سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

سمعک اقساطی | وام برای خرید سمعک

فروش سمعک اقساطی در تهران

اگر برای خرید سمعک اقدام کرده باشید و قصد خرید مدل های با کیفیت و رده بالا را داشته اید ممکن است از شنیدن مبلغ این مدل ها مقداری شوکه شده باشید. قیمت سمعک یکی از اصلی ترین فاکتورها برای انتخاب و تجویز مدل مناسب برای هر افت شنوایی است. هر چه مدل سمعک بالاتر و تکنولوژی های آکوستیکی و دیجیتالی به کار رفته در آن بالاتر باشد، شنوایی شناس یا ادیولوژیست می تواند با استفاده از این امکانات انتظارات فرد را برآورده کرده و هر چه بیشتر به تجربه شنوایی طبیعی نزدیک شود.

آدرس: میدان ونک، ابتدای حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان 38، طبقه اول واحد 104 مرکز شنوایی حس دوم

نوبت دهی حضوری و آنلاین:

02188871085       02188871589

09354353539      09129358402

نظر یا سوال داری؟ اینجا کلیک کن و برو پایین همین صفحه سوالتو بپرس

متاسفانه با وجود شرایط وخیم اقتصادی در کشور در حال حاضر قیمت سمعک ها بسیار افزایش یافته و برای تهیه یک مدل هوشمند متوسط رو به بالا باید میلیون ها تومان هزینه کرد. با در نظر گرفتن این شرایط واقعا دور از انصاف است که فردی به دلیل شرایط نامناسب مالی نتواند از سمعک مناسب استفاده کند. برای جبران این مشکل می توان از شرایط اقساطی فروش سمعک بهره برد. با قسط بندی کردن مبلغ کلی سمعک فرد می تواند از سمعک های رده بالا و بسیار با کیفیت استفاده کند بدون اینکه فشار زیادی را از لحاظ مالی تجربه کند. کلینیک سمعک حس دوم شرایطی را فراهم کرده است تا مراجعین محترم بتوانند سمعک مد نظر خود را با شرایط ویژه و به صورت از دم قسط تهیه کرده و از شنوایی طبیعی لذت ببرند. اگر برای خرید سمعک به صورت اقساط اقدام کرده باشید حتما تبلیغات زیادی را برای فروش سمعک اقساطی در تهران شنیده اید اما متاسفانه شرایط این آگهی ها بدون انعطاف بوده و پشتوانه محکمی برای ارائه سمعک بدون افزایش قیمت برای آنها وجود ندارد. از دیگر مشکلاتی که در حال حاضر برای خرید اقساطی سمعک وجود دارد این است که مراکز مختلف در واقع بیش از نیمی از مبلغ سمعک را از فرد دریافت کرده و باقی مبلغ را طی یک یا دو فقره چک از وی دریافت می کنند. در واقع قسط بندی در این  حالت بی معنی بوده و فشار مالی به فرد وارد می شود.

شرایط خرید سمعک قسطی

شرایط خرید سمعک قسطی تفاوت زیادی با شرایط پرداخت نقدی ندارد. به این منظور فرد برای ارزیابی شنوایی و بررسی سمعک مناسب به کلینیک مراجعه کرده و مشاوره لازم برای خرید سمعک را دریافت می کند. فرد می تواند از شرایط اقساط برای پرداخت مبلغ سمعک خود به صورت 6ماهه و یکساله استفاده کند. توجه کنید که در مرکز حس دوم مبلغ سمعک به صورت از دم قسط دریافت شده و نیازی به پیش پرداخت اولیه نیست. لازم به ذکر است که خرید اقساطی سمعک در مرکز حس دوم بدون جریمه دیرکرد بوده و در این صورت هزینه اضافی از فرد دریافت نمی شود. پس از مشخص شدن مبلغ نهایی سمعک، فرد مقدار بودجه مورد نیاز خود را مشخص کرده و اقدامات لازم برای قسط بندی در کلینیک انجام می شود. خرید سمعک قسطی با سیستم سازمان یافته برای اولین بار در ایران توسط این مرکز انجام شده و تا این لحظه تعداد زیادی از افرادی که به سمعک نیاز داشتند با کمک این سیستم توانسته اند سمعک خود را تهیه و از تکنولوژی های به روز دنیا در زمینه سمعک استفاده کرده و لذت ببرند.

خرید سمعک قسطی در تهران

مدارک لازم جهت خرید سمعک اقساطی در تهران

برای خرید قسطی سمعک در تهران بدون پیش پرداخت و از دم قسط نیاز به مراحل پیچیده و سر درگم کننده نیست و کلیه مراحل در کمتر از چند ساعت قابل انجام است. برای تهیه سمعک با اقساط یک ساله و شش ماهه و بدون جریمه دیرکرد به مدارک زیر نیاز است.

  • تائیدیه خرید سمعک

  • اطلاعات اولیه مانند کد ملی، آدرس منزل و شماره تلفن

  • کپی کارت ملی و صفحات شناسنامه

  • چک صیادی به نام فرد یا اقوام درجه یک

پس از آماده کردن این مدارک فرد با پرداخت اولین قسط سمعک خود می تواند سمعک را تنظیم و تحویل گرفته و از آن استفاده کند و مبلغ را طی اقساط مشخص شده در هر ماه پرداخت کند.

فروش سمعک با اقساط بلندمدت یک ساله

خرید سمعک با اقساط بلند مدت یکساله از ویژگی هایی است که در کلینیک حس دوم برای راحتی هر چه بیشتر مراجعین گرامی در نظر گرفته شده است. اگر برای خرید اقساطی سمعک از مراکزی که تبلیغ این مورد را انجام می دهند اقدام کرده باشید متوجه شده اید که باید بیش از نصف مبلغ سمعک را پرداخت کرده و باقیمانده مبلغ را نیز طی یک یا دو چک پرداخت کنید. در واقع این مورد به هیچ وجه پرداخت اقساطی به شمار نمی رود و فشار مالی کما فی سابق باقی است. در شرایط جدید پرداخت قسطی مبلغ سمعک، شما می توانید با انتخاب طرح پرداخت خود طی یکسال، مبلغ را طی اقساط دوازده ماهه پرداخت کرده و با مرور زمان از فشار مالی وارده جلوگیری کنید.

سمعک قسطی بدون پیش پرداخت

فروش سمعک با اقساط کوتاه مدت 6 ماهه

از دیگر موارد مثبت در طرح خرید اقساطی سمعک امکان انتخاب بین بازپرداخت شش ماهه و یک ساله است. در این صورت می توانید بازپرداخت کوتاه مدت 6 ماهه را انتخاب کرده و با اقساط کمتر مبلغ سمعک خود را تسویه کنید. معمولا برای مواردی که هزینه سمعک کمتر بوده و یا برای یک گوش سمعک تهیه شده است،  خرید با بازپرداخت کوتاه مدت شش ماهه طرح بسیار مناسبی است.

آیا سطح خدمات کلینیک حس دوم برای خرید سمعک اقساطی با حالت نقدی متفاوت است؟

در جواب به این سوال باید گفت که خدمات سمعک حس دوم به هیچ عنوان به مبلغ سمعک و نحوه پرداخت ان بستگی ندارد و کلیه مراجعین گرامی به این مرکز از بالاترین استاندارهای برای دریافت خدمات سمعک خود بهره مند می شوند. یکی از دلایل استفاده از طرح خرید اقساطی در مرکز سمعک حس دوم، بالا بردن رضایت مراجعین و ایجاد امکان برای بهره مندی کلیه اقشار جامعه از سمعک های رده بالا و پیشرفته است. لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت نام و درخواست برای خرید اقساطی سمعک توسط پرسنل کلینیک برای فرد انجام می شود.

آیا قیمت سمعک در حالت اقساطی و نقدی متفاوت است؟

بله. قیمت سمعک با پرداخت نقدی و اقساطی متفاوت بوده و طبق قیمت های مشخص و مورد تایید مراجع ذی صلاح قسط بندی می شود. قیمت سمعک در مرکز حس دوم با چند درصد سود بانکی و بر اساس تعداد ماه انتخاب شده توسط کاربر مشخص می شود. مثلا در صورتیکه فرد نیاز به خرید سمعک 10 میلیون تومانی داشته باشد و اقساط خود را 12 ماهه پرداخت نماید، مبلغ هر قسط 1.022.000 تومان می شود و کل مبلغ بازپرداخت 12.264.000 تومان خواهد شد. لازم به ذکر است که از نظر نوع سمعک، برند و کیفیت خدمات هیچ گونه تفاوتی بین این دو مورد وجود ندارد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

کلینیک شنوایی و سمعک حس دوم
شماره تماس