قیمت سمعک نامرئی به چه عواملی بستگی دارد؟ + جزئیات سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی به چه عواملی بستگی دارد؟ + جزئیات سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی در برندهای مختلف متفاوت است. کمپانی های بزرگ گروهی از محصولات خود را به مدلهای نامریی اختصاص داده اند. قیمت بهترین سمعک های نامرئی از حدود 4 تا 18 میلیون تومان برای هر گوش است. بیشتر این محصولات دارای قابلیت وایرلس و امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل هستند. قیمت خرید سمعک نامرئی برای هر فرد به سطح شنوایی و ویژگی های مجرای گوش او بستگی دارد.

نامرئی بودن و دید کم سمعک یکی از اصلی ترین خواسته های اکثر مراجعین است و به همین دلیل هزینه لازم برای خرید سمعک نامرئی برایشان حائز اهمیت است. مدل های نامرئی مختلفی در سطوح تکنولوژیکی و کاربردی مختلف وجود دارند که قیمت هر یک با توجه به ویژگی ها و امکانات آن متفاوت است. برای صحبت در زمینه قیمت سمعک نامرئی باید ابتدا موارد زیر را مد نظر قرار داد.

قیمت بهترین سمعک نامرئی چقدر است؟

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

سمعک نامرئی چیست؟

سمعک نامرئی دسته ای از محصولات کمک شنوایی هستند که در عمق مجرای گوش قرار گرفته و از بیرون هیچگونه اثری از آنها مشاهد نمی شود. محبوب ترین مدل سمعک نامرئی مدل IIC یا نامرئی داخل کانال است که در کوچکترین سایز ممکن تولید می شود. به دلیل دسترسی کمتر کاربر به سمعک در مجرای گوش اکثر این محصولات در رده هوشمند اتوماتیک تولید می شوند. سمعک نامرئی به دلیل محدودیت فضای در دسترس باید از آخرین سطح تکنولوژی ها بهره ببرد و بتواند قدرت مورد نیاز را در عین نامرئی بودن به کاربر عرضه کند.

نکاتی درباره خرید سمعک نامرئی

اگر قصد خرید سمعک نامرئی و استفاده از آن دارید باید به نکاتی توجه کنید. هنگام خرید سمعک نامرئی خوب به حرف های شنوایی شناس گوش فرا دهید. برای استفاده از این سمعک ها مجرای گوش شما باید شرایط ویژه ای داشته باشد. علاوه بر این افت شنوایی شما باید دارای مقدار مشخصی باشد تا سمعک بتواند آن را پوشش دهد. پس اگر ادیولوژیست استفاده از سمعک نامرئی را برای شما غیرممکن دانست اصرار به خرید آن نکنید. چراکه کیفیت شنوایی شما خیلی مهمتر از ظاهر سمعک است. از رندهای درجه یک استفاده کنید. استفاده از مارکهای درجه دو یا زیرمجموعه قطعا افت کیفیت را بهمراه خواهد داشت. بهترین برندها در این زمینه عبارتند از: زیمنس (سیگنیا)، اتیکن، ریساند، فوناک، استارکی و ویدکس. از ادیولوژیست بخواهید که مناسبترین سمعک نامرئی را از بین این برندها برای شما انتخاب کند. نکته دیگر این است که استفاده از سمعک نامرئی نیازمند مراقبت و نظافت بیشتری است. این محصولات برای افراد دچار لرزش دست و بسیار مسن مناسب نیست.

از کجا سمعک نامرئی بخریم؟

خرید سمعک نامرئی فقط از طریق مطب های شنوایی شناسی امکان پذیر است. ادیولوژیست دانش کافی در زمینه قالبگیری، انتخاب انواع سمعک و تنظیم آن را دارد. مراجعه به افراد غیرمتخصص علاوه بر نارضایتی شما از کیفیت صداها، ممکن است باعث آسیب به پرده گوش حین قالبگیری غیراصولی شود. از مهمترین نکات هنگام تجویز سمعک این است که شنوایی سنجی دقیقی باید انجام شود. مراجعه به مرکز شنوایی شناسی کار را برای شما راحت تر می کند. ادیولوژیست تنها کسی است که صلاحیت انجام تست های شنوایی و تجویز سمعک نامرئی را دارد.

قیمت سمعک نامرئی چقدر است؟

از حدود 3 الی 15 میلیون تومان را می توان برای قیمت سمعک نامرئی در نظر گرفت. قیمت پایه در مدل های دیجیتال ساده و در مدل های هوشمند وایرلس به ماکسیمم قیمت می رسد. محدوده قیمتی ذکر شده با توجه به عوامل متعدد تغییر می کند که در ادامه ذکر می شود.

هزینه خرید سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی برای بزرگسالان و سالمندان

قیمت سمعک نامرئی برای بزرگسالان به سطح تکنولوژی سمعک، برند و قدرت آن بستگی دارد. سمعک نامرئی با توجه به ویژگی های شنوایی و وضعیت مجرای گوش فرد ساخته و تجویز می شود. بیشتر بزرگسالانی که نیاز به سمعک دارند و درگیر کم شنوایی هستند، سمعک نامرئی و ظریف را ترجیح داده و تمایل زیادی به مدل های پشت گوشی بزرگ ندارند. به همین دلیل انواع سمعک های نامرئی و کوچک در قدرت ها و سایزهای مختلف در دسترس قرار گرفته است. خرید سمعک نامرئی با کیفیت و معتبر برای فرد بزرگسالان هزینه ای بین 8 تا 15 میلیون تومان به همراه دارد. در مقابل خرید سمعک نامرئی برای سالمندان و هزینه برای آن چندان کار صحیحی نیست و بهتر است این گروه سنی از سمعک های مقاوم و سایز مناسب که کار کردن با آن راحت تر و احتمال مفقود شدن کمتری دارد، استفاده کنند. ممکن است فرد سالمندی علیرغم سن بالا از سبک زندگی فعال و سلامتی بالایی برخوردار باشد. بهترین سمعک برای سالمندان در اسن شرایط سمعک نامرئی است. در این صورت می توان با صرف هزینه ای بین 10 تا 15 میلیون تومان و خرید سمعک های نامرئی مشکل شنوایی وی را برطرف کرد.

قیمت سمعک نامرئی کودکان

قیمت سمعک نامرئی کودکان از حدود 4 میلیون تومان آغاز می شود اما سمعک های نامرئی انتخاب مناسبی برای کودکان و نوزادان نیستند. اطفال مرتبا در حال رشد هستند و مجرای گوش نیز از این قاعده مستثنا نیست. در صورت استفاده از سمعک های داخل گوشی نامرئی برای کودکان شاید لازم باشد تا تقریبا هر دو ماه پوسته سمعک تعویض شود که هزینه و وقت زیادی نیاز دارد. از طرف دیگر بیشتر مشکلات شنوایی کودکان و نوزادان دارای ریشه های مادرزادی بوده و معمولا در این حالت افت شنوایی زیادی مشاهده می شود. در نتیجه سمعک نامرئی پاسخگوی این حجم از افت شنوایی نخواهد بود. مسئله دیگر کوچک و ظریف بودن و همینطور آسیب پذیر بودن سمعک نامرئی است که در صورت استفاده برای کودکان ممکن است گم شده یا توسط کودک بلعیده شود. لذا پیشنهاد می شود برای خرید سمعک کودکان و اطفال اولویت نامرئی بودن را کنار گذاشته و بیشتر روی دریافت و درک درست اصوات و همینطور ایمنی و دوام سمعک تمرکز کرد. کوچک ترین سمعکی که برای گروه خاصی از اطفال قابل استفاده است مدل BABY ویدکس است.

عوامل موثر در تعیین قیمت سمعک نامرئی

همانند سایر محصولات کمک شنوایی، قیمت کوچکترین سمعک ها به عواملی نظیر برند سازنده، کیفیت ساخت، تکنولوژی های به کار رفته و قابلیت بی سیم آن بستگی دارد. کمپانی سازنده سمعک و رده تکنولوژی از مهم ترین این عوامل محسوب می شود.

تاثیر سایز بر قیمت سمعک نامرئی

در محصولات نامرئی به دلیل محدودیت سایز باید از قطعات مینیاتوری و در عین حال قدرتمند استفاده شود تا پاسخگوی نیاز های کاربر باشد. برای تولید قطعات ظریف و در عین حال قدرتمند باید از اصول طراحی خاص و فناوری های به روز استفاده کرد که این مسئله موجب افزایش قدرت سمعک و در نتیجه افزایش قیمت نهایی خواهد شد. اکثر مدل های سمعک نامرئی IIC در رده های هوشمند تولید شده و از برترین تولیدات کمپانی محسوب می شوند. در رده های پایین تر به دلیل قطعات مصرفی کیفیت پایین تر و بزرگتر، ممکن است سایز مد نظر کاربر به خوبی محقق نشود.

تاثیر تکنولوژی بر قیمت سمعک نامرئی

از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت سمعک نامرئی، تکنولوژی و امکانات به کار رفته در آن است. استفاده از تکنولوژی مدارات مجتمع در سمعک های هوشمند رده بالا باعث کاهش فضای مورد نیاز و در نتیجه سایز کاملا ظریف سمعک خواهد شد. سمعک های نامرئی هوشمند از امکاناتی مثل وایرلس، شنوایی دو گوشی، حذف پیشرفته نویز محیطی و تقویت انتخابی بهره می برند. الگوریتم های پردازشی به روز برندها در محصولات نامرئی هوشمند آن ها عرضه می شود و کاربر می تواند از آن ها بهره ببرد.

تاثیر کیفیت ساخت بر هزینه سمعک نامرئی

به طور کلی سمعک داخل گوشی به دلیل قرار گیری در مجرای گوش و مجاورت با رطوبت و جرم گوش بیش از سایر مدل ها در معرض خرابی و آسیب قرار دارد. به همین دلیل ضروری است که در ساخت سمعک های نامرئی از پوشش های نانو و ضد آب استفاده شود. این قابلیت باعث افزایش قیمت سمعک می شود ولی در نهایت به دلیل خرابی کمتر صرفه اقتصادی بیشتری برای کاربر به همراه خواهد داشت.

قیمت سمعک نامرئی کوچک

ارتباط هزینه خرید سمعک نامرئی و قابلیت وایرلس

قابلیت وایرلس از کاربردی ترین تکنولوژی های دنیای سمعک است که در مدل های نامرئی بسیار ضروری است. در سایر مدل های داخل گوشی امکان تعبیه دکمه های کنترلی وجود دارد اما سمعک های نامرئی در عمق مجرای گوش قرار گرفته و کاربر دسترسی کمی به آن خواهد داشت. در صورت وایرلس بودن می توان سمعک هوشمند را به موبایل متصل کرد و با برنامه های مخصوص صدای آن را کنترل کرد و برنامه های شنیداری را تغییر داد. همچنین می توان صداها را مستقیما از منابع صوتی مختلف بصورت بی سیم دریافت کرد. هرچه این قابلیت و امکانات آن در سمعک بیشتر باشد، قیمت سمعک نامرئی نیز بالاتر می رود. 

قیمت انواع سمعک نامرئی

سمعک نامرئی بر اساس برند و سطح تکنولوژی قیمت های مختلفی خواهد داشت. انواع سمعک های نامرئی شامل IIC،CIC و رسیور داخل مجرا قیمت های مختلفی دارد.

قیمت سمعک نامرئی IIC

سمعک داخل گوشی IIC ظریف ترین مدل سمعک است و به طور کامل در مجرای گوش قرار می گیرد. ظریف بودن و نامرئی بودن آن تا حد زیادی بستگی به مجرای گوش، قطعات استفاده شده و تکنولوژی آن دارد که این عوامل روی قیمت نهایی سمعک نامرئی تاثیر می گذارد. به طور میانگین قیمت سمعک داخل گوشی iic از 4 تا 12 میلیون تومان متصور است و در برندهای مختلف و در سمعک های نامرئی جدید می تواند به 15 میلیون تومان افزایش یابد.

قیمت سمعک نامرئی IIC

قیمت سمعک نامرئی CIC

سمعک داخل گوشی CIC داخل مجرای گوش قرار می گیرد اما خیلی عمقی نیست و از بیرون بخش کوچکی از آن قابل دیدن می باشد. این مدل رایج ترین سمعک داخل گوشی نامرئی است و در سطوح مختلف تکنولوژیکی عرضه می شود. شروع قیمت های این سمعک نامرئی از 3 میلیون تومان است. سمعک نامرئی CIC صرفه اقتصادی زیادی دارد و برای محدوده کم شنوایی های بیشتری قابل استفاده است. با در نظر گرفتن برند سازنده، فناوری و خانواده تکنولوژی سمعک می توان حداکثر قیمت 10 میلیون تومان را برای این مدل سمعک داخل گوشی در نظر گرفت.

قیمت سمعک نامرئی پشت گوشی

بله درست است. ممکن است تصور کنید که سمعک نامرئی باید تنها داخل مجرای گوش باشد اما برخی از مدل های سمعک پشت گوشی برای برخی افراد از انواع داخل گوشی هم نامرئی تر هستند. سمعک های رسیور داخل مجرا یا RIC از انواع پشت گوشی محسوب می شوند. بلندگوی این مدل ها از بدنه سمعک خارج شده و به وسیله سیم بسیار نازکی در عمق مجرای گوش جای می گیرد. در حالی که بدنه اصلی سمعک در پشت گوش قرار داشته و به دلیل عدم جاگیری بلندگو در بدنه سمعک سایز این مدل ها بسیار ظریف بوده و به راحتی پشت لاله گوش پنهان می شود. امکانات و تکنولوژی های مختلفی در سمعک نامرئی پشت گوشی RIC قابل استفاده است. در بیشتر مواقع این مدل قابلیت نامرئی بیشتری نسبت به سمعک های داخل گوشی دارد و با امتحان این مدل روی گوش می توان به واقعیت پی برد. سمعک های نامرئی پشت گوشی نیز معمولا از مدل های پیشرو برای معرفی فناوری های جدید و مدرن کمپانی ها هستند و فروش بالایی دارند. قیمت سمعک پشت گوشی نامرئی از حدود 6 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت انواع سمعک نامرئی

قیمت سمعک نامرئی برندهای مختلف

در قسمت های قبل تاثیر سایز سمعک را در تعیین قیمت مدل های نامرئی بررسی کردیم. اکنون به عامل بسیار مهم دیگر یعنی برند سازنده سمعک می پردازیم که می تواند هزینه لازم برای خرید سمعک داخل گوشی را به میزان چشمگیری تغییر دهد.

هزینه سمعک نامرئی زیمنس یا سیگنیا

از لحاظ کیفیت ساخت و نامرئی بودن، سمعک زیمنس جزو برندهای برتر محسوب می شوند. جنس پوسته در سمعک های داخل گوشی و تکنولوژی های به کار رفته آن، از موارد مثال زدنی محسوب می شود. فناوری پیشرفته و کیفیت صدای بالا رضایت کاربر سمعک نامرئی را از خرید محصول به خوبی جلب می کند. قابلیت وایرلس به کار رفته باعث افزایش کیفیت صدا و راحتی بیشتر کاربر می شود. قیمت سمعک های نامرئی زیمنس از 5 میلیون تومان شروع می شود. از مدل های نامرئی جدید زیمنس می توان به سمعک Silk X که در عمق مجرای گوش قرار می گیرد، اشاره کرد.

قیمت سمعک نامرئی زیمنس یا سیگینا

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک نامرئی ویدکس

مدل های نامرئی سمعک ویدکس همواره از ظریف ترین نمونه ها به شمار می رود و اکثر کاربران از کیفیت آن ابراز رضایت می کنند. قطعات ظریف و با کیفیت همراه با قیمت مناسب این سمعک ها را به انتخاب بسیاری از افراد بدل کرده و فروش قابل قبولی برای مدل های نامرئی ویدکس رقم زده است. اکثر این محصولات از قابلیت وایرلس بهره مند هستند. قیمت سمعک نامرئی ویدکس از حدود 3 میلیون تومان آغاز می شود و در مدل های جدید نامرئی ویدکس مانند  WIDEX MOMENT به حداکثر قیمت می رسد.

قیمت سمعک نامرئی ویدکس

هزینه خرید سمعک نامرئی اتیکن

سمعک اتیکن از محدود کمپانی هایی است که بطور اختصاصی یک خانواده از محصولات نامرئی به نام اینتیگا (Intiga) را برای عاشقان سمعک نامرئی تولید کرده است. محصولات نامرئی این خانواده به بخش های داخل گوشی و رسیور داخل مجرا تقسیم می شوند. سمعک های نامرئی اتیکن در سه سطح تکنولوژیکی تولید و از 3 الی 8 میلیون تومان قیمت دارند. هزینه خرید جدیدترین سمعک نامرئی اتیکن به نام Opn IIC تا 12 میلیون تومان افزایش می یابد.

قیمت سمعک نامرئی اتیکن

قیمت سمعک نامرئی فوناک

سمعک های نامرئی فوناک همواره توانسته است رضایت کاربران را جلب و کیفیت صدای مطلوب به همراه تکنولوژی های مدرن را به آن ها عرضه کند. از مدل های نامرئی و جدید سمعک فوناک می توان Lyric و Virto را نام برد که در عمق مجرای گوش قرار می گیرند و از مدل های نامرئی پشت گوشی فوناک نیز می توان مدل Audéo B-Direct را انتخاب کرد. قیمت سمعک های نامرئی فوناک از 4 میلیون تومان شروع می شود.

هزینه سمعک نامرئی فوناک

قیمت سمعک نامرئی ریساند

سمعک ریساند دانمارک اولین کمپانی است که از قابلیت ضدآب و نانو را در محصولات خود از جمله مدل های نامرئی استفاده کرد. سمعک نامرئی و مخفی داخل کانال کمپانی ریساند معمولا از خانواده LinX ارائه می شود و از بالاترین تکنولوژی های این برند معتبر استفاده می کند. جدیدترین سمعک نامرئی این برند مدل LiNX-3D و از قابلیت وایرلس و اتصال مستقیم به موبایل هم بهره می برد. قیمت سمعک نامرئی ریساند از 4 میلیون تومان آغاز شده و در مدل های جدید به 14 میلیون تومان می رسد.

قیمت سمعک نامرئی ریساند

قیمت سمعک نامرئی استارکی

استارکی از ارائه تکنولوژی های جدید و مدرن در محصولات خود به هیچ وجه کوتاهی نکرده و سمعک های نامرئی این کمپانی نیز این ویژگی را دارند. جدیدترین سمعک داخل گوشی نامرئی استارکی مدل Picasso است که در عمیق ترین نقطه مجرا مخفی شده و نیازهای شنوایی کاربر را تامین می کند. قیمت سمعک نامرئی استارکی از 5 میلیون تومان آغاز شده و به 15 میلیون تومان نیز می رسد.

قیمت سمعک نامرئی استارکی آمریکا

قیمت سمعک نامرئی یونیترون

قیمت سمعک های نامرئی یونیترون دانمارک از حدود 3 میلیون تومان شروع می شود. از مدلهای نامرئی سمعک یونیرتون می توان به مدل های Insera و Stride اشاره کرد که علاوه بر مدل IIC در استایل RIC هم تولید شده است. کیفیت صدای قابل قبول و دید کم از ویژگی های سمعک های نامرئی یونیترون است.

قیمت سمعک نامرئی رکستون

حداقل قیمت سمعک های نامرئی رکستون 4 میلیون تومان است. سمعک رکستون از زیر مجموعه های زیمنس است و محصولاتش را با کیفیت مشابه و قیمت کمتر در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله سمعک های نامرئی رکستون می توان به مدل های مختلف Sterling اشاره کرد. بیشترین هزینه سمعک نامرئی رکستون حدود 10 میلیون تومان است.

قیمت سمعک نامرئی هوشمند

قیمت سمعک های نامرئی هوشمند از 6 میلیون تومان آغاز می شود. محصولات هوشمند از جدیدترین فناوری های کمپانی ها پشتیبانی می کنند و تصور کنید این فناوری های پیشرفته قرار است در فضای بسیار محدود و کوچک سمعک نامرئی کنار هم جمع شوند. این کار نیازمند طراحی و مهندسی مخصوص است که مسلما قیمت سمعک را بیشتر می کند. از طرفی سمعک های هوشمند و نامرئی باید از عملکرد اتوماتیک و همینطور قابلیت وایرلس پشتیبانی کنند که این عامل نیز قیمت آن ها را بیشتر می کند. قیمت سمعک نامرئی هوشمند تا حدود 16 میلیون تومان هم ادامه می یابد. رده بندی سمعک های هوشمند نامرئی و همینطور قیمت آن ها بر اساس سه سطح تکنولوژی پایه، کاربردی و پیشرفته تغییر می کند و معمولا هر کمپانی این رده بندی را در محصوصلات هوشمند خود رعایت می کند.

گفته شد که عامل تاثیر گذار دیگر در هزینه سمعک های نامرئی، سطح تکنولوژی آن است. برندهای مختلف محصولات خود را معمولا در دو یا سه سطح تکنولوژی و با امکانات مختلف عرضه می کنند تا هر فرد با توجه به نیازهای خاص خود بتواند از قابلیت های این مدل ها استفاده کند. در زمینه سمعک های نامرئی مقداری گزینه ها محدودتر شده و تنها از جدیدترین فناوری ها در ساخت این محصولات استفاده می شود. تقریبا همه سمعک های نامرئی از قابلیت پردازش هوشمند و الگوریتم های صوتی تطبیقی برای حداکثر قدرت درک گفتار فرد استفاده می کنند. قابلیت وایرلس که پیش از این گفته شد هم می تواند سطح رفاه و کنترل کاربر را افزایش داده و تسلط کامل در محیط های مختلف صوتی را برای وی به ارمغان بیاورد. سمعک هوشمند می تواند در سه رده با امکانات مختلف قابل تهیه باشد که انتخاب رده مناسب بر عهده شنوایی شناس بوده و طی جلسه مشاور مشخص می شود. قیمت سمعک نامرئی هوشمند وایرلس در رده پایه به طور میانگین و با توجه به برند از 6 میلیون تومان آغاز می شود.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. مهدی خواب جاوید

  سلام من از سمعک نامریی استفاده میکنم که به طور ناگهانی دسته سیم پلاستیکی آن از ته قطع شدو نمیتونم به راحتی از گوشم خارج کنم آیا قابل تعمیر هست لطف فرمایید آدرس بفرستید و چند روز طول میکشد

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر سمعک رو برای ما بیارین تا همون جا براتون تعمیر بشه

 2. محمد مهدی سالیانه

  سلام من نوار گوش دارم و سمعک نامرعی که به گوشی وصل میشه میخوام موجود دادید شما من از تون وقت بگیرم حضوری لیام خدمت شما؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. سمعک های نامرئی عملکرد بلوتوثی ندارند و برای استفاده وایرلس به مدل های داخل گوشی بزرگتر و پشت گوشی های کوچک فکر کنید

 3. مهدی ندیمی

  سلام عرض ادب حدود 10ساله که دچار کم شنوابی شدم اول گوش راستم درگیر شد و بعدش گوش چپ همون اوایل دکتر براتی بیمارستان میلاد رفتم گفتم چسبندگی استخوانجه های داخلی دارین و ژنتیکیه ک باید عمل بشه و الا شدیدتر میشه بخاطر ریسک بالا عمل نکردم پارسالم دکتر اخوان رفتم گفتن دیگه عمل جواب نمیده.الان بنظر شما سمعک نامرئی برای من جواب میده؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. تصمیم گیری در مورد سمعک نامرئی وابسته به مقدار و الگوی افت شنوایی شما داره. لطفا نوار گوش خودتون رو ارسال بفرمایید

 4. رضا خسروانی

  با درود بر شما گوش چپ من دچار کم شنوایی هستش و با گوش سمت چپ صداهارو خیلی ضعیف و به صورت بم میشنوم در واقع با گوش چپم تریبل و شفافیت صداهارو ندارم من میخواستم با صلاحدید و مشاوره شما برای گوش چپم سمعک CIC خریداری کنم

  1. مدیر سایت

   سلام به دوست عزیز حس دوم. اگر بیشتر صدا رو بم می شنوید میتونه به معنای کم شنوایی بیشتر در فرکانس های بالا و شنوایی نزدیک به نرمال در فرکانس های بم باشه. بدون نوار گوش نمیشه نظر قطعی داد اما با توجه به شواهد شما گزینه مناسبی برای سمعک داخل گوشی نیستید و باید از سمعک های پشت گوشی کوچک رسیور داخل مجرا یا RIC استفاده کنید. برای دریافت مشاوره می تونید نوار گوش خودتون رو برای متخصصین حس دوم ارسال کنید

 5. واحد

  آقا من سمعک نامرئی زیمنس رو دارم استفاده میکنم. خیلی با کیفیته فقط باطریش زود تموم میشه.

  1. مدیر سایت

   با سلام.خوشحالیم که از سمعککتون راضی هستید. سمعک های نامریئ زیمنس از باطری شماره 10 استفاده میکنن که به صورت عادی بین 5 تا 7 روز عمر مفید دارن.

 6. AFSHAR

  با سلام. اونطور که من فهمیدم سمعک های نامرئی مدل خاصی دارن که هباعث میشه قیمت بالاتری داشته باشن. میشه سمعک های CIC رو اندازه مدل های نامرئی درآورد تا قیمت کمتری داشته باشه؟

  1. مدیر سایت

   با سلام دوست عزیز. سمعک های نامرئی یا IIC علاوه بر مدل خاص از تکنولوژی ها و قطعات پیشرفته تری استفاده میکنن تا بهترین کیفیت صدا رو در کنار کوچکترین سایز ایجاد کنن. سمعک CIC از قطعات و سایز بزرگتری برخوردار هست اما اگر مجرای گوش مناسبی داشته باشید میشه در کوچکترین سایز ممکن اون رو تولید کرد. البته باید انتظارات خودتون رو از لحاظ کیفیت صدا و نامرئی بودن پایین تر بیارید.

 7. محمد امینی

  سلام. قیمت سمعک نامرئی شهرستانها با تهران برابری می کنه؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بله. قیمت سمعک همه شهرها تقریبا با تهران یکیه. هزینه ارسال قالب و دریافتش ناچیزه.

 8. سلمان غفاری

  قیمت بهترین سمعک نامرئی چنده؟ ایا به موبایل هم وصل میشه؟

  1. مدیر سایت

   سلام. در حال حاضر اتصال سمعک نامرئی به موبایل در حد اپلیکیشن هست. اما اخیرا اتیکن یه سمعک تولید کرده که علاوه بر نامرئی بودن کاملا به موبایل وصل میشه و مثل هندزفری بلوتوثی عمل می کنه. فعلا این مدل داخل ایران نیومده.

 9. MOHSEN

  سلام من قصد خرید سمعک نامرئی دارم. چطور باید اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره 09120245946 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بفرستید.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس