سمعک siya اتیکن، پردازش و قدرت جدید

سمعک siya اتیکن، پردازش و قدرت جدید

سمعک Siya اتیکن

سمعک siya اتیکن در سال 2018 به بازار معرفی شد. این سمعک از اولین خانواده هایی بود که از تکنولوژی جدید پردازشی اتیکن به نام Velox بهره می برد. سمعک سیا در استایل و انواع مختلف رسیور داخل مجرا، پشت گوشی و انواع داخل گوشی قابل خریداری بوده و تکنولوژی تمام این مدل ها بر اساس پیشرفته ترین پلتفرم پردازشی اتیکن طراحی شده است. هدف استفاده از تکنولوژی جدید اتیکن در سمعک سیا این است که کاربر بتواند در محیط شلوغ کاملا مشابه یا حتی بهتر از یک فرد با شنوایی نرمال بشنود و درک کند. سمعک سیا جزو محصولات اتیکن است که می تواند به طور مستقیم به موبایل آیفون متصل شده تا کاربر بتواند مکالمات تلفنی و آهنگ های مختلف را با تقویت مد نظر و شدت مناسب به صورت دو گوشی دریافت کند. در واقع مدل siya با پلتفرم یکسان مدل OPN طراحی شده اما برخی از ویژگی های ممتاز او پی ان در این مدل برای کاهش قیمت سمعک حذف شده است. بنابراین استایل های مختلف سمعک سیا اتیکن برای افرادی که با بودجه کمتر قصد استفاده از برترین تکنولوژی های شنوایی روز را دارند بسار مناسب است. سمعک سیا در سه استایل miniRITE، BTE13،miniRITE-T و در انواع مختلف داخل گوشی ساخته شده است. از لحاظ سطح تکنولوژی هم این سمعک در دو مدل Siya 1  و Siya 2 قابل خریداری است. سمعک های سیا قابل اتصال و استفاده با اکسسوری های مختلف اتیکن مانند On App، Remote Control 3.0، TV Adapter 3.0 و ConnectClip هستند.

سمعک siya اتیکن

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

ویژگی های سمعک اتیکن siya

 • پلتفرم پردازشی جدید The Velox™
 • قیمت کمتر به نسبت پرچمدار این نسل یعنی سمعک OPN
 • قابلیت اتصال مستقیم به گوشی های آیفون
 • مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و IP68
 • امکان خریداری سمعک قابل شارژ در نسخه BTE13
 • 20 درصد خستگی شنیداری کمتر برای کاربر
 • 20 درصد ظرفیت بیشتر برای حافظه شنیداری
 • 30 درصد درک گفتار بهتر در محیط های شلوغ
 • سیستم مدیریت و پوشش وزوز گوش
 • تلکویل و دریافت کننده مغناطیسی صوتی

تکنولوژی های سمعک oticon سیا

تکنولوژی BrainHearing

این فناوری یک الگوریتم بسیار پیشرفته پردازش صوتی است که منجر به کاهش تقلا و تلاش کاربر برای شنیدن اصوات، درک گفتار بهتر و امکان به خاطر سپردن کلمات شنیده شده بیشتر می شود. اتیکن ادعا می کند با کاهش انرژی پردازش مغزی که برای درک گفتار در نویز لازم است می توان از ظرفیت بیشتر مغز برای درک گفتار و همینطور به حافظه سپردن آن استفاده کرد.

 • 48 کانال پردازشی
 • 8 تا 10 باند فرکانسی
 • جهت داری تطابقی اتوماتیک
 • تطابق سمعک دو گوشی
 • Multiband Adaptive Directionality LX دایرکشنالیتی تطابقی چند بانده
 • Tinnitus SoundSupport™ سیستم مدیریت و پوشش وزوز
 • Single Compression LX سیستم تراکم اصوات و جابجایی به محدوده پویای صوتی
 • Noise Reduction LX سیستم پیشرفته مدیریت نویز محیطی
 • Feedback shield LX کاهش موثر و سریع سوت سمعک
 • Speech Rescue™ LX قابلیت شنیداری بیشتر برای اصوات فرکانس بالا
 • Wind Noise Management جلوگیری از آزاردهندگی نویز باد
 • Maximum noise removal از بین بردن نویز محیطی

قیمت سمعک سیا اتیکن

استایل های مختلف سمعک اتیکن siya

سمعک Siya miniRITE اتیکن

سمعک Siya miniRITE شناخته شده ترین مدل این خانواده اتیکن است. این سمعک در استایل رسیور داخل مجرا مینی و بسیار کوچک طراحی شده است. این مدل توانایی انتخاب چند سطح قدرتی بلندگو یا رسیور را فراهم می کند که باعث آزادی بیشتر در تجویز برای کم شنوایی های مختلف می شود. از ویژگی های چشمگیر سمعک سیا miniRITE این است که می توان آن را با باطری قابل شارژ نقره زینک خریداری کرد و باشارژر مخصوص شارژ کرد. کلید چند کاره در پشت بدنه سمعک امکان تغییر ولوم صدا، تغییر برنامه و قطع کردن صدای سمعک را برای کاربر ایجاد می کند. سمعک رسیور داخل مجرای siya oticon را می توان در هشت رنگ مختلف سفارش داد.

سمعک Siya miniRITE-T اتیکن

سمعک Siya miniRITE-T مشابه مدل قبلی است با این تفاوت که به تلکویل برای دریافت اصوات از طریق میدان مغناطیسی مجهز شده است. این مدل از باطری 312 استفاده کرده و امکان سفارش نسخه قابل شارژ آن وجود ندارد. کلیه ویژگی های ذکر شده برای سمعک مینی رایت معمولی سیا در این نسخه هم وجود دارد.

سمعک Siya BTE13 PP اتیکن

سمعک Siya BTE13 PP مدل پشت گوشی اتیکن است که از باطری 13 تغذیه می کند. سمعک پشت گوشی سیا می تواند برای کم شنوایی های شدید تا عمیق مورد استفاده قرار بگیرد و نیاز های تقویتی زیادی را برطرف کند. برای استفاده کودکان این سمعک به چراغ LED به منظور آگاهی از فیدبک یا سوت سمعک مجهز شده است. طراحی ظریف این سمعک و قدرت بالا، آن را انتخاب بسیار مناسبی برای انواع رده های سنی قرار می دهد. امکانات بلوتوث در این مدل با بالاترین عملکرد وجود داشته و امکان اتصال به گوشی آیفون به طور مستقیم و همینطور اتصال به انواع لوازم جانبی اتیکن هم فراهم است.

سمعک Siya IIC اتیکن

سمعک نامرئیSiya  اتیکن مدل مخفی و داخل گوشی است. این مدل در عمق مجرای گوش فرد مخفی می شود و با کمک یک دستگیره نامرئی و بلند می توان آن را از گوش خارج کرد.. سمعک Siya IIC نامرئی اتیکن به دلیل سایز بسیار کوچک امکان اتصال به موبایل و پشتیبانی از قابلیت وایرلس را ندارد. با طراحی جدید اتیکن، این مدل از سمعک های نامرئی معمولی چند درصد کوچکتر و نامرئی تر است.

سمعک Siya CIC اتیکن

سمعک داخل گوشی استاندارد اتیکن به نام Siya CIC از مدل های نامرئی مقداری بزرگتر است اما قدرت پوششی بیشتری دارد و از باطری شماره 10 استفاده می کند. در سمعک Siya CIC اتیکن اگر مجرای گوش کاربر از قطر کافی برخوردار باشد می توان از دو ورودی میکروفن برای این سمعک استفاده کرد که امکان برخورداری از جهت داری صوتی را به کاربر می دهد.

سمعک Siya ITC اتیکن

سمعک Ria2 ITC از دسته قبلی مقداری بزرگتر هستند و به دلیل فضای کافی می توانند از تکنولوژی بلوتوث و اتصال به لوازم جانبی و واسطه بهره ببرد. سمعکSiya  اتیکن داخل گوشی از باطری 312 استفاده می کند که باعث عمر بیشتر باطری کاربر می شود. فضای بزرگتر را می توان با تعبیه دکمه ولوم کنترل یا تعویض برنامه مورد استفاده قرار داد که برای کاربران دچار لرزش دست یا نحدودیت حرکت جذاب تر و کاربردی تر است.

سمعک Siya ITE اتیکن

سمعک Siya ITE در دو نوع نیمه شل و فول شل ساخته می شود. نوع نیمه شل مقدار کمتری از فرورفتگی لاله گوش را پر کرده و درصدی کوچکتر است. این سمعک مطابق دسته قبلی می تواند به ویژگی های وایرلس مجهز شده و به فرد امکان اتصال به منابع صوتی مختلف و موبایل را بدهد. کنترلر های دستی برنامه و ولوم هم روی فیس پلیت بزرگ سمعک قابل جاگذاری است. ممکن است امکان استفاده از تله کویل و دریافت اصوات سیستم مغناطیسی هم در این نوع فراهم شود.

تکنولوژی های مختلف سمعک سیا اتیکن

سمعک Siya 1 اتیکن

سمعک Siya 1 بالاترین سطح تکنولوژی را در خانواده محصولات سیا دارد و تمامی استایل های ذکر شده در دو سطح 1 و 2 قابل خریداری هستند. تفاوت اصلی این دو کلاس در فناوری ها و آپشن های به کار رفته خلاصه می شود. سمعک سیا 1 از 48 کانال پردازشی و 10 باند فرکانسی برای آنالیز اصوات ورودی استفاده می کند. این مدل از 4 برنامه شنیداری برای محیط های مختلف استفاده کرده و تکنولوژی برتر Speech Rescue LX را در خود جای داده است. این فناوری باعث شنیده شدن بهتر اصوات فرکانس بالا برای بالاتر بردن درک گفتار کاربر می شود.

سمعک Siya 2 اتیکن

سمعک Siya 2 کلاس پایین تر این خانواده از لحاظ تکنولوژی است که به 48 کانال برای پردازش و 8 باند فرکانسی مجهز است. این کلاس سمعک فناوری Transient Noise Management برای محافظت در برابر اصوات و نویز های بلند را نداشته و برخی دیگر از تکنولوژی های خانواده سیا با عملکرد پایین تر در این نسخه استفاده می شود. قیمت کمتر این مدل به نسبت کلاس 1 باعث می شود تا انتخاب مناسبی برای افراد با بودجه پایین تر باشد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس