خرید سمعک بلوتوثی وایرلس در تهران

خرید سمعک بلوتوثی وایرلس در تهران

بروز رسانی : ۲۲ مهر ۱۴۰۲

قیمت سمعک وایرلس در سال 1402 برخلاف بسیاری از اقلام پزشکی تغییر چندانی نداشته است. برای خرید سمعک وایرلس باید به نکاتی توجه کرده و به مراکز معتبر نمایندگی سمعک مراجعه نماییم.

هزینه خرید انواع سمعک وایرلس بلوتوث دار در سال 2023

قیمت سمعک وایرلس بلوتوث دار در سال 1402 با توجه به سطح تکنولوژی بی سیم آن مشخص می گردد. جدیدترین سمعک های وایرلس در سال 2023 امکانات جدیدی را برای افراد دارای کم شنوایی فراهم کرده است. برقراری ارتباط دو گوشی یکی از شگفت انگیزترین قابلیت های این سمعک هاست که برگرفته از ارتباط گوش های انسان در ساقه مغز است. سمعک وایرلس به صورت بی سیم و با استفاده از پلتفرم بلوتوث با دیگر منابع صوتی ارتباط برقرار می کند. با استفاده از این سیستم می توان بدون استفاده از سیم بین دو سمعک ارتباط برقرار کرد. این قابلیت باعث می شود که صداهای دریافتی بین دو گوش به اشتراک گذاشته شده و قدرت درک گفتار افزایش می باید. میکروفون های اتوماتیک این محصولات قابلیت زوم کردن روی جهات مختلف را فراهم کرده و سطح جدیدی از تقویت شنیداری را برای کاربران به ارمغان آورده است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره قیمت انواع سمعک وایرلس بیان کنیم.

قیمت سمعک وایرلس بلوتوث دار

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت سمعک وایرلس چقدر است؟

قیمت سمعک بلوتوثی به طور میانگین بین 12 تا 32 میلیون تومان است. عوامل زیادی بر هزینه سمعک وایرلس تاثیر دارند که در بخش بعدی به آن ها اشاره می کنیم. هر چه امکانات سمعک بیشتر شود قیمت نهایی هم بیشتر می ‌شود. در خرید سمعک باید به پیشنهادات متخصص شنوایی توجه شود و سمعک فقط بر اساس قیمت انتخاب نشود. در درجه اول برای انتخاب سمعک مناسب باید نیازهای شنوایی کاربر در نظر گرفته شود.

برخی از سمعک های وایرلس تنها به ریموت کنترل و اپلیکیشن متصل شده و این قابلیت برای کم و زیاد کردن شدت صدای سمعک استفاده می‌ شود. اما برخی از سمعک های وایرلس قدرت انتقال و اشتراک گذاری صدا را دارند. قیمت سمعک های وایرلس نوع دوم بیشتر است.مدل های وایرلس می توانند به اکسسوری و لوازم جانبی سمعک ها متصل شوند.

قیمت سمعک وایرلس بلوتوثی

هزینه خرید سمعک بلوتوثی به چه عواملی بستگی دارد؟

چندین پارامتر در تعیین هزینه سمعک بلوتوث دار مناسب برای انواع کم شنوایی تاثیر می گذارند که در این بخش به طور جداگانه به هر کدام از این پارامتر ها پرداخته می شود.

تکنولوژی سمعک وایرلس

هزینه خرید سمعک وایرلس یا بلوتوثی تا حد زیادی به سطح تکنولوژی به کار رفته در سمعک بستگی دارد. سطح تکنولوژی تمام سمعک های وایرلس با هم برابر نیست. هر چه سطح تکنولوژی و الگوریتم های پردازشی به کار رفته در سمعک بلوتوثی بیشتر باشد، قیمت آن هم افزایش می یابد. سمعک هوشمند معمولا از قابلیت وایرلس برای یکپارچه کردن تکنولوژی های خود استفاده می کند و اکثر سمعک های وایرلس یا بلوتوثی، هوشمند هم هستند.

برند سازنده سمعک وایرلس

عامل دیگر که بر هزینه خرید سمعک وایرلس موثر است، برند تولید کننده آن است. هر برند بر اساس شرایط تولید خود و جایگاهی که در بازار جهانی دارد هزینه سمعک های مختلف خود را تعیین می ‌کند.در ادامه قیمت سمعک وایرلس انواع برندها را بررسی می کنیم.

سطح امکانات سمعک وایرلس

یک عامل تعیین کننده در تعیین هزینه سمعک بلوتوثی امکانات سمعک است. در این مورد به لوازم جانبی سمعک و امکاناتی که سمعک در اختیار بیمار قرار می ‌دهد، توجه می شود. معمولاً سمعک هایی که دارای شارژر، ریموت‌ کنترل، استریمر و... هستند هزینه بیشتری را به خو اختصاص می دهند.

اتصال مستقیم به موبایل

قابلیت اتصال مستقیم به موبایل بیشتر برای محصولات اپل فراهم است و به آن قابلیت MFi گفته می شود. برخی از سمعک های هوشمند وایرلس می توانند بدون وسایل واسطه مانند استریمر به موبایل متصل شده و تماس های تلفنی و اصوات را بدون تداخل محیطی و با تقویت سمعک دریافت کنند. تمام سمعک های وایرلس قابلیت اتصال به موبایل را ندارند. بنابراین می توان گفت سمعک هایی که دارای این قابلیت هستند دارای قیمت بیشتری هم می باشند. قابلیت اتصال به موبایل امکانات و قابلیت های متنوعی را برای کاربر فراهم می کند.

هزینه خرید سمعک بلوتوثی چقدر است؟

قیمت سمعک نامرئی وایرلس

قیمت سمعک نامرئی بلوتوثی به دلیل تکنولوژی بالاتر از حدود 8 میلیون تومان آغاز می شود. سمعک نامرئی داخل گوشی یا IIC در عمق مجرای گوش قرار گرفته و سایز بسیار کوچکی دارد. محدودیت فضای گوش و همینطور محدودیت در اندازه سمعک باعث شده است تا لزوم سیستم کنترل از راه دور برای آن بیشتر شود. سمعک های نامرئی وایرلس در اکثر مدل ها قابلیت انتقال صدا را ندارند و فقط می ‌توان با استفاده از نرم افزار یا ریموت صدای آن ها را کم و زیاد کرد. در مواردی که سمعک نامرئی قابلیت انتقال صدا را دارد باید یک رابط واسطه یا استریمر برای سمعک تهیه شود تا بتوان این قابلیت را فعال کرد. اگر قصد خرید سمعک نامرئی وایرلس وجود دارد می توان به مدل های رسیور داخل مجرا که دید بسیار کمی دارد و در پشت گوش مخفی می شود فکر کرد. این مدل از سمعک بلوتوثی می تواند مستقیما به موبایل متصل شده و تجربه شنوایی کامل را برای کاربر به جای بگذارد.

قیمت سمعک وایرلس نامرئی

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

قیمت انواع لوازم جانبی سمعک های بلوتوثی

حال که با انواع سمعک های وایرلس و قیمت برندهای مختلف آن آشنا شدیم بهتر است نگاهی به لوازم جانبی و اکسسوری های سمعک داشته باشیم. قابلیت و تکنولوژی وایرلس در کنار لوازم جانبی و کاربردی، بسیار به رفاه و آسایش کاربر سمعک کمک می کند.  ریموت کنترل سمعک یکی از لوازم جانبی پر کاربرد و مفید مخصوصا برای افراد مسن تر است. با کمک این وسیله بسیار کوچک می توان شدت صدای سمعک را کنترل و برنامه اهی شنیداری را تغییر داد. قیمت ریموت کنترل سمعک های بلوتوثی از 1200 هزار تا 4 میلیون تومان متغیر است.

وسیله جانبی دیگری که با خرید سمعک بلوتوث دار می توان از آن استفاده کرد، رابط تلویزیون است. این وسیله به تلویزیون متصل شده و با کمک تکنولوژی بلوتوث، صدای تلویزیون را تقویت شده و با بهترین کیفیت به گوش کاربر رسانده و قدرت تمایز و درک گفتار وی را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. قیمت رابط تلویزیون سمعک های وایرلس چیزی حدود 3 میلیون تومان است. استریمر وسیله جانبی دیگری برای سمعک های وایرلس و رده پایین تر است و در واقع واسطه ای بین سمعک و گوش موبایل فرد محسوب می شود. سمعک های پیشرفته تر می توانند به صورت مستقیم به گوشی متصل شده و نیاز به این وسیله جانبی ندارند. قیمت انواع استریمر سمعک تا 4.5 میلیون تومان هم می رسد.

قیمت سمعک بلوتوث دار برندهای مختلف

یک عامل مهم در تعیین قیمت سمعک های وایرلس، برند تولید کننده آنها است. در این بخش به بیان قیمت سمعک های بلوتوث دار در برندهای معروف می پردازیم.

قیمت سمعک وایرلس زیمنس

قیمت سمعک زیمنس یا سیگنیا برای مدل های مختلف، متفاوت است. هزینه خرید سمعک زیمنس وایرلس از 10 میلیون تومان شروع شده و در مورد مدل های بالاتر افزایش می یابد.

زیمنس یا سیگنیا از تولید کنندگان برتر سمعک وایرلس در جهان است و از اولین ارائه دهندگان اپلیکیشن مخصوص برای کنترل سمعک های خود بوده است. با کمک سمعک های وایرلس سری X زیمنس می توان از طریق برنامه موبایل و قابلیت   Signia TeleCare  با شنوایی شناس ارتباط برقرار کرده و تنظیمات سمعک را تغییر داد.

قیمت سمعک وایرلس زیمنس

قیمت سمعک وایرلس اتیکن

قیمت مدلهای بلوتوثی سمعک اتیکن از 6 میلیون تومان شروع می شود. مدل OpnS و Opn از سمعک های وایرلس اتیکن هستند که به طور مستقیم به آیفون متصل می شوند. برای دیگر سمعک های بلوتوثی اتیکن می توان از استریمر ConnectClip استفاده و اصوات را از منابع مختلف به سمعک انتقال داد.

قیمت سمعک وایرلس اتیکن

قیمت سمعک وایرلس ویدکس

قیمت سمعک های وایرلس ویدکس در مدل های پایه از 10 میلیون تومان شروع می‌ شود. مدل MOMENT از سمعک های وایرلس ویدکس قابلیت اتصال مستقیم به موبایل دارد. ویدکس مدعی است که سمعک های این خانواده برای اتصال مستقیم به گوشی های اندروید هم آماده شده اند. COM-DEX نام استریمر مخصوص مدل های بلوتوثی سمعک ویدکس است و می تواند اصوات مختلف را با کیفیت برتر منتقل کند.

قیمت سمعک وایرلس ویدکس

قیمت سمعک وایرلس فوناک

قیمت سمعک وایرلس و بلوتوثی فوناک از 11 میلیون تومان شروع می ‌شود. سمعک Audéo Marvel فوناک از اولین مدل هایی است که می تواند اصوات را مستقیما به صورت استریو از هر منبع بلوتوثی دریافت کند. Audéo Paradise مدل جدیدتر سمعک فوناک است و می تواند به 8 منبع صوتی متصل شده و به طور همزمان از دو منبع سیگنال صوتی دریافت کند.

قیمت سمعک وایرلس فوناک

قیمت سمعک وایرلس استارکی

قیمت سمعک استارکی وایرلس و بلوتوثی حداقل 12 میلیون تومان است. استارکی آمریکا از اولین کمپانی های تولید کننده سمعک متصل به آیفون بوده و با شرکت هم وطن خود یعنی اپل همکاری نزدیک داشته است. مدل های Halo, Halo2, Halo  IQ , Livio, و  Livio AIاز سمعک های وایرلس استارکی و دارای قابلیت اتصال مستقیم به آیفون هستند. مدل Livio در حال حاضر می تواند با دستگاه های اندروید مشخص هم ارتباط بلوتوثی مستقیم برقرار کند.

قیمت سمعک وایرلس استارکی

قیمت سمعک وایرلس ریساند

مدل های ساده سمعک بلوتوثی ریساند دارای قیمت 8 و نیم میلیون به بالا و مدل های پیشرفته آن دارای قیمت 14 میلیون به بالا هستند. سمعک ریساند دانمارک اولین ابداع کننده قابلیت ارتباط مستقیم با آیفون بود و برای دستگاه های اندروید هم به همین شیوه عمل کرده است. مدل های  One, LiNX Quattroو  ENZO Qاز این کمپانی می توانند به گوشی های اندروید و آیفون مستقیما متصل شوند.

قیمت سمعک وایرلس ریساند

قیمت سمعک وایرلس یونیترون

قیمت سمعک وایرلس و بلوتوثی یونیترون در مدل های ساده از 9 میلیون تومان شروع می شود و با پیشرفت تکنولوژی افزایش می یابد. سمعک یونیترون که هم خانواده برند فوناک است از قابلیت های اتصالی این مجموعه در سمعک های Moxi Jump R و Moxi Fit استفاده کرده است.


این مقاله را به اشتراک بگذارید

درخواست مشاوره

email

مطالب مشابه

سمعک own اتیکن چه ویژگی ها و قابلیت هایی دارد؟ + رده های مختلف آن

سمعک own اتیکن چه ویژگی ها و قابلیت هایی دارد؟ + رده های مختلف آن

سمعک های own اتیکن رده های مختلفی دارند که در این مقاله قصد داریم به ویژگی و انواع مدل های آن‌ها بپردازیم.

عفونت گوش میانی ( انواع اوتیت مدیا) + پیشگیری، درمان و عوارض آن

عفونت گوش میانی ( انواع اوتیت مدیا) + پیشگیری، درمان و عوارض آن

عفونت گوش میانی از شایع ترین عفونت های گوش است.

سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

کلینیک تخصصی حس دوم امکان خرید سمعک اقساطی را برای کاربران دارای کم شنوایی فراهم کرده است. با استفاده از این شرایط ویژه، امکان استفاده از بهترین سمعک ها برای تمام اقشار جامعه فراهم شده است.

بهترین سمعک داخل گوشی سال کدام است؟

بهترین سمعک داخل گوشی سال کدام است؟

سمعک های داخل گوشی همواره مورد نظر افراد دارای افت شنوایی بوده و هست. کمپانی های مختلف در زمینه تولید این مدل رقابت سنگینی دارند. به همین دلیل در این مقاله سه مورد از بهترین سمعک های داخل گوشی در سال 2022 را به شما معرفی می کنیم

سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

سمعک های داخل گوشی و پشت گوشی هر کدام چه مزایا و معایبی دارند؟

بسیاری از افراد دارای افت شنوایی برای انتخاب بین سمعک داخل گوشی و پشت گوشی تنها به فاکتور ظاهر و نامرئی بودن سمعک توجه می کنند اما بهتر است برای انتخاب بهتر با مزایا و معایب هر کدام بیشتر آشنا شویم

جدیدترین راه درمان کم شنوایی یک طرفه چیست؟

جدیدترین راه درمان کم شنوایی یک طرفه چیست؟

کم شنوایی یک طرفه یکی از معضلات بزرگ برای فرد و ادیولوژیست است زیرا سمعکی که بتواند افت شنوایی عمیق در یک گوش را جبران کند معمولا با نتیجه مناسبی همراه نیست. اما سمعک های جدید کراس برای درمان کم شنوایی یک گوش بسیار جوابگو هستند

جدیدترین سمعک های زیمنس چه ویژگی هایی دارند؟

جدیدترین سمعک های زیمنس چه ویژگی هایی دارند؟

سمعک های جدید زیمنس یعنی نسل AX نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته نسل قبلی یعنی Xperience است و تفاوت های زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده است. در این مطلب بیشتر با این نسل سمعک آشنا می شویم

نکات طلایی برای خرید سمعک

نکات طلایی برای خرید سمعک

انتخاب و خرید سمعک مناسب از مواردی است که اکثر افراد اطلاعات زیادی درباره آن ندارند و معمولا در این پروسه دچار سر درگمی می شوند. با ما همراه باشید تا نکات مهم حین خرید و انتخاب مدل مناسب سمعک را برایتان بازگو کنیم

 عفونت گوش + درمان، عوارض، علائم و انواع آن

عفونت گوش + درمان، عوارض، علائم و انواع آن

عفونت گوش واژه کلی است که به انواع التهاب در قسمت های مختلف گوش و سیستم شنوایی مربوط می شود. آگاهی از علائم و نشانه ای این عفونت ها به ما کمک می کند تا به موقع برای درمان آن اقدام کنیم

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 • مجید غلامی

  با عرض درود و سپاس .می خواستم سوال کنم سمعک سیگنا INTUIS 3 RIC 312 قابلیت بلوتوث رو داره یا خیر و اینکه آیا دفترچه فارسی یا انگلیسی داره یا خیر اگه پاسخ مثبت بود سایتی رو معرفی کنید . با تشکر

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. سمعک اینتویس 3 سیگنیا قابلیت انتقال صوتی نداشته و صرفا با کمک اپلیکیشن سیگنیا قابلیت ریموت کنترل دارد. برای دریافت کاتالوگ محصول هم میتونید به واتساپ حس دوم پیام بدین

 • مجید باقری مقدم

  با سلام و خسته نباشید من سمعک سیگنیا از نوع اینزو دارم آیا بلوتوثی هست یانه باتشکر

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. این مدل هم نوع بلوتوثی و هم ساده داره و باید کانکت بشه به نرم افزار تا مشخص بشه

 • صادق

  سلام وقت بخیر ، سمعک بنده مارک A&M xp8 هستش کم شنوایی عمیق دارم نیاز به استریمر موبایل دارم (easytek) شما موجود دارید؟ امکان اتصال بینشون هست

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر متاسفانه استریمر موجود نداریم دوست عزیز

 • مصطفا

  سلام. وقت به‌خیر توی پاسخ کامنت‌ها دیدم که نوشته بودید سمعک‌ها داخل گوشی به‌خاطر محدودیت فضا قابلیت این که توش قطعه مربوط به وایرلس یا بلوتوث جا بدن رو ندارند. سوال من اینه که آیا سمعکی داریم که شکل و شمایلش مثل ایرپاد باشه ولی سمعک باشه؟ (با توجه به این که ایرپادها اندازه‌ای حتی بزرگ‌تر از سمعکی پشت گوشی دارند)

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. بله این مدل ها توسط سیگنیا تولید شده اما متاسفانه وارد ایران نشده

 • جواد دشتیانه

  سلام، برای ویدکس ایوک پنجاه استریمر موبایل دارید،قیمت؟تشکر ۰۹۱۲۴۵۸۷۵۳۶

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. متسفانه سمعک ویدکس و وسایل جانبی و قطعات این برند دیگه تولید نمیشه

 • ن م

  سلام سمعکی که به گوشی آیفون وصل میشه آیا امکانش هست به اندروید هم وصل کنیم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. برخی مدل ها تنها قابلیت اتصال به آیفون دارند. برخی دیگر از مدلها مانند سمعک MORE اتیکن امکان اتصال همزمان به اندروید رو هم دارند

 • ارزو

  سلام وقت بخیر متخصیی تو این زمینه میشناسید که مدل نامرئی شکل رو تغیر بدن

  مدیر سایت

  سلام. منظورتون رو مجددا بفرمایید

 • محمد

  ســــلام. بنظرتون امکان استفاده از سمعک بلوتوثی برای یک گوش وجود داره.؟ یاحتما باید برای دو گوش ازبلوتوثی استفاده بشه؟؟؟؟؟

 • محمد

  ســــلام. بنظرتون امکان استفاده از سمعک بلوتوثی برای یک گوش وجود داره.؟ یا باید حتما باید برای دو گوش ازبلوتوثی استفاده بشه؟؟؟؟؟

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. خیر دوست عزیز سمعک های یک گوشی هم قابلیت اتصال به موبایل و سایر اکسسوری های ارتباطی رو دارند. البته یکی از مزایای بزرگ سمعک های بلوتوثی اشتراک اطلاعات صوتی بین دو گوش هست که شما از این مورد نمی تونید استفاده کنید

 • آرزو

  سلام وقت بخیر، میخواستم ببینم سمعک iic که وایرلس باشه و اینکه بشه ازش به عنوان هندزفری استفاده کرد وجود داره؟

  مدیر سایت

  سلام وقت شما بخیر. سمعک های IIC به دلیل محدودیت فضا امکان تعبیه قطعه وایرلس رو ندارند. اگر سایز سمعک کمی از IIC بزرگتر بشه میشه با کمک ترنسمیتر یا قطعه واسطه صداهای موبایل و مکالمه تلفنی رو به سمعک منتقل کرد و از اون به عنوان هندزفری استفاده کرد. برای بررسی بیشتر نیاز به مراجعه حضوری و قالب گیری از گوش وجود داره

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. اگر مجرای گوش به اندازه کافی بزرگ باشه با کمک یک تکنسین ساخت خوب میشه قطعه وایرلس رو در سمعک نامرئی جای داد و با کمک یک وسیله جانبی، مکالمات تلفنی و موزیک رو از موبایل به سمعک انتقال داد. برای قالب گیری و مشخص شدن نتیجه نهایی با حس دوم تماس بگیرید

 • یوسفی

  با‌سلام من دنبال وایرلس زیمنس آلمان هستم از کجا باید تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

  مدیر سایت

  سلام وقت بخیر. برای راهنمایی و سفارش سمعک وایرلس زیمنس خود می تونید با مرکز سمعک حس دوم تماس بگیرید

 • YASIN

  سلام به مدیر سایت سمعک جراحان من یه سمعک میخوام که مستقیم به ایفون وصل بشه و صدای موزیک و تماس تلفنی رو مثل هندزفری برام پخش کنه؟ چی استفاده کنم؟

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. تمام مدلهای سمعک سری x زیمنس وایرلس بلوتوث دار هستن و مستقیما به ایفون وصل میشن. سمعک های سری linx ریساند و سمعک marvel فوناک و opn اتیکن هم از این قابلیت برخوردارند.

  مدیر سایت

  سلام دوست عزیز. تمام مدلهای سمعک سری x زیمنس وایرلس بلوتوث دار هستن و مستقیما به ایفون وصل میشن. سمعک های سری linx ریساند و سمعک marvel فوناک و opn اتیکن هم از این قابلیت برخوردارند.

 • نازنین

  سلام. سمعکهای بلوتوثی به تلویزیون هم وصل میشه؟ کیفیت صداش چطوره؟ من همه صداها رو میشنوم فقط تلویزیون مشکل دارم.

  مدیر سایت

  سلام. برای اتصال به تلویزیون باید از رابط tv streamer استفاده کنید. این رابط باعث میشه که صدای تلویزیون بطور مستقیم به سمعک وایرلس شما منتقل بشه و درک صدای تلویزیون رو امکان پذیر می کنه.

 • آرنولد

  سلام به حس دوم. سمعک وایرلس زیمنس بهتر است یا اتیکن؟

  مدیر سایت

  سلام به همراه عزیز حس دوم. انتخاب برند و مدل مناسب سمعک وایرلس به بودجه و اولویت های شنیداری و روزمره شما بستگی داره. هر دوی این برندها از تولید کنندگان مطرح هستند که از محصولات وایرلس و بلوتوثی بسیار پر قدرتی استفاده می کنند. پیشنهاد میکنم ادیومتری یا برگه نوار گوش خودتون رو برای ما ارسال کنید تا نظر قطعی رو اعلام کنیم.

 • SAEED

  ارزون ترین سمعک بلوتوث داری که میشه الان خرید چنده قیمتش؟

  مدیر سایت

  سلام. بسته ب مقدار افت شنوایی و نیاز های جانبی کاربر میشه گفت برای خرید سمعک وایرلس باید حداقل بین 4 تا 6 میلیون تومان هزینه کرد.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس