سمعک یونیترون کانادا | قیمت سمعک یونیترون در سال 1403

سمعک یونیترون

سمعک یونیترون از برندهای پیشرو کمپانی بزرگ وسایل کمک شنوایی سونوا sonova است. این شرکت در کانادا تاسیس شده و در بیش از 70 کشور جهان حضور فعال و پررنگ داشته و به افراد کم شنوا و دارای افت شنوایی بهترین خدمات را ارائه می دهد. سمعک های یونیترون بر اساس تاریخ عرضه به ترتیب زیر هستند و در ادامه به معرفی تک تک این مدلها خواهیم پرداخت.

سمعک یونیترون کانادا

 Discover: 2019

 Tempus: 2017

 N Moxi, Stride: 2015

Moxi Kiss: 2013

 Max 20, Quantum 6, Quantum E, Quantum Pro: 2012

 Moxi: 2011

تکنولوژی سمعک های یونیترون

سمعک یونیترون کانادا انواع سمعک های پیشرفته و به روز را برای انواع افت های شنوایی تولید و عرضه می کند که بر اساس افت شنوایی فرد و توسط شنوایی شناس ماهر تنظیم و تجویز می شود. یونیترون از الگوهای رشد و توسعه برند مادر خود یعنی سونوا پیروی می کند اما در عین حال استقلال برند سمعک خود را نیز حفظ کرده و مشتریان مخصوص خود را در سراسر جهان دارد. این کمپانی با سمعک های پیشرفته مانند FLEX که موقعیتی برای تست سمعک پیش از سفارش را فراهم می کند، پیشرو بودن خود در بازار سمعک را حفظ کرده است. از جمله فناوری ها و امکانات ویژه سمعک یونیترون می توان موارد زیر را نام برد.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

سمعک بلوتوثی واقعی

یونیترون و کمپانی خواهر یعنی فوناک سمعک بلوتوثی واقعی تولید می کنند. این دو شرکت در حال حاضر تنها شرکت های جهان هستند که می توانند اطلاعات صوتی را تقریبا از هر منبع صوتی در جهان با کمک قابلیت وایرلس پیشرفته و به طور مستقیم دریافت کنند. این منابع صوتی شامل موبایل های اندروید نیز می شود که در حال حاضر 85 درصد بازار موبایل را در اختیار دارند. بر خلاف سایر برندها، سمعک های پیشرفته یونیترون برای دریافت اطلاعات صوتی نیاز به وسیله جانبی یا ترنسمیتر ندارند و می توانند مسقیما به اندروید متصل شوند. سمعک های بلوتوثی یونیترون در حال حاضر شامل مدل های Moxi Jump R، Moxi Fit و Moxi All است.

تکنولوژی FLEX

سمعک یونیترون برای مدت طولانی با قابلیت FLEX خود شناخته شده است. این قابلیت امکانی را فراهم می کند تا کاربر پیش از خرید سمعک بتواند با سمعک و تجربه مشابه با واقعیت روبرو شود و ارزیابی تقریبا کاملی داشته باشد. در این برنامه در مراجعه اولیه به ادیولوژیست پس از ارزیابی ادیومتری دو سمعک مختلف که مناسب فرد است و بر اساس افت شنوایی تنظیم شده برای مدت تست در اختیار وی قرار می گیرد. در این دوره اطلاعات مورد استفاده و ترجیحات کاربر باعث تصمیم گیری نهایی در مورد مدل سمعک خواهد شد و انتخاب نهایی تنظیم می شود.

هوش مصنوعی سمعک های یونیترون

سمعک هوشمند یونیترون با استفاده از قابلیت یادگیری ماشینی، صدای دریافت شده در لحظه را با صداهای ذخیره شده در دیتا بیس خود مقایسه کرده و محیط شنیداری کاربر را تشخیص می دهد. به این ترتیب تنظیمات و برنامه مناسب با توجه به محیط بارگذاری خواهد شد.

نرم افزار پردازشی جدید یونیترون

الگوریتم پردازشی جدید یونیترون محیط های مختلف شنیداری را تشخیص داده و با تغییر دادن تنظیمات سمعک به آن پاسخ می دهد. الگوریتم آگاهی محیطی جدید یونیترون هم در مکان یابی و تشخیص منبع صوتی بسیار موفق عمل می کند و باعث درک گفتار بسیار بهتر و شفاف تر در نویز می شود.

سطوح مختلف تکنولوژیکی سمعک های یونیترون

سمعک های یونیترون در سطوح تکنولوژیکی مختلفی ساخته و عرضه می شود که هر کاربر با توجه به افت شنوایی خود به یکی از این رده های تکنولوژی نیاز خواهد داشت. سمعک های یونیترون در سطوح تکنولوژی 500، 600، 700، 800، حرفه ای یا Pro قابل تهیه هستند. اصلی ترین معیار در تعیین قیمت سمعک یونیترون همین رده های تکنولوژیکی هستند و با توجه به تعدد آن ها، انعطاف پذیری بیشتری هم در هزینه خرید سمعک یونیترون مشاهده می شود. رده Pro گران ترین و رده 500 ارزان ترین قیمت را در هر سمعک یونیترون دارند. اگر به قابلیت وایرلس، مکالمه تلفنی با سمعک و ویژگی های پیشرفته تمایلی ندارید می توانید با خرید رده تکنولوژی پایین تر یا 500 در هزینه های خود صرفه جویی کنید. رده های مختلف سمعک یونیترون ویژگی های زیر را دارند.

سمعک رده Pro یونیترون

این سمعک ها مجهز به آخرین تکنولوژی های یونیترون هستند. مجموعه این فناوری های پیشرفته به شفافیت صوتی، جهت داری حرفه ای و درک گفتار حداکثری در محیط های مختلف شنیداری می انجامد.

سمعک رده 800 یونیترون

سمعک های این رده می تواند قابلیت جهت داری و تنظیم میکروفن ها را در شرایط نویزی و همینطور صدای طبیعی موسیقی را برای کاربر ایجاد کند.

سمعک رده 700 یونیترون

سیگنال های گفتاری رسیده از روبرو را با کیفیت بهتر تقویت کرده و صدای طبیعی تری در محیط ساکت به کاربر می رساند.

سمعک رده 600 یونیترون

این رده از تکنولوژی های یونیترون به شنیدن گفتار در محیط صوتی خلوت تر کمک خواهد کرد.

سمعک رده 500 یونیترون

این رده پایین ترین رده تکنولوژی یونیترون را با خود دارد و می تواند شنیدن و درک گفتار را در محیط ساکت و خلوت ارتقا بخشد.

مدل های مختلف سمعک یونیترون

یونیترون سمعک های خود را بر اساس استایل نام گذاری می کند. بر این اساس سمعک های رسیور داخل مجرای یونیترون MOXI، سمعک پشت گوشی یونیترون STRIDE، سمعک پشت گوشی سوپر پاور MAX و سمعک داخل گوشی INSERA نامیده می شود.

از لحاظ سطح تکنولوژی نیز در حال حاضر پلتفرم های پردازشی زیر توسط یونیترون در دسترس است. پلتفرم Discover در سال 2019، پلتفرم Tempus در سال 2017، پلتفرم North در سال 2015 و Era در سال 2012

در سال 2019 یونیترون پلتفرم تکنولوژی Discover  را معرفی کرد که بنای پردازشی دو سمعک جدید بعد از آن بود. یونیترون در سال 2017 نیز پلتفرم Tempus  را معرفی و  سمعک های مختلفی را بر اساس قدرت پردازشی آن روانه بازار کرد.

سمعک Discover یونیترون

سمعک های Discover یونیترون در سال 2019 معرفی شد و شامل دو سمعک رسیور داخل مجرا بود. Moxi Fit با باطری 312 و Moxi Jump R با باطری قابل شارژ لیتیوم یون که هر دوی این سمعک ها با جدیدترین قابلیت های ارتباطی بلوتوث یونیترون مجهز شده بودند که می توانست اطلاعات صوتی را از تمامی منابع صوتی دارای بلوتوث از جمله موبایل، تلویزیون و سایر منابع صوتی دریافت کند. سمعک های Discover یونیترون از هر محیط شنیداری که کاربر در آن وقت خود را می گذراند اطلاعات را ذخیره می کند و برای دوره آزمایشی سمعک در اختیار ادیولوژیست قرار می دهد تا افرادی که برای اولین بار از سمعک استفاده میکنند تجربه نزدیکی به شنوایی طبیعی را تجربه کنند. برای مثال محیط های شنیداری افراد با شغل های مختلف با هم بسیار متفاوت است و مسلما تنظیمات یکسان برای همه آن ها به نتیجه مشابه و رضایت بخش منجر نخواهد شد.

سمعک discover یونیترون

نرم افزار پردازشی یونیترون Discover می تواند هفت محیط آکوستیکی متفاوت را در حافظه ذخیره و طبقه بندی کند. این محیط ها شامل محیط ساکت، محیط بسیار نویزی و شلوغ، گفتگو در اتاق کوچک، متوسط و بزرگ و همینطور موزیک است. تکنولوژی ثبت اطلاعات قدرتمند یونیترون Discover کلیه محیط های آکوستیکی که در آن وقت می گذرانید را ثبت می کند. همینطور حجم مکالمات روزانه و استریم از منابع صوتی کاربر نیز ثبت شده و ادیولوژیست بر اساس این اطلاعات، تنظیمات سمعک را بهینه سازی می کند.

سمعک یونیترون نسخه جدیدی از برنامه موبایل به نام Remote Plus را برای سمعک های Discover معرفی کرده است. این برنامه علاوه بر قابلیت تنظیم و بالانس صوتی و تغییر برنامه ها، به کاربر امکان می دهد تا عملکرد سمعک در محیط های مختلف صوتی را امتیاز دهی کرده تا در تنظیمات نهایی سمعک به ادیولوژیست و متخصص شنوایی کمک کند.

سمعک Tempus یونیترون

سمعک Tempus Moxi یونیترون سمعک های رسیور داخل مجرای مناسب برای انواع کم شنوایی و راههای ارتباطی گسترده به همراه رنگبندی کامل پوسته هستند. پلتفرم تکنولوژی Tempus در سال 2017 معرفی شده و مبنای عملکردی سمعک های زیادی از کمپانی یونیترون است. این نسل نسبت به نسل قبلی سمعک های یونیترون یعنی North پیشرفت بسیار قابل ملاحظه ای داشته اند که شامل 36 درصد سرعت بیشتر و 50 درصد دقت بیشتر در پردازش است.

سمعک Tempus Moxi Fit یونیترون در سایز بسیار کوچک رسیور داخل مجرا با باطری 312 عرضه می شود. این سمعک قابلیت ارتباط وایرلس دو گوشی، استریم بلوتوثی و پشتیبانی از تله کویل را نیز دارد. از دیگر ویژگی های قابل ذکر و مهم سمعک تمپوس موکسی یونیترون باید به تراکم فرکانسی، سیستم پوشش وزوز، برنامه FLEX و سازگاری با برنامه موبایل یونیترون یعنی uControl اشاره کرد. این سمعک از قابلیت پردازشی هسته صوتی بهره می برد. هسته صوتی به طور اتوماتیک تجربه شنیداری کاربر در محیط های صوتی مختلف را تنظیم می کند. سمعک Tempus یونیترون بر خلاف سمعک های Discover برای اتصال و دریافت صوتی از منابع صوتی به بک وسیله واسطه نیاز دارند. از مدل های متنوع رسیور داخل مجرای Tempus باید Tempus Moxi Now، Tempus Moxi Kiss،  Tempus Moxi Dura و Tempus Moxi All را نام برد.

سمعک tempus یونیترون

سمعک Moxi یونیترون

سمعک Moxi یونیترون مجموعه کاملی از انواع سمعک های رسیور داخل مجرا هستند که در سطوح مختلف تکنولوژی عرضه می شوند. بسته به تکنولوژی سمعک، Moxi می تواند مجهز به فناوری های زیر باشد.

 • استریم بلوتوثی صوتی و دریافت مکالمات و موزیک به صورت دو گوشی
 • برنامه جامع دیتا لاگینک برای ضبط اطلاعات صوتی روی پردازشگر سمعک
 • تکنولووژی هسته صوتی و پردازش دو گوشی برای گفتار شفاف و واضح

سه مدل از معروف ترین سمعک های موکسی یونیترون ، مدل های زیر هستند.

Moxi All

سمعک Moxi All یونیترون در رده تکنولوژی Pro از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های یونیترون بهره می برد. بعلاوه امکان اتصال سمعک به تلویزیون با تی وی استریمر، اتصال به برنامه موبایل Remote Plus که امکان تنظیم سمعک از راه دور توسط ادیولوژیست را فراهم می کند و همینطور امکان سفارش نسخه قابل شارژ سمعک.

Moxi Now

 سمعک Moxi Now از مدل قبلی کوچک تر است و برای دوست داران ظرافت و کوچکی سمعک بسیار راضی کننده است. این مدل در رده پرو از جدیدترین تکنولوژی ها بهره مند است و از لحاظ سایزی از مدل قبلی 7 میلی متر کوچک تر است.

Moxi Fit

سمعک Moxi Fit یونیترون مدل ساده ای است که با کمک ولوم کنترل و دکمه قابل کم و زیاد کردن است. این سمعک قابلیت انتقال صوتی را ندارد اما می تواند به موبایل متصل شود. این سمعک از لحاظ تکنولوژی از دو مدل قبلی Moxi ساده تر است اما به خوبی نیازهای کاربر را تامین می کند.

مدل های دیگری از خانواده Moxi یونیترون موجود است مانند Moxi Kiss با باطری 312، Moxi Dura با مقاومت بالا برای سبک های زندگی فعال تر و همینطور Jump R که دارای باطری قابل شارژ است.

سمعک Stride یونیترون

سمعک Stride سمعک پشت گوشی پر فروش یونیترون است که از چند سطح قدرتی برخوردار است. Stride Mاز باطری 312 استفاده می کند، Stride P و Stride P Dura از باطری 13 استفاده می کنند و از لحاظ قدرتی قوی تر هستند. سمعک های Stride یونیترون بیشتر از همه برای افراد دارای افت شنوایی ملایم تا شدید کاربرد دارد و بهترین انتخاب از بین محصولات یونیترون برای این کم شنوایی محسوب می شود. این سمعک های پشت گوشی بسته به سطح تکنولوژی استریم صوتی دو گوشی و تکنولوژی هسته صوتی را نیز در اختیار کاربر قرار می دهند. از لحاظ مدلی نیز دو مدل Stride M که باطری قابل شارژ دارد و Stride P که از قابلیت ضدآب بهره می برد نیز موجود و قابل خریداری است. Stride Dura علاوه بر ضدآب بودن در برابر گرد و غبار نیز مقاوم است.

سمعک stride یونیترون

سمعک Max 20 SP یونیترون

سمعک Max 20 در دو سطح قدرتی SP و UP عرضه می شود و انتخاب قدرتمند برای افراد دارای افت شنوایی شدید تا عمیق و بالاتر است.

سمعک Insera یونیترون

سمعک Insera معرف محصولات داخل گوشی یونیترون است. این محصولات پنج رده سایزی مختلف سمعک های داخل گوشی که از ITE تا IIC نامرئی است را شامل می شود. سمعک داخل گوشی Insera یونیترون بر اساس پلتفرم تکنولوژی Tempus توسعه یافته است.


این مقاله را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره

email

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 • رویا خادم

  سلام لطفا لیست قیمتها و مدل سمعک رو برام بفرستید

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر لطفا نتیجه شنوایی سنجی خودتون رو برای ما رسال کنید تا از مدل های موجود مناسب شما معرفی بشه خدمتتون

 • وحید

  لیست قیمت و عکس سمعکها را میخواهم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. لطفا برگه سنجش شنوایی خودتون رو ارسال بفرمایید تا مدل مناسب معرفی بشه

 • نگار بحرینی

  سلام وقتتون بخیر قیمت سمعک یونیترپن با قدرت sp چند قیمته لطف می کنید بفرمایید ممنون میشم

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. مدل SP رده های مختلف داره و قیمت ها هم متفاوت هست

 • محمد پرهیزی قراملکی

  سلام من میخواستم بدونم قیمت سمعک unitron مدل max 20 spm سال تولید ۲۰۱۷ الان تو بازار چند هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید .

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. این مدل در حال حاضر ناموجود و قیمت اون هم نامشخص هست

 • رضا کرمعلی

  سلام باتشکرازشما یه سوال داشتم سمعک یونیترون موکسی ۸۰۰ قیمتش چنده وپیشرفته هست یانه

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای دریافت قیمت دقیق این سمعک برگه سنجش شنوایی خودتون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید

 • دیبا

  سلام شما همه مدل ها رو موجود دارین؟

  مدیر سایت

  سلام. تقریبا 80 درصد از محصولات موجود هست.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس