کمک هزینه سمعک بیمه تکمیلی، دولتی و غیردولتی

کمک هزینه سمعک بیمه تکمیلی، دولتی و غیردولتی

آیا بیمه هزینه خرید سمعک را پرداخت می کند؟

تعرفه سمعک بیمه های مختلف، مقادیر متفاوتی کمک هزینه خرید سمعک را برای کاربران خود فراهم کرده اند. سمعک یکی از پرکاربردترین وسایل پزشکی و توانبخشی جهان امروز است. سمعک ها دارای قیمت های مختلفی است و ممکن است از 600 هزار تومان تا 15 میلیون تومان متنوع باشد. اینکه بیمه ها چقدر از هزینه سمعک را پوشش می دهند بستگی به نوع قرارداد و قیمت سمعک دارد. تعرفه بیمه سمعک در برخی سازمان ها، تمام هزینه را پوشش می دهد. اما بیشتر بیمه ها فقط بخشی از هزینه خرید سمعک را پرداخت می کنند.

تعرفه بیمه سمعک چقدر است؟

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

مراحل دریافت هزینه سمعک از بیمه

برای دریافت کمک هزینه سمعک از شرکت بیمه راههای مختلفی وجود دارد که بستگی به بیمه و نوع قرارداد آن دارد. برای دریافت کمک هزینه سمعک از بیمه تامین اجتماعی لازم است مدارک گفته شده در قسمت قبل را کامل کرده و با مراجعه به کارگزاری بیمه تامین اجتماعی در نزدیکی محل زندگی خود آن ها را تحویل دهید. پس از گذشت حدود یک ماه و بررسی پرونده در کمیسیون پزشکی، مبلغ کمک هزینه به حساب شما واریز می شود.

برای دریافت کمک هزینه سمعک از بیمه سلامت هم باید روند مشابهی را طی کنید و مدارک خواسته شده را به کارگزاری های این بیمه در  نقاط مختلف تحویل دهید. همینطور می توان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت هم به این منظور مراجعه کرد.

برای دریافت مبلغ بیمه بانک ها در صورتی که کلینیک شنوایی شناسی طرف قرارداد بانک باشد روند متفاوتی طی می شود. در این حالت با دریافت معرفی نامه از بانک و ارائه آن به کلینیک مبلغ تعهد شده از هزینه کلی کسر شده و شما باید باقیمانده قیمت سمعک را پرداخت کنید. در این حالت کلینیک مبلغ کمک هزینه را مستقیما از بانک دریافت می کند. اگر مرکز خرید سمعک، قرارداد مستقیم با بانک نداشته باشد با پرداخت کامل مبلغ و ارائه فاکتور معتبر می توانید کمک هزینه را شخصا از بانک دریافت کنید.

سازمان های بیمه  مانند دانا، ایران و البرز مبلغ مشخصی برای تعرفه بیمه سمعک تعیین نکرده اند و کمک هزینه سمعک این سازمان ها بستگی به نوع قرارداد آنها با سازمان های مختلف دارد. اگر تحت پوشش این بیمه ها هستید با دریافت معرفی نامه از آن ها و ارائه به شنوایی شناس می توانید از مبلغ کمک هزینه با توجه به قرارداد خود آگاه شده و بر این اساس خرید سمعک خود را انجام دهید. این بیمه ها می توانند مبلغ را مستقیما به حساب کلینیک واریز کنند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت هزینه بیمه سمعک

برای دریافت کمک هزینه سمعک بیمه ها مدارکی لازم است که در بیشتر سازمان ها مشترک است. این مدارک باید توسط خریدار (بیمه شده) تکمیل شده و به شعب بیمه مدنظر ارائه شود. مدارک لازم برای بیمه سمعک شامل موارد زیر است:

 1. اصل فاکتور معتبر خرید سمعک که دارای مهر و امضای مرکز شنوایی شناسی و ادیولوژیست باشد. 
 2. گواهی متخصص گوش و حلق و بینی که در آن ضرورت استفاده از سمعک ذکر شده باشد. 
 3. کارت گارانتی سمعک و کپی آن
 4. دستگاه سمعک خریداری شده
 5. شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بیمه به همراه کپی از صفحه اول آن
 6. آخرین نسخه شنوایی سنجی

مدارک لازم جهت دریافت تعرفه بیمه سمعک

چند مرتبه می توان از تعرفه بیمه سمعک استفاده کرد؟

معمولا شرکت های بیمه مدت زمانی را جهت استفاده مجدد از کمک هزینه خرید سمعک مشخص کرده اند. برخی بیمه ها هر 10 سال یکبار کمک هزینه سمعک را پرداخت می کنند. اما برخی دیگر از بیمه ها خصوصا شرکت های بیمه تکمیلی ممکن است هرسال یا هر دو سه سال یکبار هزینه خرید سمعک را پوشش دهند. برای اطلاع از این مورد باید از سازمان بیمه خود اطلاعات لازم را دریافت کنید. 

آیا قیمت سمعک در میزان تعرفه بیمه تاثیرگذار است؟

یکی از معیارهای تعیین میزان تعرفه بیمه سمعک در سازمان های مختلف، قیمت خرید این محصول است. بیمه ها مبلغ مشخصی را جهت کمک هزینه خرید این محصول پزشکی تعیین کرده اند. اگر قیمت سمعک از مبلغ کمک هزینه پرداختی توسط بیمه بیشتر باشد به احتمال قوی تمام مبلغ تعیین شده توسط بیمه به کاربر پرداخت می شود. 

مثلا اگر یک سازمان مبلغ 2 میلیون تومان را برای کمک هزینه خرید سمعک مشخص کرده باشد و فرد یک سمعک دارای قیمت 4 میلیون تومان را خریداری کرده باشد، به احتمال زیاد تمام مبلغ 2 میلیون تومان یا درصد زیادی از آن به کاربر پرداخت می شود. 

اما اگر هزینه خرید سمعک کمتر از مبلغ تعیین شده توسط بیمه باشد، کمک هزینه پرداختی به فرد به اندازه قیمت خرید است. مثلا بیمه تامین اجتماعی مبلغ 1.260.000 تومان را جهت خرید سمعک به کاربران پرداخت می کند. اگر فرد مبلغ یک میلیون تومان برای خرید این وسیله پرداخت کرده باشد، بیمه دقیقا یک میلیون تومان به او پرداخت خواهد کرد.

چرا باید از تعرفه بیمه سمعک استفاده کنیم؟

سمعک از جمله وسایلی است که امروزه به دلیل شیوع کم شنوایی و وزوز گوش مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته است. این موضوع موجب شده است که بیمه ها مبالغی را جهت کمک هزینه بیمه سمعک در نظر گیرند. همانند تمام اقدامات پزشکی افراد می توانند جهت خرید سمعک از این کمک هزینه استفاده کنند. تعرفه بیمه سمعک باعث می شود تا بسیاری از کاربران محصولات باکیفیت تر و پیشرفته تری تهیه کنند. از طرفی افراد مختلف ماهانه در حال پرداخت مبالغی بعنوان حق بیمه به سازمان های بیمه هستند و این حق طبیعی آنهاست که از تمام کمک هزینه های آن استفاده کنند.

قیمت سمعک های امروزی با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، افزایش یافته است. پرداخت هزینه خرید سمعک و وسایل کمک شنوایی برای برخی افراد سنگین است. از طرفی فرد فقط یک بار این مبلغ را پرداخت نمی کند و هر چندسال یکبار باید سمعک جدید تهیه کند. تعرفه بیمه سمعک مقداری از بار سنگین هزینه های فرد را کاهش می دهد.

چه عواملی در مقدار تعرفه بیمه سمعک تأثیرگذار است؟

مقدار کمک هزینه ای که بیمه های مختلف به افراد پرداخت می کند متفاوت است.  اصلی ترین فاکتور تعیین کننده مقدار این کمک هزینه، نوع قرارداد بیمه با اداره یا سازمانی است که فرد را بیمه کرده است. هنگامی که یک سازمان یا شرکت با اداره بیمه قرارداد می بندد، مقدار تعرفه خدمات متنوع با توجه به مبلغ پرداختی حق بیمه ماهانه تعیین می شود. طبیعتا هرچه میزان پرداختی حق بیمه ماهانه افراد بیشتر باشد، تعرفه کمک هزینه خدمات درمان و موارد مرتبط با آن هم بیشتر است.

عامل دیگری که در مقدار تعرفه بیمه سمعک تاثیر دارد قیمت سمعک است. برخی بیمه ها برای پرداخت کمک هزینه سقف مشخصی قرار داده اند. اگر هزینه خرید سمعک از این مقدار کمتر باشد، به احتمال خیلی زیاد بیمه تمام مبلغ پرداختی توسط کاربر برای خرید سمعک را به او پرداخت می کند. اما در صورتیکه هزینه خرید سمعک از سقف مشخص شده توسط بیمه بیشتر باشد، کمک هزینه ای که به فرد تعلق می گیرد معمولا همان مقدار سقف مشخص شده سازمان است.

سازمان های بیمه گر هر کدام مبلغ خاصی را برای کمک هزینه در نظر گرفته اند و در بیمه های عمومی مانند سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت سقف مشخصی برای پرداخت معین شده است. چه سمعک بصورت یک گوشی و چه دوگوشی تهیه شود مبلغ پرداختی ثابت خواهد بود. در این صورت کاربر باید مابقی هزینه سمعک را خود پرداخت کند. برخی از بیمه های خصوصی تعرفه بالاتری برای سمعک مشخص کرده اند و کاربر مبلغ محدودی را برای الباقی هزینه می کند. در برخی بیمه ها تعرفه های جداگانه ای برای هزینه باطری و خدمات در نظر گرفته شده است.

جدول تعرفه بیمه سمعک در سازمان های مختلف

نحوه پرداخت تعرفه بیمه سمعک به کاربران

امروزه در کشور ما بیمه ها روش های مختلفی برای پرداخت تعرفه بیمه سمعک دارند. در روش اول کلینیک شنوایی با سازمان بیمه گر قرارداد بسته و مبلغ را مستقیما دریافت میکند. کاربر با ارائه معرفی نامه از بیمه که سقف مبلغ در آن تایید شده است به کلینیک مراجعه کرده و سمعک را تهیه می کند. در این حالت مبلغ پرداختی بیمه ها مستقیما از سازمان مذکور به شنوایی شناس پرداخت می شود. معمولا مبلغ مشخصی بعنوان فرانشیز باید توسط فرد نیز پرداخت شود. این مبلغ تقریبا بین 10 تا 30 درصد کمک هزینه مشخص شده است.

روش دیگر که برای بیمه های عمومی مانند تامین اجتماعی و کارکنان دولت از آن استفاده می شود بصورت پرداخت غیر مستقیم است. در این حالت سمعک خریداری شده و مبلغ آن تسویه می شود. کاربر به بیمه مراجعه کرده و با ارائه فاکتور و گواهی خرید مبلغ تعهد شده توسط بیمه را دریافت می کند. در هر دو صورت شنوایی شناس با توجه به مبلغ مورد نظر بیمار و نیازهای شنوایی وی بهترین انتخاب را به وی معرفی می کند.

تعرفه بیمه سمعک چقدر است؟

تعرفه بیمه سمعک بسته به سازمان طرف قرارداد متفاوت است. بیمه ها جهت پرداخت بیمه زمان مشخصی را تعیین می کنند و هرساله یا چند سال یک بار هزینه مشخصی را به کاربر پرداخت می کنند.  برخی بیمه ها با سازمان ها و نهادهای مختلفی قرارداد دارند و بسته به نوع قرارداد سقف مشخصی را برای هر کاربر مشخص می کنند. در ادامه مبلغ پرداختی توسط بیمه های مختلف را برای کاربران عزیز قرار داده ایم. سمعک جراحان برای دریافت کمک هزینه از تمام بیمه ها مدارک لازم را به کاربران ارائه می دهد.

چه بیمه هایی هزینه سمعک را پرداخت می کنند؟

تعرفه کمک هزینه سمعک در بیمه تامین اجتماعی چقدر است؟

این سازمان از بیمه گرهای عمومی به شمار می رود. مبلغ 1.260.000 تومان بعنوان سقف تعرفه سمعک بیمه تامین اجتماعی تعیین شده است. با ارائه گواهی خرید به این سازمان و ظرف مدت چند روز مبلغ به حساب کاربر واریز می شود. کم شنوایی فرد باید توسط پزشک متخصص گوش و حلق و بینی و شورای پزشکی تامین اجتماعی تایید شود. اگر کم شنوایی فرد با دارو و جراحی گوش قابل درمان باشد، سازمان تامین اجتماعی هیچ مبلغی برای خرید سمعک به فرد پرداخت نمی کند.

تعرفه بیمه سمعک تامین اجتماعی چقدر است؟

آیا بیمه آتیه سازان حافظ (تکمیلی تامین اجتماعی) برای خرید سمعک کمک هزینه پرداخت می کند؟

بیمه آتیه سازان حافظ با توجه به نوع قرارداد مبالغ مختلفی برای سمعک پرداخت می کند. در حالت عادی این سازمان تا سقف 500 هزار تومان به کاربران پرداخت خواهد کرد.

تعرفه بیمه خدمات درمانی کارکنان دولت برای خرید سمعک چقدر است؟

تعرفه معین شده برای کمک هزینه سمعک توسط این سازمان کاملا مشابه سازمان بیمه سلامت یعنی 880.000 تومان می باشد. فاکتور ارائه شده به این اداره باید معتبر و دارای مهر شنوایی شناس و شرکت واردکننده سمعک باشد. در کودکان کمتر از هفت سال در صورت خرید سمعک برای هر دو گوش، مبلغ مشخص شده دو برابر است.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09120245946      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

تعرفه بیمه سلامت برای خرید سمعک چقدر است؟

سقف مبلغ پرداختی برای خرید سمعک تعیین شده توسط این سازمان 880.000 تومان می باشد و مبلغ با ارائه فاکتور معتبر به کاربر عودت داده می شود. در مواردی که سمعک برای کودکان کمتر از 7 سال تهیه می شود و هر دو گوش نیاز به تقویت دارد این مبلغ افزایش یافته و به 1.760.000 تومان می رسد.

تعرفه سمعک بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح چقدر است؟

مبلغ 1.200.000 تومان بعنوان تعرفه سمعک توسط این سازمان در نظر گرفته شده است. برای جانبازان گرامی سقف پرداخت به 1.400.000 تومان می رسد. پس از ارائه فاکتور این مبلغ به حساب کاربر واریز خواهد شد.

بیمه پاسارگاد برای خرید سمعک چقدر پرداخت می کند؟

طبق اعلام بیمه پاسارگاد، اگر در قرارداد منعقد شده بیمه گذاران با این سازمان مبلغی برای خرید سمعک ذکر شده باشد، این کمک هزینه تماما به کاربران پرداخت می شود. مقدار این کمک هزینه به نو قرارداد بستگی دارد و فرد برای دریافت آن باید فاکتور معتبر ارائه دهد.

تعرفه کمک هزینه خرید سمعک بیمه البرز

بیمه البرز با توجه به قراردادی که با بیمه گذاران دارد، مبالغ مختلفی جهت کمک هزینه وسایل کمک شنوایی پرداخت می کند. در موارد مختلفی که به سمعک جراحان مراجعه کرده اند این هزینه ها از یک میلیون تومان تا 11 میلیون تومان بوده است. گفته می شود مبلغ پرداختی بیمه معمولی البرز (غیرتکمیلی) برای هر گوش 500 هزار تومان است.

بیمه ایران تعرفه خرید سمعک را چقدر تعیین کرده است؟

بیمه ایران برای کاربران خود تا سقف دو میلیون تومان پرداخت می کند. مقدار دقیق این مبلغ بستگی به نوع قرارداد دارد.

کمک هزینه سمعک بیمه آسیا چقدر است؟

سازمان بیمه آسیا برای خرید وسایل کمک شنوایی مبلغ 1.500.000 تومان پرداخت می کند. البته با توجه به نوع قرارداد بیمه گذار با این سازمان ممکن است مبلغ فوق افزایش یابد. کاربران با ارائه فاکتور معتبر و مدارک لازم این مبلغ را دریافت می کنند.

تعرفه سمعک بیمه دانا چقدر است؟

بیمه دانا با اداره و سازمان های مختلفی قرارداد دارد. بسته به نوع قرارداد تعرفه سمعک بیمه دانا نیز متفاوت خواهد بود. با ارائه معرفی نامه به کلینیک ها سقف پرداخت مشخص شده و بیمار بهترین سمعک را با توجه به این مبلغ انتخاب می کند. در برخی موارد سقف تعهد بیمه بالا بوده و بیمار نیاز به پرداخت مبلغ جدا نخواهد داشت. در این حالت قیمت سمعک مستقیما از بیمه به کلینیک پرداخت می شود. بیمه دانا پرداخت حدود 10 تا 20 درصد مبلغ درج شده در معرفی نامه را بعنوان فرانشیز برعهده کاربر گذاشته است.

تعرفه سمعک بیمه شهرداری چقدر است؟

کمک هزینه سمعک برای بیمه شدگان شهرداری مبلغ 900.000 تومان و در صورت خرید دوگوشی به 1.800.000 می رسد. با ارائه فاکتور رسمی و معتبر به واحد بیمه شهرداری، کاربر مبلغ کمک هزینه را دریافت می کند.

تعرفه سمعک بیمه میهن چقدر است؟

تعرفه کمک هزینه سمعک در این سازمان تا سقف 500000 تومان می باشد که با ارائه فاکتور رسمی با مهر شنوایی شناس و گواهی پزشک ENT قابل دریافت خواهد بود.

بیمه پارسیان برای خرید سمعک چقدر پرداخت می کند؟

بیمه پارسیان مبلغ 700.000 تومان را برای کمک هزینه بیمه وسایل کمک شنوایی مشخص کرده و با دریافت فاکتور و گواهی معتبر خرید ان را به بیمه شده پرداخت می کند.

مبلغ پرداختی بیمه هواپیمایی برای خرید سمعک چقدر است؟

تعرفه سمعک توسط سازمان بیمه هواپیمایی برای هر گوش به 250.000 تومان می رسد و با ارائه فاکتور رسمی قابل دریافت می باشد.

تعرفه سمعک بیمه هواپیمایی ماهان چقدر است؟

با ارائه فاکتور رسمی به بیمه تکمیلی هواپیمایی ماهان می توان از تعرفه بیمه سمعک این سازمان به مبلغ یک میلیون تومان استفاده کرد.

تعرفه بیمه سمعک بانک ملی چقدر است؟

بانک ملی ایران علاوه بر تعرفه خرید سمعک به ارزش 2.200.000 تومان برای تعمیرات و هزینه باطری سمعک نیز سالانه مبلغ 270.000 تومان با ارائه فاکتور پرداخت می کند.

بانک سپه برای خرید سمعک چقدر پرداخت می کند؟

بانک سپه مبلغ 3.000.000 تومان بعنوان پرداختی بیمه برای هر گوش در نظر گرفته است. بیماران با ارائه فاکتور معتبر می توانند مبلغ مربوطه را دریافت کنند.

تعرفه بیمه سمعک در بانک صادرات ایران چقدر است؟

مبلغ تعیین شده برای خرید سمعک توسط بانک صادرات سه میلیون تومان بوده و پس از ارائه گواهی خرید و فاکتور قابل دریافت است.

تعرفه کمک هزینه سمعک بانک ملت چقدر است؟

مبلغ 1.800.000 برای کمک هزینه سمعک در خرید یک گوشی و مبلغ 2.700.000 تومان برای خرید دوگوشی توسط بیمه بانک ملت تعهد می شود. با ارائه فاکتور و اصل دستگاه و کارت گارانتی مبلغ دریافت می شود.

تعرفه مشخص شده بانک کشاورزی برای خرید سمعک چقدر است؟

بیمه بانک کشاورزی کمک هزینه خرید سمعک برای هر گوش را مبلغ 1.600.000 تومان تعیین کرده است. نحوه دریافت این کمک هزینه توسط کارمندان و بیمه شدگان بانک کشاورزی همانند سایر بیمه ها، ارائه فاکتور معتبر و گواهی پزشک متخصص است.

شرکت نفت بعنوان کمک هزینه سمعک چقدر پرداخت می کند؟

کمک هزینه سمعک در شرکت نفت با توجه به سن کاربر تعیین می شود. در کاربران بالای 14 سال این مبلغ 1.350.000 و در کاربران بالای 14 سال به 2.700.000 می رسد. بیمه شدگان پس از خرید سمعک می توانند فاکتور و مدارک لازم را جهت دریافت این مبلغ ارائه دهند.

تعرفه خرید سمعک بیمه نظام آسایش چقدر است؟

این سازمان با توجه به قرارداد مبالغ 250000 و 500000 تومانی برای تعرفه بیمه دستگاه کمک شنوایی معین کرده است که کاربر با ارائه گواهی های مورد نیاز هزینه را دریافت می کند.

مبلغ تعرفه سمعک بیمه صدا و سیما چقدر است؟

بیمه صدا و سیمای جمهوری اسلامی برای خرید سمعک به بیمه شدگان مبلغ 1.035.000 تومان پرداخت می کند. این میزان در تجویز یک یا دوگوشی تفاوتی ندارد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. سیاوش احمدی

  سلام خدمت شما.میخواستم ببینم که شماکرج هم شعبه ای دارید؟

  1. مدیر سایت

   سلام قربان بله. لطفا اطلاعاتتون رو ارسال کنید تا به شعبه کرج ارجاع داده بشید

 2. کورش فاضل

  با سلام کلینیک شنوائی که من مادر خود را آنجا بردم ازمن کپی کارت ملی یا صفحه اول شناسنامه مادرم را خواسته اند ووقتی علت را پرسیدم.،گفتند برای اینکه سفارش ایشان انجام بشود احتیاج به یکی از این دومدرک هست که باید به شرکت مربوطه بدهند. آیا این کار درهمه کلینیک ها متداول هست یا این کلینیک این درخواست را از مراجعه کنندگان میکند.چون میگویند چون با عرض دولتی وارد میشود باید کدملی فرد درخواست کننده ثبت شود. لطفا راهنمائی کنید ،سپاسگزارم

  1. مدیر سایت

   سلام وقت شما بخیر قربان. برخی از واردکننده های سمعک برای ثبت سفارش نیاز به این مدرک دارند

 3. حزبایی

  سلام بیمه تامین اجتماعی هر چند سال کمک هزینه سمعک رو تقبل میکنه

  1. مدیر سایت

   سلام وقت بخیر دوست عزیز. هر 10 سال یک بار

 4. کوروش ریاضتی

  سلام یک سال پیش سمعو مبللع پنج ملیون و چهارصذ برای مادرم تهیه کردم ، بیمه تامین اجتماعی هستن ، ولی به علت مشکبات وقت نکردم برای دریافت کمک هزینه تکمیلی اقدام کنم ، ایا با گذشت یک سال ممکن هست. و چه مدارکی لازم هست ، ممنون از راهنمایی وبسایت شما

  1. مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. فاکتورهای صادره برای خرید سمعک معمولا یک ماه اعتبار دارند. از طرف دیگه بیمه هم با گذشت این تاریخ فاکتور رو قبول نمیکنه

 5. صادقی

  بدلیل بالا بودن قیمت تمام شده سمعک برای افرادسالمند باداشتن هردو بیمه پایه وبیمه تکمیلی . کدام بیمه شرایط بیمه تکمیلی انفرادی مضاعف دیگه ای که هزینه جداگانه ای بابت سمعک وغیره پرداخت میکنه تا تهیه نمایند؟؟؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بیمه های مختلف مبالغ متغیری را بابت خرید سمعک پرداخت می کنن. نوع قرارداد سازمان بیمه کننده خیلی تاثیر داره. توصیه میکنم جدول مربوط به تعرفه بیمه سمعک رو مطالعه کنید.

  1. مدیر سایت

   سلام. بیمه های مختلف مبالغ متغیری را بابت خرید سمعک پرداخت می کنن. نوع قرارداد سازمان بیمه کننده خیلی تاثیر داره. توصیه میکنم جدول مربوط به تعرفه بیمه سمعک رو مطالعه کنید.

 6. پیمان امامی

  ایا شرکت به فروش سمعک فاکتور می دهد؟

  1. مدیر سایت

   سلام. در حال حاضر خیلی از شرکت ها اصلا سمعک ندارن. با توجه به شرایط مالیاتی گرفتن فاکتور رسمی خیلی سخته و تقریبا غیرممکن شده.

 7. پدربزرگ

  قیمت سمعک باقرار داد 10درصدچقدر پرداخت می شود؟

  1. مدیر سایت

   سلام. بستگی به مدل سمعک داره. قرارداد 10 درصد اگه منظورتون اینه که بیمه تکمیلی 10 درصد از هزینه سمعک رو پرداخت میکنه که مشخصه.

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس