سمعک one ریساند

سمعک one ریساند

سمعک one ریساند

سمعک one ریساند از جدیدترین محصولات این کمپانی معتبر دانمارکی است. one از امکانات و تکنولوژی هایی مشابه با مدل معرف لینکس کواترو که در سال 2018 عرضه شد، استفاده می کند. این مدل در واقع آخرین سمعک در خط تولید لینکس است که اولین بار در سال 2013 معرفی و به عنوان اولین سمعک های متصل به آیفون عرضه شدند. این سمعک ها در طول سالیان مختلف از لحاظ سیستم و تکنولوژی هایی مانند قابلیت اتصال بلوتوث، کاهش نویز محیطی، سرکوب فیدبک، میکروفن های جهت دار و... آپدیت و تکمیل شدند و اکنون سرآمد این تکنولوژی ها را می توان در one مشاهده کرد.

سمعک one ریساند با پایه قدرتمند از سری لینکس و استفاده از آخرین تکنولوژی های ریساند مانند میکروفن و رسیور داخل مجرا یا M&RIE که فناوری پیشرو و کاربردی برای افزایش کیفیت صوتی است، پا به میدان گذاشته است. تکنولوژی M&RIE با ابداعات جدید خود می تواند نقش بسیار چشمگیر در افزایش کیفیت صدا، جهت یابی صوت و همینطور کاهش آزاردهندگی نویز محیطی مانند باد داشته باشد. از دیگر فناوری های جدید ریساند در سمعک one می توان به binaural beamforming یا تمرکز صوتی اشاره داشت که کار کاربر را در محیط های شلوغ بسیار آسان می کند. اتصال مستقیم به گوشی آیفون اولین بار توسط ریساند در سمعک ها به کار گرفته شده و تحول بزرگی در زمینه تکنولوژی وایرلس و بلوتوث سمعک ها ایجاد کرد. این ویژگی امروز با قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های اندروید در سمعک one ارتقاء یافته و دست فرد کم شنوا برای خرید گوشی باز تر شده است. از دیگر شاخصه های سمعک ریساند، پوشش ضدآب و نانو است که در مدل one هم به بهترین نحو به کار رفته است. از دیگر ویژگی های این سمعک می توان به نسخه قابل شارژ لیتیوم یون اشاره کرد که باز هم خیال فرد را از بابت باطری و منبع تغذیه سمعک راحت می کند. این سمعک قابل اتصال به انواع اکسسوری های ریساند مانند Micro Mic، Multi Mic، Unite Phone Clip+، Unite Remote Control 2، Unite TV Streamer 2 و resound Smart 3D app می باشد.

سمعک one پیشرفته ترین سمعک ریساند

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

ویژگی های سمعک one ریساند

 • قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های آیفون MFi
 • قابل اتصال مستقیم به گوشی های اندروید ASHA
 • مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و سمعک ضدآب
 • باطری 312 و 13 در نسخه معمولی
 • امکان خریداری سمعک قابل شارژ در نسخه  Rechargeable RIE 61
 • فناوری جدید میکروفن و رسیور داخل مجرا M&RIE
 • کنترل سمعک از طریق برنامه موبایل resound Smart 3D
 • قابلیت تنظیم از راه دور توسط شنوایی شناس
 • سیستم مدیریت و پوشش وزوز پیشرفته

قیمت سمعک ریساند وان

تکنولوژی های سمعک one ریساند

سمعک one ریساند از پردازشگر جدید ریساند به نام C6 استفاده می کند که سریع ترین و بهترین پردازشگر این کمپانی تا به امروز است. C6 توانایی ارائه قدرت پردازشی بیشتر به میزان 50 درصد و 220 درصد حافظه پردازشی بیشتر به نسبت نسل قبل را دارد. به گفته ریساند این تراشه می تواند اصوات را با عمق بیشتر و جهت واضح تر و بدون افزایش مصرف باطری به کاربر برساند.

فناوری میکروفن و رسیور داخل مجرا M&RIE

یکی از اشکالات سمعک پشت گوشی مرسوم این است که میکروفن در قسمت پشتی سمعک و بالای گوش قرار می گیرد در حالی که در حالت طبیعی اصوات توسط مجرای گوش به پرده گوش هدایت شده و دریافت می شوند. این موضوع باعث می شود تا تقویت طبیعی که توسط لاله گوش اعمال می شود با استفاده از سمعک از بین برود که باعث کاهش کیفیت صدا و مشکل در جهت یابی منبع صوت می شود. به منظور غلبه بر این مشکلات، سمعک  one میکروفن را در کنار رسیور در داخل مجرای گوش قرار می دهد تا مسیر طبیعی صدا مجددا برقرار شود.

 resound اداعا می کند که این تکنولوژی می تواند جهت یابی صوتی کاربر را تا 15 درصد به نسبت سمعک های معمولی بهتر کند. همچنین طبق تحقیقاتی که ریساند انجام داده کاربران کیفیت صوتی این مدل را به نسبت سمعک معمولی بسار بهتر توصیف می کنند. همچنین با استفاده از این فناوری، نویز باد به میزان 14 تا 19 دسی بل کاهش پیدا می کند که تاثیر زیادی در درک گفتار و کاهش آزاردهندگی این نویز دارد. یکی از نکات بسیار مثبت فناوری  M&RIE در سمعک ریساند وان این است که صدا هم از طریق میکروفن داخل مجرا و هم با میکروفن معمولی سمعک دریافت می شود که باعث ایجاد جهت داری طبیعی بسیار کاربردی برای فرد می شود.

خرید سمعک resound one

Ultra Focus و جهت داری همه جانبه

یکی از تکنولوژی های ممتاز سمعک one ریساند، binaural beamforming یا تشکل پرتوی دو گوشی است. این تکنولوژی از میکروفن های هر دو سمعک چپ و راست برای تشکیل آرایش میکروفنی هایپر دایرکشنال استفاده می کند. به لطف تراشه جدید C6 که قابلیت ارتباط وایرلس دو گوشی را فراهم می کند، این فناوری منجر به زوم صوتی بسیار دقیق تر در محیط های شلوغ، افزایش نسبت سیگنال به نویز و همینطور درک گفتار و توانایی دنبال کردن گفتگوها به میزان بسیار چشمگیر می شود.

 • All Access Directionality سیستم جهت داری همه جانبه
 • Ultra Focus  زوم صوتی دقیق
 • Binaural Directionality III  سیستم جهت داری دو گوشی
 • Environmental Optimizer II  سیستم آنالیزور محیط صوتی
 • Noise Tracker II  سیستم تشخییص و سرکوب نویز محیط
 • Expansion  سیستم سرکوب اصوات فرکانس پایین
 • Impulse Noise Reduction  سیستم سرکوب نویز های ناگهانی و بلند
 • Wind Guard  سیستم کاهش نویز باد
 • DFS Ultra  سیستم سرکوب فیدبک
 • Synchronized Acceptance Manager تغییر تدریجی تنظیمات سمعک
 • Tinnitus Sound Generator سیستم مدیریت وزوز گوش

سمعک one RIE 61 ریساند

سمعک one RIE 61 مدل رسیور داخل مجرا ریساند است که از باطری 312 استفاده یم کند. این سمعک برای پوشش انواع کم شنوایی ها از چهار قدرت مختلف بلندگو بهره می برد. پوشش ضدآب نانو از آن در برابر آب و گرد و غبار محافظت کرده و دکمه کنترلی روی بدنه برای تغییر برنامه شنیداری آماده است. سایز بسیار کوچک و مینیاتوری سمعک one RIE 61 باعث مخفی شدن آن پشت گوش کاربر و زیر موها می شود.

سمعک one RIE 61 rechargeable ریساند

این مدل کاملا مشابه one RIE 61 است با این تفاوت که به باطری لیتیوم یون قابل شارژ مجهز شده است. در بین سمعک هی شارژی مختلف، محوصلات ریساند از عمر باطری طولانی تری برخوردار هستند و برای یک روز شارژ کامل به سه ساعت اتصال به برق نیازمند هستند. برای این سمعک از دو نوع شارژر با ظرفیت ها و ابعاد متفاوت می توان استفاده کرد.

سمعک one در نمایندگی ریساند ایران

سمعک one RIE 62 ریساند

سمعک one RIE 62 از باطری 13 استفاده کرده و برای استفاده افراد خاص به تلکویل مجهز شده است. ولوم کنترل روی بدنه پشتی سمعک برای اعمال تغییرات توسط کاربر قرار داده شده است که با آن می توان برنامه سمعک را نیز تغییر داد.

سمعک های ریساند وان از لحاظ سطح تکنولوژی نیز به 4 دسته مختلف تقسیم می شوند که به شرح زیر هستند.

سمعک resound one 4

سمعک resound one 4 پایه ترین سطح از لحاظ تکنولوژی است و در 3 مدل ذکر شده در بالا قابل خریداری است. از تکنولوژی های این سطح می توان به 10 باند فرکانسی، DFS Ultra III، Environmental Classifier و Sound Shaper اشاره کرد.

سمعک resound one 5

سمعک one 5 رده بعدی تکنولوژیکی است که با کد 5 شناخته می شود. این سمعک از ویژگی هایی نظیر 12 باند فرکانسی، Binaural Directionality و Environmental Optimizer بهره مند است.

سمعک resound one 7

سمعک resound one 7 یکی دیگر از سطوح تکنولوژی و قیمتی ریساند وان است که 14 باند فرکانسی استفاده کرده و شامل آپشن هایی مانند Spatial Sense و Synchronized Acceptance Manager است.

سمعک resound one 9

بالاترین رده تکنولوژیکی این خانواده در اختیار مدل  resound one 9 است. تعداد باندهای فرکانسی این رده به 17 رسیده و شامل کلیه فناوری های ذکر شده در بالا با بالاترین سطح عملکردی است.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس