما ارسال کنید. قیمت سمعک های سوپر پاور ارزان قیمت از حدود 4 میلیون تومان شروع میشن

 • دیوا

  پدر من ۵۵ سالشه و یکی از گوش هایش نیاز به سمعک داره ولی وضعیت مالی خوبی نداریم یک سمعک هوشمند با قیمت مناسب موجود دارین؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. بله رده های مختلف سمعک و برندهای مختلف با قیمت مناسب موجود هست. لطفا اگر پدر سنجش شنوایی شدن نتیجه رو برای ما ارسال کنید تا اقدامات لازم صورت بگیره

 • رضا کرمعلی

  سلام ممنون ازشما ببخشی قیمت سمعک یونیترو کانادایی چنده ایا مدل خوبی هست واسه مادرم میخام خیلی کم شنواشده

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. سمعک یونیترون از برندهای قابل قبول سمعک هست و مدل های مختلف داره. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق لطفا برگه ارزیابی شنوایی مادر رو برای ما ارسال کنید

 • حمیدرضافضلی

  سلام ببخشید قیمت سمعک رکسون چنده؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک های رکستون آلمان مدل ها و رده های مختلف داره و قیمت هر کدوم متفاوت هست. اگر مدل خاصی مد نظر دارید و یا ارزیابی شنوایی انجام دادید برای دریافت مشاوره با حس دوم تماس بگیرید

 • علی رحمانی

  سلام. خسته نباشید ببخشید قیمت سمعک اتیکن sumo Dm و سمعک dynamo چقدره

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر دوست عزیز . هر دو مورد از سمعک های قدیمی اتیکن محسوب میشن و در حال حاضر موجود نیستند. به همین دلیل قیمت این سمعک ها هم نامشخص هست

 • سعید حیدری

  سلام وقتتون بخیر قیمت سمعک ویدکس مدل ۱۱۰ رو میخواستم بدونم .ممنون از شما

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. سمعک های ویدکس مدت زیادی هست که واردات ندارند و قیمت مدل های مختلف اون هم نامشخص هست

 • ساحل فیضی

  سلام وقت بخیر برند اینترتون خوبه؟ برای پدرم میخوایم سمعک بخریم اینترتون رو معرفی کردن،شما چی پیشنهاد میکنید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. سمعک اینترتون از زیر مجموعه های برند جی ان ریساند محسوب میشه. کیفیت سمعک اینترتون بد نیست ولی در کلینیک حس دوم سعی میشه از برندهای اصلی و پیشرو مثل زیمنس، اتیکن و فوناک تجویز صورت بگیره

 • عیسی تزوال

  سلام ۵۰ سال سن دارم و هرکدام از گوشها ۲۰ درصد افت دارند نیاز به سمعک کاملا مخفی دارم خواستم اگه امکان داره قیمت ها رابپرسم

  مدیر سایت

  سلام. با توجه به افت کم گوشتون ممکنه کاندید استفاده از سمعک مخفی نباشید. لطفا عکس سنجش شنواییتون رو برای ما واتساپ کنید تا مناسب ترین مدلها رو بهمراه قیمتهاش براتون ارسال کنیم.

 • دنیا اکبری

  چرا قیمت سمعک ها اینقدر بالاست؟

  مدیر سایت

  سلام. تکنولوژی سمعک ها پیشرفت خیلی زیادی داشته و بهمین دلیل هزینه خرید سمعک ها هم با افزایش همراه هست. البته مدلهای ارزان هم موجوده.

 • ادریس

  سلام ببخشید من برای پدر ومادرم میخام 2 جفت سمعک تهیه کنم شما قیمت هاتون تخفیف هم داره یا مقطوع و ایا اقساطی هم کار میکنید؟

  مدیر سایت

  سلام. بله تخفیف هم داریم. اقساطی با شرایط خاص هم داریم

 • هبیب

  سلام ممنون میشم اگه قیمت سمعک هوشمند که به موبایل هم وصل بشه رو بدونم؟

  مدیر سایت

  سلام. در حال حاضر که دی ماه 1400 هست سمعک های وایرلس از حدود 6 تومن برای هر گوش موجوده.

 • مجید

  سلام من میخاستم برای پدرم سمعک تهیه کنم ولی متاسفانه وضیعت مالی مناسبی ندارم میخاستم ببینم سمعک با قیمت مناسب موجود دارین؟

  مدیر سایت

  سلام. بله دوست عزیز. لطفا عکس سنجش شنوایی ایشون رو واتساپ کنید.

 • مهربان

  سلام روزتون بخیر ممنون از اطلاعات مفید و کاربردی شما من 5 ساله سمعک داخل گوشی برند ویدکس استفاده میکنم. و مشکل کم شنوایی عصبی دارم. بعد 5 سال. تصمیم دارم ی سمعک جدید تهیه کنم. اوایل با فیدبک سمعک وتغییر پوسته کلنجار میزدم ولی حالا عادت کردم به صدای فیدبک !میخواستم راهنماییم کنید ی سمعک خوب با درک گفتار بالا در محیط اجتماعی ونسبتا شلوغ با امکانات مناسب بدون فیدبک. ضدآب وایرالس وصدالبته هوشمند. کوچک با خدمات پس فروش مناسب بهم معرفی کنید؟

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. اصلا نباید با فیدبک سمعک کنار بیاید چرا که آسیب زننده است و از کیفیت صوتی سمعک به شدت کمک میکنه. سمعک های جدید با تکنولوژی پیشرفته تقریبا فیدبک رو حذف کردند. از طرف دیگه قالب گیری برای شما هم باید عمقی و با اصول استاندارد انجام بشه. لطفا نوار گوشتون رو ارسال کنید تا جدیدترین محصولات هوشمند وایرلس خدمتتون معرفی بشه

 • غلام بهمنی

  سلام مادرم حدود 20 سال هست که سمعک داره ولی آخرين نوار گوشی که جند وقت پیش ازش گرفتم گفتند 20 درصد شنوایی داره میخواستم بدونم چه سمعکی باید تهیه کنیم البته نوار سنجش شنوایی رو خدمتتون ارسال کردم

  مدیر سایت

  سلام جناب بهمنی. ممنون از شما بله نوار گوششون رو دیدم. ایشون باید از سمعک های سوپر پاور پشت گوشی با تقویت مناسب استفاده کنند

 • فروغ فر ح وش

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم . بالاترین و بهترین مدل سمعک زیمنس را که شما بهش وارد هستین و تنظیم می کنید ، چی هست ؟ من المان هستم و میخوام یک سمعک برای مامانم بعنوان سوغات بیارم . منتها باید ی مدلی باشه که تو ایران کرمان ، به اون مدل و تنظیمش وارد باشن . ممنونم فرح وش

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. قیمت سمعک در آلمان چند برابر ایران هست و رجیستری این مدل ها هم فرق داره. بهتره سمعکشون رو از ایران تهیه کنید تا هم هزینه کمتر و هم پشتیبانی و خدمات مناسب رو دریافت کنند. متخصصین حس دوم آموزش فیتینگ و تنظیم ظریف پیشرفته ترین سمعک های زیمنس رو تحت نظر کمپانی دیده اند و محدودی برای تنظیم مدل های پرمیموم و جدید وجود نداره. برای دریافت نوبت ویزیت در منزل مادر با ما تماس بگیرید

 • نازنین بهرامی

  با سلام من مادری ۶۷ ساله دارم که میزان شنوایی ۶۵ تا ۷۰ دارد و یک سمعک خوب ترجیحا بدون سیم و شارژی باشه شما چه پیشنهادی دارید لطفا راهنمایی کنید بیشتر کیفیت صدا و واضح بودن و کم دردسر بودن برای ما ملاک است

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. برای اظهار نظر دقیق به نوار گوش ایشون نیاز هست چون مشخص نیست که 70 درصد شنوایی دارند یا کم شنوایی/ لطفا با متخصصین حس دوم تماس بگیرید تا مشاوره لازم و نوبت دهی برای مراجعه حضوری یا ویزیت در منزل انجام بشه

 • یوسف آتشی

  باسلام من تقریبا یه ماه پیش به مرکز شنوایی شیراز مراجعه کردم و پیشنهاد مشاور کلینیک خرید سمعک بود چون افت شنوایی گوشم خیلی زیاد بودو برای هر دو گوشم سمعک به مبلغ ۲۳میلیون سفارش دادم و گفتن برند سمعک زیمنس یا سونیک یا یونیترون هستش میخواستم بدونم قیمت سمعکها رو خوب گفتن یا زیاده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  مدیر سایت

  سلام. خیلی زیاده. فقط یک مدل از زیمنس 16 تومنه که اونم موجود نیست. سونیک که اصلا بیشتر از 5 میلیون تومنش ارزش نداره. چون برند ضعیفیه.

 • رسول کاظمیان

  سلام.ممنون از مطالب ارزندتون یه بچه 5 ساله دارم که از هر دو گوش کم شنواست و سمعک اتیکون استفاده میکرد که الان جفت سمعک ها خراب شده و چند وقته برای تعمیر به تهران ارسال شده ولی میگند لوازم نیست برای تعمیر الان بهترین سمعک که خدمات پس از فروش آن خوب باشه کدامه که تهیه کنم و جفت آن سمعک تقریبا چه قیمتی هست ممنون میشم جواب بدین.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز بهترین سمعک از نظر خدمات در ایران زیمنس و رکستون هستن. قیمت سمعک مناسب برای کودک دلبند شما وقتی مشخص میشه که تست شنواییشون رو ببینیم.

 • رضا احمدی

  سلام. شما خدمات در منزل هم انجام میدین؟ ایا هزینه تجویز سمعک در منزل با مطبتون متفاوته؟

  مدیر سایت

  سلام. بله خدمات سمعک در منزل در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز انجام میشه. هزینه ایاب ذهاب فقط اضافه خواهد شد که اون هم ناچیزه.

 • مرادی

  سلام. ممنون از صفحه کاملتون. مشاوره با متخصصین شما خیلی بهم کمک کرد تا انتخاب درستی داشته باشم.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم.

 • محمدعلی

  سلام. قیمت بهترین سمعک برای بچه ای که کم شنوایی متوسط داره چقدره؟

  مدیر سایت

  سلام. بستگی به شرایط شنوایی و سن کودک داره. باید بررسی کنیم که سطح پیشرفت گفتار و زبان بچه چقدر بوده. در حال حاضر سمعک های وایرلس برای کودکان فوق العاده هست. لطفا اطلاعات شنوایی رو به شماره 09120245946 واتساپ کنید.

 • فخری محمودزاده

  باسلام وخسته نباشید.من جفت گوشهام مشکل داره یه گوشم صدای خیلی زیادی داره یکی دیگه حدودا 35 درصد شنوایی داره سوالم اینه آیا با سمعک نامرئی درست میشه واینکه قیمت چنده وآیا اقساط دارید ممنون.

  مدیر سایت

  سلام.بستگی به قطر مجرای گوشتون داره. اگر مجرای گوشتون بزرگ باشه جواب میده. هزینش از سه تومن به بالا موجوده. اقساطی هم داریم.

 • مهدی فاضلی

  سلام خدا قوت مطالب شما و فیلم های اموزشی شما ، از نظر بنده که خیلی از سایت ها ی فروش سمعک رو دنبال می کنم از کامل ترین اطلاعات رو برخوردار هست ، ممنون از شفاف سازی بنده کم شنوا هستم البته از گوش راست کم شنوایی عمیق ، گوش چپ متاسفانه توسط جراح کلا از بین رفت در حال حاضر از سمعک پشت گوش استفاده می کنم کاش متخصصین کشور مون در این مورد تلاش کنن و بتونن سمعک بسازند تا ما بتونیم با هزینه کمتری سمعک تهیه کنیم بنده با این هزینه های سرسام آور نمی تونم یک سمعک مناسب تهیه کنم در هر صورت از سایت شما بسیار تشکر می کنم

  مدیر سایت

  سلام مهدی عزیز. ممنون از نظر و انرژی خوبتون.

 • رضا صدراعظمی

  سلام خسته نباشید به متخصصهای سمعک جراحان میخواستم ببینم قیمت سمعک چقدره؟ پیشرفته ترین سمعک الان چی هست و قیمتش چقدره؟ با توجه به تحریم ها ایا مدلهای جدید وارد میشه یا خیر؟

  مدیر سایت

  سلام. دوست عزیز. تا اواسط 2020 مشکلی برای واردات سمعک نبود. اما از اون به بعد یک سمعک هم وارد کشور نشده. چون نه ارز دولتی هست و نه تحریم ها اجازه دادن. فعلا باید صبر کنید تا خرداد. برای خرداد ماه قولهایی دادن. در حال حاضر پیشرفته ترین سمعکها مدل x زیمنس، مارول و پارادایس فوناک و ریساند وان هستن.

 • محمدرضایی

  سلام به مدیران و پرسنل وبسایت جراحان من مطالب شما در زمینه سمعک رو کامل خوندم خیلی برام مفید بود قصد خرید سمعک دارم و میخوام انتخاب نهایی رو انجام بدم. من حدودا ١٢ میلیون تومن پول دارم و میخوام برای هر دو گوشم سمعک تهیه کنم. افت شنوایی من شدید هست حدودا ٧٠ تا ٨٠ دسی بل موقع حرف زدن با تلفن با سمعکهای فعلیم مشکل اساسی دارم و صداها رو درست متوجه نمیشم. چه سمعکی بخرم که این مشکلم حل بشه؟

  مدیر سایت

  سلام. ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز اگر در حال حاضر سمعک پشت گوشی دارید باید از این به بعد هم از محصولات پشت گوشی استفاده کنین. با بودجه ای که شما دارین امکان خرید سمعک وایرلس مهیا هست و میتونین سمعک ها رو به موبایل وصل کنین تا مکالمه براتون راحتتر بشه. سمعکهای گروه زیمنس خیلی خوب این مشکل رو حل کردن. البته دقت کنین که تنظیم سمعک خیلی مهمه.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس