سمعک linx quattro ریساند

سمعک linx quattro ریساند

سمعک linx quattro ریساند

سمعک linx quattro ریساند از محصولات جدید ریساند است که در سال 2018 به بازار عرضه شده است. این محصول دنباله روی خانواده پرطرفدار LiNX است و بعد از نسخه 3D عرضه شد. سمعک linx quattro از پردازنده جدید که کیفیت صوتی بالاتر، قابلیت شارژ سمعک، تنظیم از راه دور و تکنولوژی وایرلس 2.4 GHz را به همراه دارد، بهره می برد. لینکس کواترو فناوری پردازشی ریساند به نام Smart Hearing را به حداکثر کارایی خود رسانده و ویژگی هایی مانند محدوده پویایی گسترده تر و پاسخ فرکانسی بهتر را به سمعک اضافه کرده است. از ویژگی های دیگر linx quattro می توان به زمان تاخیر کمتر در ارتباطات بلوتوث و قدرت وایرلس سریع تر برای اشتراک گذاری مکالمات تلفنی و موزیک با موبایل اشاره کرد. پردازنده جدید ریساند که در سال 2018 معرفی شده است می تواند ظرفیت دوبرابری حافظه، 100 درصد سرعت بیشتر، 30 درصد قدرت پردازشی بیشتر و 20 درصد انرژی کمتر برای ارتباطات وایرلس را برای انجام کلیه محاسبات فراهم کند. از دیگر امکانات پیشرفته سمعک linx quattro ریساند باید به باطری قابل شارژ آن اشاره کرد که حتی با وجود ارتباطات وایرلس و اشتراک اطلاعات می تواند انرژی مورد نیاز برای بیش از یک روز را فراهم کند. linx quattro در انواع استایل های پشت گوشی و داخل گوشی عرضه شده و قابل خریداری است.

سمعک لینکس کواترو ریساند

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

اتصال مستقیم به گوشی آیفون اولین بار توسط ریساند در سمعک ها به کار گرفته شده و تحول بزرگی در زمینه تکنولوژی وایرلس و بلوتوث سمعک ها ایجاد کرد. این ویژگی امروز با قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های اندروید در سمعک linx quattro  ارتقاء یافته و مشکلی برای افرادی که گوشی اندروید دارند وجود نخواهد داشت. از دیگر شاخصه های سمعک ریساند، پوشش ضدآب و نانو است که در این مدل هم به بهترین نحو به کار رفته است. این سمعک قابل اتصال به انواع اکسسوری های ریساند مانند Micro Mic، Multi Mic، Unite Phone Clip+، Unite Remote Control 2، Unite TV Streamer 2 و resound Smart 3D app می باشد.

ویژگی های سمعک linx quattro  ریساند

 • قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های آیفون MFi
 • قابل اتصال مستقیم به گوشی های اندروید ASHA
 • مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و سمعک ضدآب
 • امکان خریداری سمعک قابل شارژ در نسخه  Rechargeable RIE 61
 • کنترل سمعک از طریق برنامه موبایل resound Smart 3D
 • قابلیت تنظیم از راه دور توسط شنوایی شناس
 • سیستم مدیریت و پوشش وزوز پیشرفته

قیمت سمعک linx quattro ریساند

تکنولوژی های سمعک linx quattro  ریساند

 • All Access Directionality سیستم جهت داری همه جانبه
 • Ultra Focus  زوم صوتی دقیق
 • Binaural Directionality III  سیستم جهت داری دو گوشی
 • Impulse Noise Reduction  سیستم سرکوب نویز های ناگهانی و بلند
 • DFS Ultra  سیستم سرکوب فیدبک
 • Synchronized Acceptance Manager تغییر تدریجی تنظیمات سمعک
 • Expansion  سیستم سرکوب اصوات فرکانس پایین
 • Environmental Optimizer II  سیستم آنالیزور محیط صوتی
 • Noise Tracker II  سیستم تشخییص و سرکوب نویز محیط
 • Wind Guard  سیستم کاهش نویز باد
 • Tinnitus Sound Generator سیستم مدیریت وزوز گوش

سمعک پشت گوشی linx quattro ریساند

همانطور که گفته شد سمعک linx quattro در استایل های مختلف عرضه شده است. انواع سمعک پشت گوشی این خانواده با نام ها BTE 67، BTE 77 و BTE 88 شناخته می شوند. قدرت پوششی این مدل ها با تغییر شماره افزایش می یابد. برای مثال 88 بیانگر قدرت بیشتر است و برای کم شنوایی های شدید مناسب است. این سمعک ها از ویژگی هایی مانند تلکویل، ورودی مستقیم صوتی، دکمه ولوم کنترل، اتصال مستقیم به آیفون و اندروید، اتصال به لوازم جانبی، تجویز باز و بسته و دکمه برنامه بهره می برند.

سمعک داخل گوشی linx quattro ریساند

سمعک های داخل گوشی linx quattro در انواع CIC، ITC، ITE و MIH عرضه می شوند. نوع CIC از باطری 10 و باقی مدل ها از باطری 312 استفاده می کنند. در کلیه این مدل ها می توان با انتخاب چهار سطح قدرتی برای بلندگو سفارش داد و برای کم شنوایی های ملایم تا شدید استفاده کرد. سمعک MIH مدل جدیدی از خانواده linx quattro است که میکروفن آن در لاله گوش قرار گرفته و برای محافظت در برابر نویز باد و همینطور الگوی جهت داری بسیار موثر است.

تکنولوژی های سمعک ریساند لینکس کواترو

سمعک رسیور داخل مجرا linx quattro ریساند

سمعک های رسیور داخل مجرا linx quattro با نام RIE 61، Rechargeable RIE 61 و RIE 62 شناخته می شود. این مدل ها نیز امکان انتخاب چهار سطح قدرتی برای رسیور یا بلندگو را در اختیار فرد قرار می دهند. نسخه قابل شارژ لیتیوم یون سمعک لینکس کواترو با این مدل قابل خریداری است و از عمر بالای باطری با کمترین ساعت شارژ استفاده می کند. RIE 62 از باطری 13 و RIE 61 باطری 312 دارد. کلیه این مدلها امکان اتصال مستقیم به گوشی آیفون و اندروید را دارند.

سمعک های ریساند لینکس کواترو از لحاظ سطح تکنولوژی نیز به 3 سطح مختف تقسیم می شوند که به شرح زیر هستند.

سمعک resound linx quattro 5

سمعک linx quattro 5 رده اولیه تکنولوژیکی سمعک های ریساند است. این سمعک از ویژگی هایی نظیر 12 کانال پردازشی و 6 باند فرکانسی، Binaural Directionality و Environmental Optimizer بهره مند است.

سمعک resound linx quattro 7

سمعک resound linx quattro 7 یکی دیگر از سطوح تکنولوژی و قیمتی ریساند لینکس کواترو است که 14  کانال به همراه 8 باند فرکانسی استفاده کرده و شامل آپشن هایی مانند Spatial Sense و Synchronized Acceptance Manager است.

سمعک resound linx quattro 9

بالاترین رده تکنولوژیکی این خانواده در اختیار مدل  resound linx quattro 9 است. تعداد باندهای فرکانسی این رده به 10 رسیده و از 17 کانال پردازشی هم بهره می برد. این رده شامل کلیه فناوری های ذکر شده در بالا با بالاترین سطح عملکردی است.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس