خرید سمعک از نمایندگی رسمی اتیکن در تهران چه مزایایی دارد؟

خرید سمعک از نمایندگی رسمی اتیکن در تهران چه مزایایی دارد؟

نمایندگی سمعک اتیکن در تهران

برای اینکه با خیال راحت خرید سمعک خود را انجام دهید بهتر است به نمایندگی رسمی سمعک اتیکن در تهران مراجعه کنید. سمعک وسیله ای الکترونیکی است که علاوه بر اورجینال بودن باید از وضعیت خدمات و گارانتی آن هم اطمینان حاصل کرد. حتی ما برای خرید موبایل سعی می کنیم به نمایندگی های معتبر مراجعه کنیم. در این حال خرید سمعک از جایی غیر از نمایندگی رسمی آن می تواند باعث ضرر مادی و مهم تر از آن صدمه به سلامتی ما منجر شود. مغازه های تجهیزات پزشکی که سمعک ها را با قیمت نامتعارف و بدون دانش و علم ادیولوژی به مشتری می فروشند می توانند باعث آسیب های شدید به شنوایی فرد شوند به طوری که جبران آن نشدنی یا بسیار سخت باشد. پس برای استعلام قیمت اتیکن، خرید سمعک اتیکن و دریافت خدمات آن باید حتما به نمایندگی رسمی و معتبر اتیکن مراجعه کنید.

نمایندگی رسمی سمعک اتیکن در ایران

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

مزایای خرید از نمایندگی سمعک اتیکن

نمایندگی سمعک اتیکن در ایران ارائه دهنده کلیه خدمات کمپانی اصلی است و مطمئن ترین مرجع برای دریافت خدمات و خرید سمعک اتیکن در تهران، نمایندگی و کلینیک های معتبر و اصلی آن هستند. اصل صرفه جویی در زمان و هزینه و همینطور اطمینان بیشتر سه مزیت اساسی خرید سمعک اتیکن از نمایندگی های رسمی است.

 • صرفه جویی در وقت و زمان و دریافت کلیه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • با خرید سمعک اتیکن از مرکز رسمی آزمایش های شنوایی و چکاپ منظم به صورت دوره ای برای کاربر انجام شده و رضایت وی از سمعک حاصل می شود.
 • اطمینان از اصل و اورجینال بودن سمعک
 • خرید سمعک اتیکن با بهترین قیمت  و بالاترین کیفیت
 • خرید سمعک اتیکن با ارز دولتی
 • دریافت کارت گارانتی معتبر با اعتبار یک تا سه ساله
 • دریافت کلیه خدمات پس از فروش شامل گارانتی به صورت رایگان
 • انجام کلیه خدمات مربوط به سمعک توسط متخصصین آموزش دیده و حرفه ای اتیکن دانمارک
 • با خرید سمعک هوشمند اتیکن از نمایندگی رسمی می توان از بهترین تنظیم توسط ادیولوژیست های متخصص سمعک های هوشمند اتیکن بهره برد.
 • با خرید سمعک های داخل گوشی از نمایندگی سمعک اتیکن می توان از تکنولوژی ساخت پوسته پیشرفته آن بهره مند شد.
 • در صورت محدودیت بودجه می توان هزینه سمعک اتیکن را با شرایط محدود پرداخت کرد.
 • قیمت سمعک در نمایندگی اتیکن با توجه به حذف واسطه ها بسیار مناسب شده و کاربر با هزینه کمتر می تواند بهترین مدل سمعک اتیکن را تهیه و استفاده کند.

خرید سمعک از نمایندگی اتیکن

برای خرید سمعک اتیکن در تهران بهترین مرجع، کلینیک های شنوایی شناسی معتبر و نمایندگی های رسمی اتیکن در تهران هستند. با مراجعه به این مراکز در قدم اول آزمون شنوایی کامل و جامع با دقت بالا برای فرد انجام شده تا وضعیت شنوایی و میزان افت مشخص شود. در مرحله بعد ادیولوژیست و متخصص سمعک با توجه به یافته های این آزمون ها، سمعک مناسب فرد را انتخاب کرده و فرد را با این سمعک آشنا می کند و ویژگی هایی که مورد نیاز است را به اطلاع وی می رساند. به این روند، مشاوره خرید سمعک اتیکن گفته می شود و فرد باید تمامی سوالات و شبهات خود را با ادیولوژیست مطرح کند. قیمت سمعک اتیکن در این مرحله مشخص شده و با انجام قالب گیری از گوش فرد، سفارش ثبت شده و سمعک داخل گوشی یا قالب سمعک پشت گوشی برای ساخت به لابراتوار تخصصی ارسال می شود. با خرید از نمایندگی رسمی اتیکن در ایران، فرآیند ساخت و آماده سازی سمعک در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. پس از آماده سازی سمعک، تنظیم اولیه و آموزش های لازم توسط شنوایی شناس حرفه ای و متخصص سمعک های هوشمند اتیکن انجام شده و باقی تنظیمات به تاریخ معینی در آینده موکول می شود.

قیمت سمعک اتیکن در نمایندگی

نمایندگی سمعک اتیکن در تهران

نمایندگی رسمی سمعک اتیکن در تهران، دپارتمان تخصصی سمعک و شنوایی حس دوم است و کلیه خدمات عنوان شده را به مراجعین گرامی ارائه می دهد. تیم تخصصی حس دوم با تکیه بر متخصصین حرفه ای و سابقه درخشان و طولانی در ارائه خدمات شنوایی، بهترین گزینه برای خرید انواع سمعک اتیکن در تهران است. شما با خرید سمعک از نمایندگی رسمی اتیکن یعنی کلینیک ما می توانید کلیه خدمات مربوط به سمعک را در منزل، با کمترین هزینه، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش طلایی و به شکل تخصصی دریافت کنید.

قیمت سمعک در نمایندگی اتیکن

همانطور که پیش تر اشاره شد قیمت سمعک در نمایندگی های رسمی اتیکن با ارز دولتی و بسیار منطقی است و با خرید سمعک از این نمایندگی می توان بهترین و مناسب ترین قیمت را برای سمعک تضمین کرد. قیمت انواع سمعک در نمایندگی رسمی سمعک اتیکن از حدود 3 میلیون تومان آغاز شده و با توجه به مدل و تکنولوژی های سمعک و همینطور نیاز های خاص شنوایی کاربر تا حدود 14 میلیون تومان هم ادامه می یابد. قیمت انواع سمعک هوشمند اتیکن در نمایندگی رسمی چیزی بین 7 تا 9 میلیون تومان بوده و برای خرید سمعک های اولترا تک و هوشمند وایرلس اتیکن باید مبلغی در حدود 9 تا 14 میلیون تومان را در نظر داشت. قیمت سمعک دیجیتال و پایه اقتصادی اتیکن در مراکز رسمی و نمایندگی در حدود 5 تا 7 میلیون تومان است. لازم به ذکر است که قیمت های ذکر شده کاملا قطعی بوده و کلیه سمعک ها از گارانتی یک تا دو ساله، خدمات پس از فروش و تنظیم سمعک به مدت طولانی برخوردارند. سمعک حس دوم به عنوان نماینده سمعک اتیکن در تهران آماده ارائه بهترین کیفیت و جدیدترین سمعک ها برای جلب رضایت صد در صدی مراجعین خود است.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس